جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۰:۵۱Jul 2018 20

جدیدترین خبرهای «اسید پاشی»

شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۳    
تعداد دخترانی که قربانی اسیدپاشان اصفهانی شدند در بعضی منابع تا 12نفر هم اعلام شده بود و این در حالی است که تنها چند نفر از آن ها درباره این حادثه با رسانه ها صحبت کرده و ماجرا را رسانه ای کردند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۲    
خبر این بود: پرونده اسیدپاشی های اصفهان با پرداخت دیه قربانیان از بیت المال، مختومه شد. وکیل مدافع قربانیان در این باره به ایسنا گفت: موکلانم مطالبه دیه کرده بودند و دادگاه نیز با توجه به پیدا نشدن متهم یا متهمان پرونده، حکم به پرداخت دیه از محل صندوق دیه بیت المال داد ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۰:۴۳    
قوه قضائیه زخمی را که اسیدپاشان بر چهره زیبا و شرقی اصفهان زدند درمان نکرد. پلیس بعد از سه سال هیچ نشانی از اسیدپاشان که زیبایی چهار زن را آب کردند، نیافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۲    
نایب رئیس شورای شهر تبریز در عیادت از معصومه جلیل پور قربانی اسید پاشی گفت: درمان جراحت های معصومه شاید سال ها ادامه داشته باشد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۷    
یک نماینده مجلس گفت: طبق قانون پرونده هایی که پس از گذشت زمان متهم آن شناسایی نمی شود، مختومه اعلام می شوند. یک نماینده مجلس گفت: طبق قانون پرونده هایی که پس از گذشت زمان متهم آن شناسایی نمی شود، مختومه اعلام می شوند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۴    
وکیل مدافع قربانیان اسیدپاشی های اصفهان از پرداخت دیه قربانیان این حادثه از صندوق دیه بیت المال خبر داد و گفت: پرونده مختومه شد. حسین عباس علیزاده در گفت وگو با ایسنا ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۵    
نایب رییس فراکسیون زنان مجلس گفت: پرونده اسید پاشی اصفهان مختومه اعلام شده است اما این به معنی نیست که اگر متهم پیدا نشود مجازات نخواهد شد. نایب رییس فراکسیون زنان مجلس گفت: پرونده اسید پاشی اصفهان مختومه اعلام شده است اما این به معنی نیست که اگر متهم پیدا نشود مجازات نخواهد شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۲    
با این حذفیات این لایحه شیر بی یال و دم و اشکم می شود. این لایحه با حذفیات صورت گرفته به نظر می رسد بیشتر شبیه شیر پاکتی و بی خاصیت است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۳    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از حمایت بزه دیدگان و قربانیان در طرح مبارزه با اسیدپاشی خبرداد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۸    
خبرگزاری ایسنا: وکیل مدافع قربانیان اسیدپاشی های اصفهان از پرداخت دیه قربانیان این حادثه از صندوق دیه بیت المال خبر داد و گفت: پرونده مختومه شد. حسین عباس علیزاده ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۶    
اکوفارس: وکیل مدافع قربانیان اسیدپاشی های اصفهان از پرداخت دیه قربانیان این حادثه از صندوق دیه بیت المال خبر داد و گفت: پرونده مختومه شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۶:۲۲    
ایران نوشت:روز 15 تیر این مرد به پلیس مراجعه کرد و در حالی که قسمتی از دست و صورتش با اسید سوخته بود گفت: خواهرزاده 23 ساله همسرم و دوستش روی من اسید پاشیده اند.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۶:۰۴    
روزی که عاشق عشوه گری های آن مار خوش خط و خال شدم هیچ گاه تصور نمی کردم که با این کار، همه زندگی ام را به نابودی می کشانم. آن روزها آن قدر دلباخته بودم که هیچ کس جز پانته آ را نمی دیدم ...
خزر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۵۳    
خزر: شنیده ها حکایت از آن دارد اسپانسر یکی از نمایندگان استان در اقدامی ناجوانمردانه و در پی خصومت شخصی دست به انتقام گیری از زن جوانی زده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۶    
وکیل مدافع قربانیان اسیدپاشی های اصفهان از پرداخت دیه قربانیان این حادثه از صندوق دیه بیت المال خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۷    
آنچه خواندید، بخشی از گفت وگوی خبرنگار خبرجنوب با لیلا قریبپور دختر 27 ساله شیرازی است که در آخرین روزهای فروردین ماه امسال قربانی اسیدپاشی شد. چند سالتان است و تحصیلاتتان چیست؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۲    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که قصد اسیدپاشی روی خواهرزاده زن خود را داشت و در تحقیقات مقدماتی موضوع را وارونه برای ماموران گزارش کرده بود، دروغش برملا شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۵:۳۵    
خبرجنوب نوشت: دختر جوان تمام زندگی اش در اسید سوخت. 27 فروردین ماه حوالی ساعت هشت و 30 دقیقه صبح بود که طبق روال همیشه سرکار رفتم. همه چیز عادی بود نزدیکی محلی که کار می کردم دیدم مردی در حالی که کلاه کاسکت به سر دارد و لباس نارنجی تنش بود ایستاده است. اصلا شک نکردم چون با کسی هیچ مشکلی نداشتم ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۱۵    
ایران آنلاین / قانون مجازات اسلامی جرم اسیدپاشی را وفق ماده 614 به عنوان ضرب و جرح در نظر گرفته است که ابتدایی ترین و قطعی ترین حق مجنی علیه، حق قصاص است؛ یعنی آسیب دیده می تواند اسیدپاش را قصاص کند. ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۰    
جلسه امروز شورای شهر تبریز با حضور اعضا شورا و شهین باهر شهردار تبریز صبح امروز برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۶    
لایحه اعمال مساعدت جهت تامین هزینه درمان فردیکه اخیرا مورد اسیدپاشی قرارگرفته بود به مبلغ پانصد میلیون ریال مورد تصویب رار گرفت.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۸    
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس از ارائه طرح سخت گیری برای معاملات اسید خبر داد و گفت: به درخواست افرادی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته بودند بحث پیشگیری از اسیدپاشی در اولویت قرار گرفت چراکه تشدید مجازات آن را ترویج خشونت در جامعه عنوان کردند و امید است تا در دو سال باقی مانده به نتیجه مطلوب برسد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۸    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو از قربانی اسیدپاشی در تبریز عیادت کرد.
آناج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۴    
رئیس شورا از اعزام تیم فوتبال بانوان شهرداری تبریز به بلژیک انتقاد و آن را مغایر سیاست شورا در حمایت از ورزش همگانی به جای قهرمانی دانست.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۷    
از این که عامل اسید پاشی لا به لای آدم های جامعه زندگی کند وحشت می کنم. خانم مولاوردی چیز دیگری بود. نمی دانم چرا از متن به حاشیه رانده شد. فکر و ایده و نگاه او یک سر و گردن با دیگرانی که می شناسم بالاتر بود. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۵۸    
طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، روز یکشنبه 17 تیر 1397 برای بازدید از نمایشگاه عکس نگار مسعودی با موضوع اسیدپاشی به خانه هنرمندان ایران رفت. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۳۶    
پسر جوان برای زهر چشم گرفتن از شوهر خاله اش او را با اسید سوزاند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۵    
شفقنا زندگی _مرد جوان که به خاطر اختلاف خانوادگی اقدام به اسیدپاشی روی راننده خودروی وانت کرده بود پس از فرار در عملیات پلیسی دستگیر شد. به گزارش فرتاک نیوز، آمویی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۸    
طراح طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن درباره آخرین وضعیت این طرح گفت: طرح تشدید مجازات اسیدپاشی و حمایت از بزه دیدگان ناشی از آن در یک قدمی بررسی نهایی در صحن علنی قرار دارد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲    
نگار مسعودی از ساخت فیلم مستندی با موضوع اسیدپاشی و حضور مرضیه ابراهیمی آخرین قربانی اسیدپاشی اصفهان در این فیلم خبر داد.