پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۱:۰۲Sep 2018 20

جدیدترین خبرهای «اسید پاشی»

بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۷:۱۴    
سه فرد به اتهام سرقت و اسید پاشی در لندن به بوکسور سابق، مایکل واتسون ، دستگیر و زندانی شدند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۸    
اسیدپاشی یکی از انواع شدید خشونت بوده که بیشتر علیه زنان صورت می گیرد و ممکن است در مواردی منجر به مرگ قربانی نیز شود. اسیدپاشی حمله ای است که نه به قصد قتل، بلکه معمولاً برای انتقام و نابودی زندگی اجتماعی و آینده قربانی انجام می شود.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۱    
اینجا استخر یک هتل به مدیریت جیمز بروک است. صاحب هتل در این تصویر که توسط هوراس کورت در سال 1964 گرفته شده است، در حال ریختن اسید در استخر است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۵    
گفت وگو با فاطمه ذوالقدر،نماینده مجلس گام های دولت الکترونیک از زبان آذری جهرمی معاون سازمان نقشه برداری کشور: وزیر بهداشت: وزیر کشور:
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۹    
پسر جوان آلمانی هدف اسیدپاشی افراد ناشناس قرار گرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۳:۲۷    
اسیدپاشی به عنوان شدیدترین نوع خشونت علیه تمامیت جسمانی افراد، به جز صدمه عمیق ظاهری که جزءلاینفک یک خشونت جسمی است، صدمات جبران ناپذیر روحی و روانی را برای قربانی به همراه دارد. مضاف بر آن از لحاظ امنیتی نیز با رعب و وحشتی که در میان مردم ایجاد می کند، بر جامعه اثر منفی می گذارد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۶    
یک شب قبل از تعرض به سفارت عربستان در تهران به کنسولگری سعودی در مشهد حمله شده بود. معترضان در آنجا اعلام کردند فردا نوبت سفارت عربستان است! همه مردم می دانستند چه اتفاقی قرار است بیفتد و این که چرا مسائل امنیتی را در محدوده سفارت اجرا نکردند جای تامل است ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۸    
اسمش مریم بود، مردی که 11 سال همراه و همسر او بود، مریم را به این حال انداخته بود! ولی برخلاف افرادی که به آن ها اسید پاشیده می شود، صورت مریم کمتر آسیب دیده بود و بیشتر بدن و دست هایش سوخته بودند.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۲۰:۵۰    
دختر جوان تمام زندگی اش در اسید سوخت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۱    
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: چکش کاری های نهایی طرح مبارزه با اسیدپاشی انجام شده و به زودی به صحن علنی ارجاع می شود.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۰۱:۲۰    
رکنا: دلیل اسیدپاشی به روی مدل معروف، جواب ردی بود که به خواستگارش داده بود. به گزارش رکنا، یک مدل معروف در لندن در روز تولد 21 سالگی اش مورد حمله مرد جوان ناشناسی قرار گرفت و راهی بیمارستان شد. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۷    
قربانی اسیدپاشی اصفهان گفت: اسید به من تنها پاشیده نشده است. این اسید به افکار عمومی پاشیده شده است. کسی که این اسید را به من ریخته است نمی داند زنده است یا مرده. اما آن افکار هنوز زنده است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۴:۰۰    
فاطمه حسینی نماینده مجلس و طراح طرح تشدید مجازات اسیدپاشی: طرح تشدید مجازات اسید پاشی بعد از اعلام وصول، به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ارسال و کلیاتش نیز به تصویب رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۰    
هنوز شهروندانی که، چون این بانوی بوشهری، قربانی جنایت اسیدپاشی می شوند حتی اگر سال ها حق بیمه عادی و تکمیلی پرداخت کرده باشند نیز با استدلال های من درآوردی شرکت های بیمه گر در پرداخت هزینه های سنگین درمان تنها می مانند و هنوز داغ این خشونت تلخ بر دل هزاران شهروندی که از آن مطلع هستند، سنگینی می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۵    
دو کشته در نزاع خانوادگی/ شماره تلفن کف دست مقتول سرنخ یک پرونده/ رئیس باند سارقان زورگیر در لانه کبوترها به دام افتاد/ مرگ مشکوک دختر 14 ساله یزدی/ شهادت سرباز وظیفه حین مأموریت در خمین/ پایان راه برای دزدان سند نمره کار/ درخواست معاوضه گروگان با 5 کیلو مواد مخدر ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۸:۳۳    
کین خواهی موتور محرکه جرمی به نام اسیدپاشی است و مهم ترین سوالی که در مواجهه با مسئله ای چون اسیدپاشی از سوی قانون گذار، قربانیان و فعالین حقوق زن و جامعه حقوقی پرسیده می شود این است که چگونه می توان از تکرار اسیدپاشی جلوگیری کرد یا چه سیاست جنایی باید پیش بینی کرد که واجد جنبه بازدارندگی باشد و ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۸:۲۶    
کین خواهی موتور محرکه جرمی به نام اسیدپاشی است و مهم ترین سوالی که در مواجهه با مسئله ای چون اسیدپاشی از سوی قانون گذار، قربانیان و فعالین حقوق زن و جامعه حقوقی پرسیده می شود این است که چگونه می توان از تکرار اسیدپاشی جلوگیری کرد یا چه سیاست جنایی باید پیش بینی کرد که واجد جنبه بازدارندگی باشد و ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۸    
ساعت 11 و 20 دقیقه صبح پنجشنبه اول شهریور، رهگذران و مسافران ترمینال اهر با صدای فریادهای سوختم سوختم... مرد جوانی، اورژانس را خبر کردند. با حضور امدادگران در محل مشخص شد نیمی از بدن مرد جوان با اسید سوخته است و زن اسیدپاش نیز متواری شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۹:۱۰    
طراح طرح تشدید مجازات اسید پاشی گفت: حمایت از بزه دیدگان مسئله بسیار مهمی است،که باید در کنار یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از وقوع این حوادث دیده شود.
وقت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۸:۴۰    
وقت نیوز - رسیدگی به پرونده حادثه اسید پاشی در شهرستان اهر به گفته فرمانده انتظامی این شهرستان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است .
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دوستداران شرکت در جشن های خیابانی لندن امروز پیام های تهدیدآمیزی مبنی بر اسیدپاشی در صورت حضور در این مراسم دریافت کردند.
امین   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۹:۴۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری عامل اصلی اسید پاشی در شهرستان اهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۲    
تبریز - فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: اختلافات خانوادگی باعث اسیدپاشی یک زن به صورت پسر جوان اهری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۸:۲۶    
فرمانده انتظامی شهرستان اهر گفت: هنوز پرونده اسیدپاشی به نتیجه نرسیده و بررسی های اولیه نشان می دهد مشکلات خانوادگی عامل اصلی اسیدپاشی بوده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۵    
تبریز-ایرنا- ساعاتی پیش در یک حادثه دلخراش ناشی از اختلافات خانوادگی در شهرستان اهر، مرد جوان توسط یک زن مورد اسیدپاشی قرار گرفت.
اهر خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۷    
ساعتی پیش در داخل شهر اهر خانمی بر روی پسر جوان اسید پاشید که موجب مصدومیت وی شد.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۰    
عقربه ها ساعت 24 روز 25 مرداد را نشان می داد که صدای فریادهای یک خانواده سکوت کوچه رحیمی آمل را شکست.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۲۳:۴۱    
رکنا: نیلوفر اکرمی، پزشک سرشناس زنان و زایمان در افغانستان قربانی اسیدپاشی شد. به گزارش رکنا، نیلوفر اکرمی پس از آن که نامزدی اش را با مردی فسخ کرد از سوی او درخانه اش مورد اسیدپاشی قرارگرفت. ...
تیک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۱    
پیرمرد همسایه در آمل با یک گالن چهار لیتری پر از اسید به جان یک خانواده چهار نفره افتاد و حادثه وحشتناکی را رقم زد. عقربه ها ساعت 24 روز 25 مرداد را نشان می داد که صدای فریادهای یک خانواده سکوت کوچه رحیمی آمل را شکست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۰۲    
جذاب ترین اخبار منتشر شده در گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان روز دوشنبه 29 مرداد ماه را در اینجا مشاهده نمایید.