جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۱:۵۰Jul 2020 10

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی»

 
اولین جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری در سال جاری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و مدیران کل سازمان های عضو شورا برگزار شد.
خبر ماکو   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرماکو – فرماندار ماکو گفت: وضعیت ماکو از نظر شیوع ویروس کرونا سفید نیست و محدودیت های گذشته همچنان ادامه دارد. حسین عباسی روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان ماکو با تقدیر از تلاش ها و زحمات اعضای شورای هماهنگی ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا، معتادان در مراکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد لرستان پذیرش نشده اند.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرماکو- فرماندار ماکو گفت: شیوع بیماری کرونا در این شهرستان نگران کننده است و در صورت ادامه این روند، امکانات درمانی موجود جوابگوی مراجعین نخواهد بود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۰۷    
حجت الاسلام غلامحسن شهسواری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گفت: اقدام گستاخانه و بی خردانه روزنامه عربستان سعودی به مرجعیت عالی شیعه نشان دهنده کینه عمیق دست اندرکاران این روزنامه با مردم عراق و شیعه است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اسفندیار هوشیار روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی ستاد عتبات عالیات در خلخال افزود: بانوان استان نیز به لحاظ بیشترین سطح مشارکت در کمک مالی به بازسازی عتبات عالیات موفق به کسب رتبه برتر کشور در سال گذشته در این زمینه شدند. وی گفت: برغم مشکلات مالی و اقتصادی در جامعه مردم استان همچنان در کمک [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۰    
اولین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان قروه درگزین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی نیکزاد روز پنجشنبه در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل افزود: با نامه نگاری و مکاتبه با مسوولان ...
جلسه دوم شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با موضوع بررسی پیش نویس سند توسعه هنر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 80 معتاد متجاهر جمع آوری شده است که با اجرای این طرح هم اکنون معتاد متجاهری در سطح استان به چشم نمی خورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰    
نشست شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان سرخس با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۰    
جلسه کمیته فرهنگی، اجتماعی و رسانه شورای هماهنگی اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان بهار با حضور اعضا برگزار شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۰    
به گزارش خبرماکو- فرماندار ماکو گفت: طی یک هفته گذشته، 596 ایرانی پس از غربالگری در مرز بازرگان وارد کشور شدند. حسین عباسی روز سه شنبه در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی پیشگیری و مبارزه با کرونا در این شهرستان اظهار داشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
حسین توکلی کجانی روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانکهای شهرستان ری افزود: بانکها جزو مشاغلی هستند که بایستی از امنیت مناسبی برخوردار باشند و در این راستا بروز رسانی زیرساخت های امنیت شعب بانکهای شهرستان ری بسیار ضروری است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول نمایندگی شورای هماهنگی ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه فردا، در جای جای استان جز شهرهای بجنورد و گرمه، برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با اشاره به برنامه ریزی های دشمن برای ضربه زدن به نظام درایام پساکرونا گفت: نهادهای فرهنگ ساز جامعه برای دوران بعد از شیوع کرونا رسالت حساس و خطیری را برعهده دارند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
: ربیعی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان گفت: جمع آوری متکدیان متجاهر در سطح شهر متولیان مشخصی دارد که باید به وظایف شان عمل کنند. به گزارش ، بیژن ربیعی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر درباره جمع آوری متکدیان متجاهر و معتادان در سطح شهر با ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: ویروس بی عفتی و بی غیرتی به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر است و هیچ تصمیمی قاطعی در مورد توجه به حجاب و ضرورت های آن وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۵    
گروه استان ها-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه متاسفانه حجاب متولی خاصی ندارد, گفت: باید قرارگاه حجاب و عفاف در استان راه اندازی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مهندس علیزاده رئیس شورای هماهنگی صنعت آب وبرق ضمن تشریح برنامه های وزارت نیرو در سال جاری بهره برداری از پروژه های توزیع برق زنجان در حوزه هوشمندسازی شبکه های برق ، کاهش تلفات انرژی و ارتقاء کیفی خدمت رسانی به مردم را در الویت فعالیت های این شرکت برشمرد.
جلسه شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان با حضور ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان به عنوان رئیس جلسه و دیگر مدیران کل زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۲    
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و نمایندگان موسسان مدارس غیردولتی استان ، گزارش اقدامات و برنامه های این مدارس بیان شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، طی این جلسه که به منظور تقویت ، توسعه ، انسجام و هماهنگی مراکز غیردولتی برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان برگزاری برنامه ای شاخص به صورت سالانه و مستمر در خصوص شهید باهنر را لازم و ضروری خواند و گفت: امسال همایشی ویژه این شهید در کرمان برگزار می شود .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۶    
رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در یادداشتی به موضوع رد اعتبار نامه تاجگردون پرداخت.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در هفتمین نشست شورای هماهنگی حمل و نقل لجستیک به ریاست وزیر راه و شهرسازی مقرر شد که شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ساز و کار عملیاتی را جهت احصای روزانه آمار اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه های کشور طراحی و پیاده سازی کند. ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان میرحیدر رضوی، مدیرکل، روز دوشنبه 16تیرماه به همراه مدیران شورای هماهنگی واحدهای تابعه امور اقتصادی و دارایی زنجان در مرکز سامانه سامد استانداری حاضر و بدون واسطه از طریق خط تلفن 111 ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۶    
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با تاکید بر لزوم معرفی این شورا و آثار عملکرد آن به جامعه؛ یکی از این آثار را حضور مردم در صحنه دانست و گفت: مسئولین با کار انقلابی مردم را در صحنه نگه دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گرمه در شورای هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گرمه که با حضور مدیران شهرستانی و مدیران کانون های مساجد این شهرستان برگزار شد، بر جذب حداکثری جوانان از سوی کانون های فرهنگی و هنری تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دوره ای شورای هماهنگی اصلاح طلبان با انتقاد از باندبازی در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: نگذاشتند دیوار کج شورای سیاستگذاری را درست کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۵۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از ظرفیت های مالیاتی درخصوص مصوبه پنجاهمین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا به تاریخ 3 خرداد 99 که به تایید رهبر معظم انقلاب نیز رسیده است، منتفع خواهند شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۱    
اولین جلسه شورای هماهنگی و هم افزایی مجمع جهانی اهل بیت (ع) با حضور دبیرکل مجمع و اعضای آن برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه_ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه بر لزوم مدیریت و ساماندهی معتادان پس از بهبودی تاکید کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و مدیران این سازمان و شرکت های تابعه برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - در جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان از اقدامات آموزش و پرورش در جهت پیگیری سیاست های مبارزه با مواد مخدر تجلیل شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۱    
در این جلسه موضوعاتی از جمله؛ به روز شدن پرداخت ها، نسخ الکترونیک پزشکان طرف قرارداد و همچنین چالش هایی که بیمه های پایه در حوزه سلامت و همه گیری ویروس کرونا با آنها مواجه هستند، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۳    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: اطلاع رسانی شفاف لازمه کار در حوزه رسانه و روابط عمومی است و مدیران، رسانه ها و روابط عمومی ها در سه محور حوزه اطلاع رسانی قرار دارند و باید شفافیت را اساس کار خود قرار دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: با عطاری هایی که درزمینهٔ درمان اعتیاد مداخله می کنند، برخورد قاطع قضایی صورت می پذیرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان: پرونده 12 هزار متقاضی به بانک های استان ارسال شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی بناب گفت: در سایه همدلی و همکاری اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در 3 ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش 100 درصدی آمار فوتی تصادفات درون شهری و برون شهری هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
شورای هماهنگی و هم افزایی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با حضور آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) و سایر دست اندرکاران این مجمع تأسیس شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: اگر می خواهیم در جامعه رشد همه جانبه داشته باشیم، باید مناظرات و کرسی های علمی در دانشگاه ها و حوزه ها پر رنگ تر شود و جوانان درک علمی خوبی را به دست آورند.
اهواز- شریعتی، استاندار خوزستان گفت: غله استان خوزستان باید برنامه ریزی های مورد نیاز را در رابطه با ثبات قیمت نان انجام بدهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون گزارشی دال بر شیوع فراگیر ویروس کرونا در بین معتادان استان نداشته ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/فارس عضو شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران با اشاره به جلسه اخیر این شورا، از احتمال جدا شدن این حزب از شورای هماهنگی اصلاح طلبان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در نخستین حضور خود در جلسه شورای هماهنگی این اداره کل به تبیین برنامه های پیش رو پرداخت و گفت ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۲    
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس به مطلب شیرازه طی جوابیه ای واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه از زمان پیگیری دستورهای قرآنی در جلسات شورای فرهنگ عمومی شاهد پیشروی فعالیت های قرآنی هستیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: خانواده ها باید توجه کنند که خطر مواد مخدر کمتر از کرونا نیست و امروزه یکی از پنج آسیب مهم، مواد مخدر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: آمریکا که شعار دفاع از حقوق بشر را در دنیا سر می دهد، بزرگترین دشمن و ناقض این حقوق است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست مشترک شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای هماهنگی حفظ آثار و ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان بوشهر برگزار شد.