دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۴:۰۶Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «گرد و خاک»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
طوفان و گرد و خاک ، سه شنبه وارد سیستان و بلوچستان می شود.
آی اسپورت   ۶ ساعت پیش    
آی اسپورت- تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر گرد و غبار برگزار شد. تمرین عصر امروز (یکشنبه) پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. * بازیکنان پیش از شروع تمرین در سالن بدنسازی به کار با وزنه پرداختند و ساعت 19:15 برای تمرین به زمین آمدند. ...
خبرورزشی   ۷ ساعت پیش    
سرخپوشان امروز در شرایطی عجیب تمرین خود را در استادیوم شهید کاظمی پشت سر گذاشتند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
کرج - ایرنا- پدیده گرد و خاک عصر یکشنبه مناطق مختلف استان البرز به ویژه جنوب غربی این استان را فرا گرفته است.
ناطقان   ۹ ساعت پیش    
سعیدی نسبت به احتمال وقوع سیل در شمال کشور و وقوع پدیده گردوخاک در جنوب شرقی کشور در روزهای آتی هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به پیش بینی های هواشناسی این استان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و همچنین بارش های رگباری پدیده جوی غالب در نواحی شمالی استان و ارتفاعات است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۷    
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش 3 درجه ای دمای هوای و وزش باد شدید ، گرد و خاک طی 2 روز آینده در استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۵    
غلامرضا حسنی غربا روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از عصر امروز افزایش ابر و وزش باد شدید که در نواحی جنوب استان سمنان با گرد و خاک همراه است پیش بینی می شود. وی خاطرنشان کرد: در ارتفاعات و نواحی شمالی استان سمنان نیز بارش رگبار گاهی همراه با رعد و برق دور از انتظار نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۱    
کارشناس هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت:وزش باد خیلی شدید (85 تا 95 گاهی بیش از 100 کیلومتر برساعت) سبب توفان گردوخاک واختلال در حوزه حمل ونقل جاد های، ریلی وهوایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۰    
باد شدید همراه با گردوخاک از فردا تا اوایل هفته آینده پدیده غالب جوی شمال سیستان و بلوچستان است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۷    
یحیی قاینی پور روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با نفوذ جریانات ناپایدار و مرطوب شمالی به استان، بارشهای رگباری همراه با افزایش ابرناکی برای امشب و فردا در نواحی شمالی و شمال غرب استان خراسان رضوی پیش بینی شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۸    
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گردوخاک در زابل سبب شد که غلظت ذرات معلق در هوای این شهر به 1501 میکروگرم بر مترمکعب معادل 10 برابر حد مجاز برسد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۲    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز(28 مرداد) از خیزش گرد و خاک در پایتخت طی فردا(29 مرداد) خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- امروز بعد از ظهر در برخی نقاط استان های سمنان، تهران ، البرز، قم ، مرکزی ، شمال اصفهان ، قزوین ، زنجان ، وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۴    
زاهدان - ایرنا - کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در شمال این استان را در بر می گیرد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۵۳    
اکوفارس: روز های یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم، جنوب تهران و جنوب سمنان محتمل است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۷    
اقتصاد ایران: روزهای یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم، جنوب تهران و جنوب سمنان محتمل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۹    
روزهای یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم، جنوب تهران و جنوب سمنان محتمل است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۸    
نادر شفیع خدایی روز شنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: در 24 ساعت آینده نیز آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط مه رقیق و در قسمت های شمالی و مرکزی استان گاهی همراه با وزش باد و احتمال گردوخاک پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۱    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طی دو روز آینده از گستردگی سرعت وزش باد در منطقه کاسته می شود و پدیده وزش تندباد و گردو خاک را در نیمه شرقی استان از جمله سربیشه، نهبندان، درمیان و زیرکوه خواهیم داشت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۱    
رئیس گروه پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش بادهای 120 روزه در زابل به 97 کیلومتر بر ساعت رسید و گردوغبار ناشی از آن غلظت ذرات غبار در هوای این شهر را به 8 برابر حد مجاز رساند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۱    
کارسناس هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت:اواخرشب وصبح فردا درشهر های شمالی همچنان وزش بادشدید بوده و درنقاط مستعد توفان گردوخاک خواهیم داشت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۱    
طبق نقشه های هواشناسی امروز برای غالب استان های کشور جوی پایدار پیش بینی می شود. به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، در نقشه های هواشناسی برای غالب استان های کشور جوی پایدار دیده شده است و تنها در شرق و شمال شرق زابل وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۲    
مرتضی اثمری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شدت وزش باد در نواحی شرقی و جنوب شرقی استان خراسان رضوی بیشتر و همراه با گرد و خاک خواهد بود. وی اظهار داشت: میانگین دما در این استان تا روز یکشنبه هفته آینده روند افزایشی دارد و از روز دوشنبه کاهش خواهد یافت. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۷    
به گزارش ایرنا، توفان گرد و خاک در 2 دهه گذشته تبعات اجتماعی و اقتصادی مخربی برای استانهای درگیر با این پدیده بویژه روستاهای چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان داشته است. ریزگرد پدیده ای اتمسفریک و مجموعه ای از گرد و غبار، دود و دیگر ذره های خشک معلق در هوا که باعث کدر شدن آسمان می شود، است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۷    
رسول راشکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با بروز توفان شدید همراه با گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان از اوایل هفته نیروهای عملیاتی هلال احمر در منطقه حاضر و خدمات رسانی به مردم را آغاز کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۰    
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی صبح امروز (جمعه؛ 26 مردادماه) را تشریح کرد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۳:۱۰    
اکوفارس: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، در دو روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان آفتابی پیش بینی می شود. در این مدت پدیده غالب در شمال شرق و شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید، در برخی ساعات باد و گرد و خاک خواهد بود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۵۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش پراکنده در استان های گیلان و مازندران گفت: در برخی نقاط استان های قم، مرکزی و همدان طی امروز و فردا (24 و 25 مرداد) در برخی ساعات گرد و خاک پیش بینی می شود.