چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۹:۱۱Apr 2020 8

جدیدترین‌های «آمریکایی ها»

 
انتخاب   ۲ ساعت پیش    
احمد رشیدی نژاد: چنانچه برای چینی ها مسجل شود که کرونا ویروس، کار آمریکایی ها و در ادامه سیاست مهار اقتصادی- ژئوپلیتیک این کشور است. لذا روند خروج شرکت ها و سهامداران غربی از خاک این کشور تداوم یابد، برای آنها چاره ای جز تغییر استراتژی جهانی شان نخواهد ماند ...
ساکنان روستای حامو سوریه با همکاری نیرو های ارتش مانع از از عبور کاروان نیرو های آمریکایی از این روستا شدند.
شریان   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: این اعتقاد باید باشد که پشت هر بن بست و پیچیدگی فرج است. در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگر محتاج این عقیده هستیم.
آی تی آنالایز   ۳ ساعت پیش    
مردم آمریکا با شیوع ویروس کرونا، در خانه ها خود را قرنطینه کرده اند و در حالی که همه سینما ها و رستوران ها تعطیل شده، راهی ندارند جز اینکه اوقات خود را آنلاین بگذرانند. ...
آمریکایی ها چند پایگاه کوچک را در عراق تخلیه کرده اند و نیرو های خود را به پایگاه های بزرگتر انتقال داده اند و حالا این سوال مطرح است آنان چه هدفی را دنبال می کنند.
نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه عراق با بیان اینکه آمریکایی ها دوستان عراق هستند و فداکاری های بسیاری برای این کشور انجام داده اند، اعلام کرد که اصل حسن همجواری و رابطه استراتژیک با قدرت های بزرگ، بغداد را به موفقیت و امنیت خواهد رساند.
برترین ها / تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: اگر فکر می کنید این روز ها مردم کار های عجیب و غریب می کنند، پس باید سری به تاریخ معاصر بزنید. آن وقت می بینید که اجداد ما کار های واقعا عجیب تری انجام می دادند. البته کار های آن ها در آن زمان قانونی بود. در این مطلب چیز های ترسناکی که در گذشته مجاز بودند را مشاهده می کنید. ...
رشت 20   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وی افزود: آمریکایی ها دوست عراق هستند و برای این کشور فداکاری زیادی کردند. عدنان الزرفی همچنین گفت که عراق باید روابطش با کشورهای همسایه را تقویت کند و با آنها روابط اقتصادی داشته باشد. ...
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها باید در زمینه فروش دارو و تجهیزات پزشکی در راستای بهره گیری از ظرفیت های اینستکس اقدامات اساسی انجام دهند.
هابیلیان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور: ننگی تاریخی برای هیات حاکمه آمریکا ایجاد شده است؛ آنها تاکنون در مسایل اقتصادی تروریست بودند از این پس در مسائل درمانی هم تروریست هستند. ...
دولت ترامپ قصد دارد اقتصاد آمریکا را هر زمان که متخصصان بهداشتی کشور اجازه دهند باز کند ولی زندگی آمریکایی ها تفاوت بسیاری خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین   ۷ ساعت پیش    
روحانی در جلسه هیات دولت: آمریکایی ها مصوبات بهداشت جهانی را نقض می کنند و در حوزه درمانی هم تروریست هستند. اگر قرار به تبعیض قائل شدن باشد برای ما قابل تحمل نیست، صندوق بین المللی باید به وظایف خود عمل کند.
روحانی در جلسه هیات دولت گفت: آمریکایی ها مصوبات بهداشت جهانی را به وضوح نقض می کنند؛ از صندوق های بین المللی می خواهیم به وظایفشان عمل کنند و اگر بین ما و دیگر کشور ها تبعیضی قائل شوند برای ما قابل قبول نیست.
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: مصوب می کنیم در زمان پرداخت یارانه اردیبهشت ماه یک میلیون به تمام خانوار های یارانه بگیر پرداخت شود.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
محمد محیی ، سخنگوی کتائب حزب الله عراق، دیروز، 19 فروردین، با بیان اینکه آمریکایی ها نباید از صبر و تحمل نیروهای مقاومت سوء استفاده کنند، تأکید کرد: تیپ های نظامی و دیگر جناح های مقاومت برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی یا بهداشتی در صحنه حضور دارند.
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ادعای آمریکایی ها درباره نبود تحریم های دارویی دروغ است و برای تحریک افکار عمومی مطرح می شود. تاریخ انتشار: 10:38 - 20 فروردین 1399 - کد خبر: 610012
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد آمریکایی ها با تشویق کشورها برای انتقال سفارتخانه هایشان به عین الاسد می خواهند در مقابل حملات احتمالی گروه های مقاومت دست پیش بگیرند.
مردم نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمدجواد جمالی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس در مورد اظهارات مقامات آمریکایی درباره کمک به ایران گفت: مردم باید بدانند که آمریکایی ها به دنبال التماس جمهوری اسلامی ایران هستند اما این آرزو را به گور خواهند برد چرا که ایرانی ها همواره نشان داده اند توان دارند هر تهدیدی را به ...
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد واگذاری پایگاه های نظامی در دست آمریکایی ها و ائتلاف ضد داعش به عراقی ها صرفا تغییر تاکتیک است.
نخست وزیر مامور تشکیل کابینه عراق با تاکید بر دوستی آمریکا با کشورش و فداکاری های آن در مسیر این دوستی وعده داد در منازعه آمریکا با ایران بی طرف بماند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: معتقدم اگر دولت پس از شهادت سردار سلیمانی با حاج قاسم ها و سردار قاآنی ها همراهی کند اختلالی در نقش آفرینی ایران در منطقه و محور مقاومت به وجود نمی آید.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر مامور تشکیل کابینه عراق ضمن تاکید بر دوستی آمریکا با کشورش و فداکاری های آن در مسیر این دوستی وعده داد که در منازعه آمریکا با ایران بی طرف بماند.
رئیس ستاد ارتش گفت: هر تحرکی چه در زیرسطح و یا روی سطح به صورت کامل توسط جمهوری اسلامی ایران رصد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۵:۰۴    
تحریم دارویی در شرایط کرونایی برای ایرانیان موضوع جدیدی نیست و این غرض ورزی آمریکایی ها به چهل سال قبل برمی گردد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۳:۳۱    
تحریم های دارویی ایران توسط آمریکایی ها را باید به دو بخش قبل از شیوع و بعد از شیوع ویروس کرونا تقسیم بندی کرد؛ زیرا انتقاد جامعه جهانی به تحریم های ظالمانه دولت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ علیه ایران پس از شیوع ویروس کرونا، وارد فاز جدیدی شده و شدت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تحریم دارویی در شرایط کرونایی برای ایرانیان موضوع جدیدی نیست و این غرض ورزی آمریکایی ها به چهل سال قبل برمی گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیته برگزاری جام جهانی 2022 قطر در بیانیه ای ادعای مطرح شده از سوی وزارت دادگستری آمریکا را در کسب میزبانی جام جهانی رد کرد.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
وبگاه نیروی دریایی آمریکا از ورود ناو گروه باتان این کشور به خلیج فارس برای انجام ماموریت در منطقه مورد نظر ناوگان پنجم دریایی ایالات متحده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به استناد داده های سازمان مربوط به کهنه سربازان آمریکا، کرونا بیشتر از شش جنگی که آمریکا در آن شرکت داشته جان آمریکایی ها را گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی موسسه گالوپ نشان می دهد 80 درصد شهروندان آمریکایی بر این باورند که شیوع ویروس کرونا زندگی آنها را مختل کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان ائتلاف فتح سرقت محموله های ماسک کشورهای دیگر از سوی آمریکا را با غارت ثروت عراق در سال 2003 مقایسه کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق: سرقت ماسک ها و تجهیزات پزشکی در شرایط کنونی و گسترش ویروس کشنده کرونا نشان می دهد که آمریکایی ها چقدر آمادگی کشتن دیگر ملت ها را دارند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس ٬ موضوع حضور نظامیان آمریکا در عراق که از سال 2003 هم زمان با اشغالگری ایالات متحده در این کشور آغاز شد؛ اکنون و پس از تصمیم پارلمان عراق برای اخراج همه نظامیان بیگانه و نیز درخواست ملت این کشور برای عقب نشینی آمریکایی ها از کشورشان به ویژه پس از ارتکاب ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با بیان اینکه ماسک دزدی آمریکایی ها دزدی دریایی مدرن است، گفت: سونامی کرونا اخلاق کانگستری آمریکایی ها را که سالها، پولها و دارایی ایران اسلامی را به ناحق بلوکه کرده، بیش از پیش عیان کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۲    
پیش از این آمریکایی ها قصد داشتند به پایگاه های حشد شعبی حمله کنند ولی ظاهراً توان این کار را ندارند و قصد ترور فرماندهان را دارند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آمریکایی ها به دروغ می گویند که می خواهند در موضوع مبارزه با کرونا به ایران کمک کنند در حالی که هدف آنها از طرح این موضوع، ایجاد اختلاف بین افکار عمومی مردم ایران و حاکمیت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: وضعیت ایران در مبارزه با کرونا از آمریکایی ها بهتر است و حداقل این است که جمهوری اسلامی تجهیزات و دارو های تاریخ مصرف گذشته را به بیماران خود نمی دهد و از نظر تامین ماسک و اقلام پزشکی نیز نیازی به دزدی ندارد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل بین الملل اظهار کرد: شیوع کرونا فرصتی برای آمریکایی ها بود که بخشی از رفتار گذشته خود در مورد ایران را با لغو تحریم ها جبران کنند ولی آنها نه تنها از این فرصت استفاده نکردند بلکه به فشار حداکثری خود علیه ایران ادامه دادند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۶    
سعدالله زارعی: آمریکایی ها علیرغم مصوبه دو ماه پیش پارلمان عراق مبنی بر خروج نظامیان خارجی از عراق به دنبال تثبیت نیروها و پایگاه های خود در عراق هستند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد باقر حسین پور در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: در آینده نزدیک، تشدید بیشتر تنش ایالات متحده و چین بعید است، زیرا آمریکایی ها در تلاش برای مقابله با با coronavirus خواهند بود. با این حال، پس از فروکش همه گیری، دور جدیدی از تقابل به نظر می رسد تقریبا اجتناب ناپذیر است ...
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۲    
بنابر تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده، بیش از نیمی از شهروندان ایالت فلوریدا از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا ناخرسند و اعتمادی به اقدامات ترامپ ندارند.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
یک تحلیلگر آمریکایی تصریح کرد: کرونا، اوضاع آمریکا را بیشتر از آنچه فکر می کنید، خراب کرده است. ما اکنون شاهد شروع آشوب و هرج و مرج در برخی مناطق هستیم. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، سی ان ان امروز سه شنبه 7 آوریل (19 فروردین) گزارش داد مرکز آمار مبتلایان به کرونا در دانشگاه جان هاپکینز اعلام کرد تا به این لحظه تعداد مبتلایان به کرونا در جهان به یک میلیون و 346 هزار و 37 تن رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران–ایرنا– بنابر تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده، بیش از نیمی از شهروندان ایالت فلوریدا از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا ناخرسند و اعتمادی به اقدامات ترامپ ندارند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: کاری که ما انجام می دهیم این است که مطمئن شویم آمریکایی ها می دانند هزینه حمله به ایران بسیار بالا خواهد بود و نه تنها مشکل کرونا را حل نمی کند بلکه مشکلات دیگری را به مشکلات آنها اضافه خواهد کرد. اگر این یقین در طرف آمریکایی ایجاد شود، آمریکا کاری نخواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که جهان درگیر مقابله با ویروس کرونا است آمریکایی ها تلاش دارند، مجدداً با بهره گیری از پرونده "رابرت لوینسون" یک بازی تبلیغاتی علیه ایران ایجاد کنند.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد آمریکایی ها به میزان قابل توجهی بیش از مردم کشورهای دیگر در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر هستند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: هر کس که می گوید اصولگرایان سرکار بیایند با آمریکا مذاکره می کنند، مگر قدرت پیش گویی دارد یا می تواند از غیب خبر داشته باشد؟ ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا ابراز امیدواری کرد، بوریس جانسون هر چه سریع تر بهبود یابد، این درحالی است که جانسون به دلیل وخیم تر شدن علائم بیماری کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرونا که در آمریکا جولان می دهد، هنوز نتوانسته است تغییری در رقابت دو حزب اصلی آمریکا ایجاد کند به گونه ای که دیوان عالی ایالت ویسکانسین به درخواست جمهوریخواهان تصمیم فرماندار دموکرات برای تعویق انتخابات مقدماتی را مسدود کرد.