جمعه ۲۹ شهریورساعت ۱۹:۵۰Sep 2019 20

جدیدترین‌های «نماینده مردم همدان»

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان، به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران، نگین گردشگری راه ابریشم است و از این رو در بین شهرهای این مسیر در دنیا می درخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تهیه طرح توجیهی تخصیص اعتبار برای پروژه های عمرانی روستاهای همدان تاکید کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۰    
از آنجاییکه شائبه آغاز فعالیت های انتخاباتی در سطح استان مطرح شده و حاج بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی درکانال تلگرامی خود این موضوع را رد کرده است. در متن این تکذیبه آمده است: در رابطه باخبری مبنی بردخالت نماینده همدان در امور شهرستانها به اطلاع می رساند: ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۹    
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی است که سابقه وزارت آموزش و پرورش کشور را دارد و در نشست صمیمی با برنای همدان سوالات خبرنگاران را پاسخ داد و در پایان از فعالیت های دفتر برنای همدان تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 300 کلاس در همدان فاقد معلم است گفت: انتظار داشتیم با توجه به مشکل سال گذشته، امسال تدابیر لازم برای کلاس های بدون معلم گرفته می شد اما این طور نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پارک یلفان با بودجه ای معادل 50 میلیارد ریال اجرا شده و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد گفت: این پروژه نیمه دوم امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راهکارهایی که می تواند بالاخره موانع جهانی شدن آثار ملی همدان را برطرف کند، همایش راه ابریشم است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۹:۰۹    
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون فرهنگیان و رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، قاسم مستقیم را به عنوان مشاور و رئیس دفتر خود معرفی کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با محکومیت دخالت برخی از کشور های غربی در امور مرتبط با جمهوری اسلامی ایران گفت: اختیار فروش نفت از جمله حقوق حاکمیتی ملت ها است و برای آن از دیگران اجازه نمی گیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۰    
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ممالک اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران نخستین درس و سرمشقی که باید از عاشورا بگیرید درس استکبارستیزی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: 41 طرح ملی اثرگذار در همدان در دست اجرا است که نزدیک به 30 طرح آن در حوزه گردشگری است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سرانجام پس از ماه ها اعلام آمار و ارقام مربوط به اشتغال زایی از سوی مسئولان دولتی و مرکز آمار ایران نماینده مردم همدان و فامنین به اعلام نرخ میزان اشتغال واکنش نشان داد و با دعوت رئیس مرکز آمار و مسئولین وزارت کار و کارشناسان این حوزه خواستار راستی آزمایی در این زمینه شد. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۶    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان، نماینده ای را لایق حضور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که در مسائل سیاسی پیرو سیدالشهدا(ع) باشد و گفت: نباید به کسی رای بدهیم که برای انتخابات غذا می دهد، بلکه باید حامی کسی باشیم که از رهبری و خون شهدا دفاع کند.
سیرجان نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مقدار 5200 تن شکر آلوده پس از گذشت هشت سال و با تعویض کیسه های شکر از گمرک خرمشهر به گمرک سیرجان ترانزیت شده است. امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در این جلسه گزارش بازدید هیأت [...]
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون اصل نود مجلس از دستور رئیس جمهور مبنی بر امحای ذرت های آلوده خبر داد. امیر خجسته در تشریح جلسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی برای بررسی وضعیت گمرکات خوزستان گفت: مسئولانی از سه وزارتخانه صنعت، معدن، تجارت، اقتصاد و کشاورزی در جلسه کمیسیون حضور پیدا کردند ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی جشنواره صنعت چاپ با حضور فعالان این عرصه و جمعی از شخصیت های اثر گذار ملی و بومی در همدان برگزار شد؛ امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در این آئین از پیگیری جدی برای حل مشکلات صنعت چاپ خبر داد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۳۶    
همدان- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر در همدان 41 پروژه ملی در حال پیگیری و اجرا است، گفت: شهر همدان نیازمند انسان هایی بزرگ است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: پروژه هگمتان بازار با هزار واحد و با سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد تومانی در همدان افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه وضعیت ساختاری فعلی همدان در خور پایتخت تاریخ و تمدن نیست گفت: امروز در این شهر نیاز به انرژی مثبت داریم، باید نقد کنیم اما نهضت حرکت در استان را نیز باید لمس شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۹:۵۹    
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جامع شهر همدان با برنامه های مدون و برنامه ریزی شهری در همدان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین با بیان اینکه بازداشت یکی از نمایندگان استان صحت ندارد، گفت: دست مفسدان اقتصادی از اموال عمومی باید قطع شود و گزارش کاملی از روند کار تهیه شده که به نماینده ولی فقیه در استان داده شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۵    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص نرخ بیکاری استان هر کس یک حرف می زند افزود: در خصوص این موضوع با رییس مرکز آمار صحبت هایی شده تا با حضور مسئولین در کمیسیون اصل 90 این بحث شفاف سازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح حق الکشف به مجلس رفته تا هر کس اطلاع دقیق و متقن مفاسد را بدهد به او حق الکشف داده می شود گفت: این طرح در حال عملیاتی شدن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: کسی نمی تواند با فضا سازی جلوی مبارزه با مفاسد اقتصادی را بگیرد چراکه مرگ انحصار قدرت در استان همدان فرا رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۶:۰۲    
همدان- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی برای رفع مشکلات پیش روی تامین آب شهرستان همدان، جلسه ای مشترک با وزیرنیرو و رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور برای اختصاص اعتبار مناسب تامین آب همدان خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۵:۵۴    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سیلوی همدان 160 میلیارد ارزش دارد که با 16 میلیارد واگذار شده و همه سکوت کردند و تا زمانی که این سیلو را به همدان برنگردانم سکوت نمی کنم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بخش توسعه یافته اورژانس حاد و مرکز مهارت های بالینی مجتمع آموزشی درمانی بعثت با حضور نایب رئیس، عضو ارشد و دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم همدان در مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، رئیس جهاددانشگاهی استان همدان و سایر مسئولان استانی افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازها 300 هزار میلیارد ریال به بانک ها و 200 هزار میلیارد ریال به قطعه سازان بدهکارند و تنها راه نجاتشان واگذاری آنها به بخش خصوصی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت تصویب مجلس ، به افرادی که در شناساندن مفسدان اقتصادی کمک کنند حق الکشف پرداخت خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۶    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری تاثیر گذار ترین پروژه های فرهنگی شهر را برگزار می کند گفت:خدمات شهری در چند سال اخیر در همدان متحول شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری های مستمر در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و شرکتی شهرداری انجام و بالاخره تصمیم نهایی آن در مجلس گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس بابیان اینکه نمی دانم دلیل وجود کارکنان شرکتی در دانشگاه های علوم پزشکی و دیگر دستگاه های دولتی چیست؟ گفت:مجلس و دولت در مقابل این برده داری نوین بایستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه گردشگری سلامت از اولویت های جذب حداکثری مسافران به این استان است و بیمارستان یک هزار تخت خوابی همدان با این هدف ساخته می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۵:۵۵    
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل عدم شناخت فرهنگ و یا برخی از سیاست های زودگذر اقتصادی و سیاست هایی که فقط به امروز فکر می کند، ما همواره با تصمیم درخصوص کاهش بودجه فرهنگی روبه رو شده ایم و این موضوع در مسیر اقتصاد مقاومتی و تعریف هایی که در این زمینه وجود دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در حالی که قرار بود پروژه عصر طلایی هگمتانه سال گذشته به بهره برداری برسد روند احداث این پروژه مهم گردشگری متوقف شده و بنابر ادعای نماینده مردم همدان در مجلس، ردپای برخی مسئولان پایتخت در پشت پرده این پروژه مشهود است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و ضامنین در مجلس شورای اسلامی از درآمد 100 هزار میلیارد تومانی دولت از محل هدفمندی یارانه ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه برای اجرای همسان سازی حقوق ها باید تمام توان خود را به کار بگیریم گفت: 5 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی پیش بینی شده است، باید نحوه افزایش حقوق را به گونه ای اجرا کنیم که همسان سازی و عدالت اجرا شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه برای اجرای همسان سازی حقوق ها باید تمام توان خود را به کار بگیریم گفت: 5 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی پیش بینی شده است، باید نحوه افزایش حقوق را به گونه ای اجرا کنیم که همسان سازی و عدالت اجرا شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در کشور خبر داد و گفت: طی روزهای آینده این طرح با اعتباری افزون بر 5 هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته و اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان در کشور خبر داد و گفت: طی روزهای آینده این طرح با اعتباری افزون بر 5 هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته و اجرا می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از افزایش نرخ عوارض آزادراه تهران – همدان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام سیاستگذاری های همدان در زمینه تمدنی و توسعه ای و فرهنگی باید حول نام پایتخت تاریخ و تمدنی همدان صورت بگیرد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۱۰    
به گزارش تهران پرس؛ احد آزادی خواه نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، در خصوص این که با روی کار آمدن آقای رئیسی چه تغییراتی در روند رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی رخ داده است، عنوان داشت: آقای رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه از آن جایی که سابقه بالایی در امور قضایی دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: خودروسازان 30هزار میلیارد تومان به بانک ها و 20هزار میلیارد تومان به قطعه سازان بدهی دارند.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نماینده همدان، خطاب به وزارتخانه ها گفت: ما حاضریم با هرکدام از وزارتخانه ها که در زمینه پرونده های مفاسد اقتصادی حرفی دارند مانند گمرک که اعلام کرده بود ما در این رابطه حرف داریم با سند و مدرک صحبت کنیم. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- نماینده مردم همدان در مجلس گفت: پروژه آبرسانی به همدان از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به همدان در سال 1383 است که بعداز گذشت 15سال علیرغم تصویب در مجلس شورای اسلامی همچنان بلاتکلیف است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه وشهرسازی باید مبنای قانونی افزایش 40 درصدی عوارض آزاد راه تهران - همدان را تبیین کند چراکه این افزایش قابل قبول نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۷    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ثبت جهانی سیر در دستور کار قرار گرفته و پیگیری لازم با وزیر کشاورزی و وزیر صنعت انجام شده تا این مهم به نتیجه برسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: همدان به قطب ملی علوم پزشکی ایران تبدیل شده است و در جهت توسعه گردشگری سلامت گام برمیدارد.
صبح الوند   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهیدان رجایی و باهنر نماد دولت جمهوری اسلامی هستند و مهمترین ویژگی این دو شهید مردمی بودن آنها است.