دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۲:۴۶Mar 2020 30

جدیدترین‌های «رفع موانع تولید»

 
رسا   ۲ ساعت پیش    
نماینده بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: راهکار و نسخه برون رفت از مشکلات اقتصادی جهش تولید است که تحقق این مهم نیازمند رفع موانع تولید از سوی دولت و مجلس است.
موج رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تحقق جهش تولید نیازمند لوازمی است که مهم ترین این لوازم رفع موانع تولید و اصلاح نظام بانکی کشور است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد تقی منوچهری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بخش کشاورزی نسبت به سایر بخش ها به لحاظ شرایط خاص اقلیمی و الزاماتی که برای تولید نیاز دارد خاص است و انتظار می رود با اختصاص اعتبار و تسهیلات ویژه در سال جهش تولید این رشد و افزایش آن همچنان ادامه داشته باشد. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با اشاره به معافیت های مالیاتی سه شهرک صنعتی گفت: این اقدام بر اساس مصوبه هیات وزیران و در راستای اصلاح قانون مالیات های مستقیم و رفع موانع تولید رقابت پذیر صورت گرفته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۵    
بر اساس مصوبه هیات وزیران و در راستای اصلاح قانون مالیات های مستقیم و رفع موانع تولید رقابت پذیر شهرک های اشتهارد، امید البرز و کوثر مشمول مشوق های 120 کیلومتری و معافیت های مالیاتی 13 ساله شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم پارس آباد گفت: رفع موانع تولید نقش بسزایی در تحقق جهش تولید دارد که امیدواریم بیشتر به این مسئله پرداخته شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام به ریاست معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری و با حضور رئیس سازمان صمت، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس شعب بانک ملی، رئیس اعتبارات بانک سپه و چند تن از کارشناسان سازمان های مرتبط به دلیل اهمیت موضوع و رفع مشکلات تولید کنندگان ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه باید جهشی در تولید ایجاد شود تا درآمد ناخالص ملی و سرانه درآمد مردم افزایش یابد بر ضرورت حذف بروکراسی اداری و تنقیح قوانین سد راه تولید تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فتح الله حقیقی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری 80 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در جوار واحدهای تولیدی استان افزود: به گواه بیشتر کارشناسان فعال حوزه اقتصادی پارسال شکوفایی اقتصادی استان زنجان در همه زمینه ها بویژه در زمینه صنعتی بود که 6 واحد بزرگ صنعتی نیز افتتاح ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۷    
حوزه/ معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تزریق نقدینگی هدفمند و رفع موانع تولید دو گام اساسی در تحقق شعار سال است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد گفت: توجه به ظرفیت بومی و موجود در منطقه، حمایت از کارآفرینان و صنایع و رفع موانع تولید می تواند به جهش تولید کمک کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده رشت در مجلس، خواستار اجرای قانون رفع موانع تولید جهت حمایت از کالای ایرانی شد و اظهار کرد: اصل 44 قانون اساسی یک مقوله جدی است که تاکنون به درستی اجرا نشده لذا جهش تولید به اصل 44 قانون اساسی نیاز دارد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه رزن در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ اظهار کرد: جهش تولید از بستر رفع موانع تولید و کسب کار می گذرد و مسئولان در سطح کشور و شهرستان باید به این سمت حرکت کنند. ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جهش تولید در بستر محیط با ثبات اقتصادی، فضای کسب و کار مناسب، نظام تأمین مالی کارآمد و چارچوب سیاستگذاری هوشمند محقق خواهد شد، دستیابی به آن را در گرو تقویت بخشهای پیشران اقتصادی و زنجیره های تولید، تشویق سرمایه گذاری، حمایت از نوآوری و رفع موانع تولید معرفی می کند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق جهش تولید، طی بخشنامه ای در تاریخ پنجم فروردین ماه سال جاری، ضمن ابلاغ فهرست اقدامات در چارچوب پنج محور "تأمین مالی"، "تقویت سرمایه گذاری"، "توسعه تجارت خارجی" ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرامرز نیک سرشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در نخستین روزهای آغاز سال جدید خبر داد و افزود: در این جلسه همه دستگاه ها اعم از اجرایی، قضایی ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علی محمد چوپانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: با توجه به تداوم تحریم های استکبار جهانی علیه ایران، اتخاذ رویکرد احیای ظرفیت های داخلی و اتکا به آن، بهترین روش برای رونق اقتصاد و رفع مشکلات این بخش است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قم ایرنا در شرایط کنونی اقتصادی در کشورمان، مسؤولان امر باید در راستای جهش تولید نسبت به تسهیل و رفع موانع تولید در بخش های مختلف اهتمام ویژه ای داشته باشند، اما بدون تردید رشد و توسعه اقتصادی به شکل پایدار اگر در بستر حفاظت از منابع زیستی و رعایت بایدها و نبایدهای زیست محیطی نباشد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۴    
خسروی گفت: موانع تولید باید رفع شود و مقام معظم رهبری فرمودند برخی گلایه می کنند مجوزهای تولید از هفت خان به هفتاد خان رسیده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده عصر سه شنبه در حاشیه نشست قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: تصمیم های کارشناسی در قرارگاه پدافند زیستی استان هماهنگ با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در کشور است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آقازاده گفت: تحقق شعار سال جهش تولید از برنامه های اصلی استان مرکزی در سال جاری است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سید علی آقازاده عصر سه شنبه در نشست قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی در محل استانداری این استان افزود: با توجه به اینکه سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگذاری شده باید تمام ظرفیت این استان در راستای تحقق منویات معظم له بکار گرفته شود. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدی نوری ایستادگی و همبستگی، تحلیل رموز موفقیت کشورهای پیشرفته، حذف قوانین دست و پاگیر و پشتیبانی دولت در رفع موانع تولید را از جمله شرایط تحقق شعار جهش تولید دانست.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در جلسه با معاونین قوه قضاییه ضمن اشاره به لزوم رفع موانع تولید در کشور گفت : فساد و قاچاق چوب لای چرخ تولید است که هرکجا برخورد جدی کردیم چرخ تولید به راه افتاد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران با اشاره به شعال سال 99 و انتخاب عنوان جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان کرد: انتخاب شعار سال در واقع تکمیل کننده رونق تولید و نشان از اهمیت تولید ملی است و سال گذشته را در حالی پشت سر گذاشتیم که با تدابیر و برنامه های فراگیر رفع موانع تولید ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فتح الله حقیقی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این روزها ضمن تلاش برای پیشگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا و کاهش آسیب های آن از سایر وظایف خود نیز غافل نشده ایم. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، با تاکید بر اینکه جهش تولید در کشور باید به صورت کمی و کیفی باشد، اظهار کرد: باید تلاش کنیم که در راستای جهش تولید ارتباط بین صنعت و دانشگاه بیش از گذشته تقویت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۹    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بسترسازی و فعالیت جدی تر برای رفع موانع تولید را خواستار شد و گفت: کشور پتانسیل های لازم را برای جهش تولید دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید زنجان که عصر امروز برگزارشد مقرر شد برای تحقق عنوان سال تلاشها برای رفع موانع افزایش یابد .
یک کارشناس حوزه کار تحقق شعار امسال را نیازمند همگرایی قوای سه گانه و مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازی ها دانست و رفع موانع حوزه صادرات، گسترش ارتباطات و تعاملات خارجی، بهبود اخلاق کسب و کار و گسترش فرهنگ کارآفرینی را لازمه رسیدن به جهش اقتصادی عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۷    
کرمان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: تدوین راهکارهای اجرایی برای رفع موانع تولید در این استان الزامی است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اکوفارس: میثم زالی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت از تدوین برنامه های این ستاد برای سال جهش تولید خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا مایلی گفت: انتخاب شعار جهش تولید نشان می دهد که همچنان اولویت کشور مسئله اقتصاد است. از اینرو سیاست های کشور باید به سمت رفع موانع فعالیت های فعالین اقتصادی هموار شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه، اظهار کرد : قوه قضاییه آمادگی کامل دارد که با بخش های مختلف قوه مجریه و مقننه در راستای حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان کشور همکاری کند و در زمینه رفع موانع تولید اقدامات لازم را در حوزه مسئولیت کاری خود انجام دهد
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید مجلس قوانین بسیاری درباره رفع موانع تولید تصویب کرده که در صورت اجرایی شدن آن کسب و کارهای خُرد و کلان می توانند 80 درصد از مسیر موفقیت را طی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس تقویت هر چه بیشتر جایگاه کالای ایرانی در جامعه را به عنوان یک عامل محرک اقتصادی مورد تأکید قرار داد و گفت: قوانین رفع موانع تولید بدون اعمال نظارت مجلس به درستی در کشور اجرایی نمی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نامگذاری شعار سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب را به معنای حرکت انقلابی و جهادی برای رفع موانع تولید خواند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در پیامی با اشاره به نامگذاری سال به نام جهش تولید بر بهره مندی از ظرفیت های قانونی این ستاد برای حمایت از تولیدکنندگان به عنوان فرماندهان جنگ اقتصادی تاکید کرد. *** پیام دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حمایت از تولیدکنندگان در سال جهش تولید ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۰    
حوزه/ امام جمعه یزد نامگذاری شعار سال 99 از سوی رهبر معظم انقلاب را به معنای حرکت انقلابی و جهادی برای رفع موانع تولید خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه، با اشاره به وضعیت نامطلوب کشور در حوزه فضای کسب و کار معتقد است، بایستی ریل گذاریها برای تسهیل تصمیم گیری مدیران جهت رفع موانع تولید تغییر کند.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ السلام و علیک یا موس بن جعفر ایها الکاظم علیه السلام ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پورشمسی اعلام کرد: سپاه الغدیر یزد در کنار سایر سازمان ها و ارگان ها برای رفع موانع تولید و کمک به صنعتگران و تولید کننده های استان آماده خدمت رسانی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی گفت: اگر امسال بتوانیم موانع بر سر راه تولید را کمتر کنیم و آن ها را مرتفع کنیم، به این جهشی که رهبری گفتند می رسیم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اگر امسال بتوانیم موانع بر سر راه تولید را کمتر کنیم و آن ها را مرتفع کنیم، به این جهشی که رهبری گفتند می رسیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد تصویب قانون رفع موانع تولید در مجلس دهم سبب تحقق شعار سال 98 شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "گفت و گوی اقتصادی" با موضوع اولویت های مجلس یازدهم در نظارت بر کالاهای اساسی در ارتباط تلفنی با دکتر محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران از شبکه رادیویی گفت و گو پخش شد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی از ارسال گزارش سه ماهه سوم امسال بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس جمهور خبر داد و جزئیات این گزارش را اعلام کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران دستورالعمل اخذ ضمانت نامه بانکی در سال 1399 را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد. *** ابلاغ دستورالعمل اخذ ضمانت نامه بانکی سال 99 به گزارش خبرگزاری صنایع ، در دستورالعملی که مهدی میراشرفی ابلاغ کرده، آمده است: ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۰    
معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی در اجرای حکم بند (ب) ماده (1) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، از ارسال گزارش سه ماهه سوم 1398 بدهی ها و مطالبات دولت و شرکت های دولتی برای رئیس محترم جمهور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سامه یح نجف آبادی با بیان اینکه کشور به زودی از موانع از جمله تحریم ها عبور خواهد کرد، گفت: به جای اینکه قصور و مشکلات را گردن یکدیگر بیندازیم باید به دنبال رفع موانع تولید باشیم.