دوشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۳:۲۳Oct 2019 21

جدیدترین‌های «آیت الله علم الهدی»

دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۶    
آیت الله علم الهدی گفت: روز اربعین روز کمال انقلاب امام حسین(ع) است، بنابراین شیعه ای که موفق بشود در این روز یا به کربلا مشرف شود یا زیارت امام حسین(ع) را از راه دور بخواند، یعنی این انقلاب را مرور کرده است
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: اربعین حسینی تکمیل کننده قیام سیدالشهدا(ع) به شمار می رود، لذا مومن شیعه ای که در روز اربعین قبر حضرت سیدالشهدا(ع) را زیارت یا متن زیارتنامه را در روز اربعین از راه دور قرائت کند، یقینا واقعه عاشورا را مرور کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۳    
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که اربعین نشانه اراده الهی بر نصرت اسلامی است، گفت:سنت خدا بر این است که دشمنانش را به دست و تصمیم خودشان هلاک می کند و این ها نتیجه اربعین امام حسین(ع) است.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با اشاره به دستگیری روح الله زم توسط اطلاعات سپاه و همچنین خروج نیروهای امریکایی از شمال سوریه و تسلط دولت سوریه بر آن منطقه، گفت: این اتفاقات کار خدا بود و نشان داد که همه کاره اصلی خود خداست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای عالی سیاست گذاری کنگره 18 هزار شهید استان خراسان رضوی به ریاست آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که راهپیمایی اربعین روزی همه دنیا را شیفته امام حسین (ع) می کند، گفت: دشمنان جریان اربعین را در تضاد با منافع استعماری خودشان می بینند بنابراین سعی در تضعیف آن دارند.
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه مشهدمقدس گفت: بی سابقه ترین جنگ های اقتصادی در چارچوب فشار حداکثری بر ما تحمیل شد و چند سال است از هر نوع تهاجم برای تضعیف معیشت مردم بهره می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه مشهدمقدس گفت: بی سابقه ترین جنگ های اقتصادی در چارچوب فشار حداکثری بر ما تحمیل شد و چند سال است از هر نوع تهاجم برای تضعیف معیشت مردم بهره می گیرند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که باید ستادی با محوریت آستان قدس ویژه ایام دهه آخر صفر تشکیل شود، گفت: عدم هماهنگی سازمان ها و دستگاه های مختلف باعث هدر رفتن ظرفیت ها می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بدرقه نخستین کاروان دانش آموزی پیاده روی اربعین ظهرامروز با حضور جمعی از دانش آموزان و خانواده هایشان و با حضور مسئولین استانی ، با سخنرانی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۰    
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که اربعین یک راهپیمایی ساده نیست و تمرینی در جهت حرکت به طرف ظهور است که تأثیر بسیاری بر جهانی شدن امام حسین(ع) دارد، گفت:راهپیمایی اربعین سرآغاز تمدن نوین اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۵    
آیت الله علم الهدی گفت: شرکت در مراسم اربعین تمرینی در جهت حرکت به سمت ظهور است.
سلام نو / شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، امام جمعه مشهدمقدس گفت:مسئله امنیت، آمیخته با تمام شئون زندگی مردم است، پیامبر اکرم (ص) فرمودند دو نعمت امنیت و سلامتی برای مردم مخفی است ، همانطور که ماهی در داخل آب اصلاً به خشکی فکر نمی کند که اگر حادثه ای پیش آمد، چه بر سر او می آید ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی روز شنبه در یکصد و بیست و هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان افزود: یکی از برنامه های جدی ما در این استان اقتصاد زیارت است که طی 2 یا سه هفته آینده معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری طرح آن را در نشست بعدی شورای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: مردم مشهد برای خدمت رسانی در ایام اربعین برنامه ریزی و هزینه های بسیاری در نظر گرفته اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۲    
آیت الله علم الهدی با اشاره به این که نیروی انتظامی یکی از بزرگ ترین محورهای قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروز مردم نمایه ای از ایثارگری های دوران دفاع مقدس را می توانند در سیمای خدمات نیروی انتظامی مشاهده کنند.
سلام نو / صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در دیدار روسای دانشگاه های خراسان رضوی با نماینده ولی فقیه در استان که در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: باید برنامه ای در دانشگاه ها ایجاد شود که افراد به شرکت در پیاده روی و راهپیمایی اربعین تشویق شوند. ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۸    
درس خارج آیت الله علم الهدی با موضوع فقه المقاومه هر روز ساعت 9 تا 10 صبح در مدرس امام خمینی(ره) مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۰    
تهران- ایرناپلاس- کانال تلگرام آیت الله علم الهدی با انتشار دو پیام، مجدد فعال شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: جوهره اصلی اقتدار کشور در 40 سال گذشته مقاومت بوده و منشاء تمام اینها سیدالشهدا(ع) است، اگر این چنین معلمی و عاشورایی نداشتیم مسلما وضعیتی اینگونه نداشتیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران به همراه جمعی از مدیران این کمیسیون با آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: اگر بنا باشد برای کشور سرمایه ای وارد شود، حتما باید اولویت سرمایه گذاری مشهد مقدس و خراسان رضوی باشند. به گزارش ایسنا- منطقه خراسان ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۶    
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه بازار پوشاک مشهد نسبت به کل کشور بازار برجسته تری است و درست نیست این بازار به دست سنگاپور، کره و چین بیفتد، گفت: شاخصه موفقیت طرح توسعه اقتصادی استان کاهش نرخ بیکاری خواهد بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ محفل انس با قرآن کریم با همکاری مجمع قاریان و حافظان مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت سروش جاودانه وحی با حضور آیت الله علم الهدی در مهدیه مشهد برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه مشهدمقدس در واکنش به اخراج جان بولتون از کاخ سفید گفت: جریان مقاومت در همه امت اسلامی یکپارچه و منسجم شده و قوی ترین مهره آمریکا در برابر مقاومت ملت ایران شکست خورد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مشهد با بیان اینکه جریان عاشورا به یک انقلاب ماندگار تبدیل شده است، اظهار کرد: بانوی انقلابی باید حضرت زینب(س) و اهداف ایشان را بشناسد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۱    
همایش رهروان زینبی(س) ظهر امروز با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و جمعی از بانوان مشهدی در بوستان آرامش محله پنجتن مشهد برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۷    
حرم مطهر رضوی در عاشورای حسینی با مقتل خوانی و اقامه نماز ظهر عاشورا توسط آیت الله علم الهدی میزبان دسته های عزاداری و سوگواران حسینی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
گردهمایی عظیم عزاداران حسینی در حرم رضوی با مقتل خوانی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهدمقدس همراه بود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۰    
حوزه/ امام جمعه مشهد گفت:جریان امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل در کربلا نشان دادن عشق ودلدادگی به مظهر حق است .است ،وقتی این مظهر متجلی می شود ، که امام حسین (ع) درباره حضرت ابوالفضل می گویند که من به او پناه آوردم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با تاکید بر اینکه عشق به خداوند متعال در وجود قمر بنی هاشم(ع) بود، گفت:وجود مقدس حضرت ابوالفضل(ع) در عشق به ولایت درست مانند آهن تف دیده در آتش بود که خاصیت آتش پیدا کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد - همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی ویژه برنامه هایی در حرم مطهر برگزار می شود که مقتل خوانی روز عاشورا توسط آیت الله علم الهدی از شاخص ترین این برنامه ها است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: در عرصه مقابله با تحریم باید راهبرد امام حسین(ع) عملیاتی شود، همانگونه که مقام معظم رهبری به عنوان حجت ولی خدا نسخه اقتصاد مقاومتی را ارائه کرده اند که باید از آن پیروی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی مسئولان دفاتر نمایندگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آمریکا از فرهنگ دفاع مقدس ما و 85 میلیون مردم این کشور وحشت دارد، اگر در مقابل ما سکوت کند آبرویش می رود و اگر بخواهد وارد فاز نظامی شود توان مقابله با ما را ندارد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در پی رحلت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد تقی مجتهد زاده عبدخدایی از علمای مشهد پیام تسلیتی صادر کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مقابله با جریان قدرت و ثروت با حرکت اندیشمندانه و مدبرانه قوه قضائیه در این کشور آغاز شده که سرآغاز قطعی امیدواری مردم در برابر همه مشکلات است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیسعلی دلواری جوانی که در 23 سالگی مبارزات خود علیه استعمار انگلیس را در عصر مشروطه و از دلوار آغاز کرد و به رهبری آیت الله علم الهدی اهرمی در خارج کردن بوشهر از دست استبدادیون بیشترین نقش را داشت.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۶    
حوزه/ امام جمعه مشهد گفت: در زیارت عاشورا قبل از لعن قاتلان امام حسین (ع) و یارانشان، مردمی لعن می شوند که به خاطر علاقه به ثروت و دنیا، اسلام و امام حسین (ع) را رها کردند و فقط نام مسلمانی بر روی آن ها بود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با تاکید بر اینکه زیارت و عزاداری برای اهل بیت (ع) باید با معرفت همراه باشد ،گفت: انحراف رهبری امت از خط ولایت عامل قیام امام حسین(ع) بود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: می گویید دیوانه است کسی که با این ها مذاکره کند، نه برای منافع بلکه برای توهم منافع ملی برویم دیوانه شویم؟ این مردم فهم و شعور دارند، فشارهای معیشتی و اقتصادی مردم را به جان آورده که شما دنبال این حاشیه سازی بروید؟
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۴    
آیت الله علم الهدی گفت: فشارهای معیشتی و اقتصادی مردم را به جان آورده است، آن وقت شما وارد حاشیه می شوید، به جای حاشیه سازی مشکلات مردم را برطرف کنید.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- امام جمعه مشهدمقدس عنوان کرد: مگر خود شما نگفتید کسی که با آمریکا مذاکره کند دیوانه است؟ 15 دقیقه با اوباما مذاکره تلفنی داشتید، با وزیر خارجه اش خیابان گردی کردید، نتیجه اش جز این برجام لعنتی شد؟ ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز مناطق مختلف استان در اثر بی توجهی برخی دستگاه ها یا تحمیل طرح های غیرکارشناسی به مردم منطقه ایجاد شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۵    
مراسم افتتاحیه دومین اجلاس سراسری بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با حضور آیت الله علم الهدی و دکتر طهرانچی در مشهد برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کتاب بسته اقدامات ضدتحریم در دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ماه محرم الحرام جمعی از مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) خراسان رضوی صبح دوشنبه 4 شهریوربا آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه درخراسان رضوی دیدار و گفت وگو کردند.