پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۳:۵۰Feb 2019 21
 

جدیدترین‌های «وزیر رفاه»

همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از یزد ، آیت الله محمد رضا ناصری یزدی در دیدار با جمشید تقی زاده، معاون وزیر رفاه تعاون کار و امور اجتماعی و مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور با اشاره به اینکه فعالیت برای بازنشستگان یک کار سخت است اظهار داشت: اگر بتوان برای انجام فعالیت های مختلف برای بازنشستگان ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از روند مثبت افزایش تعداد بیمه شدگان جدید، مبلغ وصولی جدید و کاهش میانگین سن بیمه شدگان صندوق به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارش داد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۳    
مدیران هلدینگها و حراستها هستند که می باست پیگیر تحول مد نظر شریعتمداری در وزارت تعاون، کار و رفاه باشند وگرنه می بایست منتظر توبیخ مدیران مربوط دراین گونه موارد از سوی وزیر رفاه باشیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱    
معاون امور مجلس وزیر رفاه گفت: در کشور نیازمند قانون جامع در حوزه مبارزه با فساد هستیم و پیشنهاد ایجاد کارگروه مشترک در زمینه مبارزه با فساد با وزارت دادگستری مطرح است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۷    
معاون امور مجلس وزیر رفاه گفت: در کشور نیازمند قانون جامع در حوزه مبارزه با فساد هستیم و پیشنهاد ایجاد کارگروه مشترک در زمینه مبارزه با فساد با وزارت دادگستری مطرح است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۰    
اقتصادآنلاین - صبانوبری؛ علی سرزعیم در گفت وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با بیان اینکه دولت فعلا سیاستی مبنی بر افزایش یارانه ها ندارد، گفت: کمبود منابع مالی دولت شدید است و از طرفی فشار بر روی اقشار مختلف جامعه زیاد شده است. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۳    
معاون وزیر رفاه درباره آخرین وضعیت اعتراضات ثبت شده مشمولانی که "بسته حمایتی" آنها پرداخت نشده است، گفت: یک میلیون و 900 هزار نفری که خود را مستحق دریافت بسته حمایتی دانسته اند، اعتراض خود را در دو سامانه #8*142* و #8*1420* ثبت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۲    
اکنون در روز های پایانی سال کارگران منتظر بررسی نهایی از میزان دستمزد شان برای سال جدید هستند چرا که روز به روز هم قیمت کالا ها افزایش می یابد و هم شرایط زندگی برای این قشر از جامعه سخت تر می شود. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۵    
اگر کارگروه هایی برای پیگیری های فعالیت مختلف زنان تشکیل و مشارکت هایی انجام شود نیز اقدام بسیار خوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۰    
وزیر رفاه در مورد تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال آینده گفت: چارچوب کلی آن تا حدودی تعیین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۸    
وزیر رفاه از طراحی سامانه ای از اطلاعات زنان سرپرست خانوار برای استفاده آن ها از خدمات سازمان های حمایتی خبر داد و گفت: امیدواریم در حداقل زمان ممکن اطلاعات جامع این قشر را داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۹    
معاون وزیر رفاه گفت: براساس آخرین وضعیت بررسی شده از بین جاماندگان بسته های حمایتی یک میلیون نفر مشمول دریافت رقم ریالی خواهند شد که به محض تامین اعتبار تا پایان سال رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۴    
معاون وزیر رفاه گفت: یک میلیون و 900 هزار نفر در سامانه های اعلام شده متقاضی دریافت بسته حمایتی بودند که به یک میلیون نفر آنها سبد تعلق خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۲    
معاون وزیر رفاه از اختصاص یارانه غذایی برای رفع سوءتغذیه در میان 5 هزار زن باردار و شیرده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰    
معاون وزیر رفاه گفت: در بررسی هایی که از جاماندگان بسته حمایتی دولت انجام شده به یک میلیون نفر از بیمه شدگان تأمین اجتماعی بسته حمایتی داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۲    
وزیر رفاه گفت: سه میلیون زن سرپرست خانوار در کشور داریم که نگران آنها هستیم و چنانچه پیگیر مسائل شان نباشیم آسیب هایمان بیشتر خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۶    
وزیر رفاه گفت: سازمانی مستقل برای زنان و خانواده در کشور نداریم و با مشکلات ساختاری، برای پیگیری امور زنان در کشور مواجه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کودک ایلامی که قرار بود به ازدواج مردی 50 ساله دربیاید، تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز یکشنبه (21 بهمن) طی بازدیدی سرزده از مجتمع بهزیستی شیرخوارگاه آمنه، ضمن بررسی مشکلات این مجتمع، به رئیس سازمان بهزیستی دستور جدی مبنی بر ضرورت ایجاد فوری سیستم اطفاء حریق مطمئن در شیرخوارگاه آمنه و شیرخوارگاه های مشابه را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۱    
1.5 میلیارد دلار از محل منابع صندوق ذخیره ارزی، به عنوان تسهیلات برای ایجاد اشتغال و رونق بخش تولید و کارآفرینی در روستاهای کشور اختصاص یافته است .
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۲    
مدتی است که دادگاه متهمان بانک سرمایه برگزار می شود؛ متهمانی که خیلی از آنها چهره های آشنایی برای مردم هستند از حسین هدایتی که به عابربانک پرسپولیس معروف بود و روزی می خواست پرهوادارترین باشگاه ورزشی کشور را بخرد، گرفته تا پرویز کاظمی، وزیر رفاه و تأمین اجتماعی دولت احمدی نژاد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۲    
تهران- ایرنا- وکیل مدافع پرویز کاظمی، متهم پرونده بانک سرمایه و وزیر رفاه دولت نهم از آزادی موکلش خبر داد و گفت: چند روز بعد از دادگاه بانک سرمایه کاظمی وثیقه تعیین شده را با ضمانت نامه بانکی تامین کرد و آزاد شد.
پرشیا دایجست   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۲    
پرشیا دایجست - وکیل مدافع پرویز کاظمی از تامین وثیقه تعیین شده دادگاه برای موکلش خبر داد. به گزارش افکارنیوز سیامک مدیر خراسانی در خصوص آخرین وضعیت پرونده پرویز کاظمی (از متهمان پرونده بانک سرمایه) گفت: چند روز بعد از آخرین جلسه دادگاه، موکل وثیقه تعیین شده از سوی قاضی پرونده را تامین کرد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۱:۴۱    
وکیل مدافع پرویز کاظمی از تامین وثیقه تعیین شده دادگاه برای موکلش خبر داد. پرویز کاظمی وزیر رفاه و تأمین اجتماعی دولت محمود احمدی نژاد در سال های 84 تا 85 بوده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۵    
معاون رفاهی وزیر رفاه گفت: تحویل بسته حمایتی به بازنشستگان کشوری و لشکری و صندوق فولاد با دریافتی کمتر از 3 میلیون تومان آغازشده که این بسته به صورت نقدی به حسابشان واریز می شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۹    
احسان گل محمدی، روزنامه نگار، در متنی درباره ی اتهامات پرویز کاظمی وزیر رفاه احمدی نژاد در ماجرای پرونده ی بانک سرمایه نوشت: 47 درصد از سهام بانک سرمایه مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان و 38 درصد از سهام مربوط به گروه ریخته گران است که این دو جزو سهامداران اصلی بانک سرمایه هستند ...
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۴    
در راستای دستور وزیر رفاه اولین قدم این است که تمام شرکت های مشترک با شستا را تفکیک کنیم تا حاکمیت شرکتی را داشته باشیم. 90 درصد کار انجام شده و 10 درصد باقی مانده را به زودی تکمیل می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۰    
واریز بسته حمایتی دولت به شاغلان بیمه شده تأمین اجتماعی همچنان با اما و اگر روبروست که این بار از زبان وزیر رفاه موضوع را جویا می شویم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۳:۵۶    
معاون رفاه وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در گفت وگویی زنده با برنامه پایش شبکه اول سیما، در مورد وضعیت اقتصادی کشور همه را مقصر دانست، اما حرفی در مورد قصور و تقصیر دولت نمی زند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۷    
معاون وزیر رفاه گفت: نظام اداری ایران به دلایل مختلفی ناکارآمد است که مهم ترین عامل ایجاد آن تعارض میان دستگاه ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۷    
دبیر کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران گفت: بدهی دولت به تامین اجتماعی بیش از 150 هزار میلیارد تومان است در حالیکه این بدهی را بسیار کمتر از رقم واقعی عنوان کرده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۹    
اقتصاد آنلاین - لیلی شهیر؛ نامه روز گذشته وزیر کار به وزیر نفت مبنی بر تعلیق الزام عرضه محصولات قیر در بورس کالا واکنش های مختلفی را به دنبال داشت که بر خروجی رسانه ها قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۹    
در دیدار برخی نمایندگان مجلس با وزیر رفاه اعلام شد که کارخانه هایی که زیرنظر تأمین اجتماعی هستند باید یا زیرنظر بورس بروند یا واگذار شوند تا از این طریق سرمایه آن برای مسائل اجتماعی هزینه شود.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۱    
وکیل ملت: دادگاه متهمان بانک سرمایه در حالی برگزار شد که حاشیه داشت و دیالوگی جالب به شرح زیر رد و بدل شد؛
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۰    
پول نیوز - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان و موظفین این صندوق از اول بهمن به مدت یک ماه خبر داد. جمشید تقی زاده با بیان اینکه پرداخت تسهیلات رفاهی در قالب وام ضروری بازنشستگان پیرو تأکید وزیر رفاه برای بهبود معیشت بازنشستگان و ارایه خدمات رفاهی و از ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵    
بخشی از حجم انبوه تخلفات در بانک سرمایه دیروز در جلسه دوم رسیدگی به پرونده 3متهم اصلی این پرونده رونمایی شد؛ از جابه جایی مدیرعامل با پیامک های بدهکاران بانکی گرفته تا ارائه تسهیلات به نام کارتن خواب ها و روستا فروشی. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۵    
جلسه محاکمه پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت نهم در پرونده بانک سرمایه
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۱    
تهران- ایرنا- وزیر رفاه دولت نهم و متهم پرونده بانک سرمایه که عضو هیات مدیره این بانک بود در دفاعیات خود گفت: نباید مشکلات بانک ها را رسانه ای کرد زیرا مردم را ناامید می کند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۱    
متهمان بانک سرمایه در این پرونده علی بخشایش، مدیرعامل سابق این بانک، پرویز کاظمی، رئیس سابق هیات مدیره و وزیر رفاه دولت نهم و محمدرضا توسلی، عضو سابق هیات مدیره بانک سرمایه هستند که به گفته رئیس دادگاه در این بانک تخلف 29 هزار میلیارد ریالی با عنوان خیانت در امانت صورت گرفته است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۶    
وزیر رفاه گفت:14 میلیون نفر بسته حمایتی گرفتند و 145 میلیارد تومان دیگر نیز بابت این بسته ها واریز می شود.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲    
بر اساس این گزارش با احکامی که توسط فخراله مولائی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری صادر شد، خانم ها رنجبر به سمت عضو هیات مدیره صبا جهاد، بابایی به سمت مدیر عامل آبزی فرآیند بوشهر، محمودی به سمت مدیر بازرسی و نظارت بر شرکت ها ...
گلونی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۹    
واریز بسته حمایتی 200هزار تومانی از شنبه 29 دی به حساب روستاییان و عشایر. برای اطلاع دقیق از جزئیات این خبر کافی است مطلب زیر را مطالعه کنید. به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، براساس اعلام وزیر رفاه بسته کمک جبرانی و حمایت غذایی به مبلغ 200 هزار تومان برای مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۴    
مدیر یک از شرکتهای تجهیزات پزشکی به جای پاسخگویی در مورد ابهامات موجود، در فراری رو به جلو ادعا کرده که در رای اعتماد به وزیر رفاه کمک کرده و به همین دلیل نباید مورد مواخذه قرار بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶    
براساس اعلام وزیر رفاه بسته کمک جبرانی و حمایت غذایی به مبلغ 200 هزار تومان برای مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در نظر گرفته شد که در روزهای آتی به حساب آنها واریز می شود.
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۹    
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات علی بخشایش، مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی، رئیس سابق هیات مدیره این بانک و وزیر رفاه دولت نهم و محمدرضا توسلی عضو سابق هیات مدیره بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه جرایم اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد./ منبع: ایرنا
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۰    
وکیل تسخیری پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت نهم و رئیس سابق هیات مدیره بانک سرمایه گفت: دلایل دادسرا در پرونده متهمان بانک سرمایه قوی است و دلایل متهمان قابل توجیه نیست.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۱    
دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه نام چند چهره از جمله پرویز کاظمی، وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت اول محمود احمدی نژاد و حسین هدایتی معروف به عابربانک تیم های سرخپوش را دوباره سر زبان ها انداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۱    
وزیر رفاه گفت:تکیه برشرکای اجتماعی یکی از برنامه های ما به شمارمی رود چرا که بدون تردید ما به تنهایی و تنها با تکیه بر منابع دولتی نمی توانیم مراکز مهم بهزیستی را اداره کنیم.
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۷    
دادگاه سه متهم بانک سرمایه که معروف ترین آن ها پرویز کاظمی اولین وزیر رفاه در دولت احمدی نژاد است، کلکسیونی از تخلفات را در این بانک خصوصی عیان ساخت. در نتیجه این تخلفات، بنا به کیفرخواست صادره، حدود 14 هزار میلیارد تومان از اموال و سپرده فرهنگیان به یغما رفته است ...