جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۰:۱۵Jul 2020 10

جدیدترین‌های «صنفی»

 
رئیس اداره امور اصناف و تشکل های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پنجره رسیدگی به شکایات از سازمان های صنفی در سامانه ایرانیان اصناف بمنظور ثبت شکایات غیرحضوری فعال شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - رئیس اتحادیه صنفی لاستیک و آپاراتی تعمیرات، فروش دوچرخه و موتورسیکلت اراک گفت: 12 هزار حلقه لاستیک خودرو های سنگین و نیمه سنگین با تعرفه دولتی امسال با هدف تعادل بخشی قیمت بازار و پاسخگویی به متقاضیان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری 48 اقدام حقوقی علیه واحد های مختلف تولیدی، خدماتی و صنفی انجام شده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
دبیر کنسرسیوم ترکیه در انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی، از برگزاری تورهای آشناسازی ایران برای حدود یکصد آژانس گردشگری ترکیه، پس از بازگشایی مرزهای دو کشور و ازسرگیری روابط توریستی خبر داد و گفت: اروپایی ها متاثر از حساسیت های ویروس کرونا، احتمالا تا دو سال دیگر به ایران سفر نکنند ...
خمام نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع آگاه محلی با اعلام این خبر به خمام نیوز با تاکید بر اینکه 3 هزار برگه توتو از 2 واحد صنفی در شهر و 3 واحد در چوکام طی 2 عملیات مختلف کشف و ضبط گردیده، افزود : واحدهای مذکور پلمب شده و تا اطلاع ثانوی مجاز به بازگشایی نخواهند بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انجمن صنفی هنرمندان تئاتر شهر تهران دومین دوره کارگاه های تخصصی خود را برگزار می کند
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جوادیان زاده در دیدار با اعضای انجمن صنفی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان یزد گفت: مستند فعالیت های رسانه ای استان یزد در زمینه کرونا در قالب کتاب منتشر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی گفت: چنانچه واحدهای صنفی مصوبات ستاد مقابله با کرونای کشور و استان را رعایت نکنند و از قبل هم اخطار گرفته باشند با آن ها برخورد قانونی خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: 310 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این شهرستان پلمب شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۲۵    
منطقه آزاد ماکو – خبرماکو – رییس اداره صنعت، معدن و تجارت پلدشت گفت: در چهارماه نخست سال جاری، یک هزار و 56 بازرسی از اماکن صنفی و غیرصنفی شهرستان انجام و 9 پرونده تخلف تشکیل شد. ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: از 25 فروردین تا 16 تیرماه بیش از 56 هزار بازرسی از اصناف قم صورت گرفته است.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فرهاد دلق پوش، گفت : مردم در صورت وقوع هرگونه تخلف صنفی می توانند با سامانه 124 این سازمان یا 135 تعزیرات تماس حاصل نموده و بازرسان این سازمان نیز در اسرع وقت موظفند به شکایات رسیدگی کنند. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۵    
خبرماکو: انجمن صنفی مدیران مراکز دانش بنیان طی نامه ای حمایت معنوی خود را از برگزاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران اعلام نمود. این انجمن نهادی است صنفی،غیر سیاسی و غیر انتفاعی که با اهدافی همچون ایجاد ارتباط بین سازمان ها و نهادهای دولتی با شرکت ها، ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد معاون فرهنگی اداره ارشاد استان یزد با بیان اینکه نگران تکثر انجمن های صنفی نیستیم اما انتظار تعامل داریم، گفت: از انجمن های فعال در زمینه های فرهنگی، هنری و خبری حمایت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۲    
واحد های صنفی،در خراسان جنوبی در صورت رعایت نکردن دستور العمل های بهداشتی و نزدن ماسک، به مدت دوهفته پلمب می شوند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و بررسی موانع صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی کردستان با حضور اعضای هیات مدیره انجمن های صنفی کارگران ساختمانی شهرستان های کردستان، در محل اداره کل تامین اجتماعی این استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- عضو هیات مدیره انجمن صنفی کارخانجات آرد خوزستان خواستار تجدیدنظر تعهد پیمان سپاری ارزی از کارخانجات آرد استان شد و گفت: وجه صادرات آرد این کارخانجات از سوی تجار عراقی به صورت ریالی پرداخت شده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: دریافت بارکد سلامت توسط واحدهای صنفی ضروری است و این مهم توسط بازرسان اصناف پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی انجمن صنفی تایر ایران گفت: نگاهی به آمار تولیدات انواع تایر در سه ماهه نخست امسال حاکی از افزایش تولید تایر خودروهای شاسی بلند و کراس اوور نسبت به ماه های گذشته است؛ موضوعی که حاصل تلاش مهندسان ایرانی و بها دادن به تحقیق و توسعه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۶    
یک مربی فوتبال البرز با بیان اینکه این صنف مطالبات وخواسته های دارند که در قالب یک تشکل صنفی در تلاشیم آنها را محقق کنیم گفت: در این راستا نشست هایی را داشته ایم و پیگیری های حقوقی آن را دنبا می کنیم.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تعطیلی بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بازرسان این سازمان، با هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی و عدم رعایت قوانین نظام صنفی در سطح بازار، برخورد قانونی خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان شاعر برجسته کودک و نوجوان، با تاکید بر لزوم افزایش سهم کودک در ادبیات، تصریح کرد: نکته ای که در روز ملی ادبیات کودک و نوجوان باید مورد توجه قرار گیرد این است که با وجود تمام دغدغه های صنفی نویسندگان در چنین روزهایی نویسنده کودک باید تلاش کند به مخاطب خودش نزدیک تر شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "اردل" از پلمپ 8 واحد صنفی در این شهرستان به دلیل عدم رعایت مقررات اعلامی از سوی ستاد مقابله با کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک هیات مدیره انجمن صنفی خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان یزد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۶    
سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان رضوی : شعار سازمان وصول با اصول است/ نهایت مساعدت و تعامل را با اصناف آسیب دیده از کرونا خواهیم داشت. جلسه اتحادیه های صنفی شهرستان طرقبه شاندیز با حضور احسانی مهر سرپرست اداره کل امور مالیاتی استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- برگشت مازندران به پیک دوم بیماری کرونا که با قرارگیری هفت شهرستان استان در وضعیت قرمز همراه شد، بار دیگر مکانیزم ماشه را بر سر واحدهای صنفی و مشاغل کم خطر و پرخطر در این خطه شمال کشور قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: بیش از 57میلیارد ریال تخلف در هفته منتهی به شانزدهم تیرماه 99 شناسایی شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۸    
منطقه آزاد ماکو – خبرماکو -رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو گفت: در سال گذشته 6 هزار و 66 مورد نظارت و بازرسی صنفی و غیرصنفی در ماکو انجام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۸    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان، ضمن اشاره به توزیع مناسب آب در دو سال آبی اخیر، از مطالباتی که پس از سال ها هنوز اجرایی نشده اند گلایه کرد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان از انجام بیش از سه هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان در امسال خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۷    
گروه استان ها- معاون صمت استان کرمان از معرفی 370 واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونای استان به بانک و تایید پرداخت 8 میلیارد ریال تسهیلات به این واحدها خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا منتشر کرد: ماسک زدن در فضاهای عمومی، از روز یکشنبه 15 تیرماه اجباری شد. اما آیا در این 2 روز گذشته، همه ماسک می زنیم؟ بعضی خبر از پروتکل های نظارتی می دهند؛ مانند اینکه اگر صاحبان مغازه ماسک نداشتند، واحد صنفی پلمپ خواهد شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۷    
زنجان- موسوی،رئیس اتاق اصناف زنجان، گفت: از اسفند ماه سال گذشته تا تیرماه بیش از 850 واحد صنفی در استان زنجان به علت عدم رعایت دستور ستاد کرونا و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۳    
مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ماکو از برگزاری اولین انتخابات الکترونیکی هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه های صنفی منطقه آزاد ماکو در شهرستان ماکو خبرداد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا یک هزارو 200 واحد صنفی این شهرستان که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند، پلمب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آبایی هزاوه از معرفی 5 هزار واحد صنفی آسیب دیده به بانک های عامل خبر داد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس عبدی در شهر آرا نوشت: وضعیت و روند شیوع ویروس کرونا در ایران اصلاً قابل قبول نیست و اولین کشوری هستیم که نه تنها از حیث تعداد مبتلایان به سوی موج دوم حرکت کرده ایم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۷    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: واحد های صنفی که در این شهرستان از ماسک استفاده نکنند به طور قطع پلمب می شوند.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار هندیجان با تاکید بر نظارت هرچه بیشتر بر بازار مسکن و اجاره بهای املاک مسکونی و تجاری این شهرستان گفت : در حال حاضر نرخ های خرید و فروش و اجاره بهای املاک در هندیجان غیرواقعی و غیرقانونی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: در پی گشت های تیم بازرسی این شهرستان با هدف رعایت اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی مبارزه با شیوع کرونا، سه واحد تالارپذیرایی، میوه فروشی و رستوران در منطقه پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۵    
نائب رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان گفت: وجود بسیج رسانه ظرفیتی بزرگ است که با اساس قرار دادن عملکرد فراجناحی می تواند در تحقق اهداف سازمانی و تقویت اصحاب رسانه موفق باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۳    
قم- ایرنا- مبارزه با کرونا در شرایط جدید قم نیاز به تصمیات جدی و موثر دارد ، آیین های عزا و عروسی در قم لغو شود ، ماسک به اندازه نیاز قم تولید خواهد شد ، تولید روزانه 160 هزار ماسک در قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۱    
واحد های صنفی متخلف در شهرستان قشم بیش از 2 میلیارد ریال جریمه شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: مخالفت کردن با طرح ممنوعیت واردات کالا های لوکس از جمله گوشی های بالای 300 یورو، به نوعی بازی کردن در زمین دشمن است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
شمال نیوز: رییس انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور گفت: روزانه به طور متوسط حدود 100 الی 400 هزار تومان ارزش ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سینماسینما نوشت: به رغم مخالفت بسیاری از کارشناسان، از ابتدای تیرماه سینماها کار خود را آغاز کرده و در ادامه دو فیلم تازه شنای پروانه و خوب، بد، جلف2 نیز به چرخه اکران راه پیدا کرده اند ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۶:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
این پست 30 بار بازدید شده در حالی که قرار بود فیلم پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت از 25 تیر اکرانش بر اساس مصوبه شورای صنفی نمایش در سینماها آغاز شود، تهیه کننده این فیلم انصراف خود را از اکران اعلام کرد. ...
سلام نو / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب بیش از 40 واحد صنفی متخلف به دلیل فروش لباس های نامتعارف خبرداد. به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسنا ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
: نوید فرح مرزی عضو 2 انجمن چهره پردازان و طراحان فنی و مجریان صحنه خانه سینما در پی اقدام انجمن سینماداران ایران برای جدایی از خانه سینما، در خصوص لزوم بازیابی هویت اصناف سینمایی گفت: تراژدی مسائل صنفی در سینمای ایران راه درمانی جز یک تفکر و مدیریت بی حب و بغض ندارد ...