یکشنبه ۲۷ مردادساعت ۲۳:۴۰Aug 2019 18

جدیدترین‌های «مفاسد»

ایرنا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: اگر چه برخورد با مفاسد اقتصادی در استان موجب سالم سازی فضای اداری شده اما نباید در میان مدیران ایجاد ترس کند و آنها را از ریسک پذیری بازدارد.
پایگاه خبری جامعه   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر علیرضا زاکانی فعال اصولگرا و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای مهم به آیه الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه نکات قابل تاملی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی، و نقش افرادی همچون طبری و برخی چهره های امنیتی بیان کرده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در نامه ای به رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد آورده است که از جانب دانشجویان پرونده کارخانه قند و سقاوه فراموش نمی شود.
– اخبار اجتماعی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری تسنیم، در سومین جلسه رسیدگی به اتهامات تعدادی از متهمان اخلال در نظام تولید کشور که در شعبه سوم دادگاه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی اسدالله مسعودی مقام برگزار شد متهم ردیف هفتم این پرونده به نام [...]
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله رییسی پس از استماع اظهارات حاضرین در جلسه با تاکید بر اینکه این موضوع نیازمند بررسی جدی است، از استاندار خواست که این موضوع را بررسی و در صورت صحت موضوع برای برخورد و ریشه کنی فساد اداری تدبیر و اقدام جدی کند. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-به دنبال رسانه ای شدن خبر استعفا و بازداشت رئیس سازمان خصوصی سازی، بار دیگر اما و اگرهایی در خصوص رد یا تایید لزوم خصوصی سازی و نحوه انجام آن در میان کارشناسان و تحلیلگران اقتصادی مطرح کرد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه پیش بینی و پیشگیری و مقابله با مفاسد اخلاقی در جامعه و فضای مجازی نیز در استان در حال انجام است گفت: توسعه پلیس هوشمند در استان کرمان را دنبال می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - معاون اول قوه قضائیه گفت: مردم خواستار تسریع در روند رسیدگی به پرونده های مفاسد شامل فساد اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی و مواد مخدر هستند و انتظار دارند احکام عادلانه صادر شود.
جهان نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
گزارشات مردمی ارسالی از دفتر مراجعات مردمی مقام معظم رهبری با اعمال نفوذ آقایان اکبر طبری و جلیل سبحانی مسکوت گذاشته شده که این فساد و اعمال نفوذ با ایستادگی تمام بازپرس انقلابی و معاون شجاع دادستان مواجه شده و اینک این پرونده نیازمند دستور رسیدگی قاطع و ویژه جنابعالی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
منتظری گفت: وجود پرونده های فساد نشان می دهد که در مبارزه با این جرائم در همه سطوح، آن گونه که باید موفق نبوده ایم. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
آیت الله یزدی و معاون اول قوه قضاییه در این مراسم بر احراز اهلیت در سپردن امانت مسئولیت و رعایت عدل در استفاده از اختیارات و تسریع در اجرای امور مردم و برخورد قاطع، دقیق و بدون تبعیض با مفاسد تاکید کردند.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام شفقنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در پیامی ضمن تقدیر از اقدام سید ابراهیم رئیسی در برخورد با مفاسد، آمادگی اساتید و دانشجویان شیعه و سنی دانشگاه مذاهب اسلامی در حمایت علمی و عملی از تحولات و اقدامات قوه قضائیه را اعلام کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
شرایط خبری شدن فرایند بررسی پرونده های مهمِ مرتبط با مفاسد اقتصادی پیش از نهائی شدن حکم فراهم شده است.
عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اقبال و رشد محبوبیت آیت الله رئیسی و تیم مدیریت جدید قوه قضائیه در برخورد قاطع با مفسدین نشان دهنده آن است که مردم به دستگاه قضا امید بسته اند.
پدال نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به واردات خودرو از سوی چهار خانواده گفت: یکی از این خانواده ها 125 هزار خودرو با اظهارنامه جعلی وارد کرده که تمامی خودروها قاچاق محسوب می شود.
598   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
کاهه گفت: در راستای فرمایشات و سیاست های ریاست قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اداری، مجموعه دستگاه قضایی قم بیش از پیش با جدیت و قاطعیت بر روند فعالیت های ادارات و نهادهای مختلف نظارت نموده و با متخلفین برخورد قاطع قانونی خواهد کرد.
دادستان کل کشور: پخش اخبار دادگاه مبارزه با مفاسد در کاهش جرائم موثر بوده و رسانه ملی در این مدت موفق کار کرده است
دادستان کل کشور، بانک ها را منشأ برخی از مفاسد ایجادشده در کشور دانست و گفت: اگر مدیران بانک ها نظارت لازم و کافی داشته باشند، منابع درست مدیریت و تسهیلات به جا داده می شود.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این روزها سوال مهمی که مطرح می شود این است که آیا تنها متولی برخورد با مفاسد اقتصادی قوه قضائیه است یا بقیه نهادها مانند مجلس و دولت هم موظف بر این برخورد هستند؟
منتظری گفت: وجود پرونده های فساد نشان می دهد که در مبارزه با این جرائم در همه سطوح، آن گونه که باید موفق نبوده ایم. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ...
رسا   ۱۰ ساعت پیش    
معاون اول قوه قضاییه با بیان این که مسؤولان باید خود را خادم و بدهکار مردم بدانند، تأکید کرد قوه قضاییه قاطعانه و بدون تبعیض به مفاسد رسیدگی می کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۸    
شفقنا-رئیس کل دادگستری استان قم گفت: طبق آمارها محیط های معنوی مانند قم کمترین آلودگی و مفاسد مالی را دارند و نه تنها دادگستری این گونه پاک مانده، بلکه در مجموعه های دیگر نیز ما کمترین تخلفات را شاهد هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه گفت: اعتماد مردم به دستگاه قضا با برنامه مبارزه با فساد بیشتر شده است و پژوهشگاه در گام دوم انقلاب و در برخورد با مفاسد برای جلب اعتماد مردم در کنار قوه قضائیه خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالیکه هنوز پرونده لیزینگ خودرو معروف به پرهام آزادشهر در دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی استان باز است، در گرگان تعدادی از هم استانی ها با اعتماد نابجا، دوباره راه ِ قربانیان ِ پرونده پرهام را رفتند. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگر و مدرس دانشگاه در یادداشتی نوشت: سند تحول قضایی ارائه شده توسط آیت الله رئیسی می تواند به مثابه موتور محرک دستگاه عدلیه در مسیر تحقق اهداف متعالی گام دوم انقلاب محسوب شود. تاریخ انتشار: 10:20 - 27 مرداد 1398 - کد خبر: 541084
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۳۵    
مقابله با قانوندانان قانونشکن و رباخواران و سفته بازها، مصداق بارز مبارزه با مفاسد اقتصادی است و بهترین شیوه شناسایی این متخلفان در تعداد پرونده هایی است که در محاکم قضایی علیه یا له آن ها تشکیل شده است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، البته این آرزویی است که آمریکا، اسرائیل و سایر دشمنان ملت ایران 40 سال است در سر می پرورانند و برای رسیدن به این هدف به آب و آتش می زنند و خیلی برایشان سخت است که پس از چهل سال به جایی نمی رسند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم مفاسد اقتصادی، رانت خواری ها و منفعت طلبی و سودجویی با اقدامات قاطع آیت الله رئیسی در قوه قضائیه هر چه سریع تر از کشور رخت بربندد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده بندرعباس در مجلس با بیان اینکه مبارزه قاطع با مفسدان نشان داد که با کسی تعارفی وجود ندارد، گفت: امیدوارم رویه علی وار آیت الله رئیسی همچنان موجب افزایش رضایتمندی جامعه شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با راه اندازی مجتمع ویژه رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی در دادگستری استان تهران، رسیدگی به پرونده ها با دقت، قاطعیت و در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بویرنیوز- حجم بازداشتی ها و برخورد های قضایی با فساد مدیران شهری در دو ماه اخیر افزایش پیدا کرده است. به نظر می رسد این مسئله به رویکرد تازه قوه قضائیه در مقابله با مفاسد باز می گردد. باید دید که این رویکرد در ادامه دامن کدام شهرها را خواهد گرفت. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
به منظور انجام بهینه وظایف قوه قضاییه در مسائل اقتصادی جامعه، پیشگیری از وقوع مفاسد و جرائم اقتصادی، حمایت از سرمایه گذاری سالم، تدوین سیاست کیفری مناسب و بازدارنده، تهیه پیوسته های اطلاع رسانی متناسب، مبارزه و مقابله قاطع با مجاری فساد، تسریع در تعقیب، تحقیق، رسیدگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۰    
معاون اول قوه قضاییه در رشت : مسئولان قضایی در برخورد با مفاسد بدون واهمه عمل می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایده ی سوت زنی برای افشای مفاسد اقتصادی در درون خود مشوقاتی دارد که باعث می شود حتی مفسدین نیز علیه باند و تیم خود به افشاگری بپردازند.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد توکلی انتشار خبرهایی از برخی پرونده های مفاسد در درون دستگاه قضایی توجه بسیاری را به عدلیه جلب کرده است. بنا بر آنچه از اظهارات حجت الاسلام علی عبداللهی رییس جدید حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در رسانه ها منتشر شده است مسئولان قضایی پاکسازی مفاسد را به دستور رهبری نظام از درون قوه قضاییه آغاز ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۵    
حجت الاسلام و المسلمین عبادی قرار گرفتن هرمزگان در رتبه چهارم فقر در کشور را زیبنده این استان ندانست و گفت: فقر عامل بسیاری از مفاسد اخلاقی و ناهنجاری هاست.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ایی گفت: در برخورد با متخلفان و مفاسد باید صادقانه، بی طرفانه و با رعایت اصول بدون واهمه و ملاحظه کاری حکم دهید.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مبارزه با مفاسد از جدی ترین اهداف دستگاه قضایی در دوره تحول بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خرم آباد پس از دستگیری به اتهام فساد مالی، برکنار و رضا بردبار سرپرست شهرداری شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
500 عضو هیأت علمی بسیجی دانشگاه تهران در نامه ای ضمن حمایت از برنامه های اعلامی و انقلابی آیت الله رئیسی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، آمادگی خود را برای ارائه هر گونه کمک علمی و معنوی در استمرار این حرکت انقلابی اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
500 عضو هیأت علمی بسیجی دانشگاه تهران در نامه ای ضمن حمایت از برنامه های اعلامی و انقلابی آیت الله رئیسی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، آمادگی خود را برای ارائه هر گونه کمک علمی و معنوی در استمرار این حرکت انقلابی اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: جمعی از نمایندگان نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی در تقدیر از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی تهیه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با اعلام خبر رسیدگی پرونده پرهام در دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی، به تازگی کسانی که قبلا شکایت نکرده بودند، طرح دعوی کرده اند. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه تاکنون ضعف هایی در حوزه تأمین منابع واحدهای تولیدی و هزینه کرد تسهیلات در جایی غیر تولید وجود داشته است، گفت: اقبال بانک مرکزی به استفاده از سامانه سککوک قابل تقدیر است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آزادی گریس تیتر اصلی روزنامه های امروز کشور است.مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز از تیترهای تکرار شده در روزنامه هاست. 23302
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۱:۰۰    
مبارزه با مفاسد اقتصادی در سطح کلان از یکسو و خط و نشان رئیس کل بانک مرکزی برای بانک ها مبنی بر اینکه دوران تخطی از مقررات به سر آمده است، این نوید را می دهد که علاوه بر عودت بخش قابل ملاحظه ای از منابع به یغما رفته بانک ها توسط ابر بدهکاران بانکی ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
موسوی فرد تصریح کرد: همه مردم می خواهند که با گرانی ها و مفاسد اقتصادی در کنار دیگر کارشکنی ها برخورد شود چون بی عدالتی را برنمی تابند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده رشت در مجلس با اشاره به مطالبه عمومی مردم در برخورد سریع با مفسدان گفت: دولت و مجلس باید در شرایط فعلی از قوه قضائیه حمایت کرده و در مبارزه با مفاسد اقتصادی کمک حال دستگاه قضا باشند.
بوشهر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۴    
بوشهرنیوز: به نظر می رسد اکنون که تبِ برخورد با رانت خواران و مفاسد اقتصادی در کشور بالا گرفته است، مسئولین استان بوشهر به ویژه دستگاه های نظارتی نیز وارد عمل شده و نگذارند حقوق پرسنل دستگاه های اجرایی استان توسط بخش کوچکی از مدیران اینچنین ضایع شود.؛
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه به مبارزه بی امان و مستمر با مفاسد اقتصادی تاکید کرد و گفت: هر روز خبرهای خوبی درباره مفسدان اقتصادی می شنویم و سخنان رئیس قوه قضائیه مبنی بر پایان عمر مفسدان اقتصادی مایه امیدواری است.