جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۸:۳۰Apr 2019 26

جدیدترین‌های «کمیته ایمنی»

جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
علی نصیری گفت:در طرح نوروزی امسال کشته های جاده ای نوروزی محورهای مواصلاتی استان مازندران با کاهش 15 درصدی همراه بوده است . به گزارش خبرنگار ایلنا،معاون حمل و نقل ضمن اعلام این مطلب افزود: ازجمله اقدامات برای کاهش کشته های جاده ای، اجرای طرح گشت نامحسوس، طرح ایمن سازی مدارس حاشیه راه ها ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرداری منطقه یک با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، با تشکیل کمیته ایمنی و شناسایی نقاط خطر ساز و حادثه خیز ضریب ایمنی منطقه را ارتقاء می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: خوشبختانه در روز طبیعت هیچ حادثه ای در شهر اصفهان اتفاق نیفتاد و این روز به خوبی پشت سر گذاشته شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۱    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در روز طبیعت تعداد زیادی از نیروهای امداد و نجات در حاشیه زاینده رود ضمن گشت زنی نکات ایمنی را تذکر می دهند و 34 نیروی غواص سازمان آتش نشانی اصفهان در نقاط مختلف در کنار زاینده رود مستقر شده اند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته تعداد زیادی از نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بر روی پل های خواجو، سی و سه پل و مسیرهای امتداد رودخانه زاینده رود گشت زنی کردند تا ایمنی شهروندان و مسافران نوروزی به خطر نیفتد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا شب گذشته 250 حادثه و حریق در سطح شهر اصفهان رفع خطر و اطفاء شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۳:۱۳    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در نهمین شب از سال نو تعداد 33 کپسول گاز پیک نیک از چادر مسافران در باغ فدک اصفهان جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته 23 گاز پیک نیک از چادر مسافران اسکان یافته در باغ فدک خارج و از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۱    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: در هفتمین شب از سال نو تعداد 43 کپسول گاز پیک نیک از چادر مسافران در باغ فدک اصفهان جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۲    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: هر شب 350 نفر از نیروهای این سازمان برای تامین ایمنی شهر و مسافران نوروزی فعال هستند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته با آماده باش و حضور 150 نیروی سازمان آتش نشانی اصفهان در محل های اقامت مسافران نوروزی، هیچ مشکلی به لحاظ ایمنی و امنیت مسافران به وجود نیامد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته در سطح شهر اصفهان هشت حریق اطفاء و 11 حادثه رفع خطر شد، اما خوشبختانه در باغ فدک شب بدون حادثه ای داشتیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: ساعت چهار بامداد امروز-یکشنبه 4 فروردین 98- یک حادثه نشت گاز از خودرو پیکان گزارش شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشان رفع خطر شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته 275 گاز پیک نیک از چادر مسافران اسکان یافته در باغ فدک و 10 کپسول گاز از چادر مسافران در ورزشگاه سپاهانشهر خارج و از وقوع حوادث احتمالی جلوگیری شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۵    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: شب گذشته دو حادثه گازگرفتگی در چادر مسافران نوروزی که در محل باغ فدک اسکان یافته بودند اتفاق افتاد، اما خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای آتش نشان مصدومان از مرگ حتمی نجات یافتند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۰    
جلسه کمیته ایمنی راه های استان سمنان با موضوع علل حوادث جاده ای، ضرورت اصلاح شیب شیروانی جاده ها و نقش پررنگ خستگی رانندگان در بروز تصادف ها برگزار شد.
با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان ، مدیرکل پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ومعاونین و روسای ادارات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، نوزدهمین جلسه کمیته ایمنی بنادر تابعه در سالن جلسات ساختمان برج بندر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۵    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان به دنبال پیگیری های خبرگزاری فارس از گلایه مردم درباه پیچ غیراستاندارد دربند گفت: کمیته ایمنی راه های استان سمنان به زودی از روند اجرای پیچ دربند بازدید می کند و درباره آن نظر می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان به دنبال پیگیری های خبرگزاری فارس از گلایه مردم درباه پیچ غیراستاندارد دربند گفت: کمیته ایمنی راه های استان سمنان به زودی از روند اجرای پیچ دربند بازدید می کند و درباره آن نظر می دهد.
پانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران با اشاره به شهادت آتش نشانی دیگر گفت با رعایت نکردن مسائل ایمنی حوادثی در تهران رخ می دهد که جان و مال انسان ها را به مخاطره می اندازد. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران می گوید: مسیر تردد در دانشگاه علوم تحقیقات نه تنها شیب تندی دارد و از وجود گاردریل و سرعت گیر محروم است، بلکه اتوبوسی که فاجعه را رقم زده است مربوط به اسلام شهر و رباط کریم بوده که 6 سال پیش از رده خارج شده، یعنی اسقاطی بوده است. ...
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: ریس کمیته ایمنی شورای شهر تهران از ورود شورای شهر به حادثه واژگونی سرویس دانشجویان دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات خبر داد. شهربانو امانی با اشاره به بازدیدش از محل واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۶:۰۳    
دبیر کمیته ایمنی، سلامت و محیط زیست دانشگاه کردستان گفت: تامین ایمنی، سلامت و حساس سازی آموزش و ارتقا فرهنگ دانشگاهیان هدف کمیته ایمنی، سلامت و محیط زیست دانشگاه کردستان است.
پانا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۰    
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران درباره وضع پل ها، ابنیه ها و شریان های شهر تهران گفت در پایتخت حدود 713 پل روی 413 تقاطع وجود دارد که دارای شناسنامه فنی هستند که از این تعداد 179 پل قدیمی است و مقاوم سازی آن ضرورت دارد. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- رییس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: سه شنبه های بدون خودرو فرصتی برای مدیران است که مسائل شهر را عینی ببینند و با مردم مذاکره کنند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل ، معاونین و روسای ادارات اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، هجدهمین جلسه کمیته ایمنی بنادر تابعه در سالن جلسات ساختمان برج بندر برگزار شد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: رفع نقاط حادثه خیز درون شهری به عهده شهرداری هاست در استان مرکزی 48 نقطه حادثه خیز وجود دارد که شهرداری ها مکلف به رفع نواقص هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیته ایمنی زیستی وزارت علوم با بیان اینکه رهاسازی محصولات تراریخته با تائید سه سازمان انجام می گیرد، گفت: محصولات تراریخته وارداتی و تولیداتی تحت نظر رصد مانیتورینگ قرار دارند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین جلسه کمیته حمل و نقل و سوانح رانندگی استان به ریاست آقای ستوده معاون امور عمرانی استانداری وکلیه اعضاء کمیته در محل سالن اجتماعات شماره 1 استانداری بوشهر تشکیل شد. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ضرورت تسریع در ارسال لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان به شورا گفت این لایحه هنوز به شورا ارسال نشده است. ...
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری یاسوج گفت: با حضور دکتر مقدم در شهرداری یاسوج گام های اساسی برای کاهش ترافیک شهری و ایمن سازی معابر برداشته شده است. ایجاد معاونت ترافیک اقدام مهم مدیریت شهری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
شهربانو امانی گفت: در حال حاضر کانال و تاسیسات موجود بیش از 10 هزار میلیارد تومان ارزش دارند که در اثر بی توجهی در طی سالیان گذشته در معرض آسیب و تخریب قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۲    
رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با اشاره به ضرورت بررسی و احصای ظرفیت ها و مخاطرات حوزه آتش نشانی در این شهرستان، گفت: پیشنهاد می کنم کمیته ایمنی حریق در گنبدکاووس تشکیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آستارا-ایرنا- کمیته ایمنی مواد شیمیایی با هدف کنترل و مدیریت این مواد در محیط های کار و زندگی و تامین سلامت مردم در شهر بندری آستارا تشکیل شد.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران با هشدار درباره تخلف برخی ساختمان های بلندمرتبه در پایتخت، از شناسایی ساختمان های ناایمن و غیراستاندارد با همکاری سازمان آتش نشانی خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
دومین نشست فصلی مدیریت بحران منطقه 20 با محوریت ارزیابی اماکن آسیب پذیر و پرخطر و بررسی تعامل و هماهنگی ادارات و نهادهای عضو ستاد مدیریت بحران جهت پیشگیری و کاهش حوادث احتمالی برگزار شد.
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیته ایمنی زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه صدور مجوز رهاسازی پنبه تراریخته آخرین مراحل خود را طی می کند، گفت: این محصول از سال آینده در کشور کشت خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت طبق قانون مدیریت پسماندها مدیریت اجرایی پسماندهای صنعتی و ویژه به عهده تولیدکننده آن است اما برخی از مراکز درمانی برای آنکه هزینه دفع این پسماندها را به شهرداری پرداخت نکنند به صورت مخفیانه زباله های ویژه بیمارستانی را در سطل های زباله ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای پنجم شهر تهران در تشریح عملکرد این کمیته با اشاره به بررسی 10 طرح با موضوع ایمنی و مدیریت بحران طی یک سال گذشته گفت: کمیته ایمنی تاکنون 29 جلسه تشکیل داده است.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر از برنامه ریزی جهت آمادگی هیات ایرانی برای حضور موثر در یک صدمین اجلاس بین المللی کمیته ایمنی دریانوردی خبر داد .
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه تشکیل کمیته ایمنی برای ساختمان های حساس و پرخطر ضروری است، گفت: مالکین موظف به رفع نقص هستند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهداشت محیط و حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: گاهی اوقات برخی ریز فاکتورها مانند شکستگی لوله و مسیری که آب به تصفیه خانه منتقل می شود با مشکلاتی روبرو باشد بر این اساس ما کمیته ای تحت عنوان کمیته ایمنی آب تشکیل دادیم تا نقاط بحرانی شبکه ها را در جاهای مختلف شناسایی کنند و ریسک خطر مشخص و ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: سال 95، 196 و سال 96، 257 نفر در منطقه جنوب کرمان فوت شده است که رتبه 18 را در بحث تلفات رانندگی داریم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شهربانو امانی با اشاره به بحث ناامنی در سرویس مدارس گفت: وقتی یک پسر دبیرستانی نتوانسته از حقوق خود دفاع کند چگونه می توانیم از کودکان انتظار داشته باشیم؟ باید فرآیند و روند انتخاب سرویس مدارس استانداردسازی شوند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12گفت:سعی کردیم که وضعیت ایمن سازی بازار تهران را با اولویت رفع پلاک های خطرناک تسریع ببخشیم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۹    
رئیس کمیته ایمنی و حمل نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: ما چه در مجلس شورای اسلامی و چه در شورای شهر تهران در بسیاری از حوزه ها کمبود قانون نداریم بلکه مشکل اجرا نشدن قوانین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ایمنی حمل و نقل شورای شهر تهران از تدوین لایحه ایمنی سرویس مدارس خبر داد و گفت: عدم توجه به ایمنی در حمل و نقل به ویژه سرویس مدارس آینده تعداد زیادی از دانش آموزان را تباه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۰    
رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای شهر تهران، گفت: شورا و شهرداری ها راه حل مردم سالارانه در کوچک سازی دولت مرکزی هستند.
نماینده ایران در سازمان بین المللی دریانوردی گفت: استانداردهای هدفمند در ساخت کشتی ها و مهاجرت های غیر قانونی از طریق دریا در نود و نهمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی بررسی می شود.