شنبه ۱۷ خردادساعت ۰۶:۱۷Jun 2020 6

جدیدترین‌های «نیازمندان»

 
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در راستای طرح رزمایش همدلی 60 بسته مواد غذایی با ارزش 150 هزار تومان را مصادف با ایام 15 خرداد در مناطق شمال استان سیستان و بلوچستان توزیع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
به همت جمعی از خیران سمنان تعداد سه هزار و 313 وعده گرم غذا در بین نیازمندان سمنان توزیع شد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: این حوزه تاکنون در قالب رزمایش کمک های مومنانه، پنج هزار و 741 بسته معیشتی بین خانوارهای نیازمند در شهرستان های استان توزیع کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۲    
همزمان با سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، 900 پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان اسفراین توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، 600 وعده غذای گرم به نیازمندان اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۰۹    
چهارمین رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان بهارستان با توزیع بیش از 3 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرستان استهبان ، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این شهرستان در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، گفت: بحمدالله با رزمایش مواسات و همدلی علاوه بر کمیته امداد و بهزیستی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - دبیر اجرایی اتاق اصناف استان مرکزی گفت: مرکز نیکوکاری با هدف عدالت در کمک رسانی به نیازمندان واقعی و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در محل این اتاق راه اندازی شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵    
حوزه / امام جمعه اسدآباد گفت: چهارمین مرحله از رزمایش مواسات و کمک مومنانه همزمان با ایام ارتحال امام خمینی (ره) برگزار شد و در آن تعداد هزار بسته غذایی هر یک به ارزش ریالی 300 هزار تومان بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۰    
حوزه/ حجت الاسلام تاجی با بیان اینکه 5 هزار بسته معیشتی با کمک بسیج و مساجد در ابتدای ماه رمضان میان نیازمندان توزیع شد، تشریح کرد: در این ماه حدود 30 هزار وعده غذایی گرم به کمک خیرین در میان نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در ایام ارتحال بنیانگزار بزرگ انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی( ره ) و به یاد آن حامی فقرا و کوخ نشینان، پایگاه مقاومت بسیج حکیمه در ادامه رزمایش کمک مومنانه اقدام به تهیه و توزیع نزدیک به 100 بسته معیشتی بین نیازمندان نمود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۱:۵۲    
بسیجیان پایگاه شهید دلخاک و مسجد صفای بنی هاشم حوزه امام جواد(ع) سپاه تبریز 600 بسته معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه به نیازمندان اهدا کردند./ عکس ها از: حسین قلی زاده
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و منسجم تر به نیازمندان و اجرای عدالت در نظام توزیع سامانه خیر و احسان سامانه سخا در کمیته امداد استان راه اندازی شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۲    
توسط بسیج جامعه زنان سپاه زرند وهمزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی ره 50 بسته معیشتی بین نیازمندان ودو کمک هزینه ازدواج به دو دختر نیازمند اهداء گردید
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع 320 بسته مواد غذایی و معیشتی میان نیازمندان در شهرستان طرقبه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه سروآباد از توزیع سه هزار و 200 بسته معیشتی به ارزش بیش از 9 میلیارد ریال در بین نیازمندان واقعی این شهرستان خبر داد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۷    
تعداد 5000 پرس غذای گرم توسط ناحیه بسیج پیشوا طبخ و بین نیازمندان و خانواده های کمتر برخوردار توزیع شد/ به گزارش ندای پیشوا, به همت سپاه ناحیه جعفربن موسی(ع) و حوزه های ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۵    
زفرقندی با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی هنری زینبیون در ایام کرونا گفت: در این ایام گوشت 5گوسفند قربانی میان نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نرماورد گفت: کانون فرهنگی و هنری خضرا تاکنون بیش از هزار بسته معیشتی بین نیازمندان آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا تقسیم کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاشرتی از توزیع 50 کیلوگرم گوشت گرم بین نیازمندان آستارایی خبر داد و گفت: این گوشت ها بین 60 نیازمند توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۸    
فرمانده سپاه گلوگاه در گفت و گو با بسیج از برگزاری چهارمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه خبر داد و گفت:یک هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۶    
بجنورد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام (ره) و بزرگداشت شهدای قیام 15 خرداد، هزار و 800 وعده غذای گرم به همراه بسته های فرهنگی بین مددجویان و نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه حضرت محمدرسول الله (ص) شیراز گفت: ظلم ستیزی و عدالت خواهی از پیام های امام خمینی (ره) برای جهانیان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۵    
بمناسبت رحلت امام خمینی(ره) ، با همت حوزه مقاومت سیدالشهداء چوار و با کمک شرکت پتروشیمی ، و با حضور فرمانده سپاه ناحیه ایلام و امام جمعه هر چوار ، 1000 پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : مسئول خیریه "پشت گرمی" در قزوین گفت: به برکت کمک های کوچکی که به نیازمندان شد، طی کمک به یک خانواده افغان نیز دو نفر از این خانواده شیعه شدند که این اتفاق بسیار برای ما خوشایند بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۱۳    
مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) اندیمشک با اشاره به اینکه این قرارگاه پس از شیوع ویروس کرونا به ارائه خدمات جهادی پرداخته است گفت: به همت این قرارگاه فعالیت های مختلفی در مقابله با ویروس کرونا و کمک به نیازمندان در حال انجام است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۷    
جهاد و کمک مومنانه همیشه ادامه دارد و این بار در روزهای کرونایی، اهدای خون به بیماران نیازمند یکی از بزرگ ترین جهادها محسوب می شود که این بار و در مرحله چهارم از رزمایش مواسات و همدلی، کمکی مومنانه تر از گذشته را در پایگاه های خون مازندران شاهد هستیم.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۸    
به گزارش صبح الوند ، برنامه نذر امام روح الله،پخت نان در پایگاههای روستایی فاقد نانوایی وتوزیع آن در بین نیازمندان در راستای لبیک به امام مستضعفان و پابرهنگان هم چنین توزیع پک فرهنگی زندگی به سبک روح الله انجام شد.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۸    
به گزارش صبح الوند ، -توزیع 60عدد گرده و 200 عددنون در بین بسیجیان منطقه _ توزیع 90 عدد مرغ در بین نیازمندان محله با عنوان نذر امام و شهدا _ بهمراه توزیع زیارت عاشورا و قسمتی از وصیت نامه امام _ پخت و توزیع حلوا با یاد امام و شهدا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۶    
نانوایی در شهر کرمان با پخت و توزیع نان های مهربانی به نیازمندان توانسته تا حدودی بخشی از مشکلات زندگی آن ها را برطرف کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۴۶    
مسئول خواهران بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی میناب گفت: خواهران جهادگر این تشکل دانشجویی در چهارمین مرحله از رزمایش همدلی، اقدام به توزیع کمک های نقدی بین نیازمندان شهرستان میناب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
1000 کارت خرید 260هزارتومانی میان نیازمندان روستاها و شهرهای مختلف استان توسط اتاق بازرگانی یاسوج توزیع شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۷    
کاظمی گفت: بانوان جهادی مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) در سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل 90 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه جوانان بسیجی مکتب حاج قاسم سلیمانی سنگر همچنان در تلاش برای امر کمک رسانی و خدمات انسان دوستانه به مردم و نیازمندان هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۰۱    
حجت الاسلام اکرمی با اشاره به پرداخت اجاره بهای عقب افتاده منازل نیازمندان گرفتاردر شرایط سخت کرونا، گفت: همچنین، به همت واقفان و خیران بیش از 100 میلیون تومان وام وقف به افراد نیازمند و بی بضاعت اعطا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۳    
دانش آموزان استان البرز به رغم تعطیلی مدارس در زمان شیوع ویروس کرونا، مشق ایثاری را خوش نوشتند و فعالیت های موثری را در راستای پیشگیری از این بیماری داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آستان قدس رضوی در استان قم گفت: 5 هزار بسته معیشتی ارزاق برای نیازمندان قم در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری برای مواسات و همدلی میان اقشار آسیب پذر توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۷    
پدر اولین شهید مدافع حرم استان کردستان گفت: به منظور شیوع ویروس کرونا و کاهش انتقال آن، مراسم سالگرد شهید منوچهر سعیدی امسال برگزار نمی شود بلکه هزینه ان صرف کمک به نیازمندان خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۱    
حجت الاسلام قائدی گفت: رزمایش مواسات همدلی و کمک مومنانه بین نیازمندان همزمان با سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) توسط کانون فرهنگی هنری امام محمدباقر (ع) مسجد جامع روستای بارده برگزار شد.
ناب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ناب نیوز ؛ حجت الاسلام و المسلمین قاسم دانشی در گفتگو با خبرنگار ما؛ گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی نیمه شعبان خود تصریح کردند که رزمایشی در خصوص مواسات، همدلی و کمک مومنانه شکل بگیرد تا به نیازمندان کمک شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۵    
پخت غذا و اطعام نیازمندان به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) توسط پایگاه اباصالح المهدی(عج) حوزه شهید خادم پر همدان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام(ره) گفت: براساس آمار و اطلاعات موجود تا کنون 146 میلیارد تومان زکات فطریه جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره زکات خوزستان با اشاره به مشارکت مردم در پرداخت زکات فطریه، گفت: در مجموع امسال مبلغ 10 میلیارد تومان زکات فطریه جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد شهدای 15 خرداد افزود: این بسته ها با همکاری سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع)، شهرداری ها، بخشداری ها، اتاق اصناف ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۳:۰۸    
بمناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) 850 بسته غذای گرم بین نیازمندان به همت بسیجیان حوزه ولی عصر(عج) سپاه عجب شیر تهیه و توزیع شد./ عکس ها از: رضا اسماعیلی
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهدی زینال نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: این میزان برنج در قالب کیسه های 10 کیلویی در اختیار هزار و 200 خانواده نیازمند و آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا در این شهرستان قرار گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۰    
در این رزمایش یک هزار و یکصد بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۳۹    
حسینیه شهدای مدافع حرم در سمنان همچنان برقرار است و امروز یک هزار و 400 پرس غذا برای محرومان و نیازمندان این شهر طبخ و توزیع کرد.