شنبه ۱۶ آذرساعت ۲۳:۵۰Dec 2019 7

جدیدترین‌های «جامعه روحانیت»

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز و مشاور رئیس قوه قضائیه گفت:همه باید کمک کنند تا بهترین ها انتخاب شوند تا مردم در آینده از یک مجلسی در تراز خودشان برخوردار باشند.
برترین ها / ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی جامعه روحانیت مبارز کشور در مورد ترکیب مجلس یازدهم، گفت: با توجه به شرایط سیاسی فعلی فکر می کنم مجلس آینده در اختیار نیروهای انقلابی و اصولگرا است و بیشترین تعداد و بزرگترین فراکسیون مجلس آینده از این نیروها خواهد بود. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: با اصرار آیت الله موحدی کرمانی داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از تهران شدم.
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم پس از ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز آیت الله موحدی کرمانی با بنده تماس گرفت و اصرار بلیغ کرد که بنده در انتخابات شرکت کنم و بنده هم برای مجلس خبرگان و همچنین مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ...
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:من عزمم را جزم کرده بودم که کاندیدا نشوم اما امروز مساله به گونه ای دیگر رقم خورد و آیت الله موحدی کرمانی تماس گرفتند و اصرار بلیغ کردند که کاندید شوم.
رسا   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات مجلس خبرگان و پارلمان از حوزه انتخابیه تهران اعلام کاندیداتوری کرد.
خبرگزاری ایلنا: عضو سابق شورای شهر تهران برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرد. عباس جدیدی عضو سابق شورای شهر تهران با حضور در فرمانداری تهران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حسن بیادی با حضور در فرمانداری تهران برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. /ایلنا
راهبرد معاصر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با تاکید بر عنصر "تبلیغ" به عنوان مهمترین کارویژه روحانیت اظهار داشت: : اگر روحانیت پای کار باشند، قطعا مسائل و مشکلات فرهنگی کشور برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل عالی جامعه روحانیت مبارز گفت:روحانیت باید در میان مردم باشد و در میان مردم زندگی کند تا بر روی مردم اثر بگذارد و این قشر در همه عرصه ها کمک مردم بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز شهرستان ورامین تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه روحانیت مبارز گفت: امروز باید برای تشکیل مجلسی از آدم های صالح دغدغه داشته باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت : مردم رأی می دهند تا نظام را سربلند کنند، اما این دلیل نمی شود که نهادها و سیاسیون در انجام وظایف خود کوتاهی کنند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
خبر کاندیداتوری سعید جلیلی در حالی مطرح می شود که سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت وگویی که با خبر فوری داشت به صراحت گفت که احتمال بدهید نه قالیباف در لیست اصولگراها باشد و نه حداد و نه جلیلی
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۶    
گروه سیاسی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ضعف تربیت دینی و جدی نگرفتن تحزب و کادرسازی به منزله عوامل فردی و گروهی بی توجهی به مسئولیت پذیری در زمان ثبت نام مجلس انتخابات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۱:۰۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: نماینده مجلس به معنی واقعی کلمه باید زمان شناس و مردم شناس باشد و خواسته های مردم را درک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: تحرکات اخیر اصلاح طلبان در نقد و انتقاد از اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین فرصت طلبی و بهانه جویی برای فرار از پاسخگویی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز از بررسی های حزب متبوع خود در خصوص اصلاح قیمت بنزین خبر داد.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می گوید: احتمال بدهید محمدباقر قالیباف، سعید جلیلی و غلامعلی حداد عادل در لیست اصولگراها نباشند.
سلام نو / میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام محمد حسین موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و مسئول تشکیلات جامعه روحانیت، طی اظهار نظری با بیان اینکه نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل های سیاسی اصول گرا، پنجشنبه هفته جاری در دفتر مرکزی جامعه روحانیت مبارز برگزار می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا جهاد و مبارزه با مستکبران را از جمله برنامه های روحانیت دانست که موجب تلاش دشمنان برای نفوذر در بین جامعه روحانیت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۹    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: برخورداری از یک مجلس مقتدر و ضد فساد کاملاً به نوع انتخاب و رای آحاد مردم در پای صندوق های رای باز می گردد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۰    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه ایلام در جلسه انتخاب شورای جامعه روحانیت استان، گفت: وحدت بین روحانیت، جلوی ضربه زدن دشمن به انقلاب را خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: امضاءکنندگان نامه مذکور، دشمنان استقلال و اقتدار ایران هستند که سلطه آمریکا را خدشه دار دیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: این آقایان (اصلاح طلبان) می خواهند برای پیدا کردن جایگاه اجتماعی، از اغتشاشگران حمایت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ضمن انتقاد از افزایش یکباره قیمت بنزین توسط دولت به لزوم طرح دلایل آن از جانب دولت اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بارها به شورای ائتلاف اصولگرایان پیشنهاد داده ایم که تعداد احزاب حاضر در آن افزایش یابد تا برخی احزاب کم جمعیت و کوچک جای خود را به احزاب بزرگتر ندهند که در غیر این صورت ممکن است موفقیت لازم به دست نیاید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور تشکیلات جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت پذیرفته است که سه نفر منتخب از اعضای شورای مرکزی این تشکل در نقش نظارت گر و داور در جلسات شورای ائتلاف حضور یابند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوال خبرنگار نامه نیوز پیرامون ضرورت وحدت نیروهای سیاسی اصلاح طلب در شرایط ملتهب یادشده، اظهار کرد: وحدت چیزی نیست که زمان خاص داشته باشد و علاوه بر بحث انتخابات، باید در همه زمان ها و شرایط امکان وحدت را پروراند و به سوی آن حرکت کرد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضوی رئیس جامعه روحانیت بلتستان پاکستان با معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جامعه روحانیت مبارز که تا سال های ابتدایی دهه 90، محوریت جریان اصولگرایی را در دست داشت امروز احیای جایگاهش در میان طیف های مختلف این جریان را دنبال می کند ولی برای تحقق این هدف با چالش های متعددی مواجه است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۲    
عضو شورای ائتلاف جریان های انقلاب با بیان اینکه جامعه روحانیت در ائتلاف نیروهای انقلاب حضور دارد، گفت: سرلیست و لیست نهایی با انتخاب مردم صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز در اطلاعیه ای از مردم دعوت کرد در تجمع چهارم آذر شرکت کنند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۷    
دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز باید اندیشه های امام و رهبری را نشر دهیم، گفت: به مبارزه با دشمنان ادامه می دهیم و نظام و رهبر معظم انقلاب را تنها نخواهیم گذاشت.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۰    
حوزه/ مردم بصیر و هوشمند با لبیک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بار دیگر با بصیرت صف خود را از اشرار جدا کردند و نشان دادند اگرچه از مسئولین دولتی بخاطر عدم وقت شناسی و تدبیر گلایه مند هستند اما حفظ نظام اسلامی و امنیت در اولویت قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - جامعه روحانیت استان البرز با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام هنجارشکنانه و مخرب عده ای فریب خورده بیگانگان در کشور از قشرهای مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی عظیم امنیت و اقتدار ملی در این استان دعوت به عمل آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جامعه روحانیت مبارز از ضعف دولت در اطّلاع رسانی شفاف در موضوع بنزین انتقاد کرده و از مردم بابت بصیرت و هوشیاری در روزهای اخیر، قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جامعه روحانیت شیراز طی پیامی عموم مردم را برای شرکت در راهپیمایی به منظور تجدید میثاق با ولایت فقیه و آرمان های شهدا دعوت کرد.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: فعال سیاسی اصولگرا گفت: اکنون زمان طرح موضع سرلیست نیست، قطعاً انتخاب لیست و سرلیست در ماه آینده صورت می گیرد. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درمورد عدم حضور جبهه پایداری در شورای ائتلاف اظهار کرد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ جامعه روحانیت شیراز در بیانیه ای از مردم خواست نه تنها صف خود را از جنایتکاران جدا کنند، بلکه نسبت به جلوگیری از اقدامات شرارت بار و همچنین معرفی عناصر خود فروخته به مراکز امنیتی، با نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی همکاری صمیمانه داشته باشند.
خبرگزاری مهر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دوره های قبل افکار عمومی نسبت به افزایش قیمت بنزین اقناع شده بود ولی دولت در مقطع کنونی هیچ صحبتی با مردم نکرد و همین موضوع باعث افزایش تنش شد. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ظاهراً آقای حدادعادل علاقه ای به حضور در انتخابات ندارند. از آقای جلیلی نیز هنوز خبری به گوش نرسیده اما در این میان احتمال سرلیست شدن قالیباف بیش ازدیگران است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۳    
حوزه/ ملت هوشیار و دشمن شناس ایران اسلامی هرگز اجازه نخواهند داد بدخواهان و اخلالگران به نظم و امنیت عمومی، مسیر مطالبات به حق آنان را در جهت بهبود اوضاع اقتصادی و حل مشکلات معیشتی منحرف کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، منشور اخلاق ورزش در همایش کمیسیون اخلاق ورزش که صبح امروز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک رونمایی شد. در این همایش حجت الاسلام پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۰۳   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی جریان های فکری در داخل کشور رسما این تفکر را داشتند که سیاست از دیانت جداست. مبلغان و مجریان داخلی این قرائت از سیاست معتقد بودند ما باید نمازمان را بخوانیم، روزه مان را بگیریم ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در میان اصولگرایان به بازی خراب کن و بچه شلوغ کن ها معروفند، این لقب را هم به این دلیل به آنها داده اند که هربار پای انتخابات و وحدت اصولگرایی به میان می آید، سازشان دوباره ناکوک می شود و زمزمه هایشان برای لیست جداگانه شروع می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله موحدی کرمانی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره موضوعات مختلفی نظیر شرایط کشور، اوضاع ایران بعد از انقلاب و بعد از رحلت امام (ره) و دیدگاه های جریان های سیاسی کشور سخن گفت ...
مثلث   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری اصفهان از کناره گیری حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم این شهرستان از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استقبال کرد و گفت: حجت الاسلام سالک در بیانیه ای با صراحت عنوان کرد که برای باز کردن میدان به روی جوانان در انتخابات پیش رو شرکت نخواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اعتقاد دارم تفرقه و جدایی مفید نیست؛ نواصولگرایی یعنی شکاف ایجاد کردن و شکاف ایجاد کردن ها پسندیده نیست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت آستان مقدس سید علاءالدین حسین(ع) گفت: اخیرا یکی از مسئولان به تفسیر پیمان های پیامبر(ص) پرداخته است که جای تاسف دارد، بنا نیست که برای پیشبرد کار سیاسی سخن پیامبر (ص) این گونه تفسیر شود. من به عنوان یک طلبه شرمنده ام که این حرف در لباس روحانیت زده شده است.