دوشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۳۷May 2019 27

جدیدترین‌های «نمایشگاه قرآن»

ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه چند رسانه ای همزمان با آخرین روز از برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن از نرم افزار جامع آموزش تجوید قرآن مروارید با حضور سیدمحسن موسوی بلده استاد قرآن و جمعی دیگر از اصحاب قرآن رونمایی شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اندیشه با اشاره به حضور 36 مشاور از سوی جامعه الزهرا در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن، گفت: بیش از 450 مورد مشاوره توسط کارشناسان جامعه الزهرا صورت گرفت.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۵    
سیدحمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی عصر پنج شنبه، 2 خردادماه از نمایشگاه قرآن کریم بازدید کرد. منبع:ایکنا
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۱    
محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن طی بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه در غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران حضور یافت و در جریان فعالیت های قرآنی شهرداری تهران قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۳    
نمایشگاه کتاب علوم قرآن کرمانشاه تحت عنوان ویژه برنامه های جشن رمضان سال 1398 در حالی برپا شده که قیمت کاغذ سبب تغییر و افزایش روزانه قیمت کتاب های نمایشگاه شده است.
کودک پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بخش های کودک و نوجوان در نمایشگاه قرآن، اگرچه به شکلی درون زا و با تلاش افرادی که خود سال ها تجربه کار با کودک را دارند، برپا شده است اما کماکان از کمبود فضا، کمبود برنامه های نوآور و خلاق و فقدان امکانات و برنامه های انیمیشنی رنج می برد ...
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رسانه ملی به علت پوشش مطلوب نمایشگاه قرآن کریم در شبکه های سیما تقدیر و تشکر کرد.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه- در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم 87 موسسه و نهاد قرآنی، نهاد دولتی، دانشگاهی و 17 کشور خارجی و... مشارکت کردند. در این نمایشگاه 381 غرفه شامل فروش کتاب، محصولات دیجیتال و فرهنگی و حجاب و عفاف برپا شد . ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه ادب مدیر بخش فروش بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن از رکورد فروش 12 میلیارد تومانی در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: امسال استقبال از این نمایشگاه بی سابقه بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷    
گروه فعالیت های قرآنی رئیس دانشکده علوم قرآنی مشهد گفت: قطعاً حرکت دانشگاهی در چهاردهمین دوره نمایشگاه قرآن مشهد علمی تر بوده و از فضاها و فعالیت های احساسی فاصله گر فته ایم و به اقتضای هویت دانشگاهی فعالیت علمی و دانشگاهی از خود نشان دادیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حضور مؤسسات مردمی مطرح در فضای نمایشگاه قرآن، فرصتی را ایجاد کرد که باز چالشی ترین مباحث موسسات قرآنی مانند ادغام دو اتحادیه قرآنی با ابعادی جدیدتر و حتی گاهی تندتر از قبل مطرح شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان و دست اندرکاران نمایشگاه استانداردهای حداقلی را برای حضور دانشگاه های کشور در نمایشگاه قرآن لحاظ کنند تا آنهایی که چیزی برای عرضه ندارند، اجازه حضور نداشته باشند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل و کتابداران در نمایشگاه قرآن و عترت بیش از 1000 نسخه بروشور معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را در نمایشگاه توزیع کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام قیصری با اشاره به استقبال کم مردم از نمایشگاه قرآن امسال نسبت به سال های گذشته گفت: گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب با مربیان توانمند، ایمان و باورهای دینی کودکان را در قالب قصه، بازی و مسابقه تقویت می کند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۵    
محمدتقی حق بین گفت: دوره بیست وهفتم نمایشگاه قرآن تا پایان جمعه سوم خرداد، حدود 11 میلیارد تومان فروش از طریق دستگاه های پوز و وجوه نقد داشته و پیش بینی می شود این رقم در پایان نمایشگاه به 12 میلیارد تومان برسد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآنی قم گفت: ضعف اطلاع رسانی از یکسو و حضور بسیاری از طلاب و خانواده های آنان در نقاط مختلف کشور برای تبلیغ سبب شد تا نمایشگاه قرآن و عترت قم با استقبال چندانی مواجه نشود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حضور فناوری و بسترهای ایجاد آن همواره در هر زمینه می تواند قابل توجه باشد. این بار در بیست وهفتمین نمایشگاه قرآن کریم سری به غرفه هایی زدیم که محصولی جدیدتر به مخاطبان ارایه می دادند و به گونه ای هدفشان ترویج قرآن و مفاهیم قرانی با استفاده از علم و تکنولوژی بود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
آیین اختتامیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شامگاه شنبه، 4 خردادماه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه قرآن همدان با حضور فرهیختگان و ناشران قرآنی گشایش یافت .
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی غرفه ایکنا در اولین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه علوم قرآنی میزبان تنی چند از مسئولان استانی و مدیران کل ادارات و خبرنگاران رسانه های گروهی بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن نیاز به تبلیغ و ترویج دارد، ابراز کرد: اگر تبلیغات به خوبی انجام نشود و مردم حضور پیدا نکنند سودی حاصل نمی شود، این ترویج فرهنگ قرآنی در راستای مقابله با جنگ نرم است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بیست وهفتمین نمایشگاه قرآن کریم با تجلیل از برگزیدگان کمیته ها و بخش های مختلف شامگاه چهارم خرداد به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی مشاور برنامه ریزی بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن بیان کرد: ساختارهای نمایشگاه در دوره بیست و هفتم بازبینی جدی شدند و برخی بخش های تخصصی تر تفکیک شدند و نتیجه آن کاهش 15 درصدی هزینه ها در این دوره بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن در آیین اختتامیه این نمایشگاه با تأکید بر اینکه نمایشگاه قرآن را به منزله یک کار نمادین، که بهره ای از آن نبریم و طَرفی از آن نبندیم، برگزار نمی کنیم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شامگاه شنبه، 4 خردادماه برگزار شد. این گزارش تکمیل می شود... 1398/03/04 – احسان طالب زاده، محمدجواد فرمانی منبع:ایکنا
با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر ،اولین نمایشگاه قرآن و عترت در شوشتر شروع به کار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه اندیشه مدیر آموزش و پژوهش نمایشگاه قرآن کریم با بیان اینکه کاربردی سازی مطالعات میان رشته ای قرآن محور برنامه های امسال در حوزه آموزش و پژوهش بود، تصریح کرد: این کاربردسازی هم در مباحث علوم قرآنی شامل بحث های مباحثی مثل روند نزول قرآن ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۳:۰۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها پس از این مراسم، در غرفه خبرگزاری ایکنا حضور یافت و در گفت وگو با خبرنگار ایکنا، ضمن ارائه گزارشی از حال و هوای دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر معظم انقلاب و نکات و بیان دغدغه هایی که دانشجویان در این دیدار مطرح کردند، به پرسش خبرنگار ایکنا پاسخ گفت ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین پایانی نمایشگاه قرآن کریم شامگاه شنبه چهارم خرداد با حضور مسئولان بخش های مختلف این دوره برگزار می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۹    
معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان و قائم مقام ستاد بخش دانشگاهی نمایشگاه بیست و هفتم قرآن در این آیین گفت: ارائه پایان نامه، کتاب، نرم افزار، هنر های نمایشی و تجسمی مهمترین فعالیت های بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن در این دوره بود. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عصر امروز شنبه، 4 خردادماه در مصلی امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد. 1398/03/04 – مصطفی تقاضایی، محمدجواد فرمانی، طاهره بابایی، احسان طالب زاده منبع:ایکنا
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه دانشگاه بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امروز با تقدیر از 17 دانشگاه و نهاد دانشگاهی حاضر در این بخش با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه اندیشه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه نمایشگاه قرآن یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی است، بیان کرد: برای اینکه بتوانیم نوجوانان و جوانان را به حضور در نمایشگاه ترغیب کنیم، نیاز است که دست اندرکاران نمایشگاه به نوآوری توجه داشته باشند.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایکنا، طبق روال همه روزه در نمایشگاه قرآن، کرسی تلاوت اذانگاهی لحظاتی پیش از اذان مغرب و عشا در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه مسابقه تفسیر همراه با آیه های نور توسط معاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در نمایشگاه قرآن برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۹    
رئیس نهاد نمایندگان مقام معظم رهبری عصر امروز ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی در این نمایشگاه بازدید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه غرفه امامت در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن پاسخگوی سؤالات اعضای کوچک و بزرگ خانواده های ایرانی است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی خادم قرآن کریم درباره شعار قرآن، معنای زندگی در این دوره از نمایشگاه قرآن و نبود بسته های مفهومی متناسب با این شعار، بیان کرد: اهتمام به توزیع چنین بسته هایی از ملزومات نمایشگاه قرآن است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه هنر بخش هنری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن را باید یکی از کم رونق ترین دوره هایش توصیف کرد، آثاری که در آن به نمایش درآمده اند اغلب تکراری اند؛ باید گفت جای خالی نخبگان هنری و آثار آن ها در این نمایشگاه کاملا محسوس است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران در روزهای پایانی نمایشگاه قرآن میزبان شهرداری منطقه 12، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و برپایی کارگاه آموزشی قرائت قرآن بود.
کودک پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش کتاب کودک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن در سایه بخش های دیگر قرار گرفت و چندان نمودی نداشت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه هنر نمایشگاه بین المللی قرآن در بیست و هفتمین دوره خود مشکلات اجرایی متعددی داشت که صدای غرفه داران بخش هنری را درآورد.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، پس از 13 روز فعالیت در مصلی امام خمینی امشب به کار خود پایان می دهد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۴    
غرفه بنیاد امامت در بیست و هفتمین نمایشگاه قرآن کریم با برگزاری مسابقه خانوادگی، تلاش کرده است به صورت همزمان پاسخ گوی سوالات همه اعضای خانواده باشد، در واقع این غرفه، یک دورهمی خانوادگی فراهم کرده است.
اقتصاد آنلاین / افق تازه   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، غلامعلی حداد عادل، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شب گذشته از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد و با حضور در غرفه بانک صادرات ایران از نزدیک با رویکردهای فرهنگی و قرآنی این بانک در نمایشگاه قرآن کریم آشنا شد. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت به مدت هفت روز از 27 اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شد.