شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۶:۰۰Dec 2019 14

جدیدترین‌های «سال مالی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۰    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بتازگی، ساخت 55 کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ابرار در این استان آغاز شده است که تا پایان سال مالی جاری، به بهره براری خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از آسوشیتد پرس، کسری بودجه دولت آمریکا درماه نوامبر به رقم 209 میلیارد دلار رسید. کسری بودجه آمریکا در ماه نوامبر با دو درصد افزایش به رقم 209 میلیارد دلار رسید ...
اطلاعات اداره بودجه کنگره امریکا نشان می دهد کسری بودجه دولتی امریکا طی دو ماه اول سال مالی 2020 تا 342 میلیارد دلار افزایش یافته است. گسترش نیوز: اداره بودجه امریکا اعلام کرد میانگین کسری بودجه سالانه این کشور از 2020 تا 2029 برابر 1.2 تریلیون دلار خواهد بود که 4.4 تا 4 ...
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لینک کوتاه لینک کپی شد
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به کاهش نرخ نفتا در دو ماه گذشته، این انتظار می رود که روند حاشیه سود کسب شده شرکت در سه ماهه سوم سال مالی آن با روند به رشدی مواجه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۸    
تهران-ایرنا- کمیته های خدمات نیروهای مسلح سنا و مجلس نمایندگان آمریکا درباره بودجه دفاعی 738 میلیارددلاری برای سال مالی 2020 میلادی توافق کردند که در مقایسه با بودجه سال جاری میلادی 3 درصد افزایش نشان می دهد.
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - درآمد تجمیعی کگهر در دوره 11 ماهه سال مالی خود نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 108 درصدی (معادل افزایش 2548 میلیارد تومان) داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
کمیته های سرویس مسلح سنا و مجلس نمایندگان آمریکا درخصوص بودجه دفاعی 738 میلیارد دلاری برای سال مالی 2020 به توافق دست یافتند.
طلا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
طلانیوز: بانک سینا در عملکرد 6 ماهه منتهی به شهریور 98 موفق شد، سود حاصل از سرمایه گذاری ها و سپرده گذاری های خود را 115 درصد افزایش داده و به مبلغ 3929 میلیارد ریال برساند. این مبلغ در مدت مشابه سال مالی قبل 1529 بوده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
لینک کوتاه لینک کپی شد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مجالس نمایندگان و سنای آمریکا بودجه نظامی این کشور برای سال مالی 2020 را با 3 درصد افزایش در مقایسه با سال گذشته، رقم 738 میلیارد دلار تعیین کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۱    
این شرکت در گزارش 6 ماهه خود موفق به تحقق سود خالص 16 میلیارد ریالی شده که در مقایسه با عملکرد دوره مشابه سال مالی گذشته، رشد سود بیش از 530 درصدی را دارد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نرخ فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر رشد چشمگیری را نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته تجربه کرده که عدم تغییر در میزان فروش شرکت را جبران کرد
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت سیمان خزر با نماد سخزر می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند . ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - مبلغ فروش تجمیعی شرکت سنگ آهن گهرزمین نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 110 درصد افزایش را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جمع درآمد های عملیاتی محقق شده این شرکت 51هزار و 895میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته 50درصد افزایش را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش حسابرسی نشده 6ماهه سال مالی 1398، تولید نیروی برق دماوند با اعلام تعدیل منفی 12درصدی سود خود، بازهم سهامداران خود را ناامید کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شاید مهم ترین دلیل افزایش سودآوری این بانک در 6 ماهه نخست سال مالی 1398 را بتوان به افزایش میزان درآمد های مشاع در این مدت نسبت داد.
پولی مالی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- عملکرد 6 ماه اول سال 98 سود خالص بیمه تعاون مبلغ 60 میلیارد و 718 میلیون ریال محقق شده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل رشد 74 درصدی را به ثبت رسانده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرناپلاس، ازار ارز از حدود سه ماه پیش به ثبات نسبی رسیده بود و قیمت دلار نیز در نرخ های پایین تر از 11 هزار و 500 تومان روند ثابتی را دنبال می کرد و حتی در برخی مقاطع، شیب کاهشی را تجربه می کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- دولت ژاپن به دنبال افزایش هزینه های دفاعی به 5.3 تریلیون ین (48.8 میلیارد دلار) برای سال مالی 2020 میلادی است.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه- شرکت بیمه اتکایی امین در اطلاعیه ای با موضوع افشای سایر اطلاعات بااهمیت از افزایش 300 میلیارد ریالی سرمایه این شرکت بیمه ای خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، بر اساس این اطلاعیه، سرمایه اتکام از 3.000 میلیارد ریال به 3.300 میلیارد ریال افزایش خواهد یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال برایتون انگلیس در سال مالی خود متحمل چندین میلیون پوند ضرر مالی شده که یکی از دلایل آن خرید علیرضا جهانبخش بوده است.
سیمان خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان سپاهان، در ابتدای این جلسه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی 98 -97 توسط آقای مهندس معینیان مدیرعامل شرکت ارائه و پس از آن گزارش بازرس و حسابرس قانونی قرائت گردید و صورت های مالی شرکت و نتیجه عملکرد مالی به تصویب مجمع رسید. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خالد جعفری روز پنجشنبه در سومین جلسه کار گروه تخصصی صندوق حمایت از بخش کشاورزی اظهار داشت: این تسهیلات در قالب سه فعالیت شامل تسهیلات تشکل های سهامدار، تسهیلات اثر بخش تامین و توزیع نهاده ها و کالاهای اساسی و عاملیت وجوه اعتبارات دولتی توسط صندوق پرداخت می شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱    
نصف جهان: سود سهام عدالت امسال به صورت یکجا به حساب همه مشمولان واریز خواهد شد. طی دو سال 96 و 97، واریز سود سهام عدالت به صورت مرحله به مرحله از آذر ماه آغاز و معمولاً تا خرداد ماه سال بعد ادامه پیدا می کرد ...
جامع نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز): سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر با نماد حبندر می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. ...
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سهامداران حقیقی و حقوقی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر با نماد حبندر می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح بودجه ملی سال مالی 1399 افغانستان با اکثریت آرا مورد تایید مجلس سنای افغانستان قرار گرفت.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
همین چند روز پیش بود که خبری مبنی بر اینکه در پایان سال مالی 1397 ، پنج عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی در مجموع بیش از 6 میلیارد و 96 میلیون تومان حق پاداش دریافت کرده اند یعنی هر نفر حدود یک میلیارد و 219 میلیون و 240 هزار تومان. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۱    
این شرکت که در گزارش حسابرسی نشده 6 ماهه نخست سال مالی 1398 موفق به تحقق 65.4 میلیارد ریال سود خالص شده بود که در گزارش حسابرسی شده این شرکت به 77.7 میلیارد ریال افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاونی سهام عدالت البرز گفت: سود سهام عدالت سال مالی 97، تاپایان سال 98 واریز خواهد شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱    
گروه کارخانه های تولیدی نورد آلمینیوم طی 8 ماه توانسته است 94% از درآمد برآوردی برای سال مالی 98 را پوشش داده است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۰    
می متالز - درآمد عملیاتی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت در سال مالی گذشته 110 میلیارد تومان بوده که در 31 مرداد ماه امسال این درآمد به عدد 397 میلیارد تومان رسیده است و نشان از رشد 260درصدی دارد.سود خالص این شرکت حدود 400میلیارد تومان بوده است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با اعلام مدیریت بیمه های زندگی بیمه دی، سود مشارکت در منافع بیمه های زندگی جهت پایان سال مالی 1397 به میزان 22٫2 درصد محاسبه و در اندوخته بیمه نامه های جاری صادره تا پایان سال 97 اعمال شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه زمانبندی پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 1398/06/31 برای شرکت سیمان سپاهان مشخص شد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۶    
پول نیوز - سال مالی 98 وتوس با تحقق درآمد های شیرین و سود قابل توجه به پایان رسید که نوید مجمعی پربار به سهامداران می دهد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
این شرکت سود عملیاتی دوره مالی مورد گزارش را 194میلیارد ریال اعلام کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته 143درصد افزایش یافته است.
شرکت توکاریل توانست در 6ماهه منتهی به 31شهریور1398 به ازای هرسهم 232ریال سود بسازد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل 130درصد افزایش سودآوری داشته است.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به میانگین درآمد 11 ماهه منتهی آبان 98 انتظار می رود تجارت الکترونیک پارسیان کیش برای سال مالی منتهی به آذر 98 سود 1333 ریالی برای هر سهم شناسایی نماید.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا رضوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه 700 میلیارد ریال از این اعتبار مربوط به صندوق توسعه ملی است، افزود: با تزریق این اعتبارات می توان تا پایان سال مالی که تیر سال گذشته است، بخش عمده ای از طرح های این حوزه را در استان به اتمام رساند. ...
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۱    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: عملیات آبخیزداری استان تا سال 96 در سطح 225 هزار هکتار انجام شده بود که تا پایان سال مالی 98 به 550 هزار هکتار خواهد رسید.
اقتصادآنلاین - مهسا نجاتی؛ به رغم اینکه روغن پالم ، به دلیل اثرات مضر آن بر روی محیط زیست ، به ویژه جنگل زدایی در مناطق استوایی و کاهش تنوع زیستی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته، این روغن هم چنان ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فرابورسی از افزایش 11 درصدی قیمت قرارداد حمل با فولاد مبارکه و تعدیل درآمد و هزینه های پیش بینی شده سال مالی جاری خبر داد و با توقف دو روزه نماد روبرو شد.
رادیو سهام   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سرمایه گذاری ساختمان ایران با شفاف سازی دوباره از شناسایی سود 211٫8 تومانی به ازای هر سهم برای سال مالی منتهی به 31 شهریورماه سال 99 خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
توسعه سرمایه گذاری کشاورزی آرین توسکا در دوره 6 ماهه منتهی به 98/06/31 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم (37) ریال زیان محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 61درصد افزایش زیان داشته که عمدتا بخاطر افزایش 58درصد هزینه های فروش، اداری و عمومی است ...
معدن24   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن گهرزمین، مهندس علی پناهی مدیر امور معدن این شرکت با اشاره به بحث تحریمها و عدم دسترسی به موقع و نبود قطعات ماشین آلات معدنی ...
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۶    
شرکت سیمان شمال مبلغ یک هزار و 575 میلیارد و 917 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش 68 درصدی را نشان می دهد.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در مجموع این شرکت در پایان دومین ماه سال مالی 1399، تنها 21.813 میلیارد ریال فروش انواع محصولات را ثبت کرد.