دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۳:۲۷Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «رئیس قوه قضاییه»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- رضا جعفری، معاون سابق سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و سرپرست اسبق دادسرای کارکنان دولت که اکنون از وکلای مورد اعتماد رئیس قوه قضاییه است، وکیل متهمان پرونده محیط زیست شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷    
معاون رئیس قوه قضاییه گفت:بسیاری از فرایند های خدمات الکترونیک قضایی تا پایان سال محقق خواهد شد و به سمت دادرسی بدون کاغذ پیش خواهیم رفت.
سرمد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۱    
صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه ایران، در بخشنامه ای از رؤسای کل دادگستری استان های ایران خواست تا به صورت "خارج از نوبت" به پرونده مردانی که در ارتباط با مهریه پرونده قضایی دارند رسیدگی کنند تا این افراد به زندان نروند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۷    
رئیس قوه قضاییه بخشنامه ای خطاب به رؤسای کل دادگستری استان های سراسر کشور در خصوص رسیدگی خارج از نوبت درخواست تعدیل مهریه صادر کرد.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۷    
رئیس قوه قضاییه درخصوص محکومین تأدیه مهریه بر اساس تعداد سکه طلا، بخشنامه ای صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
امروز رئیس قوه قضاییه برای جلوگیری از زندانی شدن محکومان مهریه بخشنامه مهمی صادر کرد که نقطه پایانی بر بحران خانواده ها به دلیل مطالبه مهریه از سوی زنان است.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
بهره برداری از 10 طرح زیربنایی فرودگاهی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی/ دستور رئیس قوه قضاییه به رؤسای کل دادگستری ها: مهلت بازپرداخت سکه مهریه متناسب با وضعیت مالی محکومان افزایش یابد/ عرضه قطعی نفت خام در بورس از ششم آبان/ سکانس پایانی قتل خاشقچی مهمترین عناوین این بخش خبری است.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶    
رئیس قوه قضاییه درخصوص محکومین تأدیه مهریه بر اساس تعداد سکه طلا، بخشنامه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۱    
رئیس قوه قضاییه با صدور بخشنامه ای به رؤسای کل دادگستری های سراسر کشور دستور داد تا بدون نوبت به درخواست تعدیل مهلت تأدیه مهریه ها رسیدگی کنند تا از زندانی شدن مردان جلوگیری به عمل آید. ...
سروش نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۷    
رئیس قوه قضاییه درباره رسیدگی خارج از نوبت پرونده محکومین مهریه بر اساس تعداد سکه طلا بخشنامه ای صادر کرد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱    
اسماعیلی با اشاره به مباحث فقهی مطرح شده میان رئیس قوه قضاییه و آیت الله مکارم شیرازی گفت: در این مباحث نقاط مشترک فراوانی وجود داشت و درباره عسر نکته مهم این است که اصل بر اعسار است مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. چون این دین به عنوان دین ابتدایی مطرح است.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
به گزارش پارسینه ، غلامحسین اسماعیلی روز دوشنبه در دومین نشست شورای مدیران دادگستری استان تهران گفت: بخشنامه جدیدی از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شده که براساس آن، همه کسانی که قبلا برای مهریه محکوم شده اند و اقساط مهریه آن ها تقسیط شده در صورتی که دادخواست تبدیل بدهند خارج از نوبت رسیدگی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲    
تهران- ایرنا - رئیس دادگستری کل استان تهران گفت: بخشنامه جدیدی از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شده که بر اساس آن همه کسانی که قبلا برای مهریه محکوم شده اند و اقساط مهریه آنها تقسیط شده در صورتی که دادخواست تبدیل بدهند خارج از نوبت رسیدگی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲    
با حکم رئیس قوه قضاییه محمد قاسمی بعنوان دادستان عمومی و انقلاب قزوین منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۱    
رئیس قوه قضاییه در حکمی محمد قاسمی معاون قضایی رییس کل دادگستری استان قزوین را به سمت دادستان عمومی و انقلاب قزوین منصوب کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۴    
شفقنا رسانه- روزنامه ها امروز با توجه به رویکرد خود موضوعات مختلفی را به صفحه یک خود آوردند. هفت صبح تیتر یک خود را به جلسه آیت الله مکارم شیرازی با رئیس قوه قضاییه که پیرامون گره های فقهی درباره مهریه بود، اختصاص داد و نوشت مجادله بزرگ ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴    
وزیر راه وشهرسازی در نامه ای به رئیس قوه قضاییه نسبت به اقدام یک نماینده مجلس در انتشار یک ویدئو و اتهام زنی علیه وی، نوشت: اینجانب مدعی هستم که نه شرکت راهسازی دارم و نه حتی مالک یک سهم در یک شرکت راهسازی هستم. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۶:۳۳    
پاسخ آیت الله مکارم شیرازی به رئیس قوه قضاییه در باره زندانیان مهریه، پس لرزه های تهدیدات خلیه نمایندگان موافق CFT، نوسانات بازار بورس، ارز و طلا از موضوعات مورد توجه مطبوعات امروز یک شنبه 22 مهر 97 است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۶:۱۲    
در آیین نامه کمیسیون عفو شرایط اعطای عفو و مواردی را که شامل عفو می شود، مشخص شده است و طبق بند 11 اصل 110 قانون اساسی عفو یا تخفیف مجازات محکومان در حدود موازین اسلامی پس از پیشنهاد رئیس قوه قضاییه توسط مقام رهبری انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰    
رئیس قوه قضاییه درگذشت والده محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه درگذشت والده دکتر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
قوه قضاییه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۹    
رئیس قوه قضاییه درگذشت والده دکتر محسن اسماعیلی عضو حقوقدان شورای نگهبان و نماینده مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه متن پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انالله واناالیه راجعون جناب آقای دکتر محسن اسماعیلی ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
خبرگزاری ایرنا: آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در نامه ای سرگشاده به آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه در خصوص مهریه تاکید کرده است: بیانات جنابعالی را درباره مسائلی که اینجانب مطرح کرده بودم، خواندم. متاسفانه قانع کننده نبود و شاید توضیحات من برای آن چند مساله کافی نبوده است ...
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۶    
مرجع تقلید شیعیان در نامه ای به رئیس قوه قضاییه درباره مهریه، پیشنهاداتی پیرامون این موضوع مطرح کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰    
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد اظهار کرد: به دنبال بحثی که درباره مهریه و جوانان داشتیم رئیس قوه قضاییه بیاناتی داشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵    
قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در نامه ای سرگشاده به آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه در خصوص مهریه تاکید کرده است: بیانات جنابعالی را درباره مسائلی که اینجانب مطرح کرده بودم، خواندم. متاسفانه قانع کننده نبود و شاید توضیحات من برای آن چند مساله کافی نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۴    
یکی از مراجع تقلید در نامه ای سرگشاده با بیان اینکه توضیحات رئیس قوه قضاییه درباره مهریه قانع کننده نبوده است گفت: پیشنهاد می کنم همانگونه که خود شما اشاره کرده اید دادستان کل کشور و دو نفر از قضات عالی رتبه که سوابق حوزوی داشته باشند تشریف بیاورند تا چهار مسئله مهم درباره مهریه در محیط عالمانه حل ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۳    
تهران-ایرنا- یک وکیل دادگستری از رئیس قوه قضائیه خواست با ملاحظه صلاحیت تکلیفی که ماده 25 قانون آیین دادرسی کیفری ایجاد کرده، به تشکیل دادسرای تخصصی حقوق شهروندی اقدام کند.
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس قوه قضاییه با اشاره به سخنان یک مرجع تقلید در انتقاد از قوه قضاییه از جمله اینکه عیب کار ما این است که حوزه از دستگاه قضا جدا شده و هرکسی برای خود تصمیمی می گیرد ، گفت: چرا به گونه ای صحبت می شود که گویی مسئولان قضایی و قضات شریف از پس کوه قاف آمده اند؟ ما هم از همین حوزه ها آمده ایم ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۷    
رئیس قوه قضائیه گفت: برخی اشکالات نسبت به دستگاه قضایی مطرح می شود که وقتی از سوی علمای حوزوی به ویژه برخی مراجع معظم باشد باید بیشتر مورد عنایت قرار گیرد.