پنجشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۳:۴۳Dec 2019 12

جدیدترین‌های «صورت های مالی»

بورس نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی 9 ماهه و گزارش فعالیت آذرماه شرکت ها طی روزها و هفته های آتی نیز میتواند به رونق و سیر صعودی بازار کمک شایانی کند.
شرکت آسان پرداخت پرشین در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه، سود هر سهم را 545ریال اعلام کرد.
شرکت تولید نیروی برق دماوند در صورت های مالی 6ماهه توانست سود خالص شرکت را به 2هزار و 178میلیارد و 508میلیون ریال برساند.
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در صورت های مالی تلفیقی 6ماهه سود هرسهم را 567ریال اعلام کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : بانک تجارت با انتشار صورت های مالی حسابرسی شده تلفیقی 6 ماهه، میزان منابع، تسهیلات و مطالبات و سود حاصل از سرمایه گذاری ها و پیش بینی نیمه دوم سال را اعلام کرد
مدیرعامل شرکت رایان بورس در حاشیه مراسم تقدیر از برگزیدگان فراخوان انتخاب شعار برای سامانه کدال 360 (Codal360.ir)گفت: انتشار الکترونیکی اطلاعات ناشران به صورت برخط روی سامانه کدال 360 انجام می شود و سهامداران و سرمایه گذاران می توانند در هر لحظه ...
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به انتشار صورت های مالی شش ماهه اظهار داشت: با افزایش کیفیت خدمات و بهبود بهره وری در بخش های مختلف، جهش قابل توجهی در تحقق درآمدهای عملیاتی و شاخص های سودآوری شرکت رخ داده است. ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بانک تجارت با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی نشده) اقدام به شفاف سازی کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حسن گنجی روز دوشنبه در نشست تامین منابع مالی از محل بانک ها و پرداخت تسهیلات بانکی و انتقال حساب شرکت های تولیدی به استان کرمان افزود: این شرکت طی یک ماه به 150 میلیارد تومان با بازپرداخت 6 ماهه نیاز دارد و صورت های مالی ریگان خودرو از سال گذشته نشان می دهد که زیان دهی نداشته است. ...
بانک مردم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۷    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک سینا با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی نشده) اعلام کرد : به ازای هر سهم 170 ریال سود محقق کرده است. ...
شرکت مخابرات ایران صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه منتهی به 31شهریور1398 را منتشر کرد. در این گزارش سود تلفیقی هر سهم را 403ریال و سود هر سهم در شرکت اصلی را 40ریال اعلام کرده است.
شرکت توسعه صنایع بهشهر در صورت های مالی 6 ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی این شرکت طی مدت ذکر شده با رشد 21 هزار و 997 میلیارد و 441 میلیون ریال همراه شده است.
گروه بهمن در صورت های مالی 6ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی شرکت 17هزار و 640میلیارد و 344میلیون ریال افزایش یافته است.
خرد و کلان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش بررسی اجمالی حسابرس مستقل از شرکت بیمه میهن حکایت می کند که دو عضو هیات مدیره این شرکت، بخشی از دستورالعمل حاکمیت شرکتی شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را رعایت نکرده اند. ...
بانک سینا در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 170 ریال کنار گذاشت که نسبت به صورت های مالی حسابرسی نشده که سود هر سهم 84 ریال اعلام شده بود، از افزایش 102 برخوردار بود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جمع درآمد های عملیاتی محقق شده این شرکت 51هزار و 895میلیارد ریال بوده که نسبت به سال گذشته 50درصد افزایش را نشان می دهد.
بانک تجارت در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 45 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش 55 درصدی در زیان مشاهده می شود. این شرکت طی دوره 6 ماهه به اسفند 97، زیان هر سهم را 99 ریال اعلام کرده بود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش حسابرسی مستقل و بازرس قانونی شرکت تجارت صنعت پتروشیمی خلیج فارس به انضمام صورت های مالی سال منتهی به 29 اسفند سال گذشته چندی پیش (14 مرداد سال 1398) برروی کدال قرار گرفت.
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حسابرس قانونی بانک پاسارگاد نظر رسمی خود درباره صورت های مالی 6 ماهه نخست سال 1398 گروه مالی بانک پاسارگاد را منتشر کرد. در این گزارش به مورادی از جمله ذخیره مطالبات مشکوک الوصول، مالیات ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد بر اساس صورت های مالی مورد تایید حسابرس در 6 ماهه نخست امسال به ازای هر سهم 205 ریال سود محقق کرده است که نسبت به 53 سود ریالی در دوره مشابه قبلی رشد 287 درصدی داشته است.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- بانک پاسارگاد اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی( حسابرسی شده ) مقطع منتهی به پایان شهریور 97 را منتشر کرد که بر اساس آن، سود خالص این بانک خصوصی نسبت به مقطع مشابه سال گذشته، جهش 288 درصدی داشته است. ...
شرکت همکاران سیستم در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1398، به ازای هر سهم خود 272 ریال کنار گذاشت که نسبت به صورت های مالی حسابرسی نشده این دوره، تغییری مشاهده نمی شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
"ونیرو" درخصوص تاثیر صورت های مالی زیرمجموعه خود درخواست توقف نماد را ارائه داد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی شده) اعلام کرد: به ازای هر سهم 151 ریال سود محقق کرده است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین با انتشار صورت های مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی شده) اعلام کرد: به ازای هر سهم (851) ریال زیان محقق کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۱    
آروین نوشت: صورت های مالی شرکت ها و سازمان های وابسته به شهرداری تهران بین سال های 90 تا 97 در سامانه شفافیت منتشر شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حق بیمه های صادر شده توسط این شرکت در 6 ماهه نخست امسال رشد قابل توجهی داشته و بر اساس صورت های مالی ارائه شده، جمع حق بیمه های صادر شده شامل حق بیمه های قبولی اتکایی به بیش از 5 هزار میلیارد ریال رسیده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ورزش سال ها است که مسوولان ورزش ایران از واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی می گویند؛ اما تاکنون همه این برنامه ها در دولت های مختلف در حد حرف باقی مانده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۱    
مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اخذ گزارش حسابرسی مقبول صورت های مالی دانشگاه در سال 1397 توسط حسابرسان مستقل (جامعه حسابداران رسمی ایران) خبر داد.
شرکت تولیدی گاز لوله در صورت های مالی 6ماهه منتهی به 31شهریور1398 اعلام کرد که نسبت به گزارش 3ماهه خود از زیان 85 ریالی خارج شده و در این مدت 87 ریال سود ساخته است.
شرکت کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه اعلام کرد که سود هر سهم به 525ریال رسید.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست مدیریت بر ناشران بازار پایه با اشاره به نظر حسابرس سهم معروف سال های گذشته درباره صورت های مالی 6 ماهه و احراز سایر شرایط از انتقال نماد معاملاتی آن به تابلو زرد خبر داد.
شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در صورت های مالی میان دوره ای 6ماهه اعلام کرد برای هر سهم 335ریال سود کنار گذاشته است.
شرکت نورد و قطعات فولادی، صورت های مالی میان دوره ای 6ماهه منتهی به 31شهریور1398 را منتشر کرد.
شرکت پتروشیمی پارس در صورت های مالی 6ماهه سود هر سهم را 4هزار و 998ریال اعلام کرد که در مقایسه با سود 2هزار و 785ریالی دوره 3ماهه با رشد همراه شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
امین غفاری نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی این نشست بنا شد که شرکت های خودروساز و قطعه سازان کرمان با شرکت های مالی و اعتباری وارد مذاکره شوند و صورت های مالی خود را ارائه کنند و در صورتی که تمامی شرایط را داشتند، بر این اساس بخشی از نقدینگی این شرکت ها تامین شود. ...
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ علی صحرایی مدیرعامل شرکت بورس تهران در خصوص میزان رضایت از شفافیت بازار سرمایه گفت: شفافیت بازار جزو بنیان های ابتدایی بورس بوده بنابراین بخاطر قضاوت درخصوص مسیر شفاف سازی در بازارسرمایه باید از ابتدا تا زمان حال آن را مورد بررسی قرار داد. ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۶    
پول نیوز - در حالی که از بکام خبرهای مثبت بسیاری شنیده می شود، حسابرس ها اندکی دست در صورت های مالی این شرکت بردند.
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه اعلام کرد که به ازای هرسهم 255ریال سود محقق ساخته است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس دیوان محاسبات گفت: هنوز مجبور به استفاده از اسناد و صورت های مالی کاغذی هستیم و فقط 10 درصد دستگاه ها اسناد را به صورت سیستمی به دیوان ارائه می کنند.
شرکت سرمایه گذاری توسعه شهری توس گستر در صورت های مالی تلفیقی یکساله اعلام کرد که سود هرسهم 127ریال است.
شرکت گروه صنعتی بوتان در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه منتهی به 31شهریور1398 سود هرسهم را 482ریال اعلام کرد. در این گزارش سود خالص شرکت به 338میلیارد ریال، سود عملیاتی به 652میلیارد ریال و سود انباشته آن به یک هزار و 611میلیارد ریال رسیده است.
شرکت پتروشیمی بوعلی در صورت های مالی 6ماهه اعلام کرد برای هرسهم 882ریال سود پوشش داده است.
شرکت سنگ آهن گهر زمین در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی 6ماهه منتهی به 31خرداد1398 به ازای هرسهم 825ریال سود اعلام کرده است. این رقم در حالی اعلام شده که سود هرسهم در شرکت اصلی 828ریال است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خزانه دار کل کشور با بیان اینکه 3 هزار صورت مالی بخش عمومی در خزانه داری کل کشور تهیه شد گفت: باید تلاش کنیم تا آماده سازی این صورت های مالی توسط دیوان محاسبات انجام شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در همایش روز حسابدار گفت: بیش از 650 نهاد مالی و 400 شرکتی که بورسی نیستند اما الزام به افشای صورت های مالی هستند ...
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
از دیگر نکات صورت های مالی حسابرسی شده منتشره از این شرکت، افت فروش مقداری این شرکت در 6 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: 91 درصد شرکت ها به موقع اطلاعات مالی خود را افشا کرده، هشت درصد به صورت ناقص و یک درصد از افشای اطلاعات خودداری می کنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات گفت: اسناد و صورت های مالی تنها 10 درصد از دستگاه ها را می توانیم آن هم به صورت نیمه آنلاین ببینیم.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس صورت های مالی 9 ماهه شرکت، سود خالص محقق شده شرکت در این مدت معادل 1.574 میلیارد ریال بوده که این سود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد 4 درصدی را نشان می دهد.