چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۱:۱۹Jun 2020 3

جدیدترین‌های «کارگری»

 
خبرگزاری فارس   ۴۷ دقیقه پیش    
دبیر اجرائی خانه کارگر ساوه و زرندیه گفت: بی توجهی به تشکیل شوراهای اسلامی کار در کارخانجات به هیچ عنوان به نفع جامعه کارگری نیست.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
تحولات جنبش های کارگری بیش از آن که متاثر از افراد یا گروه های سیاسی یا صنفی بوده باشد، متاثر از گردش یا انباشت سرمایه و نیز دگرگونی صنعتی در ایران بوده است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندای البرز گفت: مسئولان تمام دستگاه های دولتی موظف هستند طوری برنامه ریزی کنند که هیچ کاری تعطیل نشود؛ هیچ کارگری اخراج نگردد و مطالبات حقوقی کارگران به موقع پرداخت شود زیرا اگر این سه عنصر رعایت شود، چرخ تولید فعال خواهد ماند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال کارگری با بیان اینکه حداقل دستمزد مصوب شورای عالی کار بر مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی تاثیرگذار است، گفت: رقم دستمزد امسال کارگران باید به هزینه چهار میلیون و 940 هزار تومانی سبد معیشت نزدیک می شد.
عصر خبر   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران کارگری استان تهران با اشاره به جمعیت تحت پوشش این کانون گفت: در سطح شهر تهران 580 هزار بازنشسته و مستمری بگیر بر مبنای بیمه تکمیلی در این کانون ثبت نام کرده اند.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: جلسه 292 شورای عالی کار برای بررسی موضوع افزایش کمک هزینه مسکن کارگران در سال 99 به روز شنبه 17 خرداد موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۵    
تهران- ایرناپلاس- طرح ایجاد مسکن کارگری در کنار طرح مسکن ملی قرار است قشرها و طبقات مختلف جامعه را پوشش دهد تا از طریق عرضه وسیع مسکن، پاسخگویی مناسب به تقاضای متنوع و انباشته در اقتصاد باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۵    
مسئول حوزه بسیج کارگری و کارخانجات شهرستان قزوین از توزیع 300 بن خرید کالا خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱    
وزارت کار، افزایش حق مسکن را اهرمی برای ترمیم دستمزد کارگران می داند که البته موردقبول طرف کارگری نیست؛ اما همین پیشنهاد یک طرفه نیز در 2 ماه گذشته زیر سایه مقاومت در برابر بازنگری مزد 99 مسکوت مانده است ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از کسب رتبه برتر خانه بهداشت کارگری شرکت دلپذیر خبر داد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد هادی ابوی درخصوص ساخت شهرکهای مسکونی برای کارگران در تفاهم نامه میان وزارت راه و شهرسازی و اتاق تعاون، گفت:فارغ از مدل هایی که در این تفاهم نامه برای خانه دار شدن کارگران پیش بینی شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
خانه بهداشت کارگری شرکت کدبانو(دلپذیر) در استان البرز از سوی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی بعنوان خانه بهداشت کارگری برتر ملی معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵    
معوقات کارگران خراسان شمالی، تا پایان شهریورماه پرداخت خواهد شد.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۹    
● آنهایی که می گویند تحریم ها اثری ندارد،در رفاه هستند ● مسئله دستمزد کارگرها در مجلس یازدهم جدی گرفته شود گروه خبر: قائم مقام و معاون اجرایی خانه کارگر شهرستان اراک و فعال حوزه کارگری با اشاره به شروع به کار مجلس یازدهم گفت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۳    
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی ضمن تبریک انتصاب دکترمحمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی توجه بیشتر این نهاد قانون گذار به جامعه کارگری را خواستار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، سید ضیاءالدین شجاعی برهان به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون ورزش کارگری منصوب شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۱    
مسئول بسیج کارگری خراسان جنوبی گفت: بسیاری از کالاهای وارداتی به کشور غیر ضروری و بی کیفیت تر از مشابه داخلی است و اگر جلوی واردات بی رویه این گونه کالاها گرفته نشود، ضربه سنگینی به اقتصاد کشور وارد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۷    
تهران- ایرانا- وزیر ورزش و جوانان روز سه شنبه در حکمی سیدضیاءالدین شجاعی برهان را به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون ورزش کارگری منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۶    
در نشست کمیسیون کار و کارگری خراسان شمالی بر پیگیری حقوق کارگران استان در سه بخش تاکید شد.
سلام نو / عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۹:۴۶   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان بازنشستگان با بررسی افزایش حقوق امسال بازنشستگان در شورای عالی کار موافقت کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: سه فدراسیون ورزشی دانش آموزی، دانشجویی و کارگری در بودجه وزارت ورزش و جوانان اصلا صاحب ردیف بودجه ای نیستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی انتصاب سردار یونس امیری را به فرماندهی دانشکده شهید مطهری بسیج و معاونت آموزش سازمان بسیج مستضعفین کل کشور تبریک گفت.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مقام مسئول کارگری با بیان اینکه خواسته جامعه کارگری جدا از حق مسکن، افزایش پایه حقوق است، از دبیرخانه شورای عالی کار خواست تا هرچه سریع تر نسبت به تشکیل جلسه شورا اقدام کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی درباره هرگونه تبعیض در پرداخت مزد بین خانم ها و آقایان در شرکت های مختلف، توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کار استان کرمان با اشاره به اینکه حدود 980 باشگاه ورزشی در استان به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند گفت: فعالیت های ورزشی کارگری معلق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اهمیت ایجاد تشکل های کارگری در واحدهای صنعتی بزرگ برای رفع مشکلات حوزه کار و تولید تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران، بعد از چانه زنی های انجام شده برای برگزاری جلسه شورای عالی کار مبنی بر تعیین حق مسکن کارگران در سال 99 در نهایت مقرر شد دویست و نود و دومین جلسه شورای عالی کار با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با گروه کارگری و کارفرمایی در روز شنبه مورخ 17 خرداد ماه راس ساعت 16 با حضور مقام عالی ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نرخ دستمزد کارگران که در اسفند اعلام می شد، امسال برخلاف سال های گذشته در 21 فروردین تعیین و در 27 همان ماه بدون امضای نمایندگان کارگری ابلاغ شد. در راستای نارضایتی کارگران و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر این که کارگران باید از حقوق کافی و امنیت شغلی برخوردار باشند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش در احکامی جداگانه دبیر فدراسیون های بوکس و کوهنوردی و دو عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون های تنیس روی میز و ورزش کارگری را منصوب کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در دعوتنامه هایی که دقایقی پیش به دست نمایندگان کارگری رسیده، زمان برگزاری جلسه، شنبه آینده راس ساعت شانزده مشخص شده است. به گزارش ایلنا، بعد از چند هفته تعلل، بالاخره دقایقی پیش دعوتنامه حضور در جلسه شورایعالی کار به دست نمایندگان کارگری رسید ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- مقرر شد با تعامل و همکاری اتاق تعاون منازل کارگری در جوار شهرک های صنعتی ساخته شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی، رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شورا های اسلامی کار درباره زمان برگزاری جلسه شورای عالی کار گفت: مطابق شنیده ها جلسه فردا به شنبه یا دوشنبه هفته آینده موکول شده است. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: حاجی زاده یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی درباره میزان افزایش حق مسکن کارگران و نحوه تصویب آن توضیحاتی داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی بر پیگیری و حل مشکلات جامعه کارگری استان تاکید کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۵    
نرخ دستمزد کارگران که در اسفند اعلام می شد، امسال برخلاف سال های گذشته در 21 فروردین تعیین و در 27 همان ماه بدون امضای نمایندگان کارگری ابلاغ شد. در راستای نارضایتی کارگران و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر این که کارگران باید از حقوق کافی و امنیت شغلی برخوردار باشند ...
حامد سهرابی نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کمیسیون تشکیل کانون فراگیر فرهنگ، هنر و رسانه، در خصوص تاسیس انجمن های سراسری اعلام کرد: انجمن ها و تشکل های حرفه ای فعال حوزه فرهنگ ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تهران از تعدیل برخی از کارگران هتل شهر که در سال گذشته نسبت به کاهش میزان دریافتی دستمزدشان اعتراض کرده بودند، انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی شهردار تهران شده است ...
هرمز آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۲    
فرماندار حاجی آباد در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه استان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد بیان داشت : از اول انقلاب تا ابتدای دولت تدبیر و امید 40 هکتار گلخانه در شهرستان وجود داشت که سطح زیر کشت گلخانه ای تا پایان امسال به 200 هکتار افزایش خواهد یافت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استان کرمان، بهشت معادن کشور روزهای بهاری خود را با اعتراضات پی در پی کارگران به عدم پرداخت حقوق و مزایای خود سپری می کند، عملکرد ضعیف بخش خصوصی در اداره این معادن سبب بروز مشکلات متعدد در زمینه مطالبات کارگری شده است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هدف گذاری اتاق تعاون ساخت 100 هزار واحد مسکونی کارگری است، گفت: ساخت منازل کارگری در جوار شهرک های صنعتی پیگیری و اجرا خواهد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای تفاهم نامه با اتاق تعاون ایران گفت: 100 هزار مسکن کارگری برای کارگران شاغل در شهرک های صنعتی در حاشیه این شهرک ها ساخته می شود. ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۲    
افشین حبیب زاده پژوهشگر اجتماعی است و در زمینه های کارگری و مالی تحقیق و پژوهش کرده است. آنچه در پی میخوانید نقطه نظرات وی درخصوص مسائل مالی و شفافیت است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: بیش از 35 هزار بازدید از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی و محیط های کاری و کارگری از ابتدای شروع گام دوم فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است.
تحلیل بازار / دولت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به هدف گذاری اتاق تعاون برای احداث 100 هزار واحد مسکونی برای جامعه کارگری کشور گفت: هیچ مشکلی برای کمک به ساخت شهرک های کارگری نداریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی یک کارگر در پراضطراب ترین بیماری زندگی اش یعنی کرونا نتواند از دفترچه بیمه خود استفاده کند، دیگر چه زمانی این چند ورق کاغذ به کارش خواهد آمد؟ دفترچه ها چون قرار است خودکار تمدید شوند، مهر نمی خورند و دیگر به زعم بیمارستان ها اعتبار ندارند! به راستی چرا در چنین شرایطی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 12 خرداد در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.