دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۸:۱۰Mar 2020 30

جدیدترین‌های «مدیر آموزش»

 
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا از نوسازی چهار واحد آموزشی با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد و 691 میلیون و 662 هزار ریال در روستاهای تله خان، شیری حیاطی و سیبلی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۶    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز از برگزاری جشنواره ورزشی و بازی های تفریحی پدر و پسر در این ناحیه خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۶    
راهبران آموزشی در ایام تعطیلی مدارس به واسطه ی شیوع کرونا ویروس در کنار آموزش های مجازی خلاها و نقاط کم برخوردار از لحاظ دسترسی به اینترنت و شبکه های دیجیتال را پر می کنند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری بسیج ناحیه مقاومت وتعدادی از هنرآموزان رشته خیاطی در هنرستان صدیقه کبری شهرستان چرام کارگاه تولید ماسک راه اندازی شد. مدیر آموزش وپرورش شهرستان چرام گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۱    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز به مناسبت اعیاد خجسته شعبانیه پیام تبریک صادر کرد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۱    
اولین جلسه انجمن خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان لارستان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه لارستان، مدیر آموزش و پرورش لارستان و تنی چند از خیرین منطقه...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دهاقان- مدیر آموزش و پرورش دهاقان گفت :هنرجویان هنرستان شهید عباسپور شهرستان دهاقان در برق کشی ساختمان کلینیک تخصصی بیمارستان شهدای دهاقان مشارکت نمودند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگروه اجتماعی دانش آموزان (شاد) با حضور مدیر آموزش و پرورش شیروان و معاونین آموزشی برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۱    
کرمان(پانا) - مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان در بازدید ازکارگاه تولید لباس پزشکی یکبار مصرف هنرستان دخترانه شهید مدرس این ناحیه ، از تولید روزانه 120 دست لباس پزشکی یکبار مصرف در این کارگاه خبر داد . ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش پاوه؛ آموزش، اطلاع رسانی و بهداشت را، محورهای فعالیت ستاد ویژه مقابله با ویروس کرونا در آموزش و پرورش پاوه برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۸    
مدیر آموزش وپرورش اسدآباد از راه اندازی شبکه اجتماعی شاد جهت آموزش و تعامل معلم و دانش آموزان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پژوهش انجمن اوتیسم ایران چگونگی برخورد با کودکان دچار اوتیسم را در زمان شیوع کرونا و قرنطینه خانگی تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج –ایرنا- مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک کرج گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کارگاه هنرستان ولایت گرمدره کرج 10 هزارماسک پارچه ای تولید و به زودی توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۵    
مدیر آموزش و پرورش باغملک گفت: وروز همواره زمان تحول در حالات بوده است. تحولی از خوب به خوب تر و این با حرکت خود ما به سمت آن محقق می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۰    
مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: دانش آموزان این شهرستان به المپیاد دانش آموزی راه یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج گفت: نخستین کلاس های کنکور طرح حامی دراستان البرز با هدف پشتیبانی از دانش آموزان مستعد و نیازمند درپژوهش سرای دانش آموزی ملاصدرا این ناحیه درفضای مجازی کلید خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز با صدور پیامی فرارسیدن عید مبعث را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۰    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد گفت: به منظور رعایت شعار در خانه می مانیم، بسته های آموزشی در بین دانش آموزان روستایی توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۶    
مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: با کمک جمعی از خیرین، 1191 دانش آموز کم بضاعت شهرستان در آستانه سال جدید مورد حمایت قرار گرفتند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش میناب گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی سراسر کشور هم می توانند با نصب این نرم افزار از محتویات آن بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش بروجرد گفت: باتوجه به اعلام رسمی سامانه نتایج آزمون های علمی کشور در سال جاری تحصیلی دانش آموزان این شهرستان در مجموع 93 رتبه برتر از میان 164 رتبه برتر کل استان را کسب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت:2هزار ماسک رایگان توسط هنرستان دخترانه آرهاشم آبادان در حال تولید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۷    
هرمزگان(پانا)-مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس از راه اندازی 4 کارگاه تولید ماسک بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با ظرفیت تولید روزانه بیش از 3 هزار ماسک در هنرستانهای این ناحیه خبر داد. ...
مهرصبا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه به مناسبت آغاز سال 1399 پیام تبریک صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۵    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دنا در رابطه با شرایط فعلی وجود ویروس کرونا و تغییر شرایط آموزشی و مدارس پیامی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۶    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز گفت: ایستگاه تب سنجی در ورودی ساختمان اداره آموزش و پرورش این ناحیه برپا شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: با توجه به اینکه سرویس های مدارس در ابتدای مهرماه با آموزش و پرورش قراردادی منعقد نکردند و مستقیم با خود والدین به توافق رسیدند، اکنون برای تعیین تکلیف پرداخت یا عدم پرداخت هزینه اسفندماه، مسئولیتی نداریم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶    
مدیر کل آموزش و پرورش ناحیه یک اراک به همراه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اراک و معاون پرورشی ناحیه از کارگاه تولید ماسک در هنرستان پوشینه بافت ناحیه یک اراک بازدید کردند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از راه اندازی و فعالیت 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستان های استان با تولید روزانه 15 هزار ماسک بهداشتی خبر داد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۰    
مدیر آموزش و پرورش بهبهان از برپایی ایستگاه سلامت با هدف پیشگیری از بیماری کرونا در ورودی مدیریت آموزش و پرورش بهبهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شیروان گفت : 193 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه دوم این شهرستان خراسان شمالی در مرحله اول المپیادهای علمی پذیرفته شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش میاندوآب گفت: در راستای پویش همگانی آموزش تعطیل نیست بسته هایی توسط راهبران آموزشی بین دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج ایرنا- مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج گفت: با مشارکت مدیران، هنر آموزان و اولیا ،کارگاه تولید ماسک درمحل نماز خانه این ناحیه فعال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش مرند از تدریس زنده دروس مقطع ابتدایی در این شهرستان از طریق اینترنت خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به همراه جانشین سازمان بسیج دانش آموزی از قرارگاه پدافند زیستی بسیج دانش آموزی شهرستان قدس بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از قدس ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۱    
دانش آموز خرم آبادی هزینه های جشن تولد خود را صرف خرید مواد بهداشتی و ضدعفونی برای همشهریانش کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، کوثر بهاروند دانش آموز دبیرستان شاهد مهر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان خرم آباد در اقدامی خداپسندانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲    
مدیر آموزش و پرورش اندیمشک از توزیع ماسک بین کارکنان آموزش و پرورش این شهرستان برای مقابله با کرونا ویروس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دهاقان - مدیر آموزش و پرورش دهاقان گفت: دانش آموزان هنرستان حضرت فاطمه (س) دهاقان در اقدامی خودجوش و همدلانه برای مبارزه با بیماری کرونا به تولید ماسک در کارگاه ویژه می پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۵    
مدیر آموزش و پرورش بهبهان از انجام ضد عفونی روزانه در محوطه و فضای اداری آموزش و پرورش بهبهان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج از راه اندازی دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای سنندج در راستای سلامت مردم خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۵    
مدیر آموزش و پرورش سروآباد گفت: محتواهای آموزشی تولیدی شهرستان برای دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی در 12 کانال ایجاد شده بارگذاری شد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کردستان ،به نقل از سروآباد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۰    
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز خدمات مشاوره تحصیلی را یکی از برنامه های این نهاد برای کاهش فاصله درسی عنوان کرد و گفت: طرح "صدای مشاور" در ناحیه یک اهواز در حال فعالیت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۰    
سیدحسین رضوی حایری در جلسه کارگروه رسیدگی به دانش آموزان نیازمند، کمک به دانش آموزان و خانواده های بی بضاعت ، وظیفه همگانی است. جلسه کارگروه رسیدگی به دانش آموزان نیازمندبه منظور برنامه ریزی بهتر برای توزیع اقلام تهیه شده به همت کارشناسی انجمن اولیا و مربیان و به ریاست سید حسین رضوی حایری مدیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۰    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تعطیلی مدارس در روزهای اخیر از فعالیت و تدریس معلمان این شهرستان در فضای مجازی و ارتباط مستمر با دانش آموزان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بجنورد گفت: کارگروه ماده 18، هزینه اسفندماه سرویس مدارس در مرکز استان را 350 هزار ریال تعیین کرد که پس از تایید کمیته تلفیق فرمانداری به مدارس ابلاغ می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قاینات روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طرح پایش میزان آگاهی خانواده ها از ویروس کرونا و راه های پیشگیری از شیوع آن برای 320 آموزشگاه این شهرستان در حال اجراست. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۲    
مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب: سرگروه های درسی آموزش دوره ابتدایی بسته های آموزشی تولید نمودند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۴    
مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید آموزش و پرورش شهرستان سیروان با حضور اله وردی معاون آموزش متوسه اداره کل و مهرابی سرپرست اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام برگزار شد. ...