شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۹:۵۰Dec 2019 7

جدیدترین‌های «مسلمان»

خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه بشاگرد گفت: هدف دشمنان جلوگیری از رشد دانشجویان مسلمان است.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ یوسف اسلام که خودش بیش از 40 سال پیش مسلمان شده حالا به مشاور رسانه ای خود به خاطر گرویدن به اسلام تبریک گفت. وی در روز افتتاحیه مسجد مرکزی کمبریج در انگلستان مسلمان شد.
برترین ها / نسیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: روند افزایش یک باره قیمت بنزین روند صحیحی نبود و باید طی چند سال انجام می شد. بدون شک این مسئله، باید جزء مطالبات صحیح جریان های دانشجویی باشد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین سیاست های وزارت علوم توسعه تعاملات بین المللی در حوزه های مختلف علمی و آموزشی است و یکی از اولویت های برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم که با جدیت دنبال شده است ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع زنان مسلمان نواندیش برای شرکت در انتخابات مجلس در وزارت کشور حاضر شد.
سیمرغ   ۶ ساعت پیش    
تمایل روزافزون دانشجویان مسلمان به آثار دکتر شریعتی و ترس رژیم از این موضوع باعث شد که استفاده ، توزیع و انتشارآثار شریعتی در دانشگاهها ممنوع شود
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ترجمه قرآن اداره روحانیت مسلمان جمهوری تاتارستان برنده جایزه رستم مینیخانف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
همه انسان ها نیاز به الگو دارند تا در بزنگاه های زندگی مسیر اصلی خود را گم نکنند. ضرورت داشتن الگویی که چراغ راه ما باشد، در عصر حاضر بیشتر احساس می شود.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در بیانیه ای به مناسبت 16 آذر از دانشجویان مسلمان ایرانی به عنوان نخبگان و فرهیختگان جامعه درخواست کرد نسبت به آنچه در کشور می گذرد حساس باشند. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای روزنامه گاردین از تلاش یک گروه مرموز در سرزمین های اشغالی برای تشدید اسلام هراسی و دروغ پراکنی علیه سیاستمداران مسلمان در شبکه اجتماعی فیسبوک پرده برداشت.
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی روز شنبه در حاشیه درس ماهانه اخلاق مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان به مناسبت روز دانشجو به ایرنا افزود: آنها در 16 آذر سال 1332 با حرکت انقلابی و تفکر ضد استکباری خود برگ زرینی را در تاریخ کشورمان رقم زدند و بخشی از حرکت ضد استکباری و ضد استعماری در سال های پایانی ...
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام خامنه ای: “ جُنبشِ دانشجوئی” در کشور ما در تاریخِ ثبت شده و شناخته شده ی خود، همیشه ضد استکبار، ضد سلطه، ضد استبداد، ضد اختناق و بشدت عدالتخواه بوده است.
قدس آنلاین   ۹ ساعت پیش    
اوایل دهه هشتاد بود که رهبر انقلاب در سخنرانی خود دانشجو را یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان خواندند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه شاهین دژ گفت: بصیرت و عقل مداری از شاخصه های دانشجویان مسلمان است.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله یک دانش آموز با چاقو به دیگر دانش آموزان در دبیرستانی در ایالت ویسکانسین آمریکا، یک دختر مسلمان همکلاسی های خود را به مسجد خارج از مدرسه برده و در آنجا به آنان پناه داد.
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشجو یک روشنفکر تمام عیارِ مسلمان است....
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- تشکیل هیات اجرایی از مقدمات برپایی انتخابات مجلس شورای اسلامی است که هیات اصلی آن در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان در انتخابات مجلس شورای اسلامی ویژه شهروندان مسلمان هنوز تشکیل نشده اما سه حوزه فرعی برای هموطنان پیرو ادیان الهی شکل گرفته است.
در بیانیه سازمان نشر آثار و ارزش های مشارک زنان در دفاع مقدس به مناسبت 16 آذر آمده است: دانشجوی بصیر و مسلمان ایرانی نماد کرامت جویی و مقاومت ملت بزرگ ایران در مسیر آزادگی، شرافت و عظمت و نماد مبارزه با استکبار است .
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۶:۰۹    
حوزه/ در پی چاقوکشی در یکی از دبیرستان های ایالت ویسکانسین در آمریکا، یک دختر نوجوان مسلمان همکلاسی هایش را به مسجد خارج از مدرسه برده و در آنجا پناه داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- شیر زنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، زن نه شرقی، نه غربی است. زن مسلمان ایرانی، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان، گشود و ثابت کرد که می توان زن بود، عفیف بود، محجبه و شریف بود، و در عین حال، در متن و مرکز بود. تاریخ انتشار: 06:01 - 16 آذر 1398 ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ یک جوان آمریکایی که در خانواده ای یهودی بزرگ شده بود، زمانی که برای تحصیل به اندونزی رفت با اسلام آشنا و نهایتا مسلمان شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۵۷    
حوزه/ مادر مسلمانی که فرزندش در مدرسه مورد ضرب و شتم زورگویان قرار گرفته و به خاطر داشتن دین متفاوت آزار دیده تصمیم گرفت کمپینی برای مبارزه با زورگویی و اسلام هراسی در مدارس تشکیل دهد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۲۲:۱۲    
حوزه/ خدای متعال آن چنان عظمت و جایگاه این بانو را بالا برد که کلام و سخن ایشان را هدایت برای همگان و قبر و مضجع این بانوی کرامت را محل و مکان شفا برای مسلمان و غیر مسلمان قرار داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امام جمعه چرداول گفت : مبارزه علیه حکومت شاهنشاهی پهلوی و حضور موثر و مستمر در دفاع مقدس هشت ساله درجنگ تحمیلی و خلاقیت و نوآوری از افتخارات عظیم دانشجوی ایرانی مسلمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی از اقدام رژیم صهیونیستی در ایجاد 21 صفحه در شبکه اجتماعی فیسبوک برای حمله به نمانیدگان مسلمان کنگره آمریکا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۱    
مردم کرمان امروز در حمایت از مردم مسلمان فلسطین بعد از نماز جمعه راهپیمایی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی وقوع یک حادثه تیراندازی در مدرسه ای در ایالت ویسکانسین آمریکا، یک دانش آموز مسلمان با بازکردن درب مسجدی جان سایر دانش آموزان را نجات داد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه دانشجو مسلمان عدالتخواه و به دنبال اجرای عدالت است، گفت: دانشجو باید همیشه در همه مسائل مهم جامعه مطالبه گری کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۹   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اشاره به نقض گسترده حقوق بشر از جمله حقوق مسلمان توسط آمریکا، دخالت واشنگتن در امور داخلی دیگر کشورها را محکوم کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- انتشار تصاویری از هدایت دانش آموزان به داخل مسجدی در آمریکا برای در امان ماندن از حمله یک فرد مسلح توسط یک دختر مسلمان خبر ساز شد. تاریخ انتشار: 11:58 - 15 آذر 1398 - کد خبر: 574300
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۸    
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان اظهارات مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا را محکوم کرد و آن را دلیلی بر دست داشتن آمریکا در اغتشاشات لبنان دانست.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۶    
به گزارش کردپرس، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه که در مراسم افتتاح مسجد تازه تاسیس کمبریج بریتانیا سخنرانی می کرد طی اظهاراتی با اشاره به افزایش حملات علیه مسلمانان عنوان کرد: حمله علیه اسلام و مسلمانان هر روز در حال افزایش است. باید مانع این وضعیت به وجود آمده شد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
دادگاه بین المللی رسیدگی به اتهامِ نسل کشی میانمار هفته آینده در شهر لاهه هلند برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس به نقل از رویترز، کشور آفریقایی گامبیا نوامبر گذشته دادخواستی علیه میانمار به دیوان بین المللی دادگستری در شهر لاهه هلند تسلیم و در آن کشور آسیایی میانمار را به نسل کشی اقلیت مسلمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان در این مراسم گفت: مسلمانان احکام دینی خود را با هلال تنظیم می کنند، لذا هلال احمر بیانگر این است که همه کسانی که در جمعیت هلال احمر و عضو این تشکیلات هستند در گام نخست مسلمان هستند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مومنی شریف با اشاره به شخصیت شهید رجایی و شهید بابایی گفت: هنرمند مسلمان می تواند ستاره باشد ولی شهره شدن، ستاره بودن نیست و ستاره کسانی هستند که بعد از مرگ می مانند و بیشتر نورافشانی می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل نخست وزیر انگلیس به دلیل انتشار مقاله و مطالب توهین آمیز خود درباره بانوان مسلمان برقع پوش عذرخواهی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فاطمه هوشیمو بانوی تازه مسلمان در حالی به مذهب شیعه مشرف گشته که با نیت هجرتی دائمی به ایران اسلامی وارد شده تا بتواند مسلمان مفیدتری باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۱    
عضو تجمع علمای مسلمان لبنان اظهار داشت که آمریکا با سوء استفاده از تظاهرات های مسالمت آمیز مردم لبنان درپی ایجاد فتنه و اختلاف در این کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۰    
نخست وزیر نیوزیلند اعلام کرد به دنبال آن است تا نگذارد قاتل 51 مسلمان، از جلسه دادگاه خود برای نفرت پراکنی استفاده کند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ یک دختر مسلمان 20 ساله پاکستانی تعریف می کند که چطور پس از ورود به جامعه غربی و تجربه های مختلف نژادپرستی و آزار و اذیت، پیوند دوباره ای با دین پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سه سازمان مسلمان در نروژ در پی اقدام توهین آمیز هفته های اخیر یک سازمان غیراسلامی این کشور به قرآن کریم، با هدف پیشگیری از اتفاق های مشابه در آینده، نسخه های رایگان این کتاب آسمانی را میان نروژی ها توزیع می کنند.
رهیافته   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۶    
فخرالدوله نقشی در تاسیس بانک ملی نداشته و قاراپط نیز تنها یک عرق فروش ارمنی و فاقد فضیلت خاصی بوده است
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۶    
شیعه نیوز : پرسش صعصعة بن صوحان که بود؟ چرا امام صادق( علیه السلام ) او را از معدود افرادی می داند که، امام علی( علیه السلام ) را شناخته است؟ پاسخ اجمالی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پس از آنکه مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای را به تصویب رساند تا واشنگتن واکنش جدی تری به رفتار پکن در قبال اقلیت مسلمان اویغور در سین کیانگ نشان دهد، رسانه رسمی چین امروز (پنجشنبه) در مطلبی به شدت از ایالات متحده انتقاد کرده و خواستار اقدامات تلافی جویانه جدی شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ یک گروه از جوانان مسلمان در شهر تورنتوی کانادا در ابتکار جدیدی، یک اتوبوس پناهگاه برای بی خانمان ها ایجاد کردند که به محله های مختلف شهر سر می زند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/سرانجام پس از تلاش ها و تقاضاهای فراوان، مسلمانان در حومه مریلند در نزدیکی واشنگتن توانستند عید سعید فطر را به تقویم سال 2020-2021 مدارس اضافه کرده و در این روز دانش آموزان تعطیل خواهند بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سمیه مسافر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گفت: شهدای مدافع حرم برای امنیت این کشور فرسنگ ها دورتر از خاک وطن رفتند تا دست دشمن به ناموس مردم ایران و کشورهای مسلمان نرسد تا چادر از سر زنان دختران مسلمان کنار نرود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: ایران روابط بین مردم و نیرو های مسلح مسلمان دو کشور را از اولویت های راهبردی خود می داند و مصمم است که فرصت ها و ظرفیت های لازم برای ارتقای آن را فراهم سازد.