جمعه ۱۶ خردادساعت ۰۱:۲۹Jun 2020 5

جدیدترین‌های «شهردار تبریز»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: اولویت اول مدیریت شهری تبریز توسعه زیرساخت های شهری برای پیشگیری از بروز هر گونه مشکل برای شهروندان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از شناسایی 65 شخصیت نقش آفرین برای سومین همایش ملی "زنده نامان" تبریز از طریق معرفی ادارات و سازمان های دولتی و نهادهای عمومی خبر داد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - شهردار تبریز محاسبه الکترونیکی تعرفه عوارض محلی را گامی برای ارتقاء شفافیت در این نهاد عنوان کرد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: امروز اعضای شورا اشراف کاملی به وضعیت سازمان های شهرداری تبریز دارند که این یک اتفاق مهم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- خانه قدیمی و ماندگار ارفع الملک جلیلی، از شهرداران تبریز در اواخر دهه 1290 و نیمه دوم دهه 1310 شمسی، به شماره 32938 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز برنامه محور بودن اقدامات را یکی از افتخارات دور پنجم شورای اسلامی شهر تبریز و شهرداری عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر از شهردار تبریز به جهت تخصیص قطعه زمین بیمارستان 327 تختخوابی سازمان تامین اجتماعی قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: تصویب چشم انداز 12 ساله و احکام برنامه پنج ساله شهرداری اتفاق بزرگی است که برای اولین بار در شهر تبریز رخ داده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در سفر قائم مقام معاون فرهنگی شهردار تبریز به اصفهان، زمینه های میزبانی از رویداد شب فرهنگی تبریز در اصفهان بررسی شد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه استانداری نیز با ارسال نامه ای رسما خواهان تعییر سرپرست فعلی بخاطر تخلف در عدم توجه به اساسنامه سازمان فناوری شده است، بنظر می رسد که شهردار تبریز سعی در لج بازی و به کرسی نشاندن انتخاب اشتباه خود دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون معماری و شهرسازی شهردار تبریز با بیان اینکه چندین روستای محدوده تبریز در طرح تفصیلی و جامع بلاتکلیف هستند، گفت: بیش از 40 روستا در حریم شهر تبریز قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: افتتاح پروژه های عمرانی در مناطق کم برخوردار نشان می دهد که شورای شهر "شعار توزیع عادلانه خدمات شهری" را عملیاتی کرده است، به گونه ای که امروزه بیشترین پروژه ها در مناطق کم برخوردار اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از رونمایی کتاب احکام برنامه جامع راهبردی شهرداری تبریز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: مناطق کم برخوردار شهر کانون اصلی اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری برای پویائی، توانمندسازی و ساماندهی این محلات است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز تاثیرگذاری و حجم پروژه های عمرانی منطقه 4 را ارزشمند توصیف و تاکید کرد که نقش پروژه ها در بهبود وضعیت مناطق کم برخوردار و آینده توسعه این منطقه، حائز اهمیت است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی واجتماعی شهردار تبریز از برگزاری کنگره بین المللی بزرگداشت ادبی استاد شهریار به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی در تبریز خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت:شیوع ویروس کرونا تغییرات بسیار عمیقی در ساختار صنعت گردشگری جهان ایجاد کرد که می توان از این فرصت استفاده کرده و با بکارگیری روش های نوین نقطه عطف گردشگری استان را در دوران پسا کرونا محقق ساخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: دسترسی به المان مقبره الشعرا از ضلع شمالی (صفه شمالی) خیابان عارف تسهیل می یابد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از تداوم اجرای طرح دورکاری در شهرداری تبریز بعد از بحران کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز ضمن بازدید از روند پیشرفت تعدادی از پروژه های عمرانی، گفت: در سال 99 طرح های مهم و تاثیرگذاری در حوزه مدیریت شهری اجرا می شود.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: پویش "در خانه بخوانیم"، به عنوان یک حرکت الگوساز و فرهنگ مدار کارنامه خوبی داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: خواهرخواندگی تبریز و غزه، تکلیف ما را در قبال حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب اسرائیل سنگین تر می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: سالم ترین و فعال ترین ترکیب مدیران در طول تاریخ شهرداری تبریز در دوره فعلی بوده است.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۶    
شهردار تبریز به جای رفع ایرادات قانونی وارده از سوی استانداری آذربایجان شرقی بر انتصاب سرپرست جدید سازمان فناوری اطلاعات، درصدد چانه زنی با دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر برای حفظ یار غار خود در راس مدیریت این سازمان برآمده است.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه موزه داری از وظایف شهرداری تبریز نیست، گفت: ما بیشتر از دستگاه های متولی این بخش، پیشقدم شده ایم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در آیین کلنگ زنی طرح تقاطع غیرهمسطح ارتش گفت: پشتیبانی کامل بودجه ای از این پروژه صورت گرفته است و در این خصوص مشکلی وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: اجرای پروژه های زیرساختی برای حل معضلات ترافیکی در سال جاری کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۲    
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به احداث خیابان غیرقانونی در تبریز گفت: در صورت عدم پاسخگویی شهردار تبریز به سئوال مطرح شده توسط وی، بنده در صورت عدم پاسخگویی به شخصه به سئوالم پاسخ می دهم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تبریز حل معضل حاشیه نشینی را نیازمند تغییرات اساسی در قوانین کلی کشور دانست و گفت: با این وجود سعی داریم از قوانین موجود به نحو احسن استفاده کرده و در مدت مسئولیت خود بخشی از این مشکل را برطرف سازیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: به رغم بارش های زیادی که در سال جاری اتفاق افتاده، شاهد رخ دادن سیل و سیلاب در شهر تبریز تبریز نبوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز گفت: هشت کانال دفع آب های سطحی و رسوب گیر برای مهار سیل در این شهر در حال احداث است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام شهردار تبریز گفت: موزه مشاغل تبریز با اقلام متنوع تاریخی مربوط به مشاغل، در آینده نزدیک مجدد دایر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام شهردار تبریز گفت: اساس کار بازرسی پیشگیری است و بایستی آموزش های پیشگیرانه را در تمام مجموعه های این نهاد در پیش بگیریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از الزامی شدن ایجاد اتاق مادر و کودک در مجتمع های تجاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار تبریز از خیز بلند معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز در حذف کاغذ و برگزاری سیستمی فرایند کمیسیون های ماده صد شهرداری خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - قائم مقام شهردار تبریز هدف از تغییر مدیران در شهرداری را بکار گیری سلیقه های جدید برای جلب رضایتمندی مردم دانست. به گزارش شهریار، رسول موسایی در آئین معارفه مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهر تبریز اظهار کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز آسفالت ریزی خیابان ها و معابر را مهم ترین موضوع شهر در حوزه عمران قلمداد کرد و گفت: نهضت آسفالت در سال 99 با سرعت بیشتری در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون فرهنگی شهردار تبریز گفت: پویش تندرستی برای همه طرحی ارزشمند بوده و اجرای آن به ایام شیوع ویروس کرونا محدود نیست بلکه شعار شهرداری برای توسعه ورزش همگانی در سال جاری است.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز تنها شهری بود که در پایان سال 98 موفق به تسویه بدهی های بانکی خود از طریق تهاتر با مطالبات دولتی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی، و اجتماعی شهردار تبریز گفت: 27 هزار نفر در مسابقه کتابخوانی شهرداری تبریز شرکت کردند که استقبال بی نظیری در حوزه کتابخوانی مجازی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: بودجه سال 99 پروژه محور و واقعی بوده و بایستی تحقق یابد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: نگاه مردم به مجموعه شهرداری و شورای شهر تبریز نسبت به چهار سال گذشته تغییر یافته است.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۴    
وقت نیوز - ایرج شهین باهر شهردار تبریز امروز چهارشنبه با هدف تقویت و توسعه فرایندهای خدمت رسانی به مردم و بهبود عملکردها دست به تغییرات جدید در سطح مدیران مناطق و سازمان های زیر مجموعه زد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۲    
ایرج شهین باهر شهردار تبریز در احکام جداگانه ای با انتصاب های جدید، قطار تغییرات مدیریتی را به راه انداخت.
آذر قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۴    
آذرقلم: شهردار تبریز در تازه ترین احکام صادره خود، چند مدیر این سازمان بزرگ را تغییر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: در این دوره از مدیریت شهری نزدیک به سه هزار میلیارد تومان از املاک شهرداری، یعنی معادل کل هزینه های شهرداری در این دوره، به بیت المال بازگردانده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون شهرسازی شهردار تبریز از رسیدگی هوشمند به پرونده های ساخت وساز تبریز در سال جاری خبر داد و گفت: از سال 99 بدون دخالت فرد و حضور فیزیکی ارباب رجوع، پرونده های ساخت و ساز و ارجاعی به کمسیون ماده 100 را الکترونیکی کرده و رأی صادر کرده ایم.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: بحث تبریز بدون گدا، نشأت گرفته از فرهنگ والای تبریز و بر پایه اعتقادات و باورهای مردم شکل گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: برخلاف روال و رویه ای که در گذشته وجود داشت، مدیریت شهری در این دوره مقاومت کرده و به هیچ عنوان به کسی باج نخواهد داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول برگی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس با حضور شهردار تبریز با اشاره به برنامه های ویژه راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اعلام کرد: رژه خودرویی، رژه موتوری، دوخت بزرگترین پرچم فلسطین توسط شهرداری و اصناف خیاطی، ایستگاه های ماشین نویسی ...