سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۹:۱۴Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «وزنه برداری»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۴    
اقتصاد ایران: در اولین گردهمایی نواب رئیس بانوان هیئت های وزنه برداری سراسر کشور لباس دختران که مورد تایید وزارت ورزش است رونمایی شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۵    
اولین گردهمایی نواب رئیس بانوان هیأت های وزنه برداری سراسر کشور در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۱    
اولین گردهمایی نواب رئیس بانوان هیأت های وزنه برداری سراسر کشور در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: تبریز میزبان مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان آسیا خواهد بود.
هفته نامه شما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۶    
زمان به سرعت می گذرد و سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران قصد دارد تیمی را به رقابت های جهانی اعزام کند که بیشتر اعضای آنان را وزنه برداران جوان که نخستین حضورشان را در این مسابقات تجریه خواهند کرد ،تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰    
نایب قهرمان وزنه برداری جهان و بازی های آسیایی گفت: به دلیل این که پس از عمل جراحی خیلی زود سعی کردم تمریناتم را انجام دهم و به بازی های آسیایی برسم نتوانستم کارهای زیر سازی لازم را بر روی زانویم انجام دهم از این رو برای این که آسیب دیدگی ام بیشتر نشود به مسابقات جهانی نمی روم و درمانم را دنبال می ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۸    
با اعلام سرمربی تیم ملی وزنه برداری سعید علی حسینی به دلیل مصدومیت مسابقات جهانی را از دست داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳    
علی امان زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان ایران برای آمادگی حضور در رقابت های پاراآسیایی آخرین تمرین های خود را از اول مهر ماه در تهران آغاز کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۵    
با اعلام سرمربی تیم ملی وزنه برداری سعید علی حسینی به دلیل مصدومیت در مسابقات جهانی حضور نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۵۲    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: سعی خواهیم کرد تیم را به جایگاه قهرمانی نزدیک کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۷    
اقتصاد ایران: سیامند رحمان که در رقابت های اخیر وزنه برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به عنوان قهرمانی دست یافت، عنوان برترین وزنه بردار شرکت کننده در این مسابقات را هم از آن خود کرد.
طرفداری   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۱    
رحمان بهترین وزنه بردار قاره کهن شد. طرفداری- سیامند رحمان عنوان برترین لیفتر آسیا را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با پایان مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا-اقیانوسیه در کیتاکیوشو ژاپن، فهرست نامزدها برای انتخاب بهترین وزنه بردار قاره کهن اعلام شد که در این بین ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶    
سیامند رحمان که در رقابت های اخیر وزنه برداری قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به عنوان قهرمانی دست یافت، عنوان برترین وزنه بردار شرکت کننده در این مسابقات را هم از آن خود کرد.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۴    
بانک ورزش - سیامند رحمان به عنوان قوی ترین وزنه بردار معلول قاره آسیا انتخاب شد. به گزارش بانک ورزش، با پایان مسابقات وزنه برداری معلولان قهرمانی آزاد آسیا-اقیانوسیه در کیتاکیوشو ژاپن، فهرست نامزدها برای انتخاب بهترین وزنه بردار قاره کهن اعلام شد که در این بین ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۱    
تهران - ایرنا - رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری ایران هم زمان با هفته سوم لیگ روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۰    
بین دو نیمه دیدار نساجی و استقلال از بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشورمان تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۵    
تیم وزنه برداری معلولان کشورمان با هدایت مربی قزوینی خود، بر سکوی دومی بخش تیمی رقابت های قهرمانی آسیا ایستاد.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۰    
ایران ورزشی آنلاین / رضا عباسپور - هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری قرار است برای شاگردان حسین برخواه در اردوی تیم ملی وزنه برداری حکم انتخابی و رکوردگیری نفرات اعزامی به رقابت های جهانی ترکمنستان را داشته باشد. ...
سینا خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳    
سیناخبر- هیأت وزنه برداری این شهرستان یک دوره مسابقه وزنه برداری گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رده های سنی نوجوانان و جوانان در محل سالن شهیدان سامع شهرضا برگزار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۴    
محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که حدود 12 رئیس بازنشسته در فدراسیون های ورزشی فعالیت می کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی درباره عملکرد کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 اظهار داشت: مجموع معدل کاروان معدل خوبی بود ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹    
هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان و رکوردگیری نهایی بازیکنان تیم ملی حاضر در اردوی تیم ملی به صورت همزمان در روزهای 3و 4 مهرماه برگزار می شود.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
و به نقل از فدراسیون وزنه برداری، هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان باشگاه های کشور (جام شهدای مدافع حرم) و همچنین رکوردگیری نهایی هفتمین مرحله اردوی بازیکنان تیم ملی بزرگسال برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۰    
هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان و رکوردگیری نهایی ملی پوشان حاضر در اردوی تیم ملی برگزار می شود.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۴    
مسابقات قهرمانی وزنه برداری پیشکسوتان آسیا و اقیانوسیه 2018 در پنانگ مالزی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱    
عضو تیم ملی وزنه برداری کشورمان گفت: پس از ناکامی در بازی های آسیایی جاکارتا هجمه های زیادی علیه من صورت گرفت و شک ندارم هدف این افراد لطمه زدن به ورزش ایران است.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۰    
هاشم عطاردی ، از کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان که در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان آسیا و اقیانوسیه 2018 در پنانگ مالزی شرکت کرده بود، موفق به کسب نشان طلای مسابقات وزنه برداری شد.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۱    
حسین ضازاده معتقد است که برخلاف ادعا های بعضی مسئولان فدراسیون وزنه برداری، آیان و محمد جلود نه تنها هیچ دشمنی با وزنه برداری ایران ندارند بلکه از حامیانش هم هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۰    
پس از ناکامی چهار وزنه بردار ایران در بازی های آسیایی جاکارتا سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت با دعوت از نفرات جوان و جویای نام یک نوع پوست اندازی را در تیم ملی ایجاد کند.
1ورزش   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۲:۱۶    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ایران درباره ی شانس دو وزنه بردار ایران در المپیک جوانان 2018 گفت: یوسفی و عسگری دون روی کاغذ شانس رفتن روی سکو دارند و مدعی کسب مدال هستند و امیدوارم بتوانند مزد زحماتشان را بگیرند.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۳    
عادل فردوسی پور وقتی از محمدرضا زنوزی شنید که او انتخاب سرمربی را به هیات مدیره تیمش واگذار کرده گفت: آقا اونا که کاری ندارند بنده های خدا؛ نظر خودتون مهمه! شما مثل اون بنده خدایی هستید که با خودش مشورت می کرد بعد به خودش پاداش می داد هستید ...