چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۶:۱۲Jul 2020 15

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

 
سیری در ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فیروزکوه اعلام کرد که در بازدید از تمامی آثار تاریخی این شهرستان هیچ خسارت ناشی از زلزله مشاهده نشد ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۷    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی لرستان از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان کوهدشت خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دیوار با همکاری و همفکری فعالان محیط زیست و یگان حفاظت سازمان محیط زیست در حال تشکیل کارگروهی برای پیشگیری از سوء استفاده متخلفین از فضای دیوار برای خرید و فروش گونه های حفاظت شده حیات وحش است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حکم تخریب اضافه ارتفاع ساختمان بیمه کارآفرین که در حریم اثر تاریخی عمارت خسروآباد سنندج بنا شده بود، با حضور معاون میراث فرهنگی، نماینده دادستان، مسئول حقوقی و فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی و مسئولان کردستان روز یکشنبه 22 تیرماه 99 اجرا شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از گمرک ایران: یگان حفاظت گمرک، ظهر امروز سه شنبه 24 تیرماه، حین گشت زنی در درب ورودی گمرک بازرگان، به فردی که کیسه پلاستیکی بزرگی از جلیقه، در دست داشت مشکوک می شود و فرد مذکور را به دفتر یگان حفاظت گمرک برای بررسی بیشتر منتقل می کند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان از کشف تعدادی سفال تاریخی و ظروف چینی، در عملیات مرمت خانه تاریخی "بخردی" در شهر اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از دستگیری شش حفار غیرمجاز میراث فرهنگی در شهرستان نکا خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: آتش سوزی منطقه کوه بهار گرمه 53 میلیارد و 180 میلیون ریال خسارت به عرصه های منابع طبیعی این شهرستان وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۲    
برای استفاده از ظرفیت بسیج در حفاظت از محیط زیست امروز تفاهم نامه ای مابین یگان حفاظت محیط زیست و بسیج منعقد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: یک محموله غیر مجاز پرنده توسط یگان حفاظت محیط زیست استان شناسایی و کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف یک دستگاه فلزیاب در کوهدشت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۳    
اردبیل _ ایرنا _ رییس یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از روستاییان این استان خواست برای حفظ و حراست از میراث فرهنگی با دهیاران همکاری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: به ازای هر 12 هزار هکتار مرتع در کشور یک محیط بان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستانه اشرفیه گفت: توسط یگان حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون 165 اصله مقطوعات جنگلی قاچاق به حجم چهار مترمکعب کشف و ضبط شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از محیط زیست کشور گفت : ظرفیت نیروهای ارزشی بسیج در حوادث طبیعی و پیشگیری از حریق در چنگل ها بسیار بالاست لذا انعقاد تفاهم نامه همکاری با سپاه نینوا برای ما ارزشمند و با برکت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۴۱    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: این تعداد آتش سوزی ها در مساحت 134 هکتار از عرصه های منابع طبیعی این استان رخ داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان بیان کرد: بیش از 250 متخلف زیست محیطی از ابتدای سال تا کنون دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیات گفت: مأموران یگان حفاظت در ایستگاه های اتوبوس کار تذکر زبانی در استفاده از ماسک را به شهروندان انجام می دهند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
رئیس پارک ملی گلستان گفت: از ساعاتی پیش آتش سوزی در مناطق مرتفع و صعب العبور پارک ملی گلستان آغاز شد. سید مهدی کوچک در گفت وگو با تسنیم اظهار داشت: از ظهر امروز آتش سوزی در منطقه دیور کجی مرتفع ترین نقطه پارک ملی گلستان آغاز شده و همچنان آتش سوزی ادامه دارد. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: نیروهای یگان حفاظت این اداره کل ظرف هفته گذشته، موفق به کشف 34 دستگاه کانتینر حاوی سوخت گازوییل قاچاق در بندر شهید رجایی شدند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدپور گفت: شخصی که در رحیم آباد شهرستان رودسر نسبت به حیوان آزاری و پرت کردن یک قلاده سگ از طبقه دوم ساختمان اقدام کرده بود توسط مامورین یگان حفاظت این اداره شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف به مرجع قضایی رحیم آباد معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۶    
گروه استان ها- رئیس یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: طرح حفاظت از میراث فرهنگی با مشارکت دهیاران و شوراهای اسلامی در مناطق مختلف استان اردبیل اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نیروی انتظامی آستارا 19 راس دام قاچاق و فاقد مجوز حمل و یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان، یک قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز را شناسایی و توقیف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در راستای جلب مشارکت همگانی برای حفاظت از میراث فرهنگی و تاریخی، کارت میراث بان برای 12 نفر از دهیاران اردبیل صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست انار از دستگیری متخلف حرفه ای زنده گیری حیوانات و پرندگان وحشی به وسیله یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری ایلنا: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از گروگانگیری و درگیری مسلحانه حین عملیات برخورد با متخلفان قطع و قاچاق درختان بلوط در این استان خبر داد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
داریوش حسینی روز دوشنبه اظهار داشت: یک قطعه زمین به ارزش 560 میلیارد تومان که بوسیله افراد سودجو به صورت سبزی کاری، درختکاری و ساخت اتاقک به تصرف درآمده بود با تلاش همکاران یگان حفاظت اراضی این اداره کل به بیت المال برگردانده شد. وی تاکید کرد: شهروندان نقش سازنده ای در پیشگیری از تصرف و حفاظت [...]
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۵    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب بدون مجوز و دستگیری دو نفر در دزفول خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲    
رئیس اداره یگان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تا امروز، 82 شکارچی غیر مجاز و متخلف زیست محیطی در استان خراسان جنوبی دستگیر شدند.
تحلیل بازار / همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان - حسینی؛ مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف حدود هفت هکتار از اراضی ملی این استان در تیرماه امسال و استفاده از آن برای طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل محیط زیست مازندران گفت که ماموران یگان حفاظت این اداره کل با همکاری نیروی انتظامی باند قاچاق پرندگان شکاری را در شرق این استان متلاشی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی گفت: در این استان از حدود 23 هکتار اراضی ملی با ارزش تقریبی 224 میلیارد تومان رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۶    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل و کیاسر حین گشت و کنترل درحوزه استحفاظی سه شکارچی غیرمجاز را دستگیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گلوگاه با همکاری فرماندهی انتظامی این شهرستان، موفق شدند 11 قطعه پرنده شکاری از خانواده شاهین ها را کشف و ضبط کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۶:۰۶    
سرهنگ علیرضا ابوطالبی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: سال گذشته 68 مورد تخریب و تصرف اراضی مرتعی و جنگلی با مساحت 81 هکتار در این یگان پیگیری شده است.آمار تخریب تصرف اراضی در سال جاری نیز تا به امروز 69 مورد با 59 هکتار مساحت می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: آتش سوزی جنگل ها و مراتع منطقه دمچنار (بخش کبگیان) پس از دوروز تلاش سخت و طاقت فرسا نیروهای منابع طبیعی استان وشهرستان بویراحمد، نیروهای مردمی، بسیج مهار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از شناسایی دستگیری عاملین تیراندازی به مامور یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در آب بهاره خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دستگیری حفاران غیر مجاز از ابتدای امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از دستگیری 4 حفار غیرمجاز در روستای اقر شهرستان فریمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم گفت: یک متخلف زیست محیطی که دو رأس گراز وحشی را به صورت غیرقانونی شکار کرده بود، در شهر کهک قم دستگیر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کردستان گفت: متعرضان به عرصه های طبیعی در روستای گونتو واقع در شهرستان دیواندره، چهار نفر از ماموران یگان حفاظت را مورد ضرب و شتم قرار داده و 2 نفر از آنها بخاطر شدن جراحت وارده روانه بیمارستان شدند.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف چهار هزار و 700 متر مربع از اراضی ملی این استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: همزمان با اجرای کارگاه مرمتی در بازار ارومیه، گشت شبانه یگان میراث فرهنگی استان نیز برای نظارت بر مرمت های موردی مغازه داران در دستور کار قرار گرفته است .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از دستگیری 4 حفار غیرمجاز در روستای اقر شهرستان فریمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از جانبازی 377 محیط بان در سالهای گذشته خبر داد و گفت: محیط بانان با وجود کمبود امکانات و تجهیزات و در شرایط کاری بسیار سخت، در برابر متخلفان و متجاوزان به طبیعت و محیط زیست، قاطعانه ایستاده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
متخلف قطع درختان جنگلی بلوط در منطقه بلوط دان شوسنی شهرستان رستم با همکاری نیرو های یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رستم شناسایی و دستگیر شد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، محمدرضا عابدی مقدم در سخنانی اظهار داشت: متأسفانه در ساعات پایانی روز جمعه، بخشی از منطقه حفاظت شده پلنگ دره دچار حریق و آتش سوزی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهاباد گفت: یگان حفاظت میراث فرهنگی در راستای حفاظت بهینه از آثار تاریخی تعامل نزدیک با ارگان های همیار را در دستور کار خود قرار داده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 120 هکتار از زمینهایی که در سطح این استان تحت حفاظت سازمان محیط زیست قرار دارند طعمه حریق شده و در آنها آتش سوزی رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بندرخمیر متخلف زنده گیری پرندگان وحشی را در این شهرستان دستگیر کردند.