یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۷:۵۹Jun 2018 24
 

جدیدترین خبرهای «پروانه بهره برداری»

جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، فرهاد ملک قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این معادن بیشتر در دست افراد شاغل در بازار و روستاییان است، افزود: در سال های جدید تلاش شده پروانه بهره برداری معدن از طریق سیستم کاداست برای متقاضیانی که از افراد متخصص در این رشته استفاده می کنند، صادر شود. ...
تهران پرس   ۵ ساعت پیش    
شهرری - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: 55 فقره پروانه بهره برداری در حوزه صنایع از ابتدای سال گذشته تاکنون در این شهرستان صادر شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
شهرری - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: 55 فقره پروانه بهره برداری در حوزه صنایع از ابتدای سال گذشته تاکنون در این شهرستان صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۸    
دیوان عدالت اداری با شکایت اهالی یک روستا، پروانه بهره برداری صادره برای معدن گچ در منطقه کوه سفید که بلندترین قله جنوب دماوند محسوب می شود را به خاطر تخریب غیرقابل جبران محیط زیست باطل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۱    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان استان قم گفت: 78 درصد از واحدهایی دارای پروانه بهره برداری منطقه ویژه اقتصادی فعال بوده اما بخش مهمی از این واحدها با 55 درصد از ظرفیت واقعی خود مشغول فعالیت هستند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۲    
به گزارش ایرنا فریبرز رضازاده یکشنبه در جلسه کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن شیراز افزود: در زمینه صنایع شیمیایی 729 پروانه بهره برداری در فارس داریم که اشتغالزایی بیش از 20 هزار نفر را در پی داشته است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۶    
یزد رئیس خانه معدن استان یزد گفت: در حال حاضر 11 هزار نفر به طور مستقیم در معادن استان یزد مشغول به کار هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۱    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: تا کنون 58 پروانه بهره برداری در استان با اعتبار 64 میلیارد تومان صادر شده است که بیش از 2 هزار فرصت اشتغالزایی به همراه خواهد داشت.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۹    
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در سومین نشست کارگروه اشتغال از صدور 58 پروانه بهره برداری خبر داد و گفت: صدور این تعداد پروانه های بهره برداری با اعتبار 64 میلیارد تومانی در جهت اشتغالزایی و کاهش بیکاری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۴    
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: در دو ماه اخیر 58 پروانه بهره برداری با اعتباری حدود 64 میلیارد تومان در استان صادر شده که اشتغالی بیش از 2 هزار و 450 نفر همراه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی دوماهه اول سال 97, 38 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 6818 میلیارد ریال و اشتغال 1030 نفر در استان صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۰    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: 72 درصد واحد های صنعتی دارای پروانه بهره برداری شده استان تحت پوشش تصفیه خانه فاضلاب مرکزی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۳    
سمنان- معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از صدور دو هزار پروانه بهره برداری در استان خبر داد و گفت: با این اقدام زمینه اشتغال بالغ بر 50 هزار نفر در بخش صنایع فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۶    
سمنان- ایرنا- معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان گفت: صدور پروانه های بهره برداری در بخش صنعت استان از یک هزار و 700 مورد در سال 94 به حدود 2 هزار مورد در سال جاری رسید.
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۵    
به گزارش ایرنا، سیدحسین حسینی محمدی روز شنبه در نشست بررسی وضعیت معادن استان بوشهر افزود: سالانه از معادن فعال استان بوشهر 72 درصد ظرفیت اسمی آن برداشت شده به گونه ای که از 15.8 میلیون تن ظرفیت پروانه بهره برداری سالانه 9.1 میلیون تن استخراج می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۷:۰۰    
سمنان- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: امسال اشتغالزایی در بخش صنعت و معدن این استان با ارایه تسهیلات سه هزار میلیارد ریالی و صدور پروانه بهره برداری حدود 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۷    
خمین - ایرنا - رئیس منابع آب خمین گفت: نصب کنتور هوشمند حجمی در جمین برای تمدید پروانه بهره برداری از چاه های آب کشاورزی الزامی شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۲    
نحوه صدور و تمدید پروانه بهره برداری و تولید واحدهای دامی که توسط نظام دامپزشکی انجام می شود مورد اعتراض و شکایت متعدد مردم و تولیدکنندگان دامی استان بوده است و این مشکل موجب شد تا استاندار مازندران دستور به تشکیل کمیتهای تخصصی برای بررسی مشکلات دهد.
نوش آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، فردوس رحیمی نسب افزود: بانک های عامل این تسهیلات را با بهره 6 درصد به منظور حمایت و هدایت تولیدکنندگان در جهت اشتغال پایدار روستایی و فراگیر ارایه می دهند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۸    
کیش - ایرنا - پروانه بهره برداری سه شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در کیش به دلیل رعایت نکردن ضوابط قانونی و حقوق مسافران و گردشگران لغو شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۱    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان گفت: مصرف کنندگان باید قارچ های خوراکی مورد نیاز خود را به صورت بسته بندی شده و برچسب دار و دارای پروانه بهره برداری از مراکز و فروشگاه های معتبر استان تهیه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۰    
پروانه بهره برداری سه شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در کیش لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان از رشد 13 درصدی صدور پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان در سال 96 نسبت به سال 95 خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۴    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی زنجان از صدور مجوز پروانه بهره برداری 15 خانه بوم گردی در استان زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: پروانه های بهره برداری چاه هایی که برای کشت محصولات آبدوست به غیر بومیان اجاره داده می شود، تمدید نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۳:۵۶    
بیرجند- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 63 پروانه بهره برداری معدنی طی سال گذشته در استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان از صدور مجوز فعالیت 4 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۰    
زاهدان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: 73 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری هزار و 143 میلیارد ریال سال گذشته در این استان صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با صدور 73 پروانه پروانه های بهره برداری صنعتی هزار و 897 نفر اشتغال به صورت مستقیم ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مدیر صنایع کشاورزی جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه 263 واحد تولیدی همدان برای ایجاد صنایع کشاورزی پروانه بهره برداری دریافت کردند گفت: این واحدها ظرفیت یک میلیون و 348 هزار تن جذب مواد اولیه را دارد.