پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۲:۰۶May 2019 23

جدیدترین‌های «منطقه آزاد کیش»

دکتر آخوندی سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش عملکرد اصولی و موفق بانکها به عنوان شاهرگ اقتصاد مناطق آزاد راعامل مهمی در رونق اقتصادی کشوربرشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین شیوه نامه فعالیت تشکل های مردم نهاد در این جزیره گفت: منطقه آزاد کیش نخستین منطقه آزادی است که در راستای قانونمند سازی و حمایت از تشکل های مردم نهاد اقدام به تدوین این شیوه نامه کرده است.
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش معتقد است بازار کشش دارد و سرمایه گذار توان پرداخت دارد حالا در این میان مردم چه قدر ضرر می کنند و تحت فشار قرار می گیرند گویا خیلی مورد توجه قرار نگرفته است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۷    
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، غلامرضا مظفری در آیین معارفه سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر با اشاره به تدوین برنامه عملیاتی سازمان در سال 98 اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین برنامه های راهبردی 3 ساله در بخش های مختلف سازمان و شرکت های تابعه گفت: در بخش های مختلف به ویژه در زمینه تامین منابع، برنامه های راهبردی خوبی تدوین شده است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
حمایت از سرمایه گذاران و تسهیل روند فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی از اهداف ایجاد اتاق ویژه مجمع تشکل های صنفی کیش در محل سازمان منطقه آزاد کیش دفتر تهران است.
رئیس هیئت مدیره شورای هماهنگی فعالان اقتصادی مناطق آزاد گفت: یک واحد تولیدی در منطقه آزاد کیش نیاز عمده دارویی کشور را تأمین می کند ضمن اینکه این واحد به تنهایی 150 میلیون دلار در سال 96 صادرات داشته.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بسم الله النور فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را به ساکنان و گردشگران جزیره کیش و تمامی ارادتمندان و سوگواران آن حضرت تسلیت و تعزیت می گویم. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
محمد پورسینا ایجاد و حفظ اعتماد مردم به عنوان مهم ترین سرمایه اجتماعی سازمان ها را مسئولیت خطیر روابط عمومی ها برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیرعامل منطقه آزاد کیش فرزانه شرفبافی به عنوان سرپرست کیش ایر معارفه شد.
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
طی احکامی سرپرست معاونت اجرایی بیمارستان و مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شدند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معصومه رفیعی کتم جانی به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد کیش معرفی شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل منطقه آزاد کیش خبر داد: تمام اموال زنجانی در کیش تعیین تکلیف شده است. غلامحسین مظفری درباره تعین تکلیف اموال بابک زنجانی در جزیره کیش اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش با بیان اینکه به دنبال ورود گردشگر روسی و چینی به منطقه آزاد کیش هستیم، گفت: هر چند که میدان گازی کیش دومین مخزن بزرگ گازی کشور محسوب می شود اما تمام گاز این میدان به پالایشگاه سرزمین اصلی منتقل خواهد شد و قرار نیست پالایشگاهی برای این گاز خام در جزیره کیش احداث شود.
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
فرزانه شرفبافی مدیر عامل سابق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با حکم غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش عضو هیات مدیره وسرپرست کیش ایر شد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - خانم فرزانه شرفبافی طی حکمی از سوی مدیرعامل منطقه آزاد کیش به عنوان سرپرست جدید شرکت هواپیمایی کیش منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جشنواره تابستانی کیش پس از پایان امتحانات مدارس در تیر آغاز شده و تا هشتم شهریور ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر حمایت از فعالیت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت و تقویت همکاری با دانشگاه های علوم پزشکی کشور در جزیره کیش تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش در حکمی فرزانه شرفبافی را به عنوان سرپرست هواپیمایی کیش منصوب کرد.
صبح کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۱:۴۷    
نقدی بر رفتارهای ناشایست و نامتعارف رییس اداره ثبت شرکت ها و مالکیتهای صنعتی سازمان منطقه آزاد کیش جایگاه “حقوق اداری “مردم در قوانین: “حقوق اداری” یعنی؛ حمایت از حقوق و آزادی های مردم در برابر قدرت نظام اداری . ...
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
شرکت عمران ، آب و خدمات منطقه آزاد کیش میزان کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در سال 1398 را اعلام کرد که بر اساس آن شاهد افزایش مجدد قیمت ها هستیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، این استان با وجود 14 جزیره، 2 منطقه آزاد کیش و قشم ، فرصتی ارزشمند جهت سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، پنجره ای به سوی رونق تولید و دروازه طلایی اتصال به اقتصاد جهانی محسوب می شود. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش درسفر به هندورابی ضمن ارزیابی زیرساخت های گردشگری،روند انتقال برق و بهبود وضعیت خدمات بهداشتی ومعیشتی بومیان هندورابی را بررسی کردند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
دکترمظفری بر تلاش برای رفع محدودیت واردات کالای همراه مسافر در منطقه آزاد کیش تاکید کرد.
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴    
محمد پازوکی از تعطیلی زود هنگام مهد باغچه و تغییر نحوه فعالیت مهد رنگین کمان خبر داد و گفت: سازمان منطقه آزاد کیش قصد دارد ساختمان امور زنان را به معاونت گردشگری بدهد و آنرا به موزه تبدیل کند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد پاک نهاد به سمت سرپرست هیأت ورزش های رزمی منطقه آزاد کیش منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶    
سرپرست هیأت ورزش های رزمی منطقه آزاد کیش منصوب شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مهد کودک های "باغچه" و "رنگین کمان" برای ارائه خدمات به شهروندان به فعالیت خود ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم: کوسه های آبهای اطراف جزیره کیش بی خطرند.این تصاویر مربوط به سایت حفاظت شده در بخش شرقی جزیره کیش است که ویژه زاد آوری کوسه است. این کوسه ها از ماهی های کوچک تر تغذیه می کنند و به هیچ وجه برای انسانها تهدید یا خطری محسوب نمی شوند ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد کیش با بیان اینکه در حال محدود کردن و متوقف کردن سرمایه گذاری در حوزه ساخت و ساز واحدهای مسکونی هستیم، گفت: بیش از 15 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه در کیش وجود دارد و بنا بر سیاست های جدید سازمان ساخت واحد مسکونی در جزیره بسیار محدود می شود.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مسابقات غواصی ارتش های جهان مرداد امسال در جزیره کیش برگزار می شود
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت مشارکت گسترده ساکنان و گردشگران دررفع چالش های محیط زیستی در جزیره کیش تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، در قالب این تفاهمنامه که به امضای دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رسید، این بانک به ارائه خدمات ویژه بانکی به سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانکی خواهد پرداخت. ...
صبح کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صبح کیش با ابلاغ مهندس مقدس زاده مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، مهندس امین صفایی اصل به عنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی این شرکت منصوب شد و پس از معارفه وی در مراسمی که با حضور مدیر عامل، معاونان ، مشاوران و مدیران این شرکت برگزار شد، آغاز بکار کرد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
'استفان سولتز' سفیر اتریش در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه کیش خواستار توسعه همکاری گردشگری، علمی، اقتصادی و فرهنگی بین کشورش و جزیره کیش شد. به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در این دیدار غلامحسین مظفری با اشاره به پیشینه خوب روابط ایران و اتریش ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
دکتر غلامحسین مظفری با هدف بررسی ظرفیت ها و امکانات آموزشی موجود از مراکز آموزشی کیش بازدید کردند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت کار شعبه کیش بانک سرمایه در ماه مبارک رمضان اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، بر اساس اعلام سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص ساعت کار شعب بانک های منطقه آزاد کیش در ماه مبارک رمضان، ساعت کار شعبه کیش بانک سرمایه در ایام این ماه، به شرح زیر می باشد: شنبه تا چهارشنبه پنج شنبه ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بسم الله النور حلول ماه پر فیض رمضان، ماه غفران الهی و بهار نیایش های عارفانه و بندگی خالصانه را به همه مومنان و روزه داران به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش تبریک و تهنیت عرض می نمایم. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش شایعات مربوط به احتمال کاندیداتوری خود برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را قویا تکذیب و تاکید کرد: با تمام قدرت تا پایان دوران ماموریت کاری خود در خدمت کیشوندان و فعالان اقتصادی جزیره کیش خواهم بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
حجم ویدئو: 25.87M | زمان ویدئو: 00:01:08 دانلود فایل ویدئویی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در میزخدمت گفت: لازمه پیشرفت تغییر در روش ها است.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ظرفیت ها ومحورهای همکاری، موضوع نشست مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش با دانشگاه فردوسی مشهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش در گفت و گو با ایلنا، عنوان کرد: تا یک سال قبل از شروع جام جهانی فضای مناسبی برای برگزاری تیم های حاضر در جام جهانی در کیش فراهم خواهد شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
با دستور دکتر غلامحسین مظفری به منظور تامین رفاه خانواده ها و ترویج فرهنگ ورزش ،هزینه های کلاس های ورزشی مطابق با نرخ سال 97 دریافت می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پول نیوز - در نشست مظفری با رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت ،زمینه ها و شرایط سرمایه گذاری در پروژه های کیش تشریح و بررسی شد. به گزارش گروه گردشگری پول نیوز ، در نشستی که با حضور دکتر مظفری مدیر عامل سازمان، ناصر آخوندی سرپرست معاونت اقتصادی و رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت برگزار شد ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای ارتقا سلامت اداری سازمان منطقه آزاد کیش با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
بانکداران 24   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۸    
32 بانک و 7 موسسه مالی در مجموع 92 شعبه پولی جزیره کیش را تشکیل می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
لیلا اکبرپور گروه بنگاه ها : 32 بانک و 7 موسسه مالی در مجموع 92 شعبه پولی جزیره کیش را تشکیل می دهند. شعبی که قرار بود طبق دستورالعمل اجرایی عملیات پولی و بانکی در مناطق آزاد تجاری، مزیت های زیادی نسبت به سیستم بانکی در سرزمین اصلی داشته باشند ...