سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۱:۰۰Jul 2020 14

جدیدترین‌های «ولایت فقیه»

 
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۰    
حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار شکوهمند نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه و خون شهیدان تحقق پیدا کرده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان تداوم انقلاب اسلامی را تضمین می کند، گفت: مجلس خبرگان رهبری ضمانت اجرای مسأله ولایت فقیه را بر عهده دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم ضمن انتقاد از وضعیت معیشتی فرهنگیان و بازنشستگان گفت: به دولت پیشنهاد می کنم به جای شعار ولایت مداری در عمل تابع مقام معظم رهبری باشند و بیانیه گام دوم را سرلوحه کار خود قرار دهند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم جشنواره مالک اشتر هوانیروز که صبح امروز در ستاد فرماندهی هوانیروز برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی امروز محبوب دل مردم است و دلیل این محبوبیت خدا محوری ارتش است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران، ولایت محوری و بر مدار ولایت خدا بودن را از ویژگی حزب الله بیان کرد و گفت: باید ادامه دهنده راه ولایت فقیه باشیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- چهاردهمین دوره خارج فقه و اصول با هدف تربیت طلاب بصیر و انقلابی برگزار می شود. به گزارش خبرنگار شفقنا، اتمام پایه ده و موفقیت در آزمون ورودی، التزام عملی به ولایت فقیه و آرمانهای جمهوری اسلامی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه کمیسیون بررسی راه های پاسداری و حراست از ولایت فقیه ، مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صمداله محمدی گفت: بزرگترین مشکل جامعه امروزی ما مباحث معیشتی و فرهنگی است اگر ما می خواهیم معیشت و فرهنگ پایداردینی داشته باشیم راهی جز زیر چترولایت قرارگرفتن با ادامه مکتب سردارسلیمانی نداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۲    
در فرازی از وصیت نامه شهید مرتضی پورامامی آمده است: پشتیبان ولایت فقیه باشید و مردم را نسبت به جنگ و جبهه و دانشگاه تربیت و تزکیه آشنا و تشویق نمائید.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۴    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ماکو گفت: حماسه نهم دی ماه اعتراض ملت بصیر ایران اسلامی به کج رفتاری بعضی افراد بود که از اعتقادات و باور های دینی مردم سوء استفاده کردند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۳:۱۵    
کاربران، خواستار پایان سکوت وزارت ارشاد و دستگاه قضا در قبال اقدام سخیف روزنامه اصلاح طلب حامی دولت و جلوگیری از عادی سازی روند تخریب جایگاه ولایت فقیه شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۴    
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با طرح مباحث مختلف گفت: بیاییم شعار مرده سازش با دشمن را از ذهن ساده لوحان پاک کنیم و با وحدت حول ولایت فقیه محکم مقابل دشمن بایستیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۶    
مدیر گروه تربیت فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی تربیتی المصطفی(ص) از برگزار دوره تربیت مدرس ولایت فقیه با همکاری دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری و معاونت سیاسی اجتماعی حوزه های علمیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۰    
اخیرا نامه ای از آیت الله سید ابوالقاسم خوئی مبنی بر موافقت وی با تشکیل نظام جمهوری اسلامی منتشر شده است. اهمیت این نامه به این جهت است که سال ها اینطور وانمود می شد که ایشان درباره ولایت فقیه نظری مخالف با امام خمینی(ره) دارند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم گفت: گروه های آموزشی این دانشگاه با مشارکت دفتر نمایندگی ولایت فقیه و مقام معظم رهبری در استان پیگیر احصای چالش های برنامه علمی زیارت شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار محمد رضایی گفت: دشمنان به خوبی جایگاه رفیع ولایت فقیه را شناخته اند و با بسیج کلیه امکانات و فضاسازی های رسانه ای می کوشند این جایگاه را تضعیف کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تفسیر آقای موسوی خوئینی ها از ولایت فقیه تفسیر غیر اسلامی است. حرف ایشان درباره ولایت فقیه، یک امر غیرعقلایی است. نامه به امام خامنه ای نیز با همین نگاه نگاشته شده است و نامه ای غیر عقلایی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
منصور الهی کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی نوشت: آقایانی که ظاهرا از سر دلسوزی درست می گوید که دم از مشکلات مردم می زند. اما باطنا کذابند و دروغ می گویند، وقتی آدرس اشتباه می دهند. به قول مولوی، سوراخ دعا را گم کرده؛ اما نه از سر بی خبری.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاه حسینی با اشاره به اینکه عده ای تنگ نظر قصد سیاسی و جناحی کردن بسیج را دارند، تاکید کرد: هر کس دل در گرو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه و آرمان شهدا دارد، بسیجی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسن تسخیری با بیان اینکه شهدای مدافع حرم زیر چتر ولایت شعار هیهات من الذله سر دادند، گفت: مردم نباید مسیر شهدا را فراموش کنند و باید پشتیبان ولایت فقیه و پاسدار انقلاب باشند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روحانی گفت: امروز منافقین به رهبری نامه می نویسند و تمام مشکلات را به گردن ایشان می اندازند و هدفشان قداست زدایی است تا عظمت ولایت و رهبری را از چشمان مردم بیندازند
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۶    
فرازی از سخنان شهید ابراهیم جعفری: من و شما که ادعای پیروی از خط ولایت فقیه را داریم ایجاد مسئولیت می کند که نسبت به جنگ توجه بیشتری داشته باشیم
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دوره های تخصصی غیرحضوری با موضوع مهارت های بیان تفسیر ، آشنایی با معارف مهدویت ، آشنایی با ولایت فقیه ، مهارت های ترک گناه در اسلام ، آشنایی با اصول فرزندپروری ، آشنایی با مبانی تربیت دینی نوجوان و مهارت های تندخوانی در خوزستان برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۵۰    
شهید حسین نودراری در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: کسی که می تواند ما را زودتر به ا... برساند و راه حق و خط صادق ولایت فقیه و امام خمینی است و تا جان دارید در این راه جانفشانی کنید
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۲    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم علیه السلام گفت: ولایت فقیه و اطاعت از رهبری معیار حق و باطل است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۰    
در فرازی از وصیت نامه شهید محمد بلباسی آمده است: از امت حزب الله می خواهم که امام را تنها نگذارند و از اسلام و ولایت فقیه پیروی کنند و مواظب اعمال و گفتار خود باشند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: امروز به برکت امامت ولایت فقیه ذلت بر دشمنان حاکم شده است.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در آیین گرامیداشت میلاد امام ررضا(ع) با اشاره به جایگاه والای ولایت و امامت، ولایت را استمرار توحید و مکمل نبوت دانست و گفت: توحید و نبوت بدون ولایت، ابتر و بی ارزش است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تولیت حوزه علمیه نورالاصفیاء گفت: امام رضا(ع) با حدیث مشهور کَلِمَةُ لا إلهَ إلّا اللّهُ حِصنی... مساله ولایت فقیه را زنده کردند. خداوند به ولی فقیه شرح صدر می دهد، امروز شرح صدر رهبرمعظم انقلاب در کل دنیا نظیر ندارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین مصلحی با بیان اینکه امام رضا(ع) احیاگر مسأله ولایت فقیه بودند، گفت: حکمت و ذکاوت را می توان در آینه کلام رهبر انقلاب مشاهده کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۰    
به اعتقاد سروش محلاتی، آیت الله صدوقی از معدود علمایی هستند که رهنمود حضرت امام را جدی گرفتند و با طرح دیدگاه های خود درباره پیشنهاد ولایت فقیه، فضای فرهنگی و سیاسی کشور را برای به تصویب رسیدن ولایت فقیه در مجلس خبرگان آماده کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ولایت فقیه را موجب ایمنی کشور در مقابل توطئه ها عنوان کرد و گفت: این نعمت بزرگ در چهل سال گذشته کشور را در پیچ های تاریخی و حساس از شر دشمنان نجات داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۱    
ولایت فقیه منهای اسلام ذهنیت متعفنی است که معمولا توسط قضات فراری، روحانیون مجرم، نمایندگان رانت خوار مجلس، دیپلمات های... (بابا های آقازاده ها) مطرح می شود.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۷    
گروه ناجا-فرمانده یگان ویژه استان خراسان جنوبی گفت: استقلال، امنیت و پیشرفت کشور بر محور ولایت فقیه است و انقلاب اسلامی ایران با محوریت ولایت فقیه به پیروزی رسید .
مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای مأموریت خود در خدمت رسانی به طلاب معزز، اقدام به جذب کارشناس فناوری اطلاعات از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی می نماید. متقاضیان می توانند در صورت داشتن شرایط ذیل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. شرایط عمومی: 1. تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران؛ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کتاب های پاره نوشته های پیشاسقراطی ، ولایت فقیه یا ولایت فقها؟! ، هویت ، طلوع از مغرب ، نیمه تاریک و آنژل منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از بیانات امام خمینی (ره) درباره نظارت ولایت فقیه بر کشور را در ادامه مشاهده می کنید.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۲    
مطالعات تفسیری در چهار دهه پس از انقلاب را می توان در دو جریان طبقه بندی کرد؛ جریان قرائت رسمی از دین و جریان قرائت غیررسمی. جریان قرائت رسمی مبتنی بر گفتمان این همانی دیانت و سیاست است که دو مولفه مهم دارد که شامل ولایت فقیه و اعتقاد به حداکثری بودن قلمرو دین است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۵    
روزگاری رحیم پور ازغدی می گفت ولایت فقیه سلطنت ملّا و آخوند و سلطنت شاه روحانی نیست. خود رهبری می گوید من به شما عرض بکنم؛ هیچ نظر کارشناسی ای که مخالف با نظر این حقیر باشد، مخالفت با ولایت نیست؛ دیگر از این واضح تر؟! .. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس با بیان اینکه تفکر بسیجی عامل پیروزی در تمام عرصه هاست، گفت : خط ما خط ولایت فقیه است و ما فرامین خود را از منویات مقام معظم رهبری سر لوحه می گیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی، انقلاب اسلامی را بین الطلوعین ظهور دانست و گفت: ولایت فقیه دوران تمرین پذیرش ولایت معصوم است، کسی که عاشق امام زمان (عج) است نمی تواند بگوید نائب ایشان را دوست ندارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۰۵    
اصلاح طلبان افراطی و سکولار در دهه اوّل انقلاب (دهه شصت)، دارای تفکرات چپ گرایانه تند و افراطی بودند، لیکن در پایان این دهه و به ویژه بعد از رحلت امام خمینی و مواجه شدن با انتخاب آیت الله العظمی خامنه ای به منصب ولایت فقیه و رهبری نظام ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۲۹    
به گزارش جماران؛ علی لاریجانی، نماینده ادوار مجلس، در پستی اینستاگرامی به مناسبت سالگرد شهادت شهید بهشتی نوشت: آیت الله شهید دکتر بهشتی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با همفکری سایر بزرگان، بنای حزب جمهوری اسلامی را گذاشت و نظام دینی مردم سالار را صاحب الگو کرد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۴    
مردم نیوز : یک فعال رسانه ای در توییتر نوشت: مخالفت شماباراهبرد نه جنگ نه مذاکره کاملاً قابل درک است، راهبردشما همواره این بوده وهست: مذاکره و آنگاه جنگ! تمام مذاکراتی که دوستان شما کرده اندابتدا مولفه های قدرت رااز دست ایران خارج کرده وسپس کشور رابه آستانه جنگ کشانده ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع) قم را مرکز انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: باید زندگانی و شیوه و اثر شهدا نوشته شود چراکه آنها همه هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه فدا کردند و به همین جهت باید از فرصت های پیش رو نهایت استفاده را داشته باشیم.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۷    
اگر اینهایی که تا قبل از ولایت فقیه با مردم خاکی و متواضع بودند حالا برای مردم قیافه گرفتند و حرکت کردند و نشست و برخاست کردند، اگر در رفت و آمدهایشان بوق و کرنا و اسکورت و پس برو پیش بیا پیدا کردند، اگر به جای اینکه در خانه هایشان بنشینند کاخ نشین شدند، اگر گارد برای خود درست کردند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۶:۰۱    
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه شهید آیت الله بهشتی با در نظر گرفتن مصلحت کشور بدون ایجاد حساسیت با گروه ها و احزاب برخورد می کرد،گفت: مطیع محض ولایت فقیه ویژگی شهید آیت الله بهشتی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید سعید محمودی در وصیت نامه خود آورده است: از اسلام راستین تحت رهبری امام امت و ولایت فقیه و روحانیت متعهد و مسئول که در واقع در استمرار و تداوم حرکت اولیا و انبیاء می کوشند دست نکشید و از آنها پشتیبانی کنید و حافظ خون شهیدان و ارزش های مقدس انقلاب اسلامی باشید.