شنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۰۸Mar 2020 28

جدیدترین‌های «وزارت نفت»

 
شانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سالی که گذشت، صنعت پالایش نفت کشور در مسیر توسعه و خودکفایی گام های مهمی برداشته و در این زمینه افزون بر وزارت نفت با سازمان ها و وزارتخانه های دیگر نیز تفاهمنامه همکاری امضا کرده است ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۶    
وزارت نفت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود 20 دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) را در اختیار دانشگاه جندی شاپور اهواز قرار داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کنگان از تلاش های وزارت نفت به منظور نجات جان هموطنان گرفتار در مناطق سیلابی قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: سرمایه گذاران، شبکه های خطوط لوله وزارت نفت را بررسی کنند و ببینند کدام شبکه ظرفیت خالی دارد که بتوانند از آن خوراک دریافت کنند؛ توصیه وزارت نفت احداث پالایشگاه در مناطق سیراف، جاسک و پارسیان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مقامات ارشد آمریکا گفت نماینده ای از وزارت انرژی این کشور به ریاض فرستاده می شود تا از نزدیک با مقامات وزارت امور خارجه و وزارت نفت این کشور در مورد ثبات بازار جهانی نفت کار کند.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در پیامی، سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرا رسیدن بهار طبیعت را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رفیعی گفت: دولت موظف است برای اینکه به نحو احسن روند احداث پترو پالایشگاه ها به اجرا درآید بجز وزارت نفت سایر ارگان های دولتی مرتبط با این مسئله را به روی کار آورد
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۷    
دنیای نفت و انرژی همواره سرشار از حواشی و اتفاقات غیرمترقبه و داستان های مختلف است، که در این بخش به این حواشی خواهیم پرداخت.حاشیه اول این هفته نفتی ها اختصاص دارد به ماجرای یک جلسه مهم در وزارت نفت! دو هفته پیش خبر رسید که اکبر لطفی مدیر سابق امور مالی شرکت ملی صنایع پتروشیمی کنار گذاشته شد ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۹    
نسخه الکترونیکی شماره 962 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مدرک مهارت ICDL جهت ثبت نام در سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی فقط می تواند از مراکز مورد تایید سازمان امور اداری و استخدامی کشور و یا بنیاد ICDL ایران باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت نفت هند از وزارت دارایی خواسته حدود 48 تا 50 میلیارد روپیه (673.7 میلیون دلار) برای خرید نفت در 8 تا 9 نفتکش بسیار بزرگ در اختیار آن قرار دهد تا ذخایر استراتژیک خود را پر کنند.
پاون   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر اصلاح الگوی مصرف و مقاوم سازی اقتصاد در صنعت برق را با ثمرات فراوانی همراه دانست و خاطرنشان کرد: پیشتازی توانیر در این عرصه، اقبال سازمان برنامه و بودجه و حرکت سایر سازمان ها از جمله وزارت نفت در این مسیر را به همراه داشته است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت، طرح بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت را یکی از مهم ترین تحولات حوزه منابع انسانی وزارت نفت در سال های اخیر عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح در افزایش امنیت شغلی همکاران مشاغل اصلی - تخصصی مدت موقت موثر است.
وزارت نفت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
1398/12/27 سه شنبه متن ابلاغیه بیژن زنگنه به معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و مدیران عامل چهار شرکت اصلی به شرح زیر است: به منظور ایجاد انگیزه بیشتر و استفاده بهینه و مؤثر از تجربیات و خدمات مفید و ارزنده این دسته از کارکنان به ویژه شاغلین در مشاغل اصلی - تخصصی شرکت های اصلی ...
اقتصاد آنلاین / وزارت نفت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزیر نفت جزئیات درخواست متقاضیان برای احداث پالایشگاه و پتروپالایشگاه با استفاده از سرمایه مردمی را تشریح کرد و گفت: درخواست اولیه 117 متقاضی برای احداث این پالایشگاه ها دریافت و بررسی شد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نخستین خودرو فرماندهی عملیات و ارتباطات مدیریت بحران وزارت نفت و همچنین نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد؛ خودرویی که به عنوان بیمارستانی صحرایی در شرایط بحران استفاده می شود و دارای سه بخش، چهار تخت با امکانات اورژانس پیشرفته، اتاق CPR احیا، ژنراتور، تجهیزات دفع فاضلاب بیمارستانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام سابق شرکت پالایش و پخش گفت: اقدام وزارت نفت در انعقاد تفاهم نامه تولید کک سوزنی جنبه تبلیغاتی دارد نه عملیاتی. زیرا مطالعات نشان می دهد تولید کک سوزنی در پالایشگاه بندرعباس و امام خمینی از بعد فنی و اقتصادی زیر سوال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۲    
عضو کمیته انرژی سازمان دیده بان و شفافیت گفت: متاسفانه اجرای مناقصات پروژه های نفتی در سامانه ستاد از سال 92 متوقف شده است. وزارت نفت پاسخ دهد، چرا این سامانه علیرغم شفاف سازی و جلوگیری از بروز فساد در مناقصات استفاده نمی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : ظرفیت تولید نفت ایران با نصب سکوی سرچاهی اس-1 میدان مشترک سلمان روزانه تا 6 هزار بشکه افزایش پیدا کرد. این درحالی است که ایران با سخت ترین تحریم ها علیه نفتش روبه رو است.توسعه میادین مشترک نفتی و گازی کشور به عنوان یکی از مهم ترین محورهای بیژن زنگنه برای تصدی وزارت نفت مطرح شد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از در نظر گرفتن تسهیلات جدیدی برای کارکنان قرارداد مدت موقت این وزارتخانه جهت ثبت نام در سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ ظرفیت تولید نفت ایران با نصب سکوی سرچاهی S1 میدان مشترک سلمان روزانه تا 6 هزار بشکه افزایش پیدا کرد این در حالی است که ایران با سخت ترین تحریم ها علیه نفت ایران رو به رو است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اشتباهات وزارت نفت در حوزه صادرات گاز شامل قطع واردات گاز از ترکمنستان، تعلل در صادرات گاز به پاکستان، عملکرد ضعیف در ماجرای کرسنت و غفلت از حفظ و افزایش صادرات به ترکیه و عراق نشان می دهد که این وزارتخانه هیچ برنامه مشخصی در این حوزه ندارد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نفت در دستورعملی به شرکت های اصلی، فرعی و مستقل تابع وزارت نفت با توجه به افزایش احتمال اقدام های خرابکارانه از سوی دشمنان ایران بر ضرورت ارتقای پایداری شبکه های اتوماسیون صنعت نفت تأکید کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۶    
وزیر نفت دستورعمل تسهیل شرایط ثبت نام کارکنان قرارداد مدت موقت در سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی را به منظور فراهم آوردن فرصت و ایجاد انگیزه بیشتر برای استفاده بهینه و موثر از تجربیات و خدمات مفید و ارزنده کارکنان قراردادی مدت موقت صنعت نفت اواسط اسفندماه ابلاغ کرد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به ادعاهای غیرکارشناسی درباره آیین نامه اجرایی توسعه صنایع پتروپالایشی در مصاحبه جلیل سالاری با خبرگزاری فارس، به منظور تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس حوزه گاز صادرات را بهترین روش برای مدیریت مازاد تولید گاز عنوان کرد.واد سلیمانپور با اشاره به اینکه با نصب آخرین سکوی فاز 13 پارس جنوبی ابتدای هفته جاری، بخش فراساحل پارس جنوبی (به جز فاز 11) تکمیل شد، اظهار داشت:در نتیجه این اقدام ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کمیته سلامت شرکت پالایش نفت اصفهان با اجرای دستورعمل های وزارت نفت درباره چگونگی پیشگیری از بحران ویروس کرونا، طرح هایی را برای مقابله با ویروس کرونا ارائه و اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۰    
هرچند صنعت پالایش در ایران به تحریم ها گره خورده اما توانسته تا حد مطلوبی از بحران عبور کند. تلاش برای ارتقای پالایشگاه های نفت خام از یک سو و توسعه پالایشگاه های میعانات گازی از سوی دیگر، سبب شده تا کشور در زمینه فراورده های نفتی به ویژه بنزین و گازوئیل تا حدود زیادی از واردات بی نیاز شود.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت گفت: به منظور اجرای طرح اصلاح نظام پیمانکاری، 795 شغل پیمانکاری در وزارت نفت ساماندهی و استانداردسازی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۳    
جایگاه داران سوخت می گویند با وجود ابلاغیه وزارت نفت و نگرانی ها در رابطه با گسترش ویروس کورونا، حدود 80 درصد مردم حاضر به اعتماد کردن به اپراتورها نیستند. افزایش بنزین دزدی و پرداخت پول نقد و زمان سوخت گیری از دیگر دغدغه های بنزینی شیوع ویروس کرونا است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۰:۳۷    
سخنگوی وزارت نفت ایران: عدم توافق اوپک پلاس برای کاهش تولید نفت یک واقعیت غیرمنتظره است که تأثیر منفی بر همکاری بین اوپک و سایر کشورها خواهد گذاشت.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی از ساماندهی و استانداردسازی 795 شغل پیمانکاری در وزارت نفت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تماس خود با معاون پارلمانی رئیس جمهور و مطرح کردن همین موارد با تاکید بر نقش وزارت نفت گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز از مطالبات چند هزار میلیاردی صنایع خوزستان از وزارت نفت خبر داد و گفت: بخش خصوصی برای استیفای حقوقش به کدام مقام باید مراجعه کند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس نفت و انرژی گفت: تا سال 92 مناقصات پروژه های نفتی در برخی شرکت های وزارت نفت مثل شرکت پتروشیمی در سامانه ستاد انجام می شد که با آمدن زنگنه متوقف شد. کنارگذاشتن سامانه ستاد فساد در مناقصات نفتی را افزایش داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – در سال آینده وزارت نفت مجاز به انتشار 3 میلیارد دلار اوراق مالی اسلامی است، در کنار آن بانک های عامل نیز می توانند تا سقف 3 میلیارد دلار تسهیلات ارزی و ریالی به سرمایه گذاران طرح های بالادستی نفت اعطا کنند.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۷    
نسخه الکترونیکی شماره 961 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد.
وزارت نفت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
1398/12/17 شنبه ابلاغیه بیژن زنگنه به شرح زیر است: نظر به سیاست وزارت نفت برای بهبود معیشت نیروهای زحمتکش شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد (پیمان های مستمر غیرپروژه ای)، همان گونه که قبلا اعلام شده بود ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اگرچه براساس تفاهمنامه ای که 4 سال پیش میان وزارت راه و شهرسازی با وزارت نفت بسته شد قرار بود که 65 هزار کامیون فرسوده کشور در مدت 4 سال نوسازی شود اما طی این مدت فقط 5000 کامیون نوسازی شده است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بدون نتیجه ماندن هشتمین نشست وزارتی اوپک پلاس در وین، کاهش قیمت نفت و وارد شدن به کانال 45 دلار، ابلاغیه های اخیر وزیر نفت در حوزه سرمایه انسانی، تمهیدات وزارت نفت و شرکت های تابع برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را می توانید در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام اسبق شرکت پالایش و پخش گفت: در حالی وزارت نفت و سازمان محیط زیست با جعل اسناد ادعا می کردند که آلودگی هوای تهران در سال های 88 تا 92 به دلیل ریفرمیت پتروشیمی ها است که امروزه آن را ناشی از عدم وزش باد و باران می دانند.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به مصوبات ستاد فرماندهی مقابله با کرونای استان تهران گفت: ظرفیت بیمارستان های نیروهای مسلح، وزارت نفت و تأمین اجتماعی برای مقابله با کرونا مورد استفاده قرار می گیرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۲۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به اینکه با توجه به شرایط حاکم در استان تهران و پیچیدگی و وضعیت خاص استان با اعضای ستاد فرماندهی ستاد جلسه ای برگزار شد ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت نفت: بیژن زنگنه، وزیر نفت صبح امروز چهارشنبه 14 اسفند برای شرکت در یکصد و هفتاد و هشتمین نشست اوپک وارد وین و بدون معطلی از فرودگاه خارج شد و به سوی محل اقامت حرکت کرد و به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
از همان روزه های نخست ورود کرونا به کشور، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از آماده باش مراکز چهارده گانه خود خبر داد و تداوم روند بررسی ها و اطلاع رسانی ها را در این زمینه در دستور کار دارد و شرکت های تابع وزارت نفت نیز به فراخور شرایط کنونی، تمهیدات پیشگیرانه را دنبال کردند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 می گوید: از آنجا که بانک های ملت و سپه دو بانک اصلی کشور به شمار می آیند اگر به بخشی از طلب های سررسید شده خود رسیدگی کنند می توانند تسهیلات بیشتری در اختیار بخش خصوصی و تولیدکنندگان قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: بهبود وضع قراردادهای کارکنان مدت موقت و ارتقای وضعیت کارکنان غیر هیئت علمی رسمی پژوهشگاه صنعت نفت به دستور وزیر نفت انجام می شود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، این چهره سیاسی که در دهه شصت عهده دار سمت هایی، چون استانداری و وزارت نفت بوده است، در ادامه اظهار داشت: زمان جنگ هیچ کسی ناامید نشد، چون مسئولین، مردم را از خود و همچنین، مردم مسئولین را از خودشان می دانستند ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
افزایش دریافتی و برخورداری از بیمه تکمیلی مطلوب برای همه کارکنان پیمانکار وزارت نفت در قالب اجرای ابلاغیه اصلاح نظام پیمانکاری صنعت نفت، برنامه ریزی برای توانمندسازی کارکنان مدت موقت و ایجاد تسهیلات برای بهبود وضع قراردادهای این کارکنان و تداوم مشمولیت کارکنان غیرهیئت علمی رسمی پژوهشگاه صنعت نفت و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵    
براساس بخش نامه وزارت نفت کارکنان موظف به سوختگیری همه خودروها بمنظور پیشگیری کرونا شدند