دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۲:۳۹Oct 2018 15

جدیدترین خبرهای «مرکل»

ایرنا   ۷ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - نتایج انتخابات اخیر پارلمانی ایالت بایرن آلمان با افزایش آرای احزاب راست افراطی و مهاجرستیزان، شکست سیاسی تاریخی برای حزب آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان ومتحدان سنتی اش را رقم زد ونشانه تازه ای برای پیدایش گرایشات راست گرایانه و مهاجرستیزانه در اروپا را بروز داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
نظرسنجی از رای دهندگان نشان می دهد در انتخابات ایالتی باواریا یک حزب بزرگ هم پیمان آنگلا مرکل متحمل افت جدی آرا شده که ضربه ای به صدر اعظم آلمان به حساب می آید.
جماران   ۳ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، یورونیوز در گزارشی نوشت:متحدان آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در ایالت باواریا در جنوب این کشور، در انتخابات روز یکشنبه بدترین نتیجه از سال 1950 میلادی به اینسو را به دست آوردند. ...
اکو فارس   ۳ ساعت پیش    
اکوفارس: انتخابات ایالتی باواریا روز گذشته درحالی برگزار شد که دولت ائتلافی در ضعیف ترین دوره خود به سر می برد. بر اساس نظرسنجی های پیش از انتخابات دو حزب اصلی این کشور یعنی حزب دموکرات مسیحی به ریاست آنگلا مرکل و حزب سوسیال مسیحی با ریزش آرا روبه رو بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
انتخابات ایالتی در باواریا شرایط را برای ادامه کار ائتلاف بزرگ و به خصوص برای آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان پیچیده تر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۳    
خبرگزاری آلمان : انتخابات ایالتی باواریا روز گذشته درحالی برگزار شد که دولت ائتلافی در ضعیف ترین دوره خود به سر می برد. بر اساس نظرسنجی های پیش از انتخابات دو حزب اصلی این کشور یعنی حزب دموکرات مسیحی به ریاست آنگلا مرکل و حزب سوسیال مسیحی با ریزش آرا روبه رو بوده اند.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۱    
گروه جهان| ساکنان ایالت باواریا در جنوب آلمان یک شنبه به پای صندق های رای رفتند تا نمایندگان خود را برای پارلمان محلی انتخاب کنند. این انتخابات در حالی برگزار شد
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۲    
تهران – ایرنا – نتایج اولیه انتخابات پارلمان در ایالت باواریا آلمان نشان می دهد که متحدان آنگلا مرکل اکثریت مطلق پارلمانی را در این ایالت از دست داده اند؛ نتیجه ای که به نفع راستگرایان تمام شده و می تواند موجب تلاطم در دولت فدرال آلمان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار، انتخابات پارلمان محلی در بایرن آلمان خطر شکست محافظه کاران و موفقیت سبزها و راستگرایان افراطی را به دنبال دارد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۰    
نتایج اولیه انتخابات بایرن آلمان نشان می دهد یاران حزب حاکم این کشور شکست سختی تجربه کرده اند و اکثریت مطلق را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، نظرسنجی از رای دهندگان نشان می دهد حزب آنگلا مرکل با کسب 35 و نیم درصد از آرا در انتخابات منطقه ای باواریا ضعیف ترین نتیجه خود را از سال 1950 تاکنون در این ایالت کسب کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۷    
مردم ایالت باواریا آلمان امروز، یکشنبه در رای گیری پارلمانی این ایالت شرکت کرده اند. این راگیری ممکن است از دست دادن اکثریت را برای حزب حاکم محافظه کار این ایالت به دنبال داشته باشد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۶    
ساعت24-یکی از ایالت های مهم آلمان روز یکشنبه عرصه برگزاری انتخابات محلی است و نتیجه این انتخابات با توجه به تنش های موجود در دولت این کشور می تواند در شکل دهی آینده سیاسی کشور نقش مهمی داشته باشد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸    
مقامات اروپایی نگران انتخابات پارلمانی سال آینده در اروپای واحد هستند. اگر این بار احزاب راست افراطی بتوانند آرای عمومی خود را افزایش دهند، با وضعیتی بحرانی در قاره سبز مواجه خواهیم شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۳    
رئیس پارلمان آلمان در آستانه انتخابات ایالتی بایرن اذعان کرد که جایگاه مرکل تضعیف شده است و نتایج انتخابات های ایالتی پیش رو می تواند تغییرات بزرگ و حیرت آوری را به همراه آورد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۶    
ولفگانگ شویبله، هم پیمان دیرینه محافظه کار آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان می گوید جایگاه سیاسی مرکل در ماه های اخیر تضعیف شده و او ممکن است در دو انتخابات ایالتی آتی آلمان نتایج ضعیفی به دست آورد که این وضعیت منجر به "تغییرات بزرگتر" خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۵    
نتایج جدیدترین نظرسنجی از ریزش شدید آرای احزاب دولت ائتلافی آلمان و کاهش رضایتمندی از کار این دولت به رهبری مرکل در بین شهروندان آلمانی خبر می دهد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۸    
سیاست های داخلی همچون استراتژی جذب مهاجر و عدم تطابق با واقعیت های جدید و عوامل منطقه ای، از جمله تغییرات کلی و بنیادین اروپا، نقش مهمی در پایان عصر زن قدرتمند آلمان یعنی آنگلا مرکل داشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۲    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، حمایت از جناح محافظه کار تحت رهبری آنگلا مرکل و حزب هم پیمان آن کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶    
آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان از روند مذاکرات برای دستیابی به توافق بریگزیت استقبال کرد و گفت: می خواهد روابط نزدیکی با انگلیس حتی بعد از خروج این کشور از اتحادیه اروپا به خصوص در حوزه امنیت داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۶:۰۵    
صدراعظم آلمان، درآستانه اجلاس مهم سران اروپا، اعلام کرد پیشرفت هایی در مذاکرات برگزیت ایجاد شده است، اما وی همچنین هشدار داد شیطان پشت جزئیات پنهان است.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۳:۰۶    
"الکساندر استوارت هوستون "، یکی از بازماندگان خانواده آدولف که اکنون در دهکده "پاتچوگیو" در ساحل جنوبی لانگ آیلند در نزدیکی شهر نیویورک زندگی می کند، پس از دهه ها سکوت، طی مصاحبه ای با روزنامه بیلد (Bild) آلمان در مورد رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ و همچنین صدراعظم فعلی آلمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۵۱    
رئیس حزب سوسیال دموکرات آلمان در آستانه انتخابات ایالتی بایرن و در حالی که ائتلاف بزرگ تحت رهبری مرکل این روزها شرایط بدی را می گذراند خانم صدر اعظم را به خروج از ائتلاف بزرگ تهدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۳    
صدراعظم آلمان چند روز پس از سفر به سرزمین های اشغالی، طی تماسی تلفنی با رییس تشکیلات خودگردان فلسطینی گفت و گو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۴۷    
دولت آلمان از تماس تلفنی صدر اعظم آلمان با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۳۵    
صدر اعظم آلمان در تماسی تلفنی با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، وی را از نتایج جلسه خود با نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطلع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۹    
صدر اعظم آلمان در سخنانی درباره حس نفرت و حسادت در قبال پناهندگان و شروع مجدد ملی گرایی در این اتحادیه هشدار داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۶    
آلمان بر اجرای پروژه انتقال گاز روسیه به اروپا تاکید کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک، مارتینا فیتز ، سخنگوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان، با تاکید بر اجرای طرح انتقال گاز روسیه به اتحادیه اروپا گفته است این طرح نه تنها دارای ابعاد اقتصادی، که همراه با جوانب سیاسی است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۵    
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به تازگی در نشست شاخه جوانان حزب دموکرات مسیحی آلمان که او رهبری آن را به عهده دارد، سخنرانی کرد. او ضمن اشاره به تنش میان احزاب تشکیل دهنده دولت ائتلافی، یعنی احزاب دموکرات مسیحی، سوسیال مسیحی و سوسیال دموکرات، از ناکامی تلاش برای تشکیل دولت ائتلافی متشکل از احزاب مسیحی ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۶    
اکوفارس: مامان مرکل روزگار خوبی را سپری نمی کند. با شکست نسبی که حزب او در انتخابات پارلمانی خورد تا تشکیل دولت ائتلافی، همگی نشان می دهد که دیگر اوضاع چندان بر وفق مراد صدراعظم آلمان نیست ...