جمعه ۳۰ شهریورساعت ۱۲:۳۵Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «خرابکاری»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷    
مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی شماری از شیوه های خرابکاری و ربایش فرصت های اقتصادی ایران با هدایت سرویس های اطلاعاتی دشمنان را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴    
مستند فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه روایتی از خیانت گروهی است که سه دهه از عمر تشکیلاتی خود را صرف جنایت و خرابکاری علیه ملت ایران کرده است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳    
چین مقامات تایوانی را به جاسوسی با هدف نفوذ و خرابکاری متهم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : براساس اعلام مقامات سوئیس، دو جاسوس روس که در هلند بازداشت و از این کشور اخراج شدند درحال دسیسه چینی برای انجام خرابکاری های سایبری علیه یک آزمایشگاه در سوئیس بودند. این آزمایشگاه درحال آنالیز عامل اعصابی بود که در راستای استفاده از مسموم کردن مامور روسیه در بریتانیا از آن استفاده شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۶    
باکو – ایرنا – وزارت دفاع جمهوری آذربایجان روز شنبه با صدور بیانیه ای نیروهای نظامی ارمنستان را به استفاده از سلاح های مختلف و خرابکاری علیه ساکنان غیر نظامی مناطق مسکونی مرزی متهم کرد .
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰    
افراد ناشناس اقدام به پنچر کردن اتومبیل ون تشییع جنازه در مرکز اجتماعی اسلامی آستین شمالی کردند. این مسجد در هفته های اخیر شاهد خرابکاری های متعددی بوده است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹    
حوزه/ افراد ناشناس اقدام به پنچر کردن اتومبیل ون تشییع جنازه در مرکز اجتماعی اسلامی آستین شمالی کردند. این مسجد در هفته های اخیر شاهد خرابکاری های متعددی بوده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۹    
مردم نیوز : روزنامه الشرق قطر نوشت: با برجسته شدن نقش جنایتکارانه ابوظبی در لیبی و سوریه برای گسترش هرج و مرج و خرابکاری در آنها در راستای خدمت به طمع ورزیهای مسئولان توسعه طلب امارات ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۱:۰۱    
سال ها پیش زمانی که صداوسیما تنها دو شبکه داشت در برنامه کودک کارتونی کم کیفیت پخش می شد با عنوان زبل خان که در تیتراژ برنامه اش شخصیت اصلی کارتون می گفت: قابل اعتماد، منحصربه فرد.. ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۲۵    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- روزنامه کویتی القبس در شماره امروز خود نوشت: آمریکا در عملیات خرابکاری اخیر در استان بصره با هدف تحمیل نخست وزیری به عراقی ها که به دستورات واشنگتن عمل کند، دست داشته و سناریویی شبیه بهارعربی را در عراق دنبال می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۳    
تهران- ایرنا- مرکز حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی شماری از شیوه های خرابکاری و ربایش فرصت های اقتصادی ایران با هدایت سرویس های اطلاعاتی دشمنان را تشریح کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۹    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون گفت: رویدادهای اخیر در استان بصره و عملیات خرابکاری در این استان به مثابه مجازات احزاب مخالف طرح های آمریکا در عراق به شمار می رود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۲    
آیا تاکنون با هجوم مردم برای عبور از یک درِ کوچک مواجه شده اید؟ نمونه اش در ورزشگاه های جهان رخ می دهد که بنا به علل گوناگونی مردمِ حاضر در ورزشگاه دچار ترس می شوند و یا به علل دیگر به یک باره برای خروج از آن هجوم می آورند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶    
احمد الاسدی تاکید کرد که خرابکاری های بصره توسط افراد نفوذی و با مداخلات آمریکایی ها رخ داد و طی روزهای اخیر نزدیکی میان ائتلاف الفتح و سائرون حاصل شد که به زودی نهایی خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۵    
برخورد قاطع با این خرابکاری عیان و هماهنگی غیراتفاقی با منافع دشمنان کشور از وظایف دستگاه های امنیتی و شورای عالی امنیت ملی است که متاسفانه ظهور و بروزی در فضای عمومی کشور ندارد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۱:۴۳    
زندگی هنرمندانی چون راجر واترز دچار فراز و نشیب های فراوانی است، از گمنامی تا اوج شهرت و دوران افول؛ از موتورسواری با سید برت (راجر کیت برت) و خرابکاری در شهر و نواختن در کلاب های کوچک تا ضبط آلبوم در ابی رود و خلق پرفروش ترین آلبوم تاریخ راک ...
سیرنیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۸    
سیرنیوز : رامین حسین پناهی در اردیبهشت ماه سال 1394 به گروهک تروریستی کومله می پیوندد و در قالب یک تیم تروریستی در تیرماه سال 1396 برای انجام عملیات خرابکاری وارد کشور می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۱    
نماینده پارلمانی از استان بصره خطاب به نخست وزیر عراق دلیل نشست و برخاست فرماندهی عملیات این استان با سرکنسول آمریکا را جویا شد. به گزارش فارس، فاروق الاسدی نماینده پارلمان عراق از استان بصره، اعلام کرد که کنسولگری آمریکا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱    
رهبر معظم انقلاب در جمع دانش آموختگان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) درباره قدرت جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی بیان کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز در مراسم دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۲    
رهبر انقلاب فرمودند: جوانان مؤمن اجازه ندهند دشمن در صفوف یکپارچه آنان نفوذ و اختلال کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۴    
رهبر انقلاب فرمودند: جوانان مؤمن اجازه ندهند دشمن در صفوف یکپارچه آنان نفوذ و اختلال کند.
موج   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۳    
بازجویی از آتش زنندگان کنسولگری ایران در بصره حکایت از دخالت عربستان در بصره و فعالیت و خرابکاری افراد آموزش دیده دارد. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۲۱    
یکی از فرماندهان ارشد بسیج مرمی عراق به افرادی که در بصره خرابکاری کرده و ساختمان ها را به آتش می کشند، هشدار داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر عراق اقدامات خرابکارانه در استان بصره را دارای منشا سیاسی دانست و از مستثنی شدن بصره در برخی از بند های مصوبه بودجه و تصمیمات دولتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۶    
نخست وزیر عراق امروز (شنبه) اقدامات خرابکارانه در استان بصره را دارای منشا سیاسی دانست و نسبت به تبدیل اختلافات به درگیری های مسلحانه هشدار داد. همچنین با توجه به ناآرامی ها از ساعتی دیگر منع آمدو شد در بصره اعلام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۰    
عضو شورای استانداری بصره با کم اهمیت دانستن نشست امروز پارلمان عراق تاکید کرد نخست وزیر عراق خود بخشی از توطئه جاری علیه این استان است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۲    
اکوفارس: صالحی گفت: خرابکاری که در اعلام دلار 4200 تومان ایجاد شد ضربه بزرگی به اقتصاد کشور زد و زمینه را برای رشد نرخ ارز فراهم کرد و همین موجب شد تا اعتماد مردم هم نسبت به قبل کم تر شود.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۲:۲۳    
در پی حمله مهاجمان به مراکز مختلف دولتی، حزبی و نیز سرکنسولگری ایران در بصره، مسوولان هماهنگی اعتراضات در بصره ضمن اعلام برائت از این اقدامات تاکید کردند که بعثی ها و هسته های خفته داعش و عده ای خرابکار از اعتراضات مسالمت آمیز آنان سوء استفاده کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۱    
مغازه دار بدشانس چینی پس از بازکردن مغازه اش با صحنه ای عجیب روبرو شد.