شنبه ۲۶ آبانساعت ۱۷:۳۳Nov 2018 17

جدیدترین خبرهای «جامعه روحانیت»

پیک نکا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۷    
به گزارش پیک نکا ، در آستانه آغاز امامت حضرت صاحب الزمان(عج) جشنی با حضور طیف های مختلف مردم، مسئولان، جامعه روحانیت و خانواده های شهدا در مسجد صاحب الزمان(عج) نکا با سخنرانی امام جمعه این شهرستان برگزار شد. در ادامه تصاویر این مراسم قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۱    
قزوین – ایرنا – رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: جامعه روحانیت به ویژه ائمه جماعات نقش موثری در ترویج فرهنگ وقف دارند و باید همه توان و تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۴    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: جامعه روحانیت موظف به ترویج فرهنگ وقف در جامعه بوده و باید از تمام توانایی و فرصت های خود برای تبلیغ این سنت حسنه بهره ببرند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۴    
مشخص نیست این مانیفست چه حرف تازه ای برای گفتن دارد. ، ما که ندیده ایم و در جریانش هم نیستیم. ، چیز تازه ای در آن نیست. و موضوع مانیفست در جلسات ما مطرح نشده ؛ اینها جملاتی است که محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۵    
مشخص نیست این مانیفست چه حرف تازه ای برای گفتن دارد. ، ما که ندیده ایم و در جریانش هم نیستیم. ، چیز تازه ای در آن نیست. و موضوع مانیفست در جلسات ما مطرح نشده ؛ اینها جملاتی است که محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری، غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۱    
حوزه/ سید بشارت موسوی تهگسوی از برگزاری پنجمین دوره انتخابات ریاست و نمایندگان مجلس طلاب جامعه روحانیت بلتستان پاکستان مقیم حوزه علمیه قم در روز جمعه 2 آذر ماه در حسینیه بلتستانیه قم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه دلسرد نشدن مردم از جامعه روحانیت در گرو آگاهی آنان از خدمات روحانیون است گفت: شهدای روحانی ما در جبهه لباس جنگ و در پشت جبهه لباس روحانیت بر تن داشته به بیان مسائل دینی می پرداختند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه اسلام با پیشرفت مسلمانان مخالف نیست، گفت: همه آیات قرآن دعوت به تعقل و علم است اما در این راه کوتاهی کرده ایم.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۷    
عضو جامعه روحانیت مبارز درباره تحریم های جدید آمریکا گفت: آمریکا هرکاری که می توانسته تاکنون انجام داده و دیگر توانی ندارد. Source link
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز درباره تحریم های جدید آمریکا گفت: آمریکا هرکاری که می توانسته تاکنون انجام داده و دیگر توانی ندارد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۵    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه اسلامی باید برای رسیدن به مدینه فاضله پیامبر اسلام تمام تلاش خود را به کار ببندد. عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه اسلامی باید برای رسیدن به مدینه فاضله پیامبر اسلام تمام تلاش خود را به کار ببندد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۰۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: پیامبر اکرم(ص) یک چراغ روشنگر است که حق را از باطل جدا می کند و راه را از بیراهه به ما انسان ها نشان می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۷:۴۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نامه آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی تاکید کرد: اجازه بدهید این بحث در جامعه روحانیت انجام شود و سپس در این باره اظهارنظر کنیم. هنوز بحثی دراین باره در جامعه روحانیت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۷:۳۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درباره دیدار احتمالی این تشکل با حسن روحانی یادآور شد: سال قبل انجام چنین دیداری مطرح شد و اجابت هم شد ولی امسال چنین درخواستی نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۱    
تهران - ایرنا - سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران با تقدیر از مواضع دولت به خصوص رییس جمهوری در قبال اقدامات تحریمی آمریکا، گفت: اقدامات رئیس جمهوری آمریکا موجب همبستگی ملی در کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۸    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: رهبر معظم انقلاب بر اساس قانون اساسی وظیفه نظارت خود ذیل اصل 110 قانون اساسی را در دور جدید مجمع به هیات منتخبی از مجمع واگذار کرده اند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۷:۰۱    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان این که وابستگی راه حل مشکلات نیست، معتقد است تا زمانی که در کشور ظرفیت های عظیم اقتصادی وجود دارد نباید چشم انتظار خارجی ها باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: حماقت ترامپ موجب همبستگی عالی ملت ما شد و همه جریان های سیاسی در راهپیمایی 13 آبان حضور یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۵    
نشست خبری سخنگوی جامعه روحانیت مبارز عصر امروز در دفتر این جامعه برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: اهل قرآن که اهل بیت(ع) هستند به همه بطون قرآن دسترسی دارند و می توانند آن را برای همه بگویند و آنچه را که اهل بیت(ع) می گفتند از متون قرآن استفاده می کردند و این در حالی است که خیلی از انسانها آنچه را که در قرآن آمده است نمی دانند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۰    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آن هایی که خواهان ترویج تفکر اتخاذ سیاست کوتاه آمدن برابر کدخدا هستند، باید تجربه برجام را مدنظر داشته باشند
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۷:۰۵    
حوزه/ موکب جامعه روحانیت بلتستان دوسالی است در ایام اربعین در مسیر آسمانی نجف تا کربلا در عمود 477 خدمت به زائران امام حسین (ع) را افتخار بزرگ خود می داند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۰:۳۵    
کم کم به دهه اول دی ماه 1357 نزدیک می شدیم. این بار جامعه روحانیت به ویژه آقا سعید برنامه مفصلی داشتند. تظاهرات در تمام ایران و استان کرمانشاه رو به رشد بود، به شکلی که مردم یکپارچه و مصمم در همه راهپیمایی ها شرکت می کردند و پشت سر روحانیت ایستاده بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۸:۲۹    
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه ای اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران کاخ پوشالی و طبل توخالی مدعیان دروغین تمدن، حقوق بشر، حقوق کودک، حق تعیین سرنوشت، حق آزادی و حق استقلال را به رسوایی می کشاند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ جامعه روحانیت و ائمه جماعات اصفهان از همه اقشار جامعه به ویژه روحانیت بزرگوار و خانواده معظم شهدا دعوت می کند، فردا در مراسمی که ستاد برگزاری یوم الله 13 آبان در میدان امام حسین(ع) اصفهان برگزار می کند، شرکت پرشور داشته و با این حرکت دشمن غدار را سرافکنده و مایوس گرداند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۶    
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی گفت: هیچ تردیدی نیست که جامعه از فضای روحانیت متأثر است. اگر روحانیت به وحدت، به دوستی و الفت برسد، جامعه نیز به وحدت می رسد، باید شرایط یکدیگر را درک کنیم و تحمل خود را بالا ببریم، صبوری را در جامعه روحانیت مضاعف کنیم. ...
پارس نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در مقابله با دشمنانش مقاومت کرده از این ترساندن این ملت از تحریم های احتمالی آمریکا در 13 آبان هیچ ثمری ندارد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۱    
گروه سیاست و اقتصاد در بخشی از بیانیه جامعه روحانیت شیراز درباره روز ملی مبارزه با استکبار جهانی آمده است: 13 آبان امسال معنا و مفهوم تازه ای به خود گرفته است جمعیت عظیم و پرشور دانش آموزی و دانشجویی در حالی برای بزرگداشت این روز تاریخی آماده می شوند که جبهه سلطه چهره عریان ضدیت خویش با مردم و نظام ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۹    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: اگر روشن فضای کسب و کار را آسان و شفاف کنیم، بنده اطمینان دارم بسیاری از گرانی ها مصنوعی و بدون دلیل به وجود آمده است و اگر با هم شفاف باشیم، اینکه عده ای به سمت احتکار رفته اند برطرف خواهد شد.
زریوار خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۳    
جامعه روحانیت و مدرسین مریوان در بیانیه ای از احاد مردم شهرستان مریوان جهت حضور پرشوردر راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به حواشی دیدار یکی از مراجع تقلید با برخی عناصر نشان دار فتنه 88 گفت: قداست مرجعیت نباید قربانی ملاقات با سران فتنه شود.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: حوزه و روحانیت دو مرجع اصلی اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند از این رو حفظ شان آنها لازم و ضروری است. عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: حوزه و روحانیت دو مرجع اصلی اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند از این رو حفظ شان آنها لازم و ضروری است.
پیشامد   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۹:۱۹    
پیشامد- عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید براینکه با همدلی و وحدت از جنگ اقتصادی اخیر نیز عبور خواهیم کرد، گفت: ملتی که توانست با دست های خالی در مقابل صدام و حامیان اصلی وی یعنی آمریکا جانانه بایستد و پیروز شود امروز نیز توانسته و می تواند موفق و پیروز از جنگ اقتصادی دشمن بیرون بیاید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۶:۴۱    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه کارنامه آمریکا برای ملت ایران روشن شده است، گفت: ما باید مردم دنیا را از اقدامات آمریکا آگاه و کارنامه پلید او را برای دنیا روشن سازیم. ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۷    
محمد حسینی گفت: در اساسنامه جبهه مردمی یک شورای فقهی پیش بینی شده که شخصیت هایی مانند آیت الله موحدی کرمانی از جامعه روحانیت و آیت الله یزدی از جامعه مدرسین برای آن شورا در نظر گرفته شده اند. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۱:۳۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان آشکار کردن عیوب پنهان دیگران را غیبت و آن را گناه کبیره دانست و گفت: تا ضرورتی ایجاد نشده است نباید در ارتباط با دیگران سخنی گفته شود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: اختلاف، قطع صله رحم، طلاق، بی احترامی و مسخره کردن دیگران از موضوعات مهمی است که مانع استجابت دعا و مانع برکت زندگی است و خداوند در قرآن به صراحت به آن اشاره کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۷    
عضو جامعه روحانیت با بیان اینکه اقای شبیری زنجانی نباید در برخی مسائل و عناصر سیاسی جامعه دخالت کنند گفت: نامه آیت الله یزدی به جا بود و تذکر او به ایشان توجهش به این منظور است که بداند در دام چه کسانی افتاده.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۹    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: دستورات اخلاقی در سوره حجرات بیانگر این است که اسلام به دستورات اخلاقی نیز اهتمام ویژه ای دارد و سبب افزایش تواضع انسان می شود.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۵    
حوزه/عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اربعین حسینی، یک رویداد اعتقادی و فرهنگی نمایش قدرت وعظمت جهان اسلام است، گفت: پیاده روی اربعین حسینی عظمت اسلام را به رخ جهانیان می کشد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۴    
رئیس جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه تفکر امام حسین علیه السلام جهانی است که بخشی از آن در پیاده روی عظیم اربعین نشان داده می شود،گفت: این حرکت با پشتوانه ای که دارد مسئله ای نیست که بتوان آن را نادیده گرفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۱    
گروه اجتماعی دبیر جامعه روحانیت شیراز پیاده روی اربعین حسینی را تجلی وحدت اسلامی در بیعت با آرمان های اسلام ناب و مبارزه با وهابیت و استکبار دانست.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۵    
گروه معارف در نشست جامعه روحانیت شیراز، آیت الله سید علی اصغر دستغیب به عنوان رئیس این جامعه انتخاب شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
جشنواره انار اورامان با واکنش جامعه روحانیت اهل سنت کردستان همراه شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: نزول آیات قرآن برای مومنان شفا و برای ظالمین خسارت است از این رو اگر قلب انسان از پلیدی پاک نشود حتی اگر قرآن هم تلاوت کند سبب نفرت بیشتر او خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۱    
عضو جامعه روحانیت مبارز، سند پیشرفت ایران اسلامی را علمی خواند و گفت: این الگو می تواند مبنای برنامه ریزی بلندمدت و میان مدت در 50 سال آینده را ارائه کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۰    
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: روحانی سال 92 رئیس جمهور شد، هر زندگی که سال 92 داشت الان هم دارد. در همان خانه قبلی زندگی و رفت و آمد می کند. چه طور امروز می گویند اشرافی شده است و سال 92 نمی گفتند. این ها حرف های انحرافی برای رد گم کردن است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: یاد مرگ برای انسان های مومن سبب نشاط و شادابی و برای گناهکاران سبب غم و اندوه است و انسانی که قیامت خود را آباد کرده باشد تشنه مرگ است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۶    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه خوبی و بدی اعمال انسان به نیت انسان بستگی دارد، گفت: گاهی نیات و اعمال صالح به دلیل ریا نیست و نابود می شود.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۸    
رقابت بر سر کرسی های مجلس از رگ گردن به اصولگرایان نزدیک تر است. حرکت های چراغ خاموش برای ایجاد آمادگی تشکیلاتی از ماه ها پیش آغاز شد و اخیرا در قالب یک بیانیه بروز و ظهور رسانه ای پیدا کرد.