یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۱:۴۵Jul 2020 12

جدیدترین‌های «گرد و خاک»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۴ دقیقه پیش    
برای امشب و فردا در غالب نقاط استان وزش باد شدید و گرد و خاک با جهت شمالی تا شرقی پیش بینی می شود.
قم نیوز   ۳ ساعت پیش    
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم گفت: آسمان قم طی امروز نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک و در برخی مناطق همراه با بارش پراکنده باران است.
قم - شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت افزایش گرد و غبار و آلاینده ذرات معلق هوا در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد و گرد و خاک در شرق و شمال شرقی استان باعث افزایش غبار محلی در اوایل روز و کاهش کیفیت هوای اصفهان می شود.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم گرد و خاک در مناطق شرقی و مرکزی و احتمال بارش های پراکنده در شمال این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی هشداری در سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۶    
طبق پیشبینی سازمان هواشناسی بارش ها در مناطق ساحلی دریای خزر، مناطق شمال غرب و البرز مرکزی، به ویژه استان های البرز، تهران، قزوین و سمنان بارش ها ادامه می یابد. همچنین باید منتظر وقوع بارش های پراکنده در مناطق جنوب شرق کشور شامل جنوب استان کرمان و شمال و شرق استان هرمزگان نیز بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی وهشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که طی پنج روز آینده رگبار پراکنده باران در برخی از استان های کشور پیش بینی می شود، گفت: فردا و پس فردا (23 و 24 تیر) وزش باد شدید و گرد خاک در نوار شرقی کشور تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و در برخی ساعات توام با افزایش آلاینده های جوی برای امروز (یکشنبه) در مناطق مختلف استان خراسان رضوی پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۵    
هواشناسی چهارمحال وبختیاری درباره وزش باد شدید واحتمال خیزش گردوخاک در این استان هشدارداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در جنوب سمنان، جنوب تهران، اصفهان و استان های قم و مرکزی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود که در برخی ساعات با گرد و غبار همراه خواهد بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ناپایداری های جوی و وزش باد توام با گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و مرکز این استان تا سه روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان اعلام کرد: کاهش دما، باراش قطرات باران و وزش باد و گردوخاک برای هفته جاری در استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید به همراه گردوخاک در برخی مناطق این استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۷    
بنابر اطلاعیه اداره کل هواشناسی خراسان شمالی از اواخر امروز شنبه وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی وزش باد و گرد وخاک محلی هوای کلانشهر اصفهان در برخی مناطق ناسالم برای عموم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در 9 استان کشور طی دو روز آینده خبر داد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا منصوریان با انتشار پستی آتشین در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: هر کس به روشی افتخار ایران در اسیا رو دوست داره. خیلی دوست داشتم طلبم از استقلال عزیزم بیست میلیارد تومان بود و من بیست میلیارد تومان رو می بخشیدم ولی فقط دو میلیارد تومان بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تیم های امدادی و عملیاتی خراسان جنوبی برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در خراسان جنوبی در آماده باش کامل هستند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از خبرآنلاین، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از اجرا نشدن محدودیت تردد در مسیر جنوب به شمال محور هراز و همچنین اجرای محدودیت تردد در آزادراه تهران-شمال خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان در شرق و شمال استان کرمان پیش بینی می شود.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۱:۴۳    
مدیر محترم سایت و کانال بازتاب ایلام/با اهداء سلام: چندی پیش مطلبی در"بازتاب ایلام" درج و منتشر شد مبنی بر اینکه جمعی از ساکنان مجتمع علوم پزشکی از ایجاد گرد و خاک شکایت کرده بودند ...
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۲۵    
در فصل زمستان و هنگام کوچ گرفتاریها، فرصت بازی کردن را از تمام مردم عشایر صلب کرده، اما در فصل تابستان هنگامی که ایل در ییلاق است و اواخر زمستان که از قشلاق خارج شده اند و بارندگی های بهاره گرد و خاک ها را شسته و هوا را تمیز است، فرصتی مناسب برای بازی است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۴۷    
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم گفت: آسمان قم روز جمعه صاف در بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک همراه خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۵    
وزش باد های شدید 120 روزه سیستان در خراسان جنوبی تا اوایل هفته آینده سبب خیزش گرد و خاک خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وزش باد شدید در استان تا اوایل هفته آینده سبب خیزش گرد و خاک خواهد شد.
سلام نو / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فارس نوشت: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعد از ظهر امروز تا یکشنبه 22 تیر، در شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل، وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:در دو روز آینده در مناطق شرق وزش باد همراه با گرد و خاک و در غرب و جنوب استان اصفهان بارش های خفیف و پراکنده دور از انتظار نیست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن هشدار وزش باد شدید همراه با گرد و غبار در منطقه زابل گفت: در هفته آینده در مناطقی از شمال غرب و سواحل دریای خزر نیز بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ایرنا نوشت: کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: برای امروز به خصوص عصر و اوایل شب در تهران و برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب، ارتفاعات شمال البرز، ارتفاعات زاگرس مرکزی، ارتفاعات کرمان، شمال و شرق کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش باد خواهیم داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
چند راننده لودر و بلدوزر را انتخاب کرد گفت کسانی را می خواهد که داوطلب شهادت باشند. احمد به فرمانده زرهی گفت دو سه تا نفربر بیار جلو روبروی عراقی ها با سرعت به چپ و راست حرکت کنند و گردوخاک راه بیندازند تا دید آن طرف کور بشه و بتونیم خاکریز رو به هم وصل کنیم.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در دوئل زاکانی-تاجگردون، مرد برنو بر دوش، بر زمین افتاد تا کسی که حاضر است با روحانی تا جهنم هم برود، بیشتر از این در بهشت سبز اصولگرایان، ایام عمر را سپری نکند! اما آیا ماجرا پایان یافته است؟ آیا قرار است با مهر عدم تایید اعتبارنامه تاجگردون، پرونده بسته شود؟ آیا با فرونشستن گرد و خاک تاجگردون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
آسمان قم در روز جمعه با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک همراه خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز تا شنبه در نواحی جنوبی و غربی به ویژه در مرز جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز تا شنبه در نواحی جنوبی و غربی به ویژه در مرز جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۷    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: گرد و خاک نقاط مختلف این استان را از روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده فرا می گیرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. تاریخ انتشار: 09:46 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635725
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان از تداوم گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و جنوب شرق این استان در 24 ساعت آینده خبرداد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای کشور در سه روز آینده تشریح کرد. به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، امین حسین نقشینه گفت: برای امروز مناطق شمالی استان های تهران، البرز، قزوین و سمنان، ارتفاعات کرمان، جنوب استان یزد، ارتفاعات زاگرس مرکزی، جنوب سیستان و بلوچستان ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران، وزش باد شدید و رعدوبرق تا شنبه هفته آینده 13 استان و افزایش دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز در خصوص طولانی شدن پیک بیماری کرونا درخوزستان و بالا بودن آمار مرگ و میر نسبت به سطح موردانتظار توضیح داد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: پیش از بروز بحران کرونا، موضوع گرد و غبار یکی از مهمترین چالش های پیش روی ایران بود. چالشی که هنوز هم بر قوت خود باقی است اما بیم آن می رود که با سر درآوردن بحران های جهانی و منطقه ای و محلی دیگر ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تدوام گرد و خاک در مناطق شمال، شرق و مرکز این استان خبر داد و گفت: احتمال بارش های پراکنده در نیمه غربی استان اصفهان در 24 ساعت آینده دور از انتظار نیست.
فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: کارشناس هواشناسی استان قم اظهار داشت: آسمان قم امروز کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و گرد و خاک و در برخی مناطق همراه با رگبار باران است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه نصیرنیوز به نقل از هواشناسی تهران، آسمان این استان طی پنج روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد انتظار می رود. همچنین امروز در نواحی جنوبی و غربی به ویژه در مرز جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قم - کارشناس هواشناسی استان قم اظهار داشت: آسمان قم امروز کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و گرد و خاک و در برخی مناطق همراه با رگبار باران است.