دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۱۰:۲۹Apr 2020 6

جدیدترین‌های «مرگ مغزی»

 
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر ایران: پایتخت 6 از آن انسجام و جذابیت فصل های قبل برخوردار نبود و اگرچه هنوز این فصل تمام نشده است (گویا 2 قسمت از آن باقی مانده است) علی رغم تبلیغات رسمی تلویزیون اما در کل مخاطبان ناراضی به نظر می رسند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایثار خانواده تنگستانی باعث شد سه عضو فرزندشان که به مرگ مغزی دچار شده بود، به نیازمندان پیوند عضو اهدا شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۱    
ایا کسی که دچار مرگ مغزی شده است زنده تلقی می شود یا مرده و دراین صورت آیا آثار و احکام حقوقی و قانون مرگ بر او بار می شود یا خیر؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: 35 جوان زیر 30 سال با مصرف الکل صنعتی در استان مسموم شدند که پنج نفر فوت کردند، 2 نفر دچار مرگ مغزی و سه نفر هم بینایی خود را از دست دادند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین زارع گفت: متانول هیچ گونه تأثیری در درمان بیماری کرونا از طریق اسپری، از طریق وقوع، از طریق استنشاق و مصرف ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر درمان دانشگاه شهید صدوقی یزد از مسمومیت 16 نفر در یزد طی هفته گذشته تاکنون براثر مصرف الکل خبر داد و گفت: تاکنون چهار نفر از این تعداد فوت، دو نفر دچار مرگ مغزی و دو نفر دچار کوری و نابینایی شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، آمار مسمومیت های ناشی از مصرف الکل در این استان تا امروز /یکشنبه/ را 16 نفر ذکر کرد و گفت: پیامد آن چهار فوتی، 2 مرگ مغزی و 2 کوری بوده است دکتر محمود نوری شادکام روز یکشنبه به ایرنا گفت: سن همه این افراد زیر 30 سال بوده است. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با تصمیم سخاوتمندانه و اعلام رضایت خانواده زنده یاد معین اسماعیلی جوان مرگ مغزی 18 ساله به اهدای عضو، ارگان های حیاتی وی به چند بیمار نیازمند دریافت عضو جان دوباره بخشید
برترین ها / خودرو تک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: گزارش میدانی از وضعیت بازار خودرو پس از شیوع ویروس کرونا، از کاهش 80 درصدی معاملات خبر می دهد. به نظر می رسد هر چه در کشور بر تعداد آمار مبتلایان به ویروس کرونا افزوده می شود، از خریداران کالا در بازارها نیز کاسته می شود ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
متخصص پزشکی قانونی، مسمومیت ها و فلوشیپ سم شناسی بالینی بیمارستان خورشید از افزایش شمار مسمومان الکلی در اصفهان به دنبال شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت : 2 نفر در چهار روز اخیر بر اثر مسمومیت با متانول جان باختند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مسمومیت و مراجعه 40 نفر از شهروندان اردبیلی طی سه روز گذشته به بیمارستان بر اثر مصرف الکل خبر داد. ...
سید مجتبی دژپسند سی وهفت ساله، کاراته کا در دسته سنگین وزن، اسطوره ایران و جهان بود. او مدال طلای مسابقات جهانی شورین کمپو در کشور تایلند را کسب کرده و برادرزاده دکتر فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی بود. اما در حادثه سقوط قفسه های کتابخانه دچار مرگ مغزی شد ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: براساس صحبت های غیر علمی افراد ناآگاهی که مصرف الکل را در پیشگیری از کرونا مؤثر معرفی می کردند، 3 نفر در استان جان خود را از دست دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجتبی دژپسند جوان 37ساله ای که بر اثر سکته مغزی به کما رفته بود پس از مرگ مغزی با رضایت خانواده اعضای بدنش به بیماران نیازمند به پیوند عضو اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس واحد اهدای عضو استان، از انجام دو عمل جراحی (برداشت اعضاء جهت پیوند) در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۹:۴۲    
رئیس واحد اهدای عضو استان هرمزگان، از انجام دو عمل جراحی (برداشت اعضاء جهت پیوند) در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اهدای اعضای بانوی مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی 5بیمار نیازمند به عضو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
اعضای مرد 38 ساله بوشهری که مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند پیوند عضو اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنارییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: اعضای دو بیمار 68 و 36ساله در هرمزگان که دچار مرگ مغزی شده بودند، به بیماران نیازمند پیوند عضو زندگی دوباره بخشید.
هرمز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: با گذشت و ایثار دو خانواده هرمزگانی اعضای بدن دو فرد که دچار مرگ مغزی شده بودند،به بیماران نیازمند عضو اهداء شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 15پیوند کلیه در این استان انجام شده که 6 پیوند از فرد مرگ مغزی و 9 پیوند از متقاضی اهدای کلیه بوده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۲    
پیوند قلب تبریز- خبرنگار کیهان: کادر جراحی مرکز قلب شهید مدنی تبریز قلب یک مرد مرگ مغزی 44 ساله را به یک زن 48 ساله پیوند زدند. جراح و رئیس مرکز قلب شهید مدنی تبریز گفت: گیرنده قلب دچار نارسایی پیشرفته قلبی بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اهدای سه عضو جوان مرگ مغزی ساکن دهدشت شهرستان کهگیلویه به سه بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در اقدامی خیرخواهانه اعضای بیست و سومین ایثارگر اهدای عضو استان اردبیل در سال جاری برای پیوند به تهران منتقل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اعضاء بدن هفدهمین بیمار مرگ مغزی در کهگیلویه وبویراحمد به بیماران نیازمند اهداشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اهدای عضو کودک خردسال مرگ مغزی موجب نجات و ادامه زندگی کودکی دیگر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی دست کم سه بیمار نیاز مند به عضو شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اهدای اعضای بدن بیمار میانسال مرگ مغزی ساکن مشهد به جان سه بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با اهدای اعضای کودک مرگ مغزی در مشهد ، سه کودک هموطن نیازمند به عضو حیات دوباره یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اهدا و پیوند اعضای بدن از یک کودک چهار ساله مرگ مغزی مشهد، نجابخش سه کودک بیمار نیازمند عضو و حیات دوباره آنها شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۲    
با توجه به حساسیت موضوع این جوان به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر قرار گرفت تا این که پزشکان مرگ مغزی او را تایید و خانواده حمید نیز در اقدامی انسان دوستانه رضایت خود را برای اهدای اعضای بدن پسرشان به بیماران چشم انتظار اعلام کردند با توجه به جنایی شدن این درگیری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۳    
مدیرعامل انجمن اهدای عضو استان همدان از اهدای عضو 14 بیمار مرگ مغزی در این استان خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عصر چهارشنبه 7 اردیبهشت سال 90 ماموران کلانتری جنت آباد در جریان درگیری چند جوان قرار گرفتند و خیلی زود تیم ویژه ای از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۲    
مشهد - ایرنا - سالانه شمار زیادی از بیماران نیازمند پیوند در کشورمان به دلیل نبود عضو پیوندی جان می سپارند، در حالی که اعضای سالم بسیاری از بیماران مرگ مغزی در همان بازه زمانی زیر خاک مدفون می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- با وجود ارتقای فرهنگ اهدای عضو در جامعه و تلاش های صورت گرفته در این راستا، همچنان بسیاری از اعضای سالم بیماران مرگ مغزی به علت تصور اشتباه مردم مبنی بر این که ممکن است بیمارشان دوباره به زندگی بازگردد در زیر خاک مدفون می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اهدای اعضای جوان مرگ مغزی در مشهد به 4بیمار نیازمند به عضو زندگی دوباره بخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اهدای اعضای جوان مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی 4 بیمار نیازمند به عضو شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اعضای یک جوان 20 ساله سبزواری که بخاطر مرگ مغزی فوت نموده در مشهد به چهار بیمار نیازمند عضو حیاتی اهدا و پیوند زده شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- هماهنگ کننده تیم پیوند عضو چهارمحال و بختیاری گفت: کبد بیمار مرگ مغزی اهل شهر طاقانک شهرستان شهرکرد با رضایت خانواده نیکوکار رفیعی جداسازی و به بیمار نیازمند پیوند عضو، اهداء شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اهدای اعضای بدن کودک 10 ساله مشهدی که بر اثر بیماری دچار مرگ مغزی شده بود به پنج بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسؤول واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 4000 نفر در سال دچار مرگ مغزی می شوند و کمتر از یک هزار نفر از این بیماران به اهداء عضو می پردازند.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
بیت اله احمدی؛ اعضای بدن جانباز مدافع حرم مرگ مغزی شده اهل شهرستان مرند، با وصیت خود و رضایت خانواده اش اهدا شد. رضا مکانی 33 ساله، جانباز مدافع حرم از شهرستان مرند، به دلیل مرگ مغزی در اثر یک حادثه، به فیض شهادت نائل شد و اعضای بدنش نیز، احیاگر زندگی چند نفر دیگر شد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضای کودک مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی 5 بیمار نیازمند به عضو شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ابراهیم خالقی اظهار کرد: نهصدو هفتادو هشتمین(978) عمل اهدای عضو از اهداکننده مرگ مغزی کودک 10 ساله علی حسینی علی آبادی که از بیمارستان شهید هاشمی نژاد به واحد فراهم آوری اعضای پیوندی در مرکز پیوند اعضای دانشگاه مشهد معرفی شده بود ...
روز نو   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اعضای بدن یک مرد 43 ساله کلیبری به 4 بیمار نیازمند اهدا شد. مسعود فقیه دینوری رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز اظهار داشت: کلام اله رحمانی 43 اهل روستای چای کندی شهرستان کلیبر به دنبال ریزش آوار و مدفون شدن در زیرآوار با شرایط مولتی تروما به این مرکز منتقل شده و پس از بررسی های لازم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پروانه دچار مرگ مغزی شده بود. او نفس می کشید، اما با کلی سیم و لوله که به بدنش وصل بود. خبر مرگ مغزی همه را به هم ریخت. کسی باور نمی کرد او به همین راحتی به پایان راه رسیده باشد. همان جا بود که دخترش گفت مادرش به او وصیت کرده است که اعضای بدنش را به بیماران نیازمند اهدا کنند ...
سلامانه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۶    
تصور اکثریت مردم این است که اهدا عضوی مانند کلیه باعث بروز مشکلات جسمی و بیماری می شود که در این باره با پزشک صحبت کرده ایم و نظر پزشک را در این باره به اطلاع شما می رسانیم طول عمر اهدا کنندگان کلیه ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، سینا سعیدی افزود: مرحوم شهباز شیروانی به دلیل سکته مغزی دچار مرگ مغزی شده بود. وی بیان داشت: تیم جراحی پیوند اعضای شیراز با حضور در بیمارستان شهید رجایی شهر دوگنبدان اعضای این مرد 65 ساله به بیمارستان فوق تخصصی بوعلی سینا شیراز انتقال دادند. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- خبر نگار کیهان : مسئول تیم فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: اهدای کبد، کلیه ها و قلب دختر 12 ساله اسدآبادی که دچار مرگ مغزی شده بود، به چهار بیمار حیات دوباره بخشید. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها : پسر 16 ساله این مرد دچار مرگ مغزی شده و اعضای بدنش را اهدا کرده اند. حالا کسی که قلب پسرش را دریافت کرده، صدای قلب پسر را داخل عروسک ولنتاین گذاشته و برای این پدر فرستاده است. اشک های پدر گویای همه چیز هست. تعداد بازدید : 857 کد ویدیو دانلود ...