چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۳:۵۸Nov 2018 14

جدیدترین خبرهای «مفاسد»

دانا   ۷ ساعت پیش    
لارتی: اینکه عده ای می گویند کل دولت ناکارامد است و کاری برای مردم نمی کنند بی انصافی است، اما ناهماهنگی در بدنه دولت به خصوص در اعلام نرخ ارز به وضوح مشهود است که باید به یک انسجام و هماهنگی برسند.
موج   ۹ ساعت پیش    
دادستان تهران از سرمایه گذاری مشروع حمایت و اعلام کرد: در رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی 1500 نفر احضار و 170 نفر بازداشت شدند. به گزارش گروه قضایی خبرگزاری موج ...
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا- آیت الله رشاد گفت: افراد بسیار زیادی هستند که در مقابل مفاسد موضع می گیرند و بدتر از آن را خود مرتکب می شوند وقتی دیگران مرتکب آن شوند ناراحت می شوند اما فعل یا عملی بدتر از آن را خود انجام می دهد در صورتی که ناراحت نمی شوند، این از موانع اصلاح است. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۲    
وقتی یک طیف سیاسی با رفتار قبیله ای، مفاسد اقتصادی را به مفاسد اقتصادی خوب و مفاسد اقتصادی بد تقسیم می کند، تحریم های ضد ایرانی را هم به مشروع و نامشروع تقسیم می کند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶    
(بدان ای سالک راه خدا!) معمولا مفاسدی که درباره مال مطرح می شود، راجع به کثرت مال است، که ما از آن به ثروت اندوزی تعبیر می کنیم. این مفاسد خیلی زیاد است.. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۴    
آیت الله نوری همدانی، خطر مواد مخدر را به میزان خطر گروه تروریستی داعش خواند و گفت: اعتیاد منجر به بروز مفاسد بسیاری از جمله طلاق، بزهکاری، خشنونت، قتل، همسرآزاری و... می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۳۷    
اولین جلسه محاکمه احمد پاسدار مدیرعامل یک شرکت واردات موبایل به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی های عمومی مردم از طریق گران فروشی به صورت کلان در ابتدای آبان ماه، در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم مفسدان و اخلال گران اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۳    
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده مدیر عامل شرکت نودیس پرداز در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. به گزارش ایسنا، اخلال در نظام توزیع نیازمندی های عمومی از طریق گرانفروشی و احتکار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۲    
استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: مبارزه با مواد مخدر مهم است و این کار عبادت به شمار می رود، البته حرف زدن در این زمینه کافی نیست و باید کار عملی در این خصوص صورت بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۴    
استاندار گیلان گفت: با کوتاه کردن زمان صدور مجوز سرمایه گذاری توسط دستگاه های مختلف می توان جلوی مفاسد اداری را گرفت.
با مردم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: براساس احکام صادره از سوی دادگاه های ویژه مفاسد اقتصادی تعداد دیگری از متهمان به حبس و پرداخت رد مال و جزای نقدی محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۲    
دومین جلسه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار، مدیرعامل یک شرکت واردات موبایل(نودیس پرداز) به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازهای عمومی مردم از طریق گران فروشی 18144 گوشی تلفن همراه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۹    
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده مدیر عامل شرکت نودیس پرداز در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰    
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه بخشی از اختلاس های صندوق ذخیره فرهنگیان بازگردانده شده ، گفت: غارت 16 هزار میلیارد تومانی اموال فرهنگیان باید هر چه سریعتر اعاده شود.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۵    
نام حسین فریدون اولین بار بعد از پایان انتخابات ریاست جمهوری بر سر زبان ها افتاد که حسن روحانی در حکمی وی را به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور منصوب کرد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۴    
به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در یکصدوسی وسومین نشست خبری خود، ضمن اعلام اسامی محکومان دادگاه های ویژه جرائم اقتصادی، به اطلاع رسانی درباره مسائل مهم حقوقی و قضایی پرداخت و به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد. ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۱    
فیلم افشاگری تکان دهنده زاکانی از مفاسد مالی حسین فریدون ، برادر رئیس جمهور را ببینید. فیلم افشاگری تکان دهنده زاکانی از مفاسد مالی حسین فریدون ، برادر رئیس جمهور را ببینید.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۹    
شفقنا- سخنگوی قوه قضاییه گفت که دو نفر دیگر به اتهام فساد اقتصادی به اعدام محکوم شده اند. حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ی در صد و سی و سومین نشست خبری خود با خبرنگاران امروز با گرامی داشت فرارسیدن ماه ربیع الاول گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۴۷    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: براساس احکام صادره از سوی دادگاه های ویژه مفاسد اقتصادی تعداد دیگری از متهمان به حبس و پرداخت رد مال و جزای نقدی محکوم شدند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۱    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وزارت بهداشت فورا نسبت به تامین اقلام ضروری اقدام کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۱    
گروه سیاسی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران، با رد ایده چشم پوشی از برخی مفاسد به اسم دور زدن تحریم در شرایط امروز کشور گفت: اتفاقا یکی از الزامات شرایط خاصی چون تحریم این است که مبارزه و برخورد با فساد جدی تر از قبل شود؛ تحریم ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵    
گروه فرهنگی- وقف همچون چتری بزرگ سایه خود را برسر تمام نیازمندان و محرومان پهن می کند و جامعه را از فقر که عامل بسیاری از مفاسد اجتماعی و اخلاقی است نجات می دهد، با وقف دارایی انسان به چشمه ای همیشه جاری تبدیل می شود، ثروتی که هرگز نابود نمی شود و برای همیشه خیر و برکت آن جاری می ماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۷:۰۵    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به چالش های اقتصادی کشور گفت: مسوولان در مبارزه با مخلان اقتصادی هیچ گونه ملاحظه ای نداشته باشند.
598   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۳    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه باید مبارزه با فساد شبکه ای و فراگیر شود، گفت: فساد همیشه از بالا به پایین شروع می شود و یک مدیر جزء هیچ وقت جرت انجام فسادی را ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۷    
امیر خجسته مبارزه با مفاسد اقتصادی را یکی از راهکارهای اساسی در جهت رونق اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: برخورد جدی و قاطع با مفسدان اقتصادی از بزرگترین خواسته های مردم از مسئولان است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۲:۵۱    
آیت الله محمود امجد طی سخنانی در جلسات عزاداری دهه آخر ماه صفر به قرائت مبحث عجب از کتاب اربعین حدیث امام خمینی می پردازد. به گزارش جماران به نقل از کانال استاد امجد ، این مدرس حوزه گفت: ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۵    
چرا دولت به حقوق کامیون داران توجه نمی کند. فرهنگیان؛ کشاورزان و روستاییان حقوق این بخش یک سوم شده.100 میلیارد دلار مازاد فروش نفتی داریم
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۵    
گروه اجتماعی - رئیس تبلیغات اسلامی سیاهکل، با اشاره به اهمیت ترویج قرآن و فرهنگ قرآنی در جامعه، اظهار کرد: هر اندازه معنویت قرآن در دل ها روشن شود، همان اندازه جامعه مفاسد اجتماعی کمتری دارد و زندگی همراه با معنویت خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس آماده است در زمینه آشکارسازی حقوق ها پیش قدم شود، گفت: طرح حمایت از افشاکنندگان مفاسد اقتصادی دارد نوشته می شود. در همین رابطه با کسی که به اشتباه شفاف سازی می کند باید برخورد شود.