یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۱:۲۸May 2019 19

جدیدترین‌های «خانواده های شهدا»

جماران   ۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محسن جهانشیر روز یکشنبه در دیدار با اعضای خانواده شهیدعلیرضا برچلویی اظهار داشت: همه اقشار جامعه باید خانواده های شهدا و ایثارگران را تکریم کنند و نباید اجازه داد که آرمان های شهدا در جامعه فراموش شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
هدایت مظلومی با بیان اینکه خانواده های شهدا نور چشمان نظام هستند، گفت: امروز استقلال و آزادی کشور ما مرهون فداکاری و از خود گذشتگی فرزندان دلیر و شجاع میهن اسلامی ایران است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد گفت: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان باعث افتخار همه است و باید در این دیدارها از آنها درس گرفت. شهدا و ایثاگران گنجینه های معنوی کشور و خانواده های شهدا و ایثارگران کانون پروروش این گنجینه ها هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد ایلام در جلسه با نیروهای پروژه ای بنیاد، با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی مهم، انقلابی و رشد یافته توسط امام راحل است، گفت: کارکنان بنیاد به خود افتخار کنند که خدمتگزار خانواده های شهدا و ایثارگران هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۵    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: شما خانواده شهدا صاحبان واقعی انقلاب اسلامی هستید و عظمت، شکوه و سربلندی نظام اسلامی، مدیون صبر و استقامت و پایداری شما است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت:خدمت به خانواده شهدا علاوه بر این که یک وظیفه است در قالب زمان و مکان هم نمی گنجد و باید به خوبی از فرصت های خدمت رسانی جهت ارائه خدمات استفاده کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
پورمحمدی با تأکید بر تداوم طرح سپاس (دیدار و تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران) گفت: این طرح محدود به چند خانواده که بیشتر مورد توجه قرار گرفته شده اند، نشود.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، عبداله بنهری سرپرست فرمانداری به همراه خشنودی بخشدار حبیب آباد، رئیس بنیاد شهید شهرستان، دهیار و شورای روستای علی آباد ملاعلی با حضور درگلزار شهدا روستای علی آباد ملاعلی و منزل شهیدان صادقی و حیدریان یاد شهدا را گرامی داشتند. ...
فرمانداری فلاورجان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۳    
،به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان،طبق برنامه زمانبندی شده ،بازدید خانواده های شهدا ،جانباز ان ،آزادگان و ایثارگران این هفته که مقارن با وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها شده بود ، علی ساعدی فرماندار شهرستان به همراه امام جمعه فلاورجان و رئیس بنیاد شهید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید یادگار یاری در وصیت نامه خود آورده است: عزیزان من خانواده های شهدا چشم و چراغ انقلاب و اسلامند این مشعل های فروزان را روشن و زنده نگهدارید، از آنان دلجویی کنید و خود را از خانواده آنها به حساب بیاورید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان، از انعقاد تفاهم نامه همکاری با حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با هدف تعمیق فعالیت های فرهنگی و قرآنی برای خانواده های شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۱    
رییس بنیاد خنداب گفت: صبر و استقامت خانواده های شهدا و ایثارگران ستودنی است .
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
با انعقاد تفاهم نامه همکاری، انجمن واقفان وقف استان گلستان تشکیل و خاطرات ایثارگران و خانواده های شهدای اوقاف گردآوری می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
سرهنگ امیرعباس آسمند خانواده های شهدا را ولی نعمتان انقلاب دانست و گفت: امروز باید بیش از گذشته برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آرمان های شهدا تلاش کنیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد ایلام در دیدار با خانواده های معظم شهدا شهرستان ایلام، گفت: خانواده های شهدا، حافظان و پاسداران واقعی ارزش های انقلاب هستند و اولویت بخشی و رسیدگی به مسائل و مشکلات و کسب رضایت خانواده های معظم شهدا و ایثارگر از وظایف اصلی مسئولان است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به همراه معاونین خود صبح امروز با خانواده های شهدا و ایثارگران دیدار کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۱    
دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران برای مسوولان روحیه بخش است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۱    
مراسم گلشن وحی همزمان با ماه مبارک رمضان و با حضور خانواده های شهدا و ایثارگران در مشهد مقدس برگزار شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسو نیوز از قزوین، مراسم چهارمین سالروز شهادت اولین شهید مدافع حرم استان قزوین، سردار جانباز شهید حمید محمدرضایی و یادبود برادر جانبازش سردار شهید علی محمدرضایی در قزوین برگزار می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: صبر، ایثار و از خود گذشتگی های خانواده های معظم شهدا یکی از مهم ترین عوامل موفقیت های انقلاب اسلامی تا به امروز بوده است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۹    
رئیس بنیاد آبدانان در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران شهرستان آبدانان گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران، فرزندان برومند خود را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
خانواده های شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پیشگام هستند و همواره در احیای آرمان های شهیدان تلاش می کنند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران با اشاره به اهمیت رسیدگی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان، تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت ویژه این امر را در دستور کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را صرف این موضوع می کند تا رضایت خانواده های شهدا تامین شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان طلاب و فضلا و تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران، به زودی شهید شاخص روحانی استان یزد معرفی می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: خانواده های معظم شهدا با تقدیم عزیزان خود درراه آرمان های نظام اسلامی در حقیقت با خداوند متعال معامله کرده و ملت ایران این فداکاری ها را فراموش نکرده و قدر آنان را به خوبی می دانند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۵    
رئیس بنیاد فامنین در دیدار با خانوداه شهدای روستاهای قلعه جوق و راستگویان این شهرستان گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۸    
رییس بنیاد خنداب گفت:خانواده های شهدا بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب هستند .
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه دیدار با خانواده شهدا توفیقی برای مسئولین است گفت: وجود خانواده های شهدا به انقلاب اسلامی آبرو بخشیده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۱۹    
آیین تودیع و معارفه فرمانده حوزه شهید رضایی با حضور فرمانده سپاه ناحیه بندرعباس، بسیجیان، خانواده های شهدا و اهالی شهرک های توحید ونبوت برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۹    
در جهت اجرای طرح سپاس در ماه مبارک رمضان، فرماندار، فرمانده سپاه رئیس اداره بنیاد و چند از مسئولان شهرستان نمین از خانواده معظم شهید گرانقدر محمد مرادجو دیدار کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد گلستان با بیان این که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای گران قدر است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می دانیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۷    
گروه فرهنگی مسئول فرهنگی یادمان شهدای هویزه ضمن اعلام اینکه هر روز جزءخوانی قرآن کریم در این یادمان برگزار می شود، از ادامه کمک رسانی خانواده های شهدا به سیل زدگان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قاسم آیینی گفت: امسال همزمان با فرارسیدن سال نو، برنامه دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان را در دستور کار قرار دادیم که در این راستا، با حدود 270 نفر از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان دیدار صورت گرفت.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جوین گفت: دعای خیر والدین شهدا سبب ایجاد روحیه خدمتگزاری خادمان بنیاد شهید به خانواده های شهدا و ایثارگران می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
هدایت مظلومی از آغاز طرح ضیافت با هدف تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان در ماه رمضان خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پرونده 568 نفر از والدین و همسران شهدای شهرستان قزوین جهت برقراری حق پرستاری در کمیسیون پزشکی خانواده های شهدا و ایثارگران صعب العلاج تایید شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۴    
حجت الاسلام علی اکبر سبزیان با تأکید بر اینکه جامعه امروز به وجود الگوهایی مانند خانواده شهدا نیازمند است، گفت: اگر کم تحملی و سرخم کردن در مقابل مشکلات و سختی ها در جامعه امروز زیاد شده به دلیل دوری از خانواده های شهدا است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار چهره به چهره با رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین، مشکلات جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: خانواده های شهدا آبروی نظام جمهوری اسلامی در منطقه و جهان هستند و باید مورد تکریم مردم و مسئولان قرار گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: براساس آمار و اطلاعات موجود در حال حاضر حدود 90 هزار نفر از فرزندان خانواده های شهدا و ایثارگران بیکار هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی اکبر سبزیان با تأکید بر اینکه جامعه امروز به وجود الگوهایی مانند خانواده شهدا نیازمند است، گفت: اگر کم تحملی و سرخم کردن در مقابل مشکلات و سختی ها در جامعه امروز زیاد شده به دلیل دوری از خانواده های شهدا است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۰    
رئیس بنیادساوه در حاشیه مراسم محفل انس با قرآن وهدیه به ارواح طیبه شهدا در جوارشهدای مدافع حرم گفت: خانواده شهیدان و ایثارگران مایه خیر و برکت کشور هستند و قدردانی از زحمات آنان وظیفه همگانی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۷    
مراسم یادبود شهید محمدباقررحیمیان نیشابوری با حضوررئیس بنیاد، جمعی از خانواده های شهدا وایثارگران برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ولی نعمتان نظام هستند و امروز باید قدردان جانفشانی و فداکاری شهدا، ایثارگران و صبر و بردباری خانواده های آنان باشیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در سفر شهرستانی خود در بازدید و سرکشی از بنیاد رزن با تأکید به اینکه ایثارگران به همه جامعه تعلق دارند و مایه افتخار و مباهات ملت شریف ایران هستند،گفت: تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا و جانبازان یکی از وظایف اصلی بنیاد است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، در این مراسم که به همت بسیج فرهنگیان با حضور خانواده های شهدا برگزار شد، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه اردبیل گفت ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده شهید نیکوفر گفت: خانواده های شهدا نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه های جاوید ایران اسلامی هستند
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۰    
رئیس بنیاد اراک گفت : خانواده های شهدا وایثارگران پشتوانه انقلاب هستند .
ایثار   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با بیان اینکه جانبازان چراغ راه امت اسلامی هستند، افزود: باید با حفظ ارزش های اسلامی و ولایتمداری در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل کرده و به وظایف خود در راستای خدمت بی منت به خانواده های شهدا جامه عمل بپوشانیم.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شمار ایثارگران جویای کار در خراسان رضوی افزایش یافت مشهد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: شمار خانواده های شهدا و ایثارگران جویای کار در این اداره کل از پنج هزار نفر در سال 97 به حدود 10هزار نفر در سال کنونی افزایش یافته است. ...