شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۱:۵۲Jun 2020 6

جدیدترین‌های «شرایط بحرانی»

 
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، عضو شورای عالی کار با تاکید بر این که در جلسه امروز این شورا باید به گونه ای تصمیم گیری شود تا پایداری صنایع و اشتغال هر دو حفظ شود گفت: افزایش نرخ دستمزد با در نظر گرفتن آیتم های مختلف در اصل 34 درصد است که در شرایط بحرانی فعلی عدد کمی نیست. ...
سیمرغ   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در شرایط خاص و بحرانی که بروز یک بیماری شیوع پیدا می کند، انتخاب مواد غذایی سالم اهمیت زیادی دارند که برخی از مواد غذایی و ویتامین های ضروری برای این شرایط بیان می شود
هاژه   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمانشاه از سفر یکی از ورزشکاران رکوردار کشور به کرمانشاه خبر داد و گفت: حسین عالی محمدی رکورددار روپایی کشور، فرزند مسجدسلیمان در مسیر رکورد زنی جدید، این بار دور ایران را با دوچرخه طی خواهد کرد. ...
دانا   ۸ ساعت پیش    
نسیم جک از مردم شهرستان های چابهار و دشتیاری و کنارک درخواست کرد با توجه به کمبود خون در این روزهای سخت، برای اهدای خون، این عمل خیرخواهانه شرکت کنند و در این روزها بیماران تالاسمی را تنها نگذارند.
دولت   ۹ ساعت پیش    
تدوین استاندارد ملی راهنمای ایمنی مواد غذایی برای تولید کنندگان صنایع غذایی در شرایط بحرانی بهداشتی و شیوع بیماری های واگیردار در دستور کار سازمان قرار گرفت . ...
فداحسین مالکی با بیان اینکه رئیس دفتر رئیس جمهور با یک تلفن یک وزیر عوض می کند، گفت: این امر از اختیارات رئیس دفتر نیست بلکه از اختیارات ریاست جمهوری به حساب می آید؛ به خاطر همین بی قانونی ها است که اقتصاد کشور شرایط بحرانی را سپری می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۲    
رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر روزی احساس کنیم شرایط بحرانی خواهد شد در مورد مقابله با کرونا اقدام خواهیم کرد و پیشنهاد خواهیم داد که اوضاع به شکل قبل بازگردد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سایت های خرید و فروش و اجاره خانه مسکن طی روزهای اخیر قیمت را حذف کرده اند. بررسی های میدانی نشان می دهد که اجاره نشینان که اغلب از دهک های درآمدی پایین جامعه هستند، در آشفتگی بازار مسکن شرایط بحرانی را از سر می گذرانند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سیدمصطفی حسینی مدیرعامل موسسه بهمن سبز با اشاره به بحرانی شدن شرایط اقتصادی متولیان سالن های سینمایی، تأکید دارد ادامه تعطیلی سینماها به بهانه کرونا مشکوک و حتی به نوعی کارشکنی است! بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پلیس شهر بوفالو در نیویورک، با هل دادن یک مرد 75ساله، بعد از تظاهرات در این شهر، منجر به زمین خوردن و مصدومیت جدی او شد. این دو پلیس بعد از پخش شدن تصاویر این واقعه، توسط یک رسانه محلی، از کار تعلیق شدند. مرد مصدوم در شرایط بحرانی در بیمارستان بستری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اگر چه تجارت جهانی و تجارت کشور متأثر از شیوع ویروس کرونا در ماه های اخیر دچار افت چشمگیری شده است، اما کارشناسان معتقدند با توسعه بازارهای هدف صادراتی و تنوع کالاهای صادراتی می توان در شرایط بحرانی جلوی افت بیشتر را گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جبار آذین معتقد است تلویزیون هیچ نشانی از رمضان و حتی شرایط بحرانی کرونایی ندارد و آنچه در این ماه پخش می شود صرفا برای پر کردن آنتن سیما و سرگرم کردن مخاطب است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۱۱    
عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز با اشاره به داشتن قناعت در شرایط بحرانی مانند کرونا گفت: قناعت یعنی فرد تمام ظرفیت ها و نقاط قوت شرایط فعلی را ببیند و بتواند نهایت استفاده را از توانایی های مثبتی که دارد، ببرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که در صورت ادامه این مشکلات تا سه روز، ادامه کار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان غیرممکن خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۲۰    
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه دستورالعمل ها و آیین نامه های قانون مدییت بحران در پژوهشکده سوانح طبیعی در حال تدوین است، گفت: قانونگذار فرصت 6 ماه تا دو سال برای تدوین این آیین نامه ها در نظر گرفته و در حال حاضر نیز بخش زیادی از آنها تدوین شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئله جمعیت و کاهش فزاینده آن طی دهه اخیر در کشور ما تقریباً در حال نزدیک شدن به شرایط بحرانی است به این معنا که شوربختانه در سال های قبل، شرایط به گونه ای رقم خورد که بالاخره در سال گذشته نرخ رشد جمعیت به وضعیت خطرناک زیر یک درصد رسید.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل گفت: آمریکا با استمرار و تشدید تحریم های غیرقانونی خود در شرایط بحرانی ناشی از همه گیری ویروس کرونا، خطوط قرمز تروریسم اقتصادی و تروریسم پزشکی را رد کرده و به مرز جنایت علیه بشریت رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۳:۳۸   + ۷۱ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی روز سه شنبه در نشست “بررسی تاثیر اقدامات یکجانبه قهرآمیز بر مقابله جهانی با ویروس کرونا” افزود: در حالیکه جهان درگیر مقابله با عواقب ناشی از همه گیری ویروس کروناست و کشورها با تقویت همکاری و همبستگی تلاش می کنند یکدیگر را در این شرایط بحرانی یاری کنند ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سید کریم حسینی گفت: در این اوضاع نا به سامان قهر و آشتی مدیران معنایی ندارد؛ در شرایط بحرانی کنونی، ناز کردن مسئولین به صلاح استان و مردم نیست و بحران در خوزستان باید قاطعانه تر مدیریت شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با برخورد تبعیض آمیز دستگاه حاکم ایالات متحده با رنگین پوستان علاوه بر اینکه زخمی کهنه سر باز کرده، خطر وقوع جنگ داخلی در شرایط بحرانی این کشور نیز افزایش یافته است.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ شیوع ویروس کووید-19 یا کرونا در کشور علاوه بر خسارات جدی به بخش های مختلف اقتصادی ، آسیب بزرگی به نظام آموزشی کشور وارد کرد که از جمله می توان به تعطیلی مدارس ، جاماندن بسیاری از دانش آموزان از آموزش مجازی ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۵    
احمد+سعادتمند ما امروز با یکی از بهترین سالن های بدنسازی کشور تفاهم نامه ای امضا کردیم و بابت آن هم هزینه ای پرداخت نخواهیم کرد. با کمک یکی از دوستانم در شرایط بحرانی طلب دیاباته را پرداخت کردیم . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: انتظار می رود پرستارانی که در شرایط بحرانی نقش خود را به خوبی ایفا می کنند، معوقات کارانه و اضافه کار شان تسویه شده و به معیشت آن ها توجه جدی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
با افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کردستان زنگ خطر این بیماری به صدا در آمد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۷    
شفقنا _ ویروس کرونا، ویروسی که چند ماهی است معادلات را در دنیا به هم زده و مشکلاتی را ببار آورده است و دنیای ورزش نیز از این معادله مستثنی نبوده و همچنان با این شرایط بحرانی دسته و پنجه نرم می کند. ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۰    
یک شنبه 99/3/11 ، تهران , (اخبار رسمی) : کمیته سلامت عمومی ایفسا با توجه به شرایط بحرانی ناشی از کوید 19 با همکاری گروه درسا و گروه روما اقدام به برگزاری کمپین اپیدمی یک حال خوب کرد و به سه نفر برگزیدگان این کمپین از طرف درسا و روما هدایایی تقدیم شد.
جی اس ام   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۸    
سونی در تاریخ چهارم ماه ژوئن بازی هایی که برای PlayStation 5 عرضه می شوند را رونمایی می کند. این رویداد طی یک همایش دیجیتالی مرسوم در شرایط بحرانی حاضر که درگیر یک بیماری همه گیر هستیم رخ خواهد داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی درباره وضعیت استان از ابتدای شیوع بیماری گفت: از ابتدای شیوع بیماری تاکنون با تصمیمات مدبرانه ستاد کرونای استان و همچنین عملکرد دانشگاه علوم پزشکی توانستیم شیوع را کنترل و برای شرایط بحرانی آمادگی لازم را داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس دهم، سیاست انتشار اوراق بدهی توسط دولت را راهکاری مناسب برای مقابله با کسری بودجه در شرایط بحرانی دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر موسی غنی نژاد در شرایط بحرانی و حوادث غیرمترقبه، گرایش صاحبان قدرت سیاسی به مداخله در اقتصاد و کنترل بازار بیشتر می شود. این گرایش عمومی و طبیعی است؛ عمومی است یعنی در همه جوامع اعم از پیشرفته یا غیر آن هم اتفاق می افتد و هم طبیعی است ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس زاده می گوید: در این شرایط بحرانی باید دولت ها به معنای واقعی به کمک مردم بشتابند و تقاضا را در یک خط متعادلی حفظ کنند تا سمت عرضه به فعالیت خود ادامه دهد، اگر این اتفاق نیفتد قیمت ارز به راحتی کاهش نمی یابد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۵    
معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار منطقه8، از اعمال بسته محرک اقتصادی در وضعیت سخت این روزهای بازار و نیز در شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا خبرداد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۰    
مهرداد شریفی گفت : در حوزه آب روستایی فقط روستای غیزانیه بامشکل روبرونیست بلکه در روستاهای متعددی این مشکلات وجود دارد، سلامت آب روستایی از نظر حوزه بهداشت 20درصد مطلوبیت دارد که نگرانی ما را در این شرایط بحرانی بیشتر می کند .
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی ، استاندار تهران با اعلام این خبر در توصیه به مردم در شرایط زلزله گفت: در شرایط زلزله مردم در ابتدا باید خونسردی خود را حفظ کرده و از اقدامات هیجانی پرهیز کنند در اولین فرصت خود را به محل های امنی که از سوی شهرداری تهران مشخص شده است برسانند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۱    
معاون اموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان از بررسی بیش از 100 محتوای آموزشی الکترونیکی تولیدی و ارسالی استان ها و مناطق 22 گانه هرمزگان در اداره تکنولوژی ابتدایی با حضور اعضای کارگروه تخصصی تولید کمیته تولید محتوای پیش دبستانی استان خبر داد . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
چند ماهیست که دغدغه اصلی این روزهای تمام افراد ویروس کرونا می باشد و این ویروس جدید موجب شده تا تمام کسب و کارهای جهان با افت درآمد رو به رو شوند. در این شرایط بحرانی اکثر کارفرماها اقدام به ادامه فعالیت به صورت دورکاری کردند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: کرونا با ورودش علاوه بر اینکه بسیاری از کسب و کارها را از رونق انداخت و رو به تعطیلی کشاند، موجی از گرانی ها را به راه انداخت که بخش عظیمی از آن به نبود همبستگی بین مردم و وجود پول های سرگردان برمی گردد وگرنه کشور ما از بحرانی ترین شرایط هم عبور کرده است. ...
تحلیل بازار / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
کاشفی، عضو هیات رئیسه اتاق ایران معتقد است اگر شرایط بحرانی کرونا فروکش کند، توان جبران خسارت های این بیماری به حوزه صادرات وجود دارد اما تحقق آن نیازمند تسهیلگری در صادرات و روان سازی تردد در مرزهاست.
باشگاه پرسپولیس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی از ضعف های پروتکل بهداشتی آن است که جایی را برای دادن آزمایش ها مشخص نکردند. بهنام ابوالقاسم پور، در خصوص تیم هایی که درخواست تعطیلی لیگ را دارند، اظهار داشت: بعضی تیم ها ترس سلامتی مردم و بازیکنان را دارند و خیلی ها دغدغه شان فرار کردن از شرایط بحرانی است ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
علیپور: قهرمان المپیک می شوم مردم نیوز : قهرمان ایرانی سنگنوردی جهان که رکورد آسیایی و جهانی این رشته را در اختیار دارد طی ماه های گذشته با وجود شیوع ویروس کرونا پیگیر تمرینات انفرادی خود در باشگاه بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱    
شرایط بحرانی از موقعیت هایی است که می توان عمق و گستره سرمایه اجتماعی جوامع و قدرت بازتولید آن را سنجید. این پژوهش نگاهی دارد به وضعیت سرمایه اجتماعی و شاخص های آن در دوران کرونا در کشور.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی طی یادداشتی با عنوان ضرورت همکاری ملی فراتر از تبصره های قانونی در روزنامه ایران نوشت: بی تردید می توان اذعان نمود که مجلس یازدهم در بی سابقه ترین شرایط بحرانی امروز شروع به کار کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱    
آرین منش با بیان اینکه مجلس یازدهم در شرایط بحرانی تشکیل شده است، گفت: ما امروز نیازمند تفاهم میان مجلس و دولت برای عبور از پیچ خطرناک و تاریخی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فقدان و مرگ عزیزان که در اثر کرونا ویروس از بین رفته اند، می تواند موجبات استرس کودکان را فراهم آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم از راه اندازی سامانه جامع اطلاعات خیران در قم خبر داد و گفت: استان قم جزو معدود استان هایی بود که در شرایط بحرانی اپیدمی ویروس کرونا در این حوزه مشکلی نداشته و اقدامات خوبی در زندان ها انجام شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۹    
سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، استفاده حداکثری از ظرفیت های جایگزین برای آموزش حضوری بر اساس تحولات مباحث یاددهی-یادگیری را امری ضروری خواند ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ همواره جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب تا کنون مورد تحریم های آمریکا بوده و اینبار با توجه به اینکه نیروی انتظامی کشورمان عملکرد بسیار قابل قبولی طی سالیان گذشته داشته باعث خشم و نفرت آمریکایی قرار گرفته و به همین دلیل مورد تحریم کشوری که تحریم را سلاح تسلیم می داند ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از سی ان بی سی، دولت آلمان و هواپیمایی لوفتهانزا که به شدت از پاندمی کرونا خسارت دیده است، در مورد بسته کمک 9 میلیارد یورویی (9.8 میلیارد دلاری) دولتی به توافق رسیدند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۷۱ سایت دیگر  
این تعطیلی در حالی اتفاق افتاد که تیم فولادخوزستان از سه بازی آخر خود در مسابقات لیگ 9 امتیاز کسب کرده بود و در بهترین شرایط روحی و فنی قرار داشت اما باشگاه فولادخوزستان با تاکید بر اهمیت سلامتی افراد جامعه، در آن شرایط بحرانی برای تعطیلی لیگ قدم برداشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وحید عرب، مدیر کل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران، با اعلام این خبر گفت: مودیان عوارض ساختمانی که نسبت به پرداخت بدهی ملک خود اقدام کنند، می توانند از مزایای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در جلسه 14 اردیبهشت 1399 بهره مند شوند. ...