جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۴۶Feb 2020 28

جدیدترین‌های «کوهدشت»

جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
عارف امرایی شامگاه پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: به دلیل شدت و استمرار ریزش و رانش ها در اکثر محورهای روستایی، برخی محورها چندین بار توسط اکیپ های راهداری پاکسازی شده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای کوهدشت از بازگشایی گردنه پای آستان پس از اتمام بارش های سیل آسا خبر داد و گفت: رانندگان می توانند از این محور تردد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای کوهدشت گفت: راه ارتباطی 58 روستای کوهدشت شمالی که در پی وقوع سیل مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر - گروه استان ها: روزهای ابتدایی سال 98 بود که وقوع سیلاب در استان لرستان شهرهای مختلف این استان از خرم آباد مرکز لرستان گرفته تا پلدختر، دلفان، کوهدشت ، دورود ، چگنی و .. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در روز های آغازین سال 98 مردم استان های گلستان، فارس، کرمانشاه، خوزستان و لرستان با بارش بی سابقه ای مواجه شدند که منجر به وقوع سیل در این استان ها شد ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۰    
مدیر حوزه علمیه کوهدشت با اشاره به رسالت حوزه در قبال مردم و جامعه، گفت: اعتماد مردم به حوزه سبب رشد و بالندگی در زمینه های مختلف شده و باید این اعتماد حفظ و حراست شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۸    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای کوهدشت با بیان اینکه محور آسیب دیده از سیل کوهنانی به زیرتنگ بازگشایی شد، گفت: راه روستاهای عشایری کوهدشت شمالی بازگشایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور فیروزکوه در حال حاضر به علت بارش شدید برف مسدود است، گفت: جاده های پلدختر - کوهدشت و خرم آباد - الشتر در استان لرستان به علت سیلاب و آبگرفتگی مسدود است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۷    
مسئول شبکه بهداشت و درمان کوهدشت گفت: تاکنون هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در کوهدشت ثبت نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها بارش های سیل آسا که از روز گذشته در نقاط مختلف کشور آغاز شده ، سبب خساراتی به روستاها و شهرستان ها و انسداد و آب گرفتگی در مسیرها و جاده ها شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا راه ارتباطی 58 روستای کوهدشت شمالی را قطع کرده و مردمان این دیار درحالی در محاصره سیل قرار گرفته اند که خانه های سنگی آنان گرما ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از ادامه بارش باران در چندین استان کشور، سیل بسیاری از مناطق لرستان را درگیر کرده است. راه های دسترسی 250 روستا قطع شده، رودخانه ها طغیان کرده اند و راه های اصلی نظیر پلدختر - اندیمشک ، خرم آباد پلدختر ، پلدختر کوهدشت و الشتر فیروزآباد مسدود است ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بهروز مرادپور روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: در این مدت نورآباد با میانگین بارندگی 144.9 میلیمتر بیشترین بارش را داشته است. وی اظهار داشت: این بارندگی ها در خرم آباد 89 میلیمتر، بروجرد117.3، الیگودرز 83.1، کوهدشت 94.9، دورود128.8، الشتر122، ازنا 89.8، رومشکان 99.3 و سراب دوره 105 ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی لرستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: میزان بارندگی های 39 ساعت گذشته در لرستان با میانگین94.7 میلیمتر ثبت شده است. این بارندگی ها در خرم آباد 79.0 میلیمتر، بروجرد 101.9 میلیمتر، الیگودرز 68.1 میلیمتر، کوهدشت 91.6 میلیمتر، دورود 111.7 میلیمتر، الشتر113 میلیمتر، ازنا 71 ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بهروز مرادپور بامداد چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: تا ساعت 30 دقیقه بامداد امروز شهرستان نور آباد با 137.0 میلیمتر بیشترین میزان بارش ها را داشته که همین امر موجب بروز سیلاب در این شهر شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان پس از آنکه هواشناسی لرستان از وقوع باران های سیلابی و خطر سیل در این استان هشدار داده بود، بخشدار مرکزی پلدختر از تخلیه روستاهای حاشیه رودخانه کشکان خبر داد، همچنین فرماندار دورود از مقاومت تعدادی زیادی از افراد و ساکنان رودخانه تیره ...
برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مسعود فلاح در گفت وگویی اظهار کرد: وضعیت چهار روستای بخش مرکزی بروجرد بحرانی است. وی تصریح کرد: بیشتر نگران روستای وزیرآباد هستیم که در حال حاضر بیل مکانیکی به این روستا فرستاده شده تا مشکل آن را رفع کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار از خسارت سیل به پل ها و راه های روستایی کوهدشت خبر داد.
بیتوته   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بارش های سیل آسا که از روز گذشته در نقاط مختلف کشور آغاز شده ، سبب خساراتی به روستاها و شهرستان ها و انسداد و آب گرفتگی در مسیرها و جاده ها شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار کوهدشت گفت: راه ارتباطی 89 روستای این شهرستان قطع است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۰    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت برق لرستان گفت: شش تا هفت روستا درکوهدشت دچار خاموشی شدند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۷    
فرماندار کوهدشت از قطع شدن راه ارتباطی 58 روستای کوهدشت در منطقه کوهدشت شمالی براثر سیلاب و بارش شدید باران خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۰    
نعمتی، از قطع شدن راه ارتباطی کوهدشت شمالی بر اثر بارندگی ها خبر داد و گفت: راه ارتباطی 58 روستا در کوهدشت شمالی قطع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نعمتی فرماندار کوهدشت لرستان:راه ارتباطی 60 روستای بالا کوهدشت شمالی قطع و عبور مرور مردم متوقف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: راه ارتباطی 58 روستای کوهدشت شمالی به دلیل حجم بالای سیلاب قطع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کوهدشت- فرماندار کوهدشت از وقوع سیلاب و قطعی راه ارتباطی 60 روستای کوهدشت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۰    
بارش شدید باران موجب وقوع سیل در کوهدشت و قطع شدن راه ارتباطی 60 روستا در این شهرستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۶    
بارش شدید باران موجب وقوع سیل در کوهدشت و قطع شدن راه ارتباطی 60 روستا در این شهرستان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کوهدشت با تشریح آخرین وضعیت این شهرستان در پی بارش های سیل آسا گفت: سیل راه ارتباطی 58 روستای کوهدشت را قطع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۳    
فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: با توجه به شدت گرفتن بارش ها و احتمال وقوع سیلاب، به ساکنان مناطق حادثه خیز در کوهدشت و طرهان هشدار تخلیه منازل داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهدشت با اشاره به ریزش برداری از گردنه های این شهرستان گفت: رانندگان از سفرهای غیرضروری در جاده ها خودداری کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی هواشناسی لرستان میزان بارش های 24 ساعت گذشته در این استان و تا ساعت 9:30 صبح امروز سه شنبه را اعلام کرد. برایناساس در خرم آباد 43.1 میلی متر، در بروجرد 35.7 میلی متر، در الیگودرز 18 میلی متر، در در کوهدشت 44.7 میلی متر، در پلدختر 32.7 میلی متر، در دورود 47 ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۲    
باسلام وعرض ادب خداوند سبحان را شاکریم بابت الطافش به مردم مظلوم کوهدشت ورومشکان که باعث همدلی وهمراهی همه نیروی ها از همه جناحها وطیف ها گردید واین حماسه عظیم را خلق کردند. اولا باید به همه احاد مردم تبریک گفت چرا که پیروز این حماسه خیره کننده مردم هستند. به منتخب عزیز ومردمی شهرستانهای [...] ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: باتوجه به شروع بارش ها از شب گذشته، تمامی جاده های استان بجز محور قدیم خرم آباد - پلدختر و گردنه پای آستان کوهدشت باز بوده و تردد برقرار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با بیان اینکه نتایج آزمایش افراد مشکوک به کرونا در این شهرستان منفی اعلام شد، گفت: موردی از ابتلا به این بیماری در کوهدشت مشاهده نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۶    
مدیر توزیع برق کوهدشت گفت: 11 اکیپ اداره برق این شهرستان برای مقابله با خاموشی های احتمالی در هنگام سیل به حالت آماده باش درآمدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۶    
فیلمی از صف طولانی خودروها در جایگاه سوخت شهرستان کوهدشت در استان لرستان را مشاهده می کنید.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲    
سرپرست جمعیت هلال احمر کوهدشت گفت: هلال احمر کوهدشت در برابر وقوع سیل احتمالی در آماده باش کامل در زمینه خدمات دهی و امدادرسانی به مردم است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۹    
فرمانده سپاه کوهدشت گفت: بسیج و سپاه برای مقابله با وقوع احتمالی سیل در این شهرستان در آماده باش کامل به سر می برند.
با توجه به عملیات انفجار در گردنه پای آستان در محور کوهدشت – گراب توسط پیمانکار راه و شهرسازی و عملیات ریزش برداری، محور فوق از دوشنبه پنجم اسفند 98 تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد از محور جایگزین کتکن- خسروآباد- کوهنانی صورت می گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای کوهدشت از انسداد گردنه پای آستان خبر داد و گفت: رانندگان از محور جایگزین تردد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۶    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهدشت با اشاره به خسارت بی شمار سیل امسال به حوزه راه ها گفت: ریزش برداری از سطح جاده های این شهرستان انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کوهدشت با اشاره به آماده باش ستاد بحران شهرداری گفت: خطر وقوع سیل در این شهر وجود دارد و هشدارهای لازم به ساکنان حاشیه کانال مرکزی داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۱    
سرپرست جمعیت هلال احمر کوهدشت از آماده سازی برخی از اماکن این شهرستان برای اسکان مردم در هنگام وقوع سیل احتمالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای کوهدشت گفت: اکیپ های راهداری این شهرستان برای جلوگیری از انسداد محورهای ارتباطی به حالت آماده باش درآمدند.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۶    
معاون استاندار لرستان از آخرین آمار سه حوزه انتخابیه لرستان در شهرهای کوهدشت و رومشکان، سلسله و دلفان و بروجرد خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۱    
حجت الاسلام مبلغی، مدیر سابق حوزه علمیه لرستان، به عنوان منتخب مردم کوهدشت و رومشگان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون استاندار لرستان از آخرین آمار سه حوزه انتخابیه لرستان در شهرهای کوهدشت و رومشکان، سلسله و دلفان و بروجرد خبر داد.
ارجا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ارجانیوز : مردم کوهدشت پس از اعلام پیروزی حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان به شادمانی در خیابان ها جمع شدند ...
ارجا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آمار رسمی و نهایی انتخابات کوهدشت و رومشکان منتشر شد به گزارش ارجانیوز : آمار رسمی و نهایی انتخابات کوهدشت و رومشکان منتشر شد حجت الاسلام محمدرضا مبلغی با 62 هزار 55 رای الهیار ملکشاهی 44 هزار 216 رای کیومرث حسن پور 3هزار 61 رای مرتضی ولیپوری 2 هزار 362 رای علی محمدی فر 202 رای ...