پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۷:۵۰Nov 2019 14

جدیدترین‌های «سرمایه اجتماعی»

جماران   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از گذشت حدود یک سال از آغاز سفرهای محمدصادق معتمدیان به اقصی نقاط خراسان جنوبی و دیدارهای نزدیک با مردم، باور عمومی در این استان به گونه ای شده که دولت اراده رفع مشکلات آنها را دارد و این امیدبخشی در آغاز گام دوم انقلاب مهمترین سرمایه اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی است. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری در نشست سراسری روابط عمومی های این وزارتخانه، اظهارداشت: امید اجتماعی و توجه به سرمایه اجتماعی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
این روزها اردوگاه جبهه اصلاحات به دنبال راهکاری است تا بتواند سرمایه اجتماعی خود را تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی سامان دهی کند، موضوعی که در این فرصت کوتاه سخت به نظر می رسد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرارو: صادق زیباکلام، استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران هم درباره سرمایه اجتماعی فعلی روحانی گفت: پاسخ شما را با ذکر حال خودم عرض می کنم. من کسی بودم که از اواخر سال 95 تا انتخابات ریاست جمهوری سال 96 در برابر همه آن هایی که مسئله تحریم انتخابات را مطرح می کردند ...
فرارو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: سخنان چند روز اخیر حسن روحانی در شهر های مختلف واکنش های متفاوتی را به همراه داشت که شاید بتوان گفت: مواجهه انتقادی با صحبت هایش بیش از واکنش های مثبت بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم گفت: فرآیند اخذ طرح های فوق العاده از دستگاه های اجرایی استان درزمینهٔ اختصاص اعتبارات کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه نشاط و سرمایه اجتماعی درقم آغازشده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب ظرفیت های اندیشه سیاسی اسلام در تولید سرمایه اجتماعی به قلم راضیه زارعی و از سوی پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مسوول نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی خوزستان گفت: صنعت ورزش می تواند با بهره گیری از سرمایه اجتماعی در تحقق حمایت از کالای ایرانی و رونق بخشیدن به تولید و اشتغال نقش آفرین باشد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنان اخیر حسن روحانی در یزد با واکنش های زیادی مواجه شد که عموم این واکنش ها منفی بود زیرا به باور برخی روحانی در شرایطی است که دیگر سرمایه اجتماعی سابق خود را ندارد و دیگر حتی جناح های سیاسی نیز روی خوشی به او نشان نمی دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مقصود فراستخواه در نشست امید اجتماعی در جامعه ایران گفت: بحران امید را در فرسایش سرمایه اجتماعی می بینم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با یادآوری اینکه گروه های جهادی، سرمایه اجتماعی کشور محسوب می شوند، گفت: امور خیر به ویژه محرومیت زدائی فرهنگ همدردی را در جامعه را افزایش داده و موجب تعامل بیشتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گروه های جهادی را سرمایه اجتماعی خواند و گفت: کاری که برای خدا انجام شود برکت داشته و اجر آن چند برابر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۱    
تیتر یک و عناوین صفحه نخست روزنامه های چاپ 20 آبان ماه را در سایت باشگاه خبرنگاران جوان ببینید.
گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: وحدت بین اهل تسنن و تشیع در شهرستان تالش بزرگترین سرمایه اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه افتتاح اولین مجتمع گلخانه ای کشت بدون خاک مهریز نیروی انسانی را مهمترین سرمایه اجتماعی یک کشور دانست.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۰    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: وحدت بین اهل تسنن و تشیع در شهرستان تالش بزرگترین سرمایه اجتماعی است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۳    
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن آوری مجلس شورای اسلامی در روز شنبه مورخ 18/08/1398 از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره بازدید و ضمن شرکت در جلسه شورای معاونین با دیدگاه ها و نظرات مسئولین این سازمان آشنا گردیدند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
موسوی در جلسه شورای اداری شهرستان شمیرانات گفت: شوراهای اسلامی به عنوان نمایندگان مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی ما هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
افزایش سرمایه اجتماعی در گرو خودمراقبتی و پاکدستی دهیاران و شهرداران است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۸    
مدیر کل روستایی استانداری تهران بر لزوم حفظ اعتماد شهروندان به عنوان سرمایه اجتماعی تاکید کرد.
مثلث   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰    
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره تدبیر اصلاح طلبان برای احیای سرمایه اجتماعی شان، گفت: من عضو شورای عالی سیاست گذاری نیستم. این موضوعی است که آنجا تصمیم گیری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: زنجان دومین استان کشور در برخورداری از سرمایه اجتماعی بالا است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ریشه موفقیت جناح پیروز انتخابات ریاست جمهوری سال 92 بر محور نفی استوار شده بود، جریانی که خود را عامل اصلی و تنها کلید موفقیت برای خروج از بحران های مقطعی دامن گیر کشور میدانست با تخریب دیگر نامزدهای ریاست جمهوری و امنیتی کردن فضای ذهنی رای دهندگان با مطرح کردن دوگانه مذاکره دربرابر تقابل و بعدتر ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداریها از جمله شهرداری مشهد در کسب سرمایه اجتماعی رتبه خوبی ندارند و در مجموع میزان رضایت شهروندان بالا نیست.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۱۴    
معاون وزیر کشور خطاب به شهرداران استان کردستان گفت: با پشت میز نشینی و دستور دادن حس تعلق خاطر وسرمایه اجتماعی ایجاد نمی شود بنابراین در پی ایجاد وجلب سرمایه اجتماعی باشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای گفت: بالا رفتن سرمایه اجتماعی در شهرها با عملکرد شفاف شهرداریها ایجاد شده و این خود زمینه ساز جلب مشارکت مردم و بالا رفتن اعتماد مردم به شهرداریها می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: شهرداران و مدیران شهری باید با نگاه نو و روش های خلاقانه شهر را مدیریت کرده و با تقویت اعتماد سازی بین مردم، سرمایه اجتماعی برای خود ایجاد کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی استاندار فارس گفت: با قصه گویی اخلاق و سرمایه اجتماعی را در جامعه بالا برده و کمبود اجتماعی را بدین وسیله جبران کنیم.
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۷    
در پاسخ به مطلب مندرج در ستون حرف مردم مورخ 17/07/98 با عنوان ساخت فیلم های سینمایی با توجه به رده بندی گروه های سنی مختلف با شرایط جامعه اسلامی کاملا سنخیت داشته و مفید است... به اطلاع می رساند: اولویت های حمایتی سازمان سینمایی در سال 98 به شرح ذیل می باشد: ...
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان آیین اختتامیه جشنواره منطقه ای موسیقی "آوای ارادت" و تجلیل از استاد بهمن اسکینی، گفت: موسیقی لرستان یک سرمایه اجتماعی ارزشمند و عامل وحدت و اتحاد است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به نقش سرمایه اجتماعی در تاب آوری شهرها گفت: سرمایه اجتماعی عامل افزایش تاب آوری در مقابل سیل های اخیر در خوزستان و مانع آبگرفتگی 6 شهر استان شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۶    
رزم حسینی با اشاره به اینکه امروز هرکسی که دارای رسانه باشد می تواند در جنگ اقتصادی و اجتماعی پیروز شود، گفت: ما باید از طریق صدا و سیما و اصحاب رسانه در جهت اعتماد عمومی به نظام و افزایش سرمایه اجتماعی تلاش کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۱    
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت: پیشگیری از وقوع جرم و جلب سرمایه اجتماعی یک ضرورت است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دانش آموزان آینده سازان جوامع هستند و دانش آموزان نقش حیاتی در جامعه و چگونگی شکل دهی جامعه به نسل ها دارند. دانش آموزان در معرض خطرات زیادی هستند که سلامت جسمی و روانی آنان را تهدید می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو حزب توسعه ملی ایران اسلامی نوشت: سرا می تواند الگو و آزمونی برای راستی آزمایی نشستگان غیراصلاح طلب بر سفره اصلاح طلبی نیز باشد. در این وضعیت، آیا آنانی که با سرمایه اجتماعی اصلاح طلبی به قدرت دست یافته اند، حاضرند در یک بازی دموکراتیک درون جریان عادی ساز ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: اگر فضای سیاسی باز باشد نخبگان قلابی مشخص می شوند و در پی آن سرمایه اجتماعی شکل می گیرد.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۰:۳۵    
شوشان - نوید قائدی : رسیدن به اهداف توسعه پایدار در شهر میسر نمی شود مگر با مشارکت شهروندان یک شهر، مشارکت فرآیندی است که شهروندان آگاهانه،داوطلبانه و به صورت جمعی با در نظر گرفتن اهداف مشخص و معیین در امور اجتماعی شهری سهیم می شوند. ...
در نشست مشترک اتاق بازرگانی اصفهان با اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح شد: توجه به بهبود سرمایه اجتماعی رسالت اصلی شورای اسلامی شهر بوده و لازم است تمامی ارگان ها در راستای ارتقای این مهم فعالیت کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه سازمان وظیفه عمومی می تواند سرمایه اجتماعی ناجا را تأمین کند، گفت: بحمداله این ظرفیت در سازمان وظیفه عمومی وجود دارد که همه می توانند در بنیه دفاعی کشور و روحیه جوانان برای حضور در محل خدمت تأثیر گذار باشند. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه در واکنش به نطق میان دستور روز یکشنبه نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس با تأکید بر بی طرفی مجریان انتخابات تصریح کرد: طرح ادعاهایی مانند مهندسی انتخابات از سوی وزارت کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: باید زمینه تضارب آرا و دیدگاه های مختلف به منظور افزایش سرمایه اجتماعی را فراهم کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در دومین جلسه کمیته اطلاع رسانی؛ تبلیغات و افزایش سرمایه اجتماعی که با حضور ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کمتر از چهار ماه دیگر تا دوم اسفند که روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است، باقی مانده و تحرک و تلاش گروه های مختلف سیاسی برای موفقیت در این عرصه پررنگ تر از همیشه شده است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت: عباس آخوندی می گوید: وزرا در ایران به جای اینکه فکر پروژه ها باشند باید بیشتر ببینند تلویزیون چه آشی برای آن ها پخته است. عباس آخوندی می گوید: برجام هنوز هم یکی از بهترین اسناد سیاسی است که در تاریخ ایران و مخصوصا بعد از انقلاب، تدوین شده است. هرچند قابل نقد است ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عدم پایبندی به قوانین مصرح و ایجاد تغییرات خلق الساعه نشانه ای از بی تعهدی است و ریسک سرمایه گذاری را نه تنها در مناطق آزاد بلکه در کل کشور به شدت افزایش خواهد داد و بی اعتمادی را رواج و ساختار سرمایه اجتماعی را درهم خواهد شکست.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
عباس آخوندی وزیر راه شهرسازی پرحاشیه دولت روحانی بود. رقبای سیاسی رییس جمهور او را دوست نداشتند. هم به خاطر حرف هایش هم به خاطر سابقه ای که در سال 88 داشت. 3 بار استیضاح در مجلس بیانگر همین معنا بود. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فیلم توقیفی که بعد از چند سال قرار بود با اصلاحیه ای روی پرده سینما ظاهر شود توسط دادستانی تهران دوباره توقیف شد. دادستانی درباره این اقدام اعلام کرد که اصلاحیه هایی که قرار بود انجام بپذیرد صورت نگرفته و عوامل فیلم بدون توجه به موارد قانونی اقدام به اکران آن کرده اند که این موضوع هم توسط دادستانی ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : به شمارش درآمدن روزشمار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند سال جاری بار دیگر اختلافات درونی میان جناح های سیاسی را از پشت پستوهای گروهی به سطح رسانه ها کشانده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کارگروه رسانه شورای عالی جبهه اصلاح طلبان گفت: در انتخابات مجلس یازدهم فرصت داریم سرمایه اجتماعی خود را احیا کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شیراز گفت: کمک مادی و معنوی به خانواده های بی بضاعت زندانیان که نقشی در ارتکاب جرم نداشته و سرپرست آنان به دلیل غفلت و اشتباه گرفتار زندان شده، به عنوان یک انسان باید مورد حمایت قرار گیرند.