یکشنبه ۲۴ آذرساعت ۲۳:۵۲Dec 2019 15

جدیدترین‌های «گردشگر داخلی و خارجی»

خبرگزاری میراث آریا   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از آماده سازی و معرفی روستاهای این استان با هدف افزایش جذب گردشگر داخلی و خارجی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فریدون فعالی روز یکشنبه در نشست مشترک با مدیرکل فرودگاه های استان و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی کرمان افزود: استان کرمان دارای جاذبه های منحصر بفرد زیادی است، درکنار این جاذبه ها ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از اسکان بیش از 11هزار گردشگر داخلی و خارجی در اقامتگاه های بوم گردی استان طی هشت ماه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۴    
تهران- ایرنا- جاده چالوس با جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی یکی از مهم ترین قطب های گردشگری کشور و جذب توریسم به شمار می آید که سالیانه میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی از آن می گذرند و نظاره گر جذابیت های این جاده هستند و خاطرات شیرین و تلخ فراوانی را در یاد بسیاری از آنان زنده می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرعین، سرزمین چشمه های بهشتی ایران است که با دارا بودن ده ها آب گرم معدنی و طبیعی همه ساله به خصوص در فصل بهار و تابستان میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است و آب های گرم و معدنی آن شهرت جهانی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰    
شیراز- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس اعلام کرد: افزون بر سه میلیون و 900 هزار گردشگر داخلی و خارجی از اماکن تاریخی - فرهنگی استان فارس در هفت ماه گذشته دیدن کردند؛ این آمار گویای افزایش 12 درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۱    
حسینی گفت: بیش از 45هزار نفر از گردشگران داخلی و خارجی در تعطیلات پاییزی با سفر به جزیره رنگین کمانی هرمز از اقامتگاه های بوم گردی ازجمله کاشانه میهمان ها و سفره خانه های سنتی استفاده کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای مهر تا پایان آبان بیش از 80 هزار گردشگر داخلی و خارجی از جذابیت های تاریخی و طبیعی جزیره هرمز بازدید کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی اصفهان، از اقامت بیش از 60هزار گردشگر داخلی و خارجی در این شهرستان، همراه با شرکت این گردشگران در جشنواره های گردشگری شهرستان در محور تاریخی شمال اصفهان در آبان سال جاری خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بازدید و اقامت بیش از 60 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی از آثار باغشهر تاریخی نطنز در آبان ماه امسال صورت گرفت. رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی نطنز ...
احیای دریاچه ارومیه تحت تاثیر بارش های اخیر باعث شد گردشگری دریایی در این منطقه جان بگیرد. ورود گردشگر داخلی و خارجی به استان آذربایجان غربی طی نیمه اول امسال 40 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 97 افزایش پیدا کرد. بخش قابل توجهی از این اتفاق مثبت مربوط به احیای دریاچه ارومیه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۳    
یزد توت نام روستایی در استان یزد است که آیین سنتی دهه آخر صفر نام آن را جهانی کرده و در این دهه، این روستای 30 نفره، حداقل میزبان 100 هزار گردشگر داخلی و خارجی می شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: کویر مرنجاب واقع در شمالی ترین نقطه استان اصفهان یکی از زیباترین کویرهای ایران است که همجوار دریاچه نمک، کویر مسیله، نوار بند ریگ و پارک ملی کویر و در فاصله 50 کیلومتری مرکز شهرستان آران و بیدگل قرار دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۲    
رئیس پایگاه ملی حسنلو نقده گفت: امسال در مجموع پنج هزار و 400 گردشگر داخلی و خارجی از پایگاه ملی حسنلو بازدید داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا-کاشان- کویر مرنجاب واقع در شمالی ترین نقطه استان اصفهان یکی از زیباترین کویرهای ایران است که همجوار دریاچه نمک، کویر مسیله، نوار بند ریگ و پارک ملی کویر و در فاصله 50 کیلومتری مرکز شهرستان آران و بیدگل قرار دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۷:۲۴    
کرمان - ایرنا - تاریخ و فرهنگ غنی کرمان در بستری امن در موزه های این استان آنچنان آرمیده است که روزانه دهها گردشگر داخلی و خارجی را به سوی خود فرا می خواند تا سرافرازانه تاریخ سراسر عزت و سربلندی دیار کریمان را به میهمانانش معرفی کند.
طوفان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
بانک ملی ایران طی سال های گذشته مطابق سند چشم انداز 1404 تسهیلات بسیاری به کارآفرینان و فعالان عرصه صنعت هتلداری برای ساخت مراکز اقامتی و توسعه صنعت گردشگری با هدف جذب 20 میلیون گردشگر داخلی و خارجی پرداخت کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۵    
بیش از 720 هزار گردشگر داخلی و خارجی در 6 ماه نخست امسال از آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری استان خوزستان دیدن کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۷    
23 هزار گردشگر داخلی و خارجی از دریاچه گهر بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر موزه فرش ایران به رشد 20 درصدی آمار بازدیدکنندگان اشاره کرد و گفت: در 6 ماهه نخست امسال 16 هزار و 214 گردشگر داخلی و خارجی از موزه فرش دیدن کردند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از بازدید 43هزار و 650 گردشگر داخلی و خارجی از منظر باستانی ساسانیان فارس که سال گذشته به ثبت جهانی رسیده، خبر داد .
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ملارد، شهریار و قدس در مجلس گفت: افزایش اقامتگاه های بومگرد به ویژه در روستاهای اطراف تهران می تواند در جذب گردشگر داخلی و خارجی سهم به سزایی داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهرگفت:از اول سال تاکنون 13 میلیون و 4 هزار و 600 گردشگر داخلی و خارجی وارد این استان شدند و از مناطق و ظرفیت های تاریخی، طبیعی و دریای بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش میزان گردشگران ورودی به استان از حضور 3.5 میلیون گردشگر داخلی و خارجی در آذربایجان شرقی طی سال جاری خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: در نیمه نخست سال جاری 121هزار و 479 گردشگر داخلی و خارجی به این استان سفر کرده اند.
پایگاه خبری گسترش / میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ارگ راین در جنوب غربی شهر کنونی راین در استان کرمان قرار دارد و یکی از بزرگترین بناهای خشتی جهان بعد از ارگ بم است که هرساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. عکس: میزان
سیری در ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۲    
این ساختمان سنگی که به داش ساختمان مشهور است، از بناهای زیبا و منحصربه فرد و از آثار مهم تاریخی و ثبت شده شهرستان ورزقان است که در طول سال بخصوص در فصول بهار و تابستان پذیرای صدها گردشگر داخلی و خارجی است ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
امید قادری روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ، ضمن تبریک پنجم مهر ماه روز جهانی گردشگری اظهار داشت: در 6 ماه نخست سال جاری نزدیک به 500 هزار گردشگر داخلی و خارجی از محوطه های تاریخی بیستون، تاق بستان، معبد آناهیتا ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای سال، یک میلیون و 827 هزار 751 نفر گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی ثبت جهانی استان اصفهان بازدید کردند، که از این تعداد نزدیک به 160 هزار نفر گردشگر خارجی بودند .
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه علیرغم علاقه مندی گردشگر داخلی و خارجی خیلی دیر به موضوع بوم گردی ورود کردیم، گفت: گردشگر خارجی دنبال اقامت لوکس نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از ورود بیش از 470 هزار گردشگر داخلی و خارجی در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی میرجاوه گفت: در حوزه گردشگری از ابتدای امسال تاکنون در شهرستان میرجاوه حدود 60 هزار زائر پاکستانی از پایانه مرزی میرجاوه و حدود 250 هزار گردشگر داخلی و خارجی وارد این شهرستان شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شوشتر گفت: بیش از 53 هزار گردشگر داخلی و خارجی در نیمه نخست امسال از آثار تاریخی این شهرستان دیدن کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جاده کنارگذر چالوس - تنکابن به طول حدود 65 کیلومتر پیوند دهنده سواحل استان های گیلان ، مازندران و گلستان است. این جاده همه ساله محل گذر میلیون ها مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است. ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خور و بیابانک گفت : در 6 ماه نخست امسال بیش از 31 هزار گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان دیدن کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خور و بیابانک گفت : در 6 ماه نخست امسال بیش از 31 هزار گردشگر داخلی و خارجی از جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهرستان دیدن کردند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
الیاس هیوه چی روز یکشنبه در حاشیه بازدید تور رسانه ای روستا که از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در حال برگزاری است اظهار داشت: بندرترکمن ظرفیت زیادی در جذب گردشگر دارد و با معرفی صحیح این قابلیت ها سالانه میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا -اصفهان- تخت فولاد اصفهان با نام وادی السلام ثانی، دومین قبرستان جهان تشیع آرامگاه بیش از دو هزار عالم، فقیه و مجتهد، شاعر، فیلسوف و حکیم بزرگ ایرانی است.سالانه دهها هزار مسافر و گردشگر داخلی و خارجی از این مکان دیدن می کنند.
سیری در ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ارگ راین یکی از بزرگ ترین بناهای خشتی جهان است. این بنای تاریخی بزرگ با مساحتی بیش از بیست و دو هزار مترمربع، دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ارگ بم است که هرساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است. ارگ راین کرمان در جنوب غربی شهر کنونی راین در استان کرمان ایران قرار دارد ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۸    
مرجان فرهمند | خراسان رضوی - خبرنگار: طرقبه نامی آشنا در بین مردم خراسان و یکی از معروف ترین مکان های گردشگری در استان خراسان رضوی است. هر سال تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی از این منطقه ییلاقی دیدن می کنند. البته در مورد شهرستان طرقبه داستان ها و روایت های فراوانی وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- شهرستان دشتی دارای شش دهکده گردشگری است که پارسال فقط تعداد 1500 نفر گردشگر داخلی و خارجی ازکشورهای اروپایی و آسیایی از دهکده گردشگری فقیه حسنان دشتی بازدید کرده اند.
دنیای سفر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در میان آثار بسیار قدیمی و با ارزش استان کرمان، ارگ با شکوه و با صلابتی در میان کویر سربرافراشته است. این بنا که از خشت ساخته شده، در جنوب غربی شهر راین کنونی قرار گرفته و تا حدودی به ارگ تاریخی بم شبیه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تالار چینی خانه در قسمت شرقی قندیل خانه یا رواق اصلی مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی قرار دارد که همه ساله هزاران گردشگر داخلی وخارجی از آن بازدید می کنند.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۰    
شهردار گرگان گفت: رویکرد پروژه های امسال شهرداری گرگان در اجرای طرح هایی مانند شهربازی مدرن، تله کابین و سورتمه، جذب هر چه بیشتر توریسم و گردشگر داخلی و خارجی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۸    
گرگان - ایرنا - شهردار گرگان گفت: رویکرد پروژه های امسال شهرداری گرگان در اجرای طرح هایی مانند شهربازی مدرن، تله کابین و سورتمه، جذب هر چه بیشتر توریسم و گردشگر داخلی و خارجی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۶    
42 میلیون گردشگر داخلی و خارجی تاکنون به مازندران سفر کرده اند .
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار یزد با اشاره به ظرفیت های گسترده یزد در حوزه گردشگری گفت: زیرساخت های یزد در جذب گردشگر داخلی و خارجی تقویت می شود. به گزارش تسنیم، جمال الدین عزیزی بندرآبادی اظهار کرد: شهر تاریخی یزد با ارزش های برجسته جهانی مستحق است که به درستی مدیریت شود، درواقع علاوه بر حفظ شهر تاریخی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۶    
طرح منطقه نمونه گردشگری بند دره بیرجند سال 84 و در دور اول سفر های رئیس جمهور وقت به تصویب رسید تا شاید اجرای آن باعث توسعه، رونق اقتصادی و افزایش اشتغال بخش گردشگری شود و راهی برای جذب گردشگر داخلی و خارجی به استان باشد.