شنبه ۲۹ تیرساعت ۰۵:۳۲Jul 2019 20

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست توضیحاتی درباره ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه حمایت از محیط بانان ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: در سه ماهه گذشته از سال جاری 89 مورد پیشگیری از تصرف اراضی ملی در زنجان انجام شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از سازمان جنگل ها ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۵    
گرگان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به برگشت دادن لایحه حمایت از محیط بانان و جنگل بانان از سوی شورای نگهبان گفت: ابهامات موجود در لاین ایحه بخصوص موضوعات مربوط به نحوه بکارگیری سلاح توسط محیطبانان تا سه هفته آینده در صحن مجلس مطرح و بر طرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۱    
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور: از ابتدای تشکیل یگان حفاظت زمین و مسکن تاکنون از تعرض و تصرف اراضی دولتی در کشور به ارزش 15 هزار میلیارد تومان جلوگیری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۴    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه قانون به کارگیری سلاح برای محیط بانان شفاف نیست، گفت: با اینحال 27 درصد از سلاح های غیرمجاز در مناطق چهارگانه و به وسیله محیط بانان کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش نیرو های منابع طبیعی استان و یگان حفاظت منابع طبیعی استان و نیرو های شهرستان ایلام و ایوان و بخش چوار و نیرو های ستاد بحران وسایر ادارات و مردم حریق منطقه بولی بخش چوار مهار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از برگزاری مانور این یگان از شرق تا غرب استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۹    
زنجان - ایرنا- با تلاش بازرسان و ماموران یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان طارم و با همکاری اداره اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان 2 شکارچی متخلف دستگیر و دو قبضه اسلحه شکاری به همراه تجهیزات و ادوات شکار و یک لاشه بز کوهی از آنها کشف و ضبط شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه یکی از مظلومیت های محیط بانان ماده سه قانون به کارگیری سلاح است، گفت: متأسفانه قانون به کارگیری سلاح برای این قشر شفاف نیست.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۶    
در مراسم روز ملی محیط بان، یگان حفاظت محیط زیست لرستان عنوان برتر کشور را به خود اختصاص داد و 3 تن از محیط بانان لرستانی نمونه کشوری شدند. به گزارش خبرگزاری موج لرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته محیط بان در مراسمی با حضور استاندار مرکزی از محیط بانان و پرسنل یگان حفاظت محیط زیست استان مرکزی تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، از آتش سوزی بیش از 10 هکتار از اراضی ملی خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - ماموران یگان حفاظت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج عصر دیروز چهارشنبه موفق به مهار 2 فقره آتش سوزی در منطقه حفاظت شده البرزجنوبی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۴    
تبریز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی گفت: در سالجاری 700 هکتار از اراضی استان که اغلب مرتع بودند، طعمه حریق شد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی رضا بیگی اظهارداشت: امسال تاکنون 44.8 هکتار از مراتع و جنگل های استان دچار حریق شده که این میزان نسبت به سال گذشته 345 درصد افزایش داشته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان راز و جرگلان از دستگیری یک نفر شکارچی متخلف و کشف یک قبضه اسلحه خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل محیط زیست خراسان شمالی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۸    
سرپرست یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از تنظیم 64 پرونده ماده 55 در استان زنجان در خرداد ماه سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۵    
در مراسمی با حضور رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان به کارمندان نگهبان یگان حفاظت فیزیکی دادگستری خوزستان نشان و درجه اعطاء شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان از انتخاب یگان حفاظت محیط زیست لرستان و فرمانده این یگان به عنوان یگان حفاظت برتر و فرمانده برتر یگان حفاظت در بین ادارات کل محیط زیست کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از اعلام آمادگی کامل اکیپ های امداد طبیعت منابع طبیعی استان تا پایان فصل گرما خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۲    
بجنورد- ایرنا- مسئول روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان، یک بهله سار گپه را پس از تیمارداری روز سه شنبه در طبیعت رهاسازی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۶    
کرج - ایرنا – ماموران یگان حفاظت اراضی کشاورزی استان البرز موفق شدند که 147 هکتار از اراضی متصرفی و تغییر کاربری داده شده این استان را به عرصه کشاورزی باز گردانند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست لرستان از رسیدگی به 41 پرونده تخلف زیست محیطی در استان خبر داد. قاسم دلفانی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: در سه ماه امسال با 53 مورد آلودگی محیط زیستی در استان برخورد شده است. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کلانتری با اشاره به آتش سوزی در جنگل های استان باتوجه به فصل گرما، گفت: تامین بالگرد، تجهیز نیرو و امکانات یگان حفاظت منابع طبیعی برای حراست از منابع طبیعی استان یک ضرورت انکار ناپذیر است و می طلبد در این خصوص به استان توجه خاصی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیروی یگان حفاظت منابع طبیعی در حین مهار آتش کوه گردوه دچار مصدومیت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان قیرو کارزین نقشه زمین خواران برای تصرف نزدیک به سه هکتار از اراضی منابع طبیعی این شهرستان را نقش بر آب کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۶    
یزد - ایرنا -رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت از دستگیری یک شکارچی سابقه دار در کوهستان شیرکوه توسط ماموران یگان حفاظت این اداره خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محیط بان ها و فرماندهان نمونه یگان حفاظت محیط زیست و تعدادی از خانواده شهدا و جانبازان عرصه محیط زیست، با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست معرفی و تجلیل شدند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۹    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: محیط بانان کشور و خانواده هایشان به طور کامل توسط سازمان حفاظت محیط زیست تحت پوشش بیمه عمر، مسئولیت و درمانی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: عقرب بالدار سیاه در شهرستان های زهک و خاش مشاهده و زنده گیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: 50 بُهله دلیجه شکاری که زخمی شده بودند در فصل بهار امسال توسط مردم به یگان حفاظت محیط زیست این استان تحویل داده شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه با اشاره به کمبود حدود 100 محیط بان در این استان گفت: متاسفانه محیط بانی هنوز جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب نمی شود. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محیط زیست این استان برای حفاظت مناسب و استاندارد مناطق تحت مدیریت به 237 محیط بان نیاز دارد. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، معاون یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از کشف و ضبط قاچاق انواع چوب جنگلی و ممنوع القطع در مسیر تهم- چورزق خبرداد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان از کشف و ضبط یک بهله پرنده شکاری "دلیجه" در فرودگاه بین المللی آبادان خبر داد. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، علی فتحی نیا اظهار کرد: طی تماس تلفنی یگان حفاظت فرودگاه بین المللی آبادان مبنی بر قاچاق یک پرنده شکاری در این فرودگاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: آتش سوزی در عرصه های منابع طبیعی این استان افزایش داشته است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به فعالیت 300 محیط بان در استان، گفت: این تعداد محیط بان پاسخگوی حفاظت از 502 هزار هکتار از مناطق طبیعی و ملی، پارک های ملی، پناهگاه حیات وحش و مناطق حفاطت شده سطح استان نیستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان از برگزاری همایش بزرگ پاسداشت روز ملی محیط بان در استان یزد خبر داد و گفت: 4 نفر از محیط بانان گیلانی به عنوان محیط بان نمونه کشوری انتخاب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت:در سه ماهه نخست سال جاری 64 متخلف شکار وصید غیرمجاز در آذربایجان غربی دستگیر شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
حفار غیر مجاز توسط یگان حفاظت میراث فرهنگی فیروزه دستگیر شد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در بازرسی از منزلی در روستای اسفیز بخش کدکن تربت حیدریه گوشت و اجزای میش وحشی کشف و ضبط شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، رئیس حفاظت محیط زیست تربت حیدریه امروز گفت: طبق گزارشات موثق از منابع آگاه و با هماهنگیِ دستگاه قضایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۷    
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون 180 هکتار اراضی به ارزش 526 میلیارد تومان رفع تصرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۱    
ارومیه - ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: آتش سوزی عرصه های ملی در منطقه عربلوی دره در زیرحوضه دریاچه ارومیه با تلاش یگان حفاظت این اداره کل خاموش شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام از راه اندازی ایلام یگان حفاظت و گشت هوایی کنترل و پایش جنگل های استان با هدف پیشگیری از حریق در جنگل ها خبر داد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی اردبیل گفت: 60 مغازه غیرمجاز در شهرستان پارس آباد به مساحت 38 هکتار که در اراضی دولتی احداث شده بود قلع و قمع شده است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به میزان آتش سوزی ها در استان زنجان گفت: امسال 150 هکتار از اراضی ملی زنجان طعمه حریق شد.