سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۲:۴۰Jan 2019 22
 

جدیدترین‌های «وزنه برداری»

باشگاه خبرنگاران   ۵۸ دقیقه پیش    
حسین رضا زاده قهرمان سابق وزنه برداری جهان معتقد است پیروزی انقلاب اسلامی سر آغازی برای تحول در ورزش مناطق محروم و شهرستانی های با استعداد بود.
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
خالدی نایب رئیس هیئت وزنه برداری استان نیز در این جلسه کمبودتجهیزات را یکی از مهمترین مشکلات وزنه برداری در تمام رده های سنی و بانوان استان دانست و عنوان کرد: هیئت وزنه برداری جزء هیات نمونه استان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
بهدادسلیمی مدال طلای جهانی 2011 را به موزه ورزش اهدا کرد و گفت: این مدال برای من و مردم بسیار خاطره انگیز است. به گزارش تابناک ورزشی، بهدادسلیمی مدال طلای جهانی خود که در مسابقات وزنه برداری 2011 به دست آورده بود را به موزه ورزش اهدا کرد ...
وانا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
بهداد سلیمی، ملی پوش پیشین وزنه برداری ایران گفت: جلسه ای چند ماه پیش با مرادی داشتم و یکسری صحبت ها انجام شد، اما فدراسیون وزنة برداری تمایلی برای همکاری با من ندارد.
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
بهداد سلیمی گفت: فدراسیون وزنه برداری تمایل ندارد که با من کار کند و می خواهد با همین نفراتی که هستند ادامه دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
دارنده مدال طلای وزنه برداری جهان و المپیک گفت: شانس اول کسب مدال طلای کاروان ایران در المپیک 2020 سهراب است.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
محسن محمود صفری اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در جام فجر و قهرمانی آسیا 2019 از شنبه در مجموعه آزادی آغاز شده است. مربیان تیم ملی از 17ورزشکار برای حضور در این اردو دعوت کردند که برخی از ورزشکاران در اردو حاضر نشدند ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
بعد از این که بهداد سلیمی از وزنه برداری خداحافظی کرد، خیلی ها روی توانایی سعید علی حسینی در دسته فوق سنگین حساب باز کرده بودند. این وزنه بردار اردبیلی هم چند هفته قبل از مسابقات جهانی 2018 به بهانه مصدومیت از اردوی تیم ملی انصراف داد؛ اتفاقی که واکنش تند سرمربی تیم ملی را به همراه داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
زاهدان - ایرنا - رئیس هیات وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: علی نارویی و ایوب اکاتی 2 وزنه بردار این استان امروز/دوشنبه/ به رقابت های قهرمانی کشور اعزام شدند.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۷    
مجمع انتخابات رئیس هیات وزنه برداری هرمزگان در سالن اجتماعات ادارهکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۸    
تهران - ایرنا - رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور از فردا (سه شنبه) با حضور 181 وزنه بردار از 29 استان کشور در شهرستان امیدیه آغاز می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۶:۲۹    
لیست اولیه تیم ملی وزنه برداری در مسابقات جام فجر که گزینشی المپیک است، مشخص شد. به گزارش خبرگزاری همسو، چهارمین دوره مسابقات وزنه برداری جام فجر 10تا 14 اسفند در اهواز برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۲:۲۱    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: وضعیت ملی پوشان در ابتدای اردوی تیم ملی بد نیست و امیدوارم سعید علی حسینی هم در روزهای آینده به جمع اردونشینان اضافه شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۵۶    
دعوت از کیانوش رستمی به اردوی تیم ملی وزنه برداری یکی از پرحاشیه ترین تصمیمات چند وقت اخیر ورزش کشور بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۵۰    
ایسنا : رئیس فدراسیون وزنه برداری تاکید کرد نظارت بیشتری بر تمرینات کیانوش رستمی خواهد بود. علی مرادی گفت: بارها دراین خصوص صحبت و نظرات خود را اعلام کرده ایم ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۱    
بندرعباس- ایرنا- با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری هرمزگان، محمد راستی به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.
روزنامه گل   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۵    
حسین توکلی سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری مثل خیلی های دیگر از مصاحبه کی روش بعد از دیدار با عراق در جام ملت های آسیا ناراحت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۰    
مربی سازنده وزنه برداری گفت: برخی ها از کجا تشخیص داده اند که سعید علی حسینی می خواهد خداحافظی کند؟ او هیچ حرفی در این خصوص نزده و تصمیمی هم نگرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۸    
اعضای کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر بجنورد حمایت قاطع و ویژه خود را از هیئت وزنه برداری خراسان شمالی اعلام کردند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۸    
پدر سعید علی حسینی دلیل غیبت او در اردوی اخیر تیم ملی وزنه برداری را سفر این وزنه بردار دسته فوق سنگین به کشور آذربایجان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴    
اهواز - ایرنا - رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت: 200 وزنه بردار در رقابت های قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) در امیدیه به روی تخته می روند.
وانا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۶    
قهرمان المپیک 2016 ریو همچنان غایب اردوی تیم ملی وزنه برداری است و ظاهرا قرار است تا کاپ پادشاهی تایلند خودش به تنهایی تمرین کند.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۰    
سرپرست هیات وزنه برداری خراسان شمالی از اعزام سه وزنه بردار استان به رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور و انتخابی تیم ملی در امیدیه اهواز خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۰    
دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: تا زمانی که یک ورزشکار خودش به ما اعلام نکند مرا بازنشسته معرفی کنید، این کار را انجام نخواهیم داد چون خداحافظی کردن از دنیای قهرمانی یک تصمیم کاملا شخصی است.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۳    
سهراب مرادی با آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری بار دیگر در قامت یک فوق ستاره منظم به عنوان اولین نفر در تمرینات حاضر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۱    
رئیس هیات وزنه برداری استان هرمزگان گفت: طی چهارماه سرپرستی، 21 مدال کشوری برای استان کسب کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۶    
ورزشکاران استان چهارمحال و بختیاری به مسابقات قهرمانی وزنه برداری آقایان کشور اعزام شدند.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۵    
مربی تیم ملی وزنه برداری غیبت ملی پوش سنگین وزن را در تمرینات غیرموجه دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۲    
مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری در حالی از جمعه آغاز شده که علی حسینی تنها غایب غیرموجه این مرحله از اردو است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۵    
رئیس فدراسیون وزنه برداری با بیان اینکه کار سختی در المپیک توکیو داریم، گفت: نظارت بیشتری بر تمرینات کیانوش رستمی خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۳:۱۴    
رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: عملکرد بانوان در این رشته با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از آغاز فعالیت آن در کشور نمی گذرد بسیار عالی بوده و امیدوار به کسب مدال در المپیک 2024 توسط بانوان هستم .
جنوب ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵    
با رای بالای مجمع عمومی هیات وزنه برداری استان هرمزگان، محمد راستی رئیس این هیأت شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵    
اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در حالی از امروز آغاز شد که چند چهره شاخص و نامدار در تمرینات نخستین روز حضور نداشتند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۵    
کمیته ملی المپیک از نایب رییس آمریکایی فدراسیون جهانی وزنه برداری برای برگزاری کلاس آموزش مربی گری وزنه برداری زنان دعوت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰    
بندرعباس – جمیله دبیری نیا : در مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری استان هرمزگان باحضور رییس فدراسیون وزنه برداری کشور ، نماینده فدراسیون وزنه برداری ، مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان محمد راستی رییس هیات وزنه برداری استان شد .
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۱    
چهار وزنه بردار در آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری حضور نداشتند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- سجاد انوشیروانی، سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری گفت: جریانی وجود دارد که می خواهند من را دوباره مقابل کیانوش رستمی قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۰    
مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری استان با حضور اعضا برگزار، و محمد راستی به مدت چهار سال به کرسی این هیات رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۸    
طی اعلام فدراسیون وزنه برداری کشور دو تن از مربیان لرستان توانستند به عنوان مربیان برتر کشور انتخاب شوند.
روزنامه گل   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۰    
نبود نام محمدرضا براری در لیست دعوت شده ها به اردوی تیم ملی وزنه برداری بیشتر از هر چیزی به چشم آمد. حتی بیشتر از دعوت شدن کیانوش رستمی...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۸:۲۰    
تهران- ایرنا- دارنده مدال طلای رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان در سال 1999 یونان گفت: انتخابات فدراسیون، نوید بخش روزهای خوب برای این رشته خواهد بود و امیدوارم که خانواده وزنه برداری از دوره رکود و بی انگیزگی ایجاد شده، رهایی یابد.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶    
کیانوش رستمی، وزنه برداری که در چند سال اخیر خارج از اردوی تیم ملی خود به تنهایی و با مربیگری برادرش تمرین می کرد، در اسامی وزنه بردارانی که به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، نامش عنوان شده است. آیا معنی این مسئله بازگشت به تمرینات گروهی توسط کیانوش رستمی است؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱    
سعید محمدی از آذربایجان شرقی، به عنوان مربی ادواری وزنه برداری به اردوی تیم ملی دعوت شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۱    
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛سعدی رشیدی سرپرست هیات وزنه برداری استان کرمانشاه گفت : از سوی فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۲    
اهواز - ایرنا - ترکیب تیم وزنه برداری خوزستان برای حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور مشخص شد.
شوشان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۷    
رقابت های قهرمانی وزنه برداری کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی شهرستان امیدیه برگزار می شود.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۳    
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: برخی که اصرار بر نفهمیدن دارند، آرزوها و خواسته های خود را به عنوان خبر بیان می کنند که کاملا خلاف واقع است.به گزارش سایت فدراسیون وزنه برداری، علی مرادی با بیان اینکه برخی تعابیر عجیب و مغرضانه ...
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۷    
نقدی بر صبحت های سرمربی پیشین تیم ملی وزنه برداری؛ مردم نیوز : صحبت های اخیر علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری به محل مناقشه ای برای درگیری با سرمربی سابق تیم ملی و باز شدن اختلافات قدیمی تبدیل شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۶    
اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در مجموعه ورزشی آزادی از 28 دی آغاز می شود
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۵    
افشین حیدری از برگزاری مراسمی در اهوازی به منظور اهدای مدال طلای مسابقات وزنه برداری المپیک لندن2012 به نواب نصیرشلال خبر داد.