چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۲:۳۳Sep 2018 19

جدیدترین خبرهای «جامعه روحانیت»

روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸    
سیدرضا اکرمی - عضو جامعه روحانیت مبارز
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۴۴    
دبیر جامعه روحانیت کاشان تربیت بچه ها در خانواده های تک فرزندی را ضعیف تر از تربیت بچه ها در خانواده های چند فرزندی دانست و گفت: فرزند زیاد روزی را افزایش داده و تربیت فرزندان را راحت تر می کند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان مهارت گفت وگو و سخن گفتن با یکدیگر و خوب شنیدن را سبب شیرین شدن زندگی دانست و گفت: یکی از بزرگترین مهارت های ارتباطی هنر خوب گوش کردن است و اگر کسی بلد باشد حرف دیگران را خوب گوش کند تمام مشکلات او برطرف خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴    
سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: از هر کار خلافی ضرر و زیان می بینیم حالا می خواهد جناح بازی و سیاه کاری و سیاه نمایی در منبر باشد یا در دیگر تریبون های عمومی و فضای مجازی.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: برای رونق اقتصادی و حل برخی مشکلات، باید تلاش کنیم از ظرفیت های داخلی کشور به درستی استفاده کنیم و نقدینگی های سرگردانی که وجود دارد را در بخش تولید و اشتغال به کار بگیریم.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۳    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از فعال شدن شبکه های استانی جامعه روحانیت مبارز در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۱    
تهران- عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: حرکت اباعبدالله( ع) در مقابله با ظلم و تبعیض و بی عدالتی از یک سو و نفوذ در عمق احساسات و عواطف انسان ها از سویی دیگر عامل ماندگاری آن است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۴    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه اگر همه به این باور برسیم که امام زمان(عج) بر همه کارهای خیر و شر ما ناظر است از انجام بسیاری از کارهای شر خودداری خواهیم کرد، گفت: بهترین انگیزه برای ترک گناه انجام واجبات است.
دیار آذربایجان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۷    
به تعابیر مختلف امروز ریشه تمام گرفتاری ها در بد اخلاقی است لذا از جامعه روحانیت انتظار می رود مروج اخلاق در جامعه باشند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه قرآن شفاعت کننده است، گفت: قرآن شفاعت کننده ای است که خداوند نیز شفاعت قرآن را می پذیرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه مال و ثروت نشانه دنیا زدگی نیست، گفت: اسلام نه تنها با مال و ثروت مخالفتی ندارد بلکه اسلام مسلمانان را به داشتن ظرفیت بالای اقتصادی توصیه می کند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۳    
طالقانی با حفظ اصول پدر همه گروهها بود و در طول حیات مبارکش مبلغ جامعه توحیدی بدون حذف نیرو بود او نماد تعامل با همه گروهها جامعه اعم از جامعه روحانیت مبارز، نهضت ملی ازادی ایرن، جبهه ملی و حتی مارکسیست ها بود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: به هر اندازه که از عمر انسان می گذرد به همان اندازه نسبت به دنیا حریص تر می شود در واقع مرگ را برای خودش سخت تر می کند، از این رو برای آسان شد مرگ باید محبت دنیا را از خود دور کرد.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۲    
تیترامروز : عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد شدید از اظهارات سیاسی برخی از مداحان اظهار کرد: هیئت های عزاداری جای تبلیغات سیاسی اصلاح طلبان و اصولگرایان نیست و باید اجازه دهیم حداقل امام حسین برای مردم باقی بماند. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۷    
شفقنا- این روزها که ایام محرم فرارسیده، متولیان برگزاری مراسم های عزاداری از مداحان و وعاظ برای مراسم های خود دعوت کردند. در همین رابطه، دو عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار جماران، توصیه ها و نکته هایی پیرامون مراسم های عزاداری مطرح کردند. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: انسانهایی که از مرگ با عزت و با افتخار فرار می کنند، گرفتار مرگ با ذلت می شوند و اینگونه نیست که بتوانند تا ابد زنده بمانند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶    
یک عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه عده ای خارجی در ارقام بسیار بالایی در کشور ما مشغول به کار هستند اما بچه های خودمان بیکار مانده اند، گفت: البته باید به این نکته توجه کنیم که جوانان ما بیشتر به دنبال کارهای فانتزی هستند در حالی که خارجی ها می آیند و کارهای یدی را هم انجام می دهند و این است ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۵    
به گزارش خبرنگار ایرنا امام جمعه آستارا غروب دوشنبه در این همایش گفت: مردم به جامعه روحانیت امیدوارند و نقش روحانیان و طلایه داران تبلیغ در کاهش آسیب های اجتماعی و تحقق سبک زندگی ایرانی اسلامی تاثیرگذار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۴    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان گلستان از اسلام به عنوان دین بیداری و بصیرت یاد کرد و این مکتب را انسان ساز خواند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۶    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: خداوند راه های هدایت و تقوا را به انسان نشان می دهد اما اگر انسان نسبت به آنها بی توجه باشد خدا راه های هدایت خود را به روی او خواهد بست و گمراه خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۰    
گروه معارف - رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس گفت: برای تبلیغ خمس فعالیت بنیاد از علما آغاز شد چرا که متأسفانه تبلیغ خمس نهادینه نشده است. تبلیغ خمس یکی از مهمترین وظایف علما و جامعه روحانیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۲    
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در یک جنگ اقتصادی، رسانه ای و سیاسی هستیم لذا باید متناسب با برنامه ها و اقدامات دشمن دفاع کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با بیان اینکه هر کسی باید کار خود را انجام دهد و اگر خلاف و خطایی دید، از راه خودش وارد شود، گفت: هر دستگاه موازی باید کوتاه بیاید، کنار برود و جای خود را به مجموعه ای که حق است بدهد تا اوضاع رو به راه شود.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۲۰:۴۷    
وکیل ملت: حجت الاسلام محمدتقی رهبر، عضو جامعه روحانیت مبارز تهران درباره شرکت رئیسی در جلسات جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرآنلاین گفت:ایشان{رئیسی} عضو جامعه روحانیت است باید شرکت کند، دیگران هم باید بیایند و حرف بزنند و دیدگاه های دیگران را بشنود و فعال باشند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۴۳    
یکی از اعضای روحانیت مبارز از حضور ابراهیم رئیسی در جلسات تابستانی جامعه روحانیت خبرداد. این خبر در حالی اعلام شد که دیگر تشکیلات اصولگرایان که رئیسی را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی کرده بود فعالیتش را برای انتخابات مجلس آغاز کرده است
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۲    
خبر آنلاین : امام جمعه موقت اصفهان گفت: ما نباید غایب از صحنه باشیم اما غایبیم. حرف هایی هم که در اتاق جلسه می زنیم برای همدیگر می گوییم، این فایده ندارد چون این حرف ها را در خانه هم می شود بیان کرد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: جامعتین به عنوان دو مجموعه کلان و قدیمی انقلابی که مورد توجه متدین و انقلابیون هستند آن فعالیت مورد انتظار را ندارند. جامعتین باید با هدایتگری و اتخاذ مواضع محکم، دل مردم را تقویت کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۶    
شیراز-ایرنا- دبیر اجرایی جامعه روحانیت شیراز با ارسال نامه ای به رئیس کل دادگستری استان فارس از اقدام های صورت گرفته این نهاد قضایی در امر مبارزه با فساد اداری تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۶    
جامعه روحانیت شیراز از رئیس کل دادگستری فارس برای اعلام اسامی مفاسد اقتصادی استان فارس تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۹    
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: قیام خونین پانزده خرداد سال 42 که فقط برای خدا و دفاع از حسین زمان انجام شد برگ زرین بسیار ارزشمندی در تاریخ این ملت و جامعه روحانیت به جای گذاشت.