شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۱:۲۴Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «مرکل»

خبرگزاری تسنیم   ۵ دقیقه پیش    
یکی از مقامات آلمان اعلام کرد که در دیدار روز شنبه صدر اعظم این کشور با رئیس جمهور روسیه موضوع سوریه و اوکراین مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
برترین ها   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری فارس: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان یک روز پیش از ملاقات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، گفت که نباید انتظار خاصی از این نشست داشت. مرکل به خبرنگاران گفته که دیدار فردایش با پوتین، بیشتر حاصل جبر است تا اختیار و روسیه و آلمان باید بر سر فهرست بلندی از مشکلات موجود در حوزه منافع مشترکشان ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
هم زمان با ورود مرکل به شهر درسدن آلمان بیش از 300 شهروند اعتراضاتی را علیه سیاست های وی برگزار کرده و او را خائن به ملت نامیدند.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه به تشریح برخی از محورهای دیدار فردای رئیس جمهوری روسیه با صدر اعظم آلمان پرداخت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۴    
این تظاهرات به رهبری جنبش ضد اسلامی "پگیدا" برگزار شد که در راس معترضان و منتقدان به تصمیم 2015 مرکل در استقبال و پذیرش یک میلیون مهاجر از کشورهای مسلمان قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۳    
صدر اعظم آلمان در دیدار با رئیس جمهور نیجریه بر نقش این کشور در مبارزه با مهاجرت های غیر قانونی به اروپا تاکید کرده و وعده کمک های مالی برلین به این کشور برای تحولات توسعه ای و مبارزه با تروریسم را داد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
به گزارش خرداد اقتصاد ترکیه؛ محور گفت وگوی تلفنی مرکل و اردوغان خبرگزاری آریا - آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز چهارشنبه در گفت وگوی تلفنی با رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهوری ترکیه، بر اهمیت قدرت اقتصادی این کشور برای آلمان تاکید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۱    
در پی سقوط بی سابقه لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا، صدراعظم آلمان در گفت وگوی تلفنی با اردوغان تأکید کرد که قدرت اقتصادی ترکیه برای آلمان مهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری رویترز، یک منبع آگاه اعلام کرد رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در خصوص نشست برنامه ریزی شده، در اواخر سپتامبر در برلین، تلفنی گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری رویترز، آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در گفتگوی تلفنی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه بر اهمیت قدرت اقتصادی ترکیه برای آلمان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۵    
صدر اعظم آلمان امروز (چهارشنبه) در تماس تلفنی با رئیس جمهوری ترکیه بر اهمیت اقتصاد ترکیه برای برلین تاکید کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۰    
رئیس جمهوری ترکیه و صدر اعظم آلمان تلفنی گفتگو کردند. به گزارش پرس شیعه به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان امروز چهارشنبه تلفنی گفتگو کردند. در جریان این تماس تلفنی طرفین درباره دیدار وزیر دارایی ترکیه و همتای آلمانی خود به توافق دست یافتند. ...
ایران اکونا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۷    
قرار است هر دو رهبر در اقامتگاه دولت آلمان در مزبرگ، خارج از برلین، تنها سه ماه بعد از دیدار مرکل با پوتین در سوچی، دیدار و گفت وگو کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۵    
صدر اعظم آلمان با وجود انتقادهایی که به توافق پناهندگان اتحادیه اروپا با ترکیه وجود دارد از این توافق حمایت کرده و هم زمان بر لزوم حمایت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۸    
رئیس جمهور روسیه در جریان سفر خود به آلمان قرار است در ارتباط با مسائل مهم منطقه از جمله سوریه و تحریم های آمریکا گفتگو کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۸    
صدراعظم آلمان و رئیس جمهوری روسیه در نشست آتی در روز شنبه، درباره بحران سوریه و اوضاع در شرق اوکراین رایزنی خواهند کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۳    
ایسنا : "صدراعظم آلمان در روزهای آتی با دو چالش بزرگ رو به رو است: اجلاس اتحادیه اروپا درباره پناهجویان و دوم دیدار با ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه."
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۶    
آنگلا مرکل- صدراعظم آلمان- گفت کسی نفعی در بی ثباتی اقتصاد ترکیه ندارد و آلمان خواهان بازگشت رفاه به اقتصاد این کشور است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی صباح، مرکل در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت استقلال بانک مرکزی ترکیه تاکید کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۱    
رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان طی یک هفته آتی در پایتخت این کشور دیدار می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۴    
به گفته کارشناس روس، رئیس جمهوری روسیه و صدراعظم آلمان در برلین، اقدامات مشترک برای دور زدن تحریم های آمریکا علیه خط لوله "جریان شمالی-2 " و علیه ایران که به منافع شرکت های روسی و اروپایی آسیب می رساند را بررسی خواهند کرد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۵۰    
رئیس جمهور روسیه روز شنبه با صدراعظم آلمان دیدار و درباره موضوع سوریه و اوکراین رایزنی می کند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۴    
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: آلمان خواستار توسعه اقتصاد ترکیه در راستای سناریوئی قابل پیش بینی است.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۵    
صدر اعظم آلمان در واکنش به سقوط نرخ لیره ترکیه در برابر دلار آمریکا و توطئه ارزی ترامپ علیه این کشور گفت: احدی به بی ثباتی اقتصادی در ترکیه علاقه مند نیست. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۰    
رهبران روسیه و آلمان روز شنبه درباره شرایط سوریه، درگیری های شرق اوکراین و خط لوله انتقال گاز طبیعی از روسیه به آلمان، گفت و گو می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۶    
تهران - ایرنا - سخنگوی دولت آلمان اعلام کرد که آنگلا مرکل صدراعظم این کشور و ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در جریان مذاکراتی در روز شنبه، در مورد بحران سوریه، درگیری در شرق اوکراین و خط لوله ای مناقشه برانگیز برای انتقال گاز روسیه به آلمان، بحث و تبادل نظر می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبرگزاری رویترز ؛ صدارعظم آلمان گفت: ما خواهان شکوفایی و رونق اقتصاد ترکیه هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی دولت آلمان از دیدار صدر اعظم این کشور با رئیس جمهور روسیه در هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی دولت آلمان از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور روسیه به آلمان به منظور انجام مذاکراتی با مرکل درباره موضوعات مختلف از جمله بحران سوریه و اوکراین و مسائل اقتصاد انرژی بین دو کشور خبر داد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۶    
صدراعظم آلمان و رییس جمهور روسیه روز شنبه در آلمان با یکدیگر دیدار و گفتگو می کنند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- شبکه راشاتودی می گوید که رئیس جمهور روسیه در تعطیلات پایان هفته برای دیدار با صدر اعظم آلمان به این کشور سفر می کند.