شنبه ۱۶ آذرساعت ۲۱:۱۰Dec 2019 7

جدیدترین‌های «آیت الله نوری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای به آیت الله نوری همدانی با اشاره به انتقاد ایشان از طرح جدید بانکداری مجلس، تاکید کرد: اگر طرح مجلس مسکوت بماند، بانک های خصوصی جشن خواهند گرفت.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانست و تأکید کرد که این طرح به رباخواری بانکها رسمیت می بخشد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با انتقاد از طرح جدید مجلس در زمینه بانکداری، حوزه را مخالف این طرح دانستند و تأکید کردند که این طرح به رباخواری بانکها رسمیت می بخشد.
برترین ها / رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرنا: آیت الله حسین نوری همدانی گفت: کسانی که به کنسولگری ایران در نجف حمله کردند از سوی دشمنان تغذیه شدند تا ایجاد تفرقه کنند و الا مردم ایران و عراق در نهایت اتحاد و برادری قرار دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برنامه های دشمن برای مقابله با ملت های اسلامی گفت: دشمن امروز در محور مقاومت فتنه به راه انداخته و برنامه اش از بین بردن اسلام و دین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۵    
در مراسمی از خادمین زائرین و موکب داران قمی اربعین حسینی با قرائت پیام آیت الله نوری همدانی قدردانی شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۲    
مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد علامه طباطبایی با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی به همراه تجلیل از نخبگان تبلیغی در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین تجلیل از پیشکسوتان تبلیغ دینی با حضور آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در قم برگزار شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قم – مسئول انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه گفت: علاوه بر محتوای تبلیغ ابزار مدرن تبلیغی نیز مهم است و از ابزارهای به روز باید حداکثر بهره برداری را انجام داد. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفتند: دشمنان تمام حقایق را در تشکیلات ظاهری می بینند، اما خبر ندارند که اسلام در قلوب مردم دنیا رسوخ کرده است. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یک مرجع تقلید عالم تشیع با بیان اینکه کسانی که خودشان ظلم و جنایت می کنند دم از حقوق بشر می زنند، گفت: کسانی که هشت سال در جنگ تحمیلی، بمب هایشان بر سر ملت ایران ریخت امروز دلشان به حال مردم ایران سوخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سی و هشتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و هفتمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه با حضور آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برنامه های دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی گفت: دشمنان تصور داشتند آشوب در کشور برپا کرده و مردم را به خیابان بکشانند ولی نقشه آنان بر آب شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی بر آمادگی همه مردم برای فتنه و آشوب دیگر از سوی دشمنان ضروری دانست و اظهار داشتند: تجربه نشان داده تا اسلام است کفر هم است و از این رو باید همیشه منتظر فتنه و آشوب دیگر از سوی دشمن بود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۰    
حوزه/ مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و هفتمین گردهمایی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی در قم برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمنان برای اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان براندازی را دنبال می کنند اما به نتیجه ای نخواهند رسید.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد رحلت علامه طباطبایی(ره) تعدادی از چهره های برجسته عرصه تبلیغ و وعظ و منبر با حضور آیت الله نوری همدانی تجلیل و تکریم شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با اشاره به تلاش دشمنان برای از بین بردن نظام وانقلاب اسلامی به وسیله آشوب گری تأکید کرد که حضور مردم در صحنه نقش های دشمن را نقش بر آب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی همراه با تکریم پیشکسوتان عرصه تبلیغ دینی در هفتمین همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه شامگاه پنجشنبه 30 آبان 1398 با سخنرانی مرجع عالیقدر آیت الله نوری همدانی در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وی پنجشنبه در هفتمین همایش انجمن علمی ارتباطات تبلیغ حوزه در دارالقرآن علامه طباطبایی (ره) قم اظهار داشت: دشمنان گفتند آشوبی را در ایران ایجاد می کنیم و مردم را به ستوه می آوریم تا در برابر حکومتشان قیام کنند. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به خطبه 50 نهج البلاغه گفت: امیرمؤمنان حضرت علی(ع) در این خطبه ویژگی های فتنه را معرفی کردند و فرمودند دشمن با ایجاد فتنه حق را از بین می برد و مانع معرفی حق خواهد شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید شیعیان ضمن انتقاد از آتش زدن اموال عمومی طی روز های گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه مردم آگاه ایران، صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و اجازه موج سواری به دشمن ندادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی با اشاره به لزوم توجه مسؤولان مبنی بر عمل به دستورات رهبری برای حل مشکلات مردم، گفت: ملت بصیر و آگاه اجازه سوءاستفاده به دشمنان نمی دهند. مسؤولان هم باید در حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تلاش کنند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱    
شفقنا- حضرت ایت الله العظمی نوری همدانی تصریح کردند:مردم ایران مردمی بصیر واگاه هستند واجازه موج سواری وسوء استفاده به دشمن نخواهندداد وصف خودراازکسانی که حسینیه ومسجد وقران اتش می زنند واموال مردم راغارت می کنند جداخواهند کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی: کسانی در برابر فتنه های دشمن پیروز می شوند که دشمن شناس باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
قم -رئیس دارالقرآن علامه طباطبایی با اشاره به تجلیل از تعدادی چهره برجسته در عرصه تبلیغ دین در قم، گفت: این مراسم با حضور آیت الله نوری همدانی برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ همایش تبلیغ با محوریت علامه طباطبایی با حضور حضرت آیت الله نوری همدانی در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار می شود.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه برخی صلاحیت اداره مملکت را ندارند، گفت: آتش زدن و این کار ها مشکلی را حل نمی کند و تنها نتیجه آن آشوب است. همچنین آیت الله نوری همدانی با اشاره به حوادث اخیر در پی گران شدن بنزین، خواستار هوشیاری مردم در برابر سوء استفاده گران از مطالبات آن ها شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به حوادث اخیر در پی گران شدن بنزین، خواستار هوشیاری مردم در برابر سوء استفاده گران از مطالبات آن ها شد.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به سرمایه گذاری دشمن برای ضربه زدن به قم، خواستار هوشیاری مسؤولان برای عدم تنزل جایگاه این شهر مقدس شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: قم در ترویج امر به معروف و نهی از منکر باید در جهان نمونه باشد و نه فقط در ایران و همه مسئولان استانی نیز باید در همین راستا تلاش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با بیان این که اگر کسی می خواهد انقلاب را ببیند باید قم را مشاهده کند، گفت: با توجه به این جایگاه ویژه، دشمن سرمایه گذاری زیادی انجام می دهد تا این شهر را منفی نشان دهند و رهبر معظم انقلاب به همین دلیل هشدارهایی را مطرح فرمودند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۰    
آیت الله نوری همدانی گفت: بسیج به گونه ای فعالیت می کند که خدمات آن شامل حال همه می شود که نمونه آن در زمان دفاع مقدس بود که اقدامات اثر بخش بسیج موجب شد مردم بهره ببرند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی بسیج را شجره طیبه و یادگار ماندگار امام راحل دانست و تأکید کرد که شجره طیبه بسیج پناهگاه مردم در زمینه های مختلف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۱    
آیت الله نوری همدانی گفت: اگر امروز در کشور های همجوار امنیت وجود دارد از برکت وجود تفکر بسیجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: برکات بسیج در موارد مختلف شامل حال مردم شده است که به عنوان نمونه می توان به نقش بسیج در زمان جنگ تحمیلی و در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی اشاره کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی، بسیج را عامل حفظ انقلاب و امنیت کشور دانستند. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، این مرجع تقلید شیعیان در دیدار رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تبریک ایام ربیع الاول ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۶    
آیت الله نوری همدانی با تقدیر از تلاش های آیت الله رئیسی گفت: رئیس قوه قضائیه شبانه روز تلاش می کند و قوه قضائیه نباید تحت تاثیر حاشیه سازی ها قرار گیرد و ما از این نهاد در راستای مبارزه با فساد حمایت می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۸    
آیت الله نوری همدانی: مسئولان باید به جای حاشیه سازی ها به فکر حل مشکلات مردم باشند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفتند: بعضی ازمسوولان با بعضی ازحاشیه سازی ها خوراک برای دشمن درست نکنند، همه وظیفه دارند که وحدت را در جامعه پررنگ کنند، اختلاف را از بین ببرید و به مردم نکشانید. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی به حاشیه سازی های اخیر رییس جمهور واکنش نشان داد و گفت: مسؤولان باید ازدرد و رنج مردم کم کنند نه اینکه با حاشیه سازی سبب افزایش غم مردم شوند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی با تأکید بر تقویت اتحاد امت اسلامی گفت: مسلمانان به صورت متحد می توانند توطئه های دشمن را خنثی کنند و اهداف عالی خود را به پیش ببرند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه مرکز خبر حوزه، آیت الله نوری همدانی دردیدار آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلیدبا وی ، ضمن اظهار خشنودی از بهبودی حال عمومی ایشان اظهار داشت: جنابعالی یک رکن درحوزه علمیه می باشید و خدمات شما به عالم اسلام و تشیع بویژه حوزه های علمیه فراوان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۲    
آیت الله مکارم شیرازی با آیت الله نوری همدانی دیدار و گفت و گو کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی با حضور در بیت حضرت آیت الله نوری همدانی با ایشان دیدار کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۷    
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی در درس خارج فقه خود به قرائت دو روایت از رسول گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) پرداختند.