شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۶:۴۹Nov 2018 17

جدیدترین خبرهای «وزنه برداری»

ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
گروهی از دانشمندان دانشگاه آیوا آمریکا با انجام تحقیقاتی اعلام کردند یک ساعت انجام حرکات وزنه برداری در طول هفته خطر ابتلا به سکته های مغزی و قلبی را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
ملی پوش تیم ملی وزنه برداری گفت: آلبگوف و تالاخادزه هم با تمرینات و شرکت در مسابقات مختلف به این سطح از توانایی دست یافتند و آن چنان نیست که آدم فضایی باشند و قافیه را به آن ها ببازم.
شوشان   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که برگزاری مسابقات وزنه برداری جام فجر در اهواز که گزینشی المیپک محسوب می شود، کار بسیار سنگینی است، گفت: تمام استان باید برای برگزاری هر چه بهتر این رقابت ها کمک کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۰    
اهواز – ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اراده خوبی برای برگزاری مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر در این استان وجود دارد و امیدواریم با حمایت استاندار این رقابت ها به بهترین شکل برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۷    
اهواز – ایرنا - رییس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: میزبانی مسابقات وزنه برداری بین المللی جام فجر (گزینشی المپیک توکیو) به اهواز واگذار شد که این موضوع نشان از جایگاه وزنه برداری خوزستان در کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۴    
رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به میزبانی خوزستان از رویداد بین المللی جام فجر، گفت: مقرر شد که این رویداد که گزینشی المپیک توکیو نیز است، از 15 تا 20 اسفندماه سال جاری در اهواز برگزار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۱    
عضو تیم ملی وزنه برداری نسبت به صحبت های اخیر اکبر خورشیدی فر مربی تیم ملی واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳    
تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی وزنه برداری ایران با ابراز رضایت از کسب عنوان سومی تیم ملی در رقابت های قهرمانی جهان در ترکمنستان گفت: ملی پوشان با وجود همه فشارها و تغییر چهره این تیم، در این مسابقات آبروداری کردند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۴    
تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی وزنه برداری ضربه برداری زدن سیلی در گوش وزنه بردار را امری مرسوم عنوان و تأکید کرد که محمدرضا براری طی روزهای اخیر خلاف واقعیت حرف زده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۴:۰۱    
فعالیت در رشته ورزشی وزنه برداری راهکاری آسان، اثرگذار برای رسیدن به تناسب اندام و پیشگیری از ابتلا به یک بیماری خطرناک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۴۰    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: توانستیم به نتایجی که از روز اول قولش را به جامعه وزنه برداری و مردم داده بودیم برسیم و دل مردم را شاد کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۰    
در جریان مسابقات جهانی وزنه برداری و در حرکت دو ضرب، برخواه سرمربی تیم ملی به صورت براری ضربه زد تا پرده گوش او پاره شود.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۲    
حسین رضازاده و اظهار نظر درباره نتایجی که تیم ملی وزنه برداری در مسابقات جهانی گرفت.رییس سابق فدراسیون وزنه برداری در ابتدا گفت: خب بازی های جهانی را که همه دیدند.انیکه چه اتفاق هایی افتاد و چه اتفاق هایی هم نیفتاد.در هر صورت به نظرم باید یک فکر اساسی شود. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۸    
تیم ملی حفاری عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر وزنه برداری را به دست آورد.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۳    
رییس کمیته انضباطی فدراسیون وزنه برداری می گوید در صورت شکایت براری یا برخواه یا حتی برعکس به جنجال اخیر ورود خواهد کرد.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴    
اکبر خورشیدی فر، از برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری تمام قد دفاع کرد.
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۲:۱۰    
پایگاه خبری تحلیلی قم پرس :
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۴۵    
علی ضیا در برنامه فرمول یک با کنایه، به موضوع پاره شدن پرده گوش علیرضا براری در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان با ضربه سرمربی تیم ملی که می خواست او را برای زدن وزنه آماده کند، پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۰    
ایرنا - تهران - دومین روز از هفته چهارم و پایانی لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های ایران امروز چهارشنبه در دسته 109،102وبه اضافه109کیلو گرم در تالار وزنه برداری آزادی برگزارو درپایان تیم های بیمه رازی ، شرکت ملی حفاری اهواز وعقاب نیروی هوایی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را آز آن خودکردند.*9*
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۵    
اهواز - ایرنا - مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی حفاری گفت: تیم وزنه برداری ملی حفاری با کسب 2 هزار و 601 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های کشور در سال 97 دست یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۹    
تیم وزنه برداری بیمه رازی پس از 4 هفته و کسب 2752 امتیاز به عنوان قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاههای کشور در سال 97 دست یافت.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۹    
با برگزاری رقابت های هفته چهارم، بیمه رازی به عنوان قهرمان لیگ برتر وزنه برداری معرفی شد.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۵    
ایران ورزشی آنلاین /رضاعباسپور - پرونده رقابت فینال لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور مثل سال های قبل خیلی بی سروصدا و بدون تماشاچی در نالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران با قهرمانی مجدد باشگاه بیمه رازی بسته شد ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۵    
علی داوودی با احتساب رکوردهای مسابقات جهانی 2018 ترکمنستان در فینال لیگ برتر وزنه برداری صدرنشین دسته فوق سنگین شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۹    
اهواز - ایرنا - رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت: آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور را داریم و سعی می کنیم این رقابت ها را در کیفیت بهتری نسبت به پارسال برگزار کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵    
ملی پوش وزنه برداری گفت: در روز مسابقه سرگیجه ام به اندازه ای بود که کادر فنی فکر کرد من روز مسابقه کافئین مصرف کرده ام.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۴    
بیمه رازی برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر وزنه برداری ایران شد.
روزنامه گل   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۱    
وزنه برداری هر جا که باشد، سایه حاشیه را از سرش کم نمی کند. این بار اما این حاشیه را نه ورزشکار و مسایل دیگر، بلکه رییس فدراسیون رقم زد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۶    
ملی پوش تیم ملی وزنه برداری گفت: در همه جای دنیا کنار وزنه برداران روانشناس حضور دارد که به آنها روحیه بدهند، در ایران به ما سیلی می زنند تا روحیه ما برگردد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: در حال حاضر بی اخلاقی هایی در حال رخ دادن است و با توجه به این که خودم هم سرمربی تیم ملی بودم یکسری بی اخلاقی ها را خودم هم تجربه کرده ام.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۳    
درگیری لفظی بین ملی پوش وزنه برداری و سرمربی تیم ملی به خاطر پاره شدن پرده گوش براری به اینستاگرام کشیده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۶    
با احتساب رکوردهای مسابقات جهانی در پیکارهای فینال لیگ برتر کشور، عارف خاکی و سهراب مرادی صدرنشین اوزان 89 و 96 کیلوگرم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۵    
تبریز- ایرنا- دبیر هیات وزنه برداری آذربایجان شرقی با بیان اینکه تحرک مناسبی در این رشته در استان به وجود آمده است، گفت: پس از حضور امیر حقوقی در مسابقات جهانی بزرگسالان ترکمنستان 2 وزنه بردار تبریزی نیز به تیم ملی جوانان ایران دعوت شدند.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۴    
مربی وزنه برداری گفته می خواستم وزنه بردارمان را از نظر روحی آماده کنم که پرده گوشش پاره شد؛ خبری که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۲    
مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: برخواه فقط می خواست براری هوشیار برای زدن وزنه دوم روی تخته برود و اتفاقی که برای گوش او افتاد ناخواسته بود.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۵    
وزنه برداری که به دلیل سیلی سرمربی تیم ملی پرده گوشش پاره شده، می گوید آنقدر این سیلی ها به صورتش محکم بوده که جلوی دست برخواه را گرفته است!
ملیت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۵    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: متاسفانه براری با مطرح کردن حر ف های خلاف واقع، دروغ می گوید و دل ما را به درد آورد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۵    
فانوس زاگرس؛ شکوفه نیکمرام و پریسا جهانفکریان دو بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که به اردوی تیم ملی در رشته وزنه برداری دعوت شده اند. به گزارش فانوس زاگرس به نقل از ایل بانو شکوفه نیکمرام و پریسا جهانفکریان دو بانوی وزنه بردار کهگیلویه و بویراحمدی هستند که به اردوی تیم ملی دعوت شدند [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۹    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران واکنش تندی به اظهارات اخیر محمدرضا براری در خصوص آسیب دیدگی اش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۸    
از سوی فدراسیون وزنه برداری ایران هاشم ملاشفیعی به عنوان مربی تیم ملی نوجوانان انتخاب شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۹    
رضا بیرالوند، ستاره جدید وزنه برداری در مسابقات جهانی، می گوید: ثبت احوال اشتباه کرده وگرنه فامیلی من هم بیرانوند است و با علیرضا بیرانوند هم طایفه ام.
پانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۵    
تهران (پانا) - محسن بیرانوند، دبیر فدراسیون وزنه برداری، نتایج تیم ملی را در مسابقات جهانی نشان دهنده روند رو به پیشرفت این رشته دانست. محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری در گفت وگو با پانا درباره عملکرد تیم ملی وزنه برداری در رقابت های جهانی گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۴:۱۱    
میزان آسیب دیدگی گوش وزنه بردار ملی پوش ایران پس از مراجعه به پزشک متخصص مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۴۶    
قهرمان دسته فوق سنگین وزنه برداری جوانان جهان گفت: رقابت با حریفان داخلی در فوق سنگین در ایران از المپیک سخت تر است و اگر کسی بتواند به عنوان نماینده ایران معرفی شود مدالش حتمی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۴۱    
قهرمان وزنه برداری جهان گفت: من با وجود مصدومیت هر طور بود خودم را به مسابقات جهانی رساندم و توانستم قهرمان شوم اما برخی ها الان هم که دوباره طلا گرفتم می گویند رکوردهایم پایین بوده است.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۵    
هفته چهارم و پایانی لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور در سال 97 از امروز (سه شنبه) در تالار وزنه برداری آغاز شد. در دسته 55 کیلوگرم، هفت وزنه بردار رقابت کردند و در نهایت محمدجواد صبح مفرح از تیم عقاب نیروی هوایی با مجموع 208 کیلوگرم در صدر این وزن ایستاد. ...