یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۳Apr 2019 21

جدیدترین‌های «نقاط امن»

تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۳    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تاکنون در اثر سیلاب در خوزستان 6 هزار و 200 فرد سیل زده توسط 6 فروند بالگرد، 22 فروند قایق و خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر به نقاط امن منتقل شدند.
خوزپرس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خوزپرس: بدنبال سیل کم سابقه و حتی بتوان گفت بی سابقه در دهه های اخیر که بسیاری از شهرها و روستاهای استان خوزستان درگیر این سیل ویرانگر بودند بسیاری از بخش ها و روستاها زیرآب رفت و جمع کثیری ازمردم خوزستان از شوش تا حمیدیه و سوسنگرد و بستان و دشت آزادگان و دارخوین و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه گفت: در جریان سیل اخیر 211 تیم عملیاتی این جمعیت به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی بودند و 38 روستای استان با همکاری سپاه پاسداران تخلیه و به نقاط امن اسکان داده شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تعداد 316 خانوار در مسیر رودخانه کاجور در قصرقند را به مکان های امن منتقل کردیم، همچنین در منطقه مهرستان 95 خانوار در روستا ها را از خانه هایشان تخلیه کردیم و اسکان اضطراری دادیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه منطقه ای کربلا گفت : 300 نفر از سیل زدگان روستاهای حلاف یک، 2 و سه و چمیم از توابع حمیدیه توسط نفربرهای سپاه به نقاط امن منتقل شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
قدرت الله مهدیخانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هشدارها و اطلاع رسانی لازم از سوی فرمانداری و بخشداری های مربوطه به ساکنان روستاهای در معرض خطر سیلاب صورت گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس لرستان گفت: طی 13 روز گذشته 91 زن باردار از مناطق سیل زده مختلف استان به بیمارستان ها و مناطق امن منتقل شدند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم روستای بروایه خوزستان که به دلیل جاری شدن سیل و ورود آب به خانه هایشان، به جنگل بروایه پناه برده اند، این روزها را به دشواری سپری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تاکنون در اثر سیلاب در خوزستان 6 هزار و 200 فرد سیل زده توسط 6 فروند بالگرد، 22 فروند قایق و خودروهای امدادی جمعیت هلال احمر به نقاط امن منتقل شدند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، اظهار کرد: تا صبح امروز به 29 هزار و 5 خانوار شامل 163 هزار و 155 نفر متأثر از سیلاب در استان خوزستان امدادرسانی شد و 117 هزار و 638 نفر اسکان اضطراری داده شدند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: از زمان وقوع سیلاب تاکنون به منظور پیشگیری از تلفات جانی و مالی 250روستا به صورت کلی و جزیی تخلیه شده اند. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، کیامرث حاجی زاده اظهار داشت: از میان روستاهای تخلیه شده تنها 105 روستا دچار آبگرفتگی شده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
کیامرث حاجی زاده روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از میان روستاهای تخلیه شده تنها 105روستا دچار آبگرفتگی شده اند. وی با اشاره به این که 56 اردوگاه برای ساکنان مناطق سیل زده در نقاط امن آماده شده است اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تاکید دولت بر جابجایی اماکن واقع در حریم رودخانه ها به مناطق امن خبر داد.
ایلام پویا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ کریمیان گفت: تا کنون حدود 90درصد از ساکنین روستای چم شیر به مناطق امن انتقال داده شده اند و تا ساعات آینده تمام روستا تخلیه می شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مردم اهالی منطقه بروایه حد فاصل جاده اهواز - شوش به دلیل در امان بودن از آب گرفتگی به صحراهای اطراف روستاها پناه برده و در محاصره کامل سیلاب اند و راههای ارتباطی و امکان انتقال آنها به نقاط امن به دلیل همراه داشتن دام هایشان نیست ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۲    
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در هفتمین نشست ستاد مدیریت شرایط اضطراری این شرکت از اعزام 20 دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم سیل زده بستان و سوسنگرد به نقاط امن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 2 هزار و 600 سیل زده این استان از چهارم فروردین تاکنون به وسیله بالگرد و قایق توسط امدادگران این جمعیت به مناطق امن منتقل شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سیدرضا طباطبایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هم اکنون اهالی روستای قلعه قافه در چادر زندگی می کنند، گفت: برای ساخت مجدد واحدهای مسکونی روستای قلعه قافه که زمان بر نیز خواهد بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: 4 هزار سیل زده در استان گلستان توسط قایق های اعزامی سپاه استان به نقاط امن جابه جا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر ضمن عذرخواهی از مردم لرستان بابت کمبودهای احتمالی، گفت: تلاش کردیم با اعزام نیروهای عملیاتی به مردم سیل زده خدمت کنیم؛ اکنون وضعیت قابل قبول است و با برنامه ریزی می توان مشکلات را رفع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کوهدشت با اشاره به انتقال اهالی 10 روستای بخش رودبار این شهرستان به نقاط امن، گفت: با ورود سامانه بارش پیش رو امکان بروز سیل در رودبار وجود دارد بنابراین باید اهالی آ تخلیه شوند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار رحیم آباد رودسر با اشاره به اینکه 20 خانوار روستای ازارکی به نقاط امن انتقال داده شدند، تصریح کرد: اکیپ های راهداری با کلیه امکانات و ادوات سنگین در مناطق اشکورات رحیم آباد مستقر شدند.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سامانه هوشمند حمل ونقل اسنپ، ضمن آرزوی سلامتی برای هموطنان در شهر سیل زده خرم آباد، سفر به مناطق امن اعلام شده را تا ساعت 24 چهارشنبه (14 فروردین) برای شهروندان و مسافران نوروزی رایگان کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل امور عشایری خوزستان گفت: 200 خانوار عشایری استان و بیش از 20هزار راس دام آنان که در مناطق خطرخیز و در معرض سیلاب و حاشیه رودخانه ها و سدها ساکن بودند به نقاط امن انتقال یافتند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۲۲:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی اعلام کرد: با هماهنگی ستاد مدیریت بحران مناطق سیل زده و نیز سازمان های مسئول، مردم این مناطق را پس از تخلیه در مساجد و مدارس نقاط امن این شهرها اسکان داده و همچنین تامین امنیت این مناطق و خانه های خالی از سکنه را برعهده دارد.
باشگاه خبرنگاران: رییس جمعیت هلال احمر اهواز از جابجایی و انتقال 123 نفر از اهالی منطقه بامدژ اهواز به وسیله قایق توسط نجاتگران هلال احمر به نقاط امن خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر آماده باش کامل شهرداران مناطق و نواحی شهرها و بسیج منابع و امکانات، تجهیزات و ماشین آلات به ویژه در مناطق با خطرپذیری بالا از جمله مسیل ها و روددره ها تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۲    
به گزارش جماران؛ علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران، در حساب توییتری خود نوشت: باران تهران شدید شده و برای پرسش از وضعیت گرمخانه ها با دکتر جوادی یگانه معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تماس گرفتم. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه شماره 2 نسبت به بارش باران و وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها در برخی از استان ها از جمله هرمزگان هشدار داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد از انتقال بیش ار 26 خانوار عشایری استان به نقاط امن در پی بارش های سیل آسا خبرداد.
ثلاث   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۰۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: اسکان اضطراری مسافران از سواحل شهرستان کنگان به نقاط امن امشب انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت:سه مادر باردار با خطر بالا توسط کارکنان اداره بهداشت مانه و سملقان از منطقه سیل زده به مناطق امن و قابل دسترسی منتقل شدند.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه 40 دستگاه لجستیکی سپاه در حال خدمت رسانی به سیل زدگان است، گفت: در آق قلا سه هزار و 500 نفر را به نقطه امن منتقل کردیم.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در شهرستان آق قلا ؛ حجم سیلاب عظیمی که حدود 70% شهر را در برگرفته به حالت ثبات رسیده و در حال کاهش است و گاها ارتفاع آب در بعضی مناطق به 2 متر می رسد و کمترین ارتفاع آبگرفتگی حدود 30 سانتیمتر است .
شرکت توانیر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مانور مباحثه ای، شناسایی نقاط امن واحدهای کاری و عملیاتی در زمان زلزله، ویژه کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان شاهرود برگزار شد. در برق شاهرود برگزار شد؛ مانور شناسایی نقاط امن واحدهای کاری در هنگام زلزله ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۰    
اعضای گروه های دوام منطقه 5 به زودی نقشه های اماکن و نقاط امن محله های 29 گانه را بین شهروندان توزیع می کنند. شهردار منطقه 5 و رئیس ستاد بحران منطقه در نشست مرکز فرماندهی ستاد مدیریت بحران شهر تهران که با هدف هماهنگی و برنامه ریزی برای مواقع بحرانی تشکیل شده بود گفت: اماکن و نقاط امن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: امنیت در شهر یزد احساس می شود و این امنیت نشات گرفته از نیروی انتظامی و سایر نهاد های امنیتی استان است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۹    
شفقنا- یک گروه حقوق بشری از دولت بنگلادش خواست آوارگان روهینگیایی را به نقاط امن تر منتقل کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، دیده بان حقوق بشر در گزارشی نسبت به خطر مرگ و مفقود شدن آوارگان مسلمان در منطقه کاکس بازار در مرز بنگلادش و میانمار هشدار داد ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس دادگستری شهرستان دیر با اشاره به نقش نهادهای فرهنگی و ریش سفیدان در کاهش جرم گفت: شهرستان دیر از نقاط امن استان بوشهر است.
روزنامه امید مردم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
از 12 اردیبهشت تاکنون 43 زلزله در شهرستان های بویراحمد و دنا رخ داده است که منجر به آسیب دیدگی 280 نفر شده است. رئیس مرکز اورزانس 115 کهگیلویه وبویراحمد گفت: حدود 90 درصد مجروحان در زلزله های یاسوج و دنا بر اثر استرس و ترس از فرار به خصوص در ساختمان های چند طبقه [...]
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۷    
نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس، با بیان اینکه در پی وقوع زلزله شب گذشته یاسوج تعداد 75 نفر آسیب دیده اند از تجهیز پارک های این شهر به وسایل امدادی به منظور تسریع در روند ارائه خدمات به شهروندان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نجفی با تاکید بر اینکه اکثر ساختمان های تهران در مقابل زلزله شش ریشتری مقاوم هستند از طراحی رباتی در شهرداری تهران برای آموزش نحوه برخورد در زمان وقوع زلزله خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۷    
در ویدئوی زیر صحبت های علیرضا سعیدی، دبیرکل جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران را درباره پناه گیری در نقاط امن خانه هنگام وقوع زلزله می شنوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۱    
نقاط امن شهری به منظور خدمات رسانی مؤثر در هنگام وقوع زلزله در شهرکرد شناسایی می شود.
قم پرس   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بحران شهرداری قم گفت: شناسایی نقاط امن شهر در زمان بحران تا یکسال آینده تکمیل می شود. به گزارش قم پرس؛ علی اکبر رحیمی با اشاره به پروژه مطالعاتی نحوه برخورد با بحران ها در شهر قم که در شهرداری در حال انجام است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرکرد گفت: نقاط امن شهرکرد و محل هایی که می توان در هنگام زلزله به صورت مؤثر خدمات رسانی انجام داد، شناسایی می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قانونگذاران، مدیران شهری و اعضای شورای شهر به تشریح جزییات اقدام اخیر شهرداری تهران در انتشار نقشه مناطق امن زلزله پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۰۷:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد داد که نقاط امن ادارات و اماکن عمومی توسط دستگاه های متولی مدیریت بحران از جمله هلال احمر و شهرداری شناسایی و برچسب گذاری شود.
موج   ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۵۳    
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران گفت: نقشه نقاط ایمن تهران که توسط سازمان مدیریت بحران پایتخت تهیه شده، به روز نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج ...
ایسنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران پس از استماع نظرات شهردار تهران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.