پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۲:۵۳Aug 2019 22

جدیدترین‌های «تسهیلات روستایی»

همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری تاکنون، 3 هزار و 48 میلیارد و 464 میلیون ریال تسهیلات در استان پرداخت شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
از بهمن ماه 96 تاکنون با پرداخت 2 هزار و 194 میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری زمینه اشتغال 6 هزار و 849 نفر فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شعب بانک مسکن استان زنجان گفت: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات روستایی به صورت ضمانت زنجیره ای در استان زنجان وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: آن تعداد از مجریان طرح های روستایی که موفق به اخذ تسهیلات در سال 97 از بانک سینا نشده اند و جامانده از دریافت اعتبارات مذکور محسوب می شوند، می توانند با بهره مندی از سهمیه تسهیلات اعطائی در سال 98 در اولویت دریافت تسهیلات مذکور قرار گیرند.
معاونت توسعه روستایی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شفیعی، فرماندار شهرستان خوسف با اشاره به تسهیلات اشتغال روستایی برای طرح های ملی، گفت: بر اساس آمار سال گذشته 160 میلیارد ریال تسهیلات روستایی برای طرح های اشتغال زایی از محل طرح های ملی و روستایی و هفت میلیارد ریال تسهیلات به نرگس کاران این شهرستان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - 814 فقره تسهیلات روستایی طی سال جاری از محل منابع توسعه ملی به مبلغ 742 میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید استان کرمان به متقاضیان طرحهای اشتغال روستایی پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امید با اشاره به انعقاد تفاهمنامه بین معاونت توسعه روستایی و بنیاد مستضعفان گفت: تسهیلات روستایی با نرخ سود 8 درصد برای گسترش اشتغال در روستاها پرداخت می شود که حدود 1800 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: اعطای 2 هزار و 250 میلیارد ریال تسهیلات روستایی در 2 سال گذشته دستاورد ماندگار دولت تدبیر و امید برای توسعه روستاهای سمنان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۱    
معاون توسعه منابع صندوق کار آفرینی امید کشور درسفر به کمیجان از اعطای بیش از 1500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی روستایی در کشور خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون توانمندسازی و مشارکت های مردمی بنیاد علوی گفت: با همکاری و هم افزایی نهاد ریاست جمهوری، بنیاد علوی، بانک سینا و استانداری ها اقساط 95 درصد تسهیلات پرداختی در حوزه طرح های روستایی از سوی متقاضیان پرداخت می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری قزوین روز سه شنبه در جلسه کارگروه اجرایی طرح حمایت از واحدهای تولیدی مستقر در مناطق روستایی استان افزود: از سال 95 که پرداخت تسهیلات روستایی در قالب تفاهم نامه سه جانبه معاونت توسعه روستایی کشور ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری گیلان از اختصاص 310 میلیاردتومان تسهیلات اشتعال روستایی به استان خبر داد و اظهار کرد: از این مبلغ 20 میلیارد تومان به شهرستان رودسر تخصیص یافته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۸    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: بر اساس آخرین آمار ارائه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این استان امسال بالاترین افزایش پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری را به خود اختصاص داده است.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۰    
نصر: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از عملکرد بانک توسعه تعاون در استان تقدیر کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۲    
دارا کریمی نژاد مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از روند تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات توسط بانک های عامل از جمله بانک سینا ابراز کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اعضای شورای شهرستان کرمان و شوراهای بخش شهداد و راین، مسائل و مشکلات عمرانی حوزه های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.
شهرخوان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل با اشاره به پرداخت 40 میلیون تومان تسهیلات به ساخت و ساز مسکن در روستاها، گفت: ما هیچ محدودیتی در پرداخت تسهیلات نداریم و روستائیان به روش سفته زنجیره ای و یا ارائه اسناد زمین خود می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سعید دهقان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شایان ذکر است میانگین نرخ بیکاری کشور در سه ماهه اول سالجاری 10.8 دهم اعلام شده است. وی ادامه داد: این کاهش ناشی از اقدامات دولت در اجرای سیاست های مداخلاتی از قبیل پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری،پرداخت سرمایه در گردش ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 486میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصویب شد، گفت: تاکنون 213 میلیارد تومان تسهیلات روستایی در سطح استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - با اینکه به گفته مسئولان، زنجان از استان های پیش رو در پرداخت تسهیلات روستایی بوده است ولی مدتی است به دلیل عدم اختصاص اعتبار مرحله جدید این طرح، ثبت نام متقاضیان تسهیلات در این استان متوقف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
گناوه -ایرنا - باتوجه به افزایش سقف تسهیلات روستایی در سالجاری به 400میلیون ریال با کارمزد 5درصد روستاییان دیلم از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
جذب بیش از 12 میلیارد تومان در منابع تسهیلات روستایی و اشتغال روستایی در شهرستان رودبار، ایجاد اشتغال 800 نفر در شهرستان در سال 98 و تأکید به لزوم حمایت بانک ها از تولیدکنندگان ازجمله موارد مطرح شده در نشست رفع موانع تولید شهرستان رودبار بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۲    
قزوین_ معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: رشد بانوان در استفاده از تسهیلات روستایی چشمگیر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - طی سالجاری 781 فقره تسهیلات روستایی به مبلغ 70 میلیارد تومان از صندوق کارآفرینی امید استان کرمان به متقاضیان طرحهای اشتغال روستایی پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصغری گفت: 100درصد تسهیلات روستایی شرق مازندران در سال گذشته جذب شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۹    
اصغری، از جذب 100 درصدی تسهیلات روستایی شرق مازندران خبر داد و گفت: این تسهیلات از اعتبارات سال گذشته جذب شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، فرزان عزت پور با اعلام این که کل اعتبارات تخصیص یافته به استان در زمینه حمایت از کارآفرینان روستایی مناطق مختلف ایلام با استفاده از منابع مشترک صندوق توسعه ملی در سال 97 جذب شده است ...
وقت نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز- مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت : یکسان نبودن ضوابط و مقررات دربانک های استان مشکلات فزاینده ی را درپرداخت تسهیلات برای اجرای طرح های روستایی به وجود آورده است.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۱    
استناد نیوز، خسرو طالبی، در کارگروه چهارمین نمایشگاه بین المللی توانمندی های روستائیان و عشایر استان مازندران در تهران، با اشاره به این که شاهد اقدامات مثبتی در ارائه تسهیلات روستایی در مازندران هستیم، گفت: نمایشگاه ظرفیت ها و استعداد های روستایی یک پتانسیل مناسب در توسعه تولیدات روستایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار و رئیس شورای اداری سیستان و بلوچستان گفت: 17 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره روستایی به این استان تخصیص یافته که متاسفانه بیشتر این تسهیلات جذب نشده است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اجرای طرح بانو یار در 4 روستای گالیکش با هدف کاهش مهاجرت روستاییان به شهر با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گالیکش، فرماندار و جمعی از مسئولان آغاز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن از ساخت واحد های مسکونی تخریب شده در تمامی مناطق سیل زده کشور تا پایان سال خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از بانک های عامل استان خواست که روند پرداخت تسهیلات مناطق روستایی را سرعت بخشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی استان مرکزی تاکنون 167 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت و زمینه اشتغال دو هزار و 900 نفر نیز فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط مؤسسات عامل برای 10 هزار و 146 نفر در سطح استان اشتغال ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی گفت: امسال به 345 طرح از محل تسهیلات روستایی و عشایری تسهیلاتی بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجانشرقی تسهیلات روستایی شهرستان مرند را در یک سال گذشته، 160 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: برای 78 طرح مصوب در بانک ها با اشتغالزایی 391 نفر بیش از 120 میلیارد ریال اعتبار پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: در سال گذشته برای 12 هزار و 868 نفر از بانوان استان با روش های مختلف مانند کارورزی، سامانه رصد، تسهیلات روستایی عشایری و مشاغل خانگی اشتغالزایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- فرماندار باشت گفت: تاکنون 105 میلیارد ریال وام در قالب تسهیلات روستایی و عشایری به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: بیش از 30 روستای این شهرستان در صورت ارائه تسهیلات روستایی قابلیت تبدیل شدن به مرکز فرهنگی را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
صندوق کارآفرینی زنجان 332 میلیارد ریال تسهیلات روستایی پرداخت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان اشتغالزایی را ازمهمترین دغدغه مسئولان ومردم دانست و اعلام کرد: طی سال 97 و امسال، 358 میلیارد و500 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی در کل استان همدان پرداخت شده است. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین آمار، با پرداخت حدود 2 هزار میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در این استان، زمینه اشتغال 6275 نفر فراهم شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 855 طرح و واحد صنعتی در استان از محل تسهیلات روستایی و عشایری برای طرح کار وام اشتغال دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۰۰:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: اداره کل صمت و میراث فرهنگی در معرفی طرح ها برای استفاده از تسهیلات روستایی و عشایری جدیت بیشتری به عمل آورند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: حل مشکلات مرتبط با ارائه تسهیلات روستایی فقط با هم افزایی و انسجام و همکاری دستگاه های اجرایی امکان پذیر است.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرهاد غلامعلی فلاح پنج شنبه 23 خرداد در آئین روز جهانی صنایع و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان این حوزه در شیراز، اظهار کرد: در سال 95، 2000 طرح فرصت شغلی شهری و روستایی ایجاد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: در حوزه تسهیلات، جهاد کشاورزی استان برای کشاورزان و دامداران محدودیتی قرار نداده اند و به طوری که پیشرفته ترین استان در جذب تسهیلات روستایی و عشایری هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: این صندوق از ابتدای اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی، عشایری و شهرهای کمتر از 10 هزار نفر تا کنون 701 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون دو هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات بانکی اشتغالزایی روستایی و عشایری در این استان پرداخت شده است. ...