سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۱۴:۵۷Jul 2020 7

جدیدترین‌های «رئیس سازمان غذا و دارو»

 
موج   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه منطقی نیست واردت دارو به کشور صفر شود اعلام کرد تلاش می کنیم توازن را در این حوزه برقرار نماییم.
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: میزان ارز تخصیص یافته برای واردات مکمل در سال 96، 174 میلیون دلار بود که در سال 97 به 105 میلیون دلار و در سال 98 به 72 میلیون دلار و در سه ماهه اول سال جاری نیز حدود 8 میلیون دلار بوده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو گفت: میزان تولید ماسک سه لایه در حد نیاز کشور است و هرگز مجوز صادرات نداشته و برای مدتی ماسک N95 مجوز صادرات داشت که متوقف شده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تلاش ما بر صفر کردن واردات در حوزه دارو و مکمل ها نیست، روند تولید مکمل ها را در کشور رو به رشد خواند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در آمریکا از تایید سخنان رئیس جمهوری این کشور درباره تولید واکسن بیماری کووید-19 در آینده نزدیک خودداری کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امروز به صورت روزانه حدود 6 الی 7 میلیون ماسک در کشور تولید می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: خوشبختانه مشکلی از بابت کمبود ماسک در کشور نداریم و مردم نباید نگران باشند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین، محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذاودارو در حکمی سیدحیدر محمدی را به عنوان مدیرکل جدید امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذاودارو منصوب کرد. محمدی جانشین غلامحسین مهرعلیان در این سمت شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا با استفاده از سیستم حمل و نقل زمینی و دریایی شیر خشک های مورد نیاز را تامین کنیم و به زودی این کمبودهای جزئی برطرف می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۵۶    
مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه فارمکس پیش از ظهر امروز با حضور محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو و ارتباط تصویری با سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هتل المپیک برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۴    
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه اگر ارزآوری بر ارزبری غالب شود، چهره داروسازی کشور در دنیا عوض خواهد شد، گفت: امیدواریم مردم کشورمان و کشورهای منطقه از داروهای ارزان قیمت و باکیفیت بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ظرفیت تولید داروی کشور 4 برابر نیاز کشور است و می توانیم جمعیتی حدود 300 میلیون نفر را پوشش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امیدوارم در سال های نزدیک ارزآوری در حوزه دارو بر ارزبری غالب شود و چهره داروسازی کشور در دنیا عوض خواهد شد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فارس نوشت: محمدرضا شانه ساز در برنامه انتهای الوند در مورد تامین داروی بیماران مبتلا به کرونا، اظهار کرد: علیرغم اینکه هیچ داروی خاصی برای درمان کرونا شناخته نشده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۲    
کیش- ایرنا- معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروی کشور در جریان سفر خود به جزیره کیش از چند واحد تولیدی و آرایشی این جزیره بازدید کرد.(عکس ها از: فاطمه یاقوتی..)
کیشوند   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۲:۲۳    
شانه ساز شرکت های آرایشی بهداشتی که در کیش قرار دارند را توانمند دانست و اظهار نمود : پتانسیل بالا شرکت های دانش بنیان ، آرایشی بهداشتی و دارویی در کیش باعث شده که دیدگاهها نسبت به این شرکت ها تغییر کند .
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو کشور گفت: فعالان بخش خصوصی از جمله شرکت های دارویی و دانش بنیان با بهره گیری از ظرفیت، دانش فنی و پتانسیل های ایجاد شده در این منطقه موفق به صادرات محصولات شبیه سازی شده به کشورهای اروپایی شدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو کشور در مراسم بهره برداری از دستگاه تشخیص ویروس کرونا دربیمارستان کیش گفت: با توجه به رفتار چندگانه ویروس؛ فعالیت های تولید واکسن با پیچیدگی های خاصی همراه شده و تولید واکسن 18 تا 24 ماه طول خواهد کشید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان قائم مقام رئیس سازمان غذا و دارو از دپوی حدود 30 میلیون ماسک در کشور خبر داد و گفت: روزانه حدود 2.5 میلیون ماسک در واحدهای صنعتی و همین تعداد ماسک در کارگاه های خانگی در کشور تولید می شود.
تحلیل بازار / رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو گفت: با راه اندازی اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور، شاهد صرفه جویی 20 میلیون دلاری هستیم و این افتخار بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران است که در شرایط مدیریت ویروس کرونا، تعداد زیادی از شرکت های دارویی برای افتتاح و رونمایی از خطوط تولید خود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از خودکفایی در تولید قلم و داروی انسولین در دو سال آینده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه انسولین قلمی در ردیف داروهایی با بیشترین ارزبری قرار دارد، گفت: با راه اندازی اولین خط تولید انسولین قلمی در کشور سالانه 20 میلیون دلار صرفه جویی خواهیم داشت
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: راه اندازی خط تولید انسولین قلمی حدود 20 میلیون دلار صرفه جویی ارزی برای کشور به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پردیس- رئیس سازمان غذا و دارو کشور با اشاره به اینکه تولیدات داخلی ارزبری کشور را کاهش می دهند، گفت: شرکتهای دانش بنیان می توانند در تولید 400 میلیارد تومانی داروهای جدید مشارکت کنند.
پردیس- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تولید قلم تزریقی انسولین از ارزبری 20 میلیون دلاری جلوگیری می کند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس سازمان غذا و دارو از ممنوعیت فروش دارو به صورت اینترنتی خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۴    
رئیس سازمان غذا و دارو اعلام کرد تبلیغ و فروش اینترنتی دارو و انواع مکمل ها ممنوع است.
اقتصاد آنلاین / سلامانه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، محمدرضا شانه ساز، رییس سازمان غذا و دارو طی نامه ای به رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فاتب اظهار کرد: با توجه به گزارشهای دریافتی و اخبار واصله، سایت های غیرمجازی به نام داروخانه مجازی (با نام های داروخانه آنلاین، داروخانه آنلاین مثبت سبز، داروکده ...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تفاهم نامه استقرار مرکز شتابدهی فارماکوژنومیکس و فناوری های امیکس محاسباتی در مجتمع فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امضا شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ورود شتابدهنده ها چهره ارائه خدمات پزشکی و داروسازی را در آینده تغییر خواهد داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: از اول امسال ارز مورد نیاز دارو تخصیص داده نشده است البته با مکاتبه وزیر بهداشت با دولت، بانک مرکزی قول داده است، 380 تا 400میلیون دلار ارز تا پایان خرداد تخصیص بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: قیمت دارو باید به نحوی مدیریت شود که کمترین افزایش پرداختی از جیب مردم را داشته باشیم، همچنین مراقبت کنیم که تولیدکنندگان بتوانند دارو را تولید کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۶    
به گزارش سپید ، سعید نمکی در زمستان 97 و درست در همان روزهای نخست آمدنش به وزارت بهداشت در قامت سرپرست در اقدامی قابل تامل رئیس سازمان غذا و دارو را برکنار می کند و در پاسخ به انتقادها می گوید که هدفش ایجاد شفافیت در عرصه دارو و تجهیزات پزشکی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، بر حمایت کامل از رویداد ملی کرونا روایت، به منظور مستندسازی اقدامات صورت گرفته در این حوزه تاکید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: با بازگشایی کارخانه باختر بیوشیمی بخشی از داروهای ضد ویروس موردنیاز کشور در کرمانشاه تولید خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۵    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو از بازگشت باختر بیوشیمی به خط تولید دارویی کشور پس از قیمت گذاری های جدید خبر داد
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به علت برخی کمبودها در زمینه تأمین برخی اشکال انسولین، در عین حال اقدامات انجام شده جهت تولید داخلی این اقلام در آینده نزدیک را تشریح کرد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در سال 99 صادرات دو میلیارد دلاری در حوزه صنایع لبنی هدفگذاری شده است. محمدرضا شانه ساز 18 خردادماه در جریان بازدید از شرکت کالبر در شهرک صنعتی شماره یک اراک با تاکید بر اینکه حفظ سلامت لبنیات یکی از وظایف سازمان غذا و داروست افزود ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فاز نخست اولین شهرک تولید مواد موثره دارویی خاورمیانه و خط تولید کامل استامینوفن در کشور افتتاح شد. به گزارش سپید، این پروژه ملی با دستور وزیر بهداشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان غذا و دارو کشور گفت: 2 میلیارد دلار صادرات برای صنایع لبنی کشور در سال جاری هدفگذاری شده است و این مهم در راستای توسعه صادرات غیرنفتی دنبال می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد نظری، کارشناس مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار در یادداشت خطاب به رئیس سازمان غذا و دارو نامه ای انتقادی نوشت.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۷    
دکتر محمد رضا شانه ساز؛ معاون وزیر بهداشت و درمان و رئیس سازمان غذا و دارو ایران میهمان امشب برنامه من طهران شبکه العالم خواهد بود و از آخرین وضعیت دارو در کشور خواهد گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شازند- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: امروز یکی از محورهای شعار اقتصاد مقاومتی یعنی جلوگیری از خام فروشی مشتقات نفتی، افزایش ارزش افزوده و استقلال اقتصادی به منصه ظهور رسیده است.
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ایران طی 45 روز از کشوری مصرف کننده به تولیدکننده اقلام بهداشتی مقابله با کرونا تبدیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مرحله اول نخستین شهرک مواد موثره دارویی خاورمیانه و تولید استامینوفن خاورمیانه با حضور معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان غذا و دارو و جمعی از مسئولان استان مرکزی در شرکت کیمیاگران شازند بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مرحله اول نخستین شهرک مواد موثره دارویی خاورمیانه و تولید استامینوفن خاورمیانه روز یکشنبه با حضور معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان غذا و دارو و جمعی از مسئولان استان مرکزی در شرکت کیمیاگران شازند بهره برداری شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فاز اول نخستین شهرک مواد موثره دارویی در خاورمیانه با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و ارتباط ویدئویی با وزیر بهداشت، در اراک افتتاح می شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی ما را از خام فروشی دور می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نخستین شهرک مواد موثره دارویی در خاورمیانه و خط تولید استامینوفن در مراسمی با حضور معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در شازند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.