سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۱۹:۰۹Aug 2020 4

جدیدترین‌های «سازمان جهانی بهداشت»

 
نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، بهزاد ولی زاده، افزود: جمهوری اسلامی ایران در سال های 1384 و 1398 به دو معاهده بین المللی کنترل دخانیات ملحق شد. چارچوب کنوانسیون کنترل دخانیات و پروتکل ریشه کنی تجارت غیر قانونی محصولات دخانی تنها معاهداتی هستند که توسط سازمان جهانی بهداشت در سازمان ملل متحد ثبت گردیده ...
بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با بیان اینکه یکی از کارهای مهمی که در ایران انجام شده ظرفیت سازی و افزایش ظرفیت تشخیص بیماری در آزمایشگاه ها بود، گفت: از دیگر تجربیات خوب ایران مراقبت های اولیه بهداشتی و خدماتی و بیماریابی فعال و ارجاع دادن به بیمارستان برای دریافت خدمات بهداشتی و درمانی است.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهانی بهداشت، در توئیتر خود نوشت: آزمایش، ایزوله سازی و درمان بیماران کووید 19 را انجام دهید و با اطلاع رسانی به جوامع آن ها را توانمند کنید.
تبریز بیدار   ۶ ساعت پیش    
برای چندمین بار از خرداد ماه تاکنون با وجود پیک بالای کرونا و بدون توجه به هشدارهای سازمان جهانی بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا نمایشگاهی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده سازمان جهانی بهداشت در جریان بازدید از ظرفیت های پزشکی استان همدان و خدمات صورت گرفته برای مقابله با کرونا، بر عملکرد مطلوب حوزه پزشکی کشورمان در سال های اخیر و علوم پزشکی همدان در مقابله با این ویروس صحه گذاشت؛ مُهر تاییدی که نتیجه تلاش شبانه روزی کادر درمان ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد که ممکن است هرگز واکسنی برای مقابله با بیماری کووید-19 کشف نشود.
طبق آمار سازمان جهانی بهداشت کشور های آمریکا، نیوزیلند، استرالیا، جمهوری چک، امارات و ... بیشترین شیوع چاقی و اضافه وزن را دارند و جالب هست بدانید هیچکدام از این کشور ها برنج را به عنوان کربوهیدرات اصلی استفاده نمیکنند.
بازار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعاتی در مورد رییس سازمان جهانی بهداشت
آنا   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت گفت: پوشیدن ماسک یکی از ابزارهای اصلی جلوگیری از ویروس بوده و نیز نشان دهنده همبستگی است.
رییس اداره گذرنامه و روادید وزارت امورخارجه اعلام کرد : گزینه های روادید گردشگری و زیارتی تا عادی شدن شرایط در فهرست روادیدهای سامانه روادید الکترونیکی کشور غیرفعال شد. ...
طبق آخرین آمار های سازمان جهانی بهداشت، تاکنون بیش از 18 میلیون و 400 هزار نفر در سراسر جهان به کووید-19 مبتلا شده اند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آماری که سازمان جهانی بهداشت ارائه می دهد نزدیک به 50 میلیون نفر در دنیا دچار زوال عقل هستند. هر سال افراد زیادی به این جمع اضافه می شوند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده سازمان جهانی بهداشت از راه اندازی خط تولید وسایل حفاظتی در همدان ابرازخرسندی کرد و گفت: بیشترین مشکلات موجود در مقابله با کروناویروس مربوط به تامین وسایل حفاظتی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دانشیار سیاستگذاری سلامت و مشاور منطقه ای سازمان جهانی بهداشت با بیان اینکه نظام سلامت تاب آور نظامی است که آماده پاسخ به بحران ها است، گفت: نظام سلامت باید تغییر و به سمت تاب آور شدن حرکت کند و دنیا درحال بررسی این موضوع است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تحقیقات این سازمان در چین بر روی منشأ ویروس کرونای جدید به پایان رسیده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تحقیقات این سازمان در چین بر روی منشأ ویروس کرونای جدید به پایان رسیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۲    
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تحقیقات این سازمان در چین بر روی منشأ ویروس کرونای جدید به پایان رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۳    
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تحقیقات این سازمان در چین بر روی منشأ ویروس کرونای جدید به پایان رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد تحقیقات این سازمان در چین بر روی منشأ ویروس کرونای جدید به پایان رسیده است.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۷    
سازمان بهداشت جهانی از تحقیقات در خصوص ساخت واکسن کرونا حمایت می کند و تلاش بر این است که واکسن ساخته شده و در بین کشورهای عضو سازمان به صورت عادلانه توزیع شود | واکسن بر اساس اولویت توزیع خواهد شد به طوری که در ابتدا کارکنان بهداشت و درمان و سپس افراد دارای بیماری زمینه ای در اولویت قرار دارند.
پایگاه خبری تابنوس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان جهانی بهداشت در نشست کمیته اضطراری سازمان بهداشت جهانی تازه ترین ارزیابی این سازمان درباره شیوع جهانی کرونا را اعلام کرد و خواستار اقدامات پیشگیرانه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه هشدار داد با وجود امیدهای فراوان به تولید واکسن برای بیماری کووید – 19، ممکن است هرگز راه حلی ساده و به ظاهر جادویی برای این مشکل پیچیده وجود نداشته باشد و مسیر عادی شدن اوضاع، مسیری طولانی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت در حالی که امیدهای زیادی درباره ساخت واکسن کووید-19 وجود دارد، باید این را در نظر داشت که شاید هرگز سلاحی جادویی در مقابله با این ویروس وجود نداشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: ایران در دهه های اخیر توانمندی های زیادی را در تولید تجهیزات پزشکی و دارویی حتی پیش از شیوع ویروس کرونا کسب کرده است و هم اینک این توانمندی ها به سیستم بهداشتی ایران در مدیریت کرونا کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- با گذشت 6 ماه از وضعیت اضطراری جهانی که سازمان جهانی بهداشت به دلیل شیوع و همه گیری ویروس کرونا اعلام کرد، این ویروس باعث کاهش بی سابقه رشد اقتصادی در اروپا و منطقه یورو شده است و اکنون با هزینه های سرسام آور مقابله با کرونا این سوال مطرح شده که آیا غول اقتصادی اروپا زانو می زند؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: ایران در دهه های اخیر توانمندی های زیادی را در تولید تجهیزات پزشکی و دارویی حتی پیش از شیوع ویروس کرونا کسب کرده است و هم اینک این توانمندی ها به سیستم بهداشتی ایران در مدیریت کرونا کمک می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
هر روز صد ها ویدئو و بیانیه درباره کشف راه درمان کرونا در آمریکا منتشر می شود، اما تا این لحظه سازمان جهانی بهداشت هیچ یک از این درمان ها را تایید نکرده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران از برنامه های این سازمان برای تولید کیت های تست تشخیصی و فراهم آوردن وسایل بهداشتی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کریستوف هملمن روز دوشنبه در نشست با هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان اظهار داشت: این سازمان برای وارد کردن اقلام بهداشتی و درمانی به کشورها، تولید کیت های تشخیصی و فراهم آوردن وسایل بهداشتی جهت مقابله با کرونا برنامه دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران بیشترین مشکلات موجود در حوزه مبارزه با کرونا را مربوط به تامین وسایل حفاظتی دانست و از راه اندازی خط تولید وسایل حفاظتی در همدان و انتشار مقاله های پژوهشی در حوزه کرونا اظهار رضایت کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۲:۵۰    
منوچهر کرمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این سفر بازدیدهایی از بیمارستان ها، مراکز درمانی، مراکز 16 ساعته یا منتخب کووید 19 در حوزه بهداشت و آزمایشگاه کووید 19 در شهر همدان صورت می گیرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد : سازمان جهانی بهداشت پس از نشست کمیته اضطراری به منظور ارزیابی بحران همه گیری کرونا که حدود شش ماه از زمان اعلام وضعیت اضطراری آن می گذرد هشدار داد: همه گیری این ویروس طولانی مدت خواهد بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: نماینده سازمان جهانی بهداشت با هدف بازدید از مراکز درمانی این استان شامگاه امروز /یکشنبه/ به همدان سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۲۰    
براساس اعلام سازمان جهانی بهداشت 18 میلیون و 56 هزار و 159 نفر ابتلا به ویروس کرونا در جهان گزارش شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار های سازمان جهانی بهداشت، تاکنون بیش از 18 میلیون نفر در سراسر جهان به کووید-19 مبتلا شده اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع کرونا در جهان تاکنون 18 میلیون و 13 هزار و 191 نفر به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد 688 هزار و 718 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: نماینده سازمان جهانی بهداشت با هدف بازدید از مراکز درمانی این استان شامگاه امروز /یکشنبه/ به همدان سفر می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه نشست اعضای کمیته، سازمان جهانی بهداشت هشدار داده بود که پیامدهای ناشی از همه گیری، برای مدت ها در آینده احساس خواهد شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ طبق آخرین آمار سازمان جهانی بهداشت کرونا تاکنون 17 میلیون و 793 هزار و 564 نفر در جهان به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 683 هزار و 783 نفر جان خود را از دست داده اند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت با تایید 292 هزار و 527 مورد ابتلای جدید به کرونا در روز جمعه از ثبت رکورد جدید شمار جهانی مبتلایان کرونا در یک روز خبر داد. به گزارش سپید، بیشترین افزایش مربوط به ایالات متحده آمریکا، برزیل، هند و آفریقای جنوبی بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که همه گیری ویروس کرونا طولانی مدت خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) در بیانیه جدید خود هشدار داد: همه گیری کروناویروس جدید طولانی مدت خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ماریا ون کرکوو رئیس بخش واکنش به بیماری های همه گیر سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار درباره تبعات اجرای قرنطینه با شدت یکسان در تمام مناطق یک کشور، تاکید کرد که کشورها برای ریشه کنی کووید-19 باید به سمت تدابیر قرنطینه محلی و متناسب با هر منطقه بروند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۱    
سازمان جهانی بهداشت پیش بینی کرده است که همه گیری ویروس کرونا احتمالا بسیار طولانی مدت خواهد بود.
پس از برگزاری جلسه کمیته اضطراری در ژنو، سازمان جهانی بهداشت درباره طولانی شدن همه گیری بیماری کووید 19 هشدار داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - سازمان جهانی بهداشت نسبت به عوارض ناشی از بحران بهداشتی شیوع ویروس کرونا در جهان هشدار داد. همزمان، محصولاتی که روسیه و چین بi عنوان واکسن کرونا از آن نام می برند با تردید جامعه بین المللی پزشکی مواجه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۴:۳۵    
سازمان جهانی بهداشت، شش ماه پس از هشدار نخست درباره افزایش موارد ابتلا به کرونا دوباره هشدار داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سیما سادات لاری درباره برخی موارد مطرح شده در رسانه های بیگانه در خصوص آمار فوت به علت کرونا در کشور با اشاره به خط تبلیغاتی این رسانه ها از آغاز اپیدمی کرونا، بیان کرد: اگر تعاریف و شاخص ها تغییر کند ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مرد خوش ذوق استرالیایی برای مبتلا نشدن به کرونا از روشی عجیب استفاده کرد که او را به سوژه رسانه ها تبدیل کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از شیوع کرونا در جهان، سازمان بهداشت جهانی از همگان خواست تا برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس نکات بهداشتی را رعایت کنند ...