چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۲:۵۵Jul 2020 15

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

 
شورای نگهبان   ۱۰ دقیقه پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شورای نگهبان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی خوش درخشیده است.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: اتهام امید اسدبیگی، سوء استفاده اقتصادی است؛ اما با ندادن حقوق کارگران، خود را متهم امنیتی و سیاسی در مقابل نظام جلوه می دهد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که فعالیت یک رسانه دینی حول مسجد می تواند منشأ اثرات فراوان باشد، گفت: خبرگزای شبستان با توجه به ارتباطی که با مسجد دارد می تواند کارهای بزرگی انجام بدهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۴۵    
برنامه هفتگی تفسیر نهج البلاغه با حضور آیت الله طه محمدی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری، مدیر تعلیم و تربیت سپاه ناحیه و روحانیون در شهرستان فامنین برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت:تاکنون انتخابات متعددی از جمله ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را داشته ایم و در این راستا پرونده های بسیار زیادی جهت احراز صلاحیت های نامزد های انتخاباتی، بررسی کرده ایم که با توجه به مهلت قانونی اندک بررسی صلاحیت ها، واقعاً کار سخت و طاقت فرسایی است.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری، صیانت از آرای مردم را از جمله اقدامات موفق شورای نگهبان دانست و افزود: همواره در انتخابات، شورای نگهبان با نظارت دقیق بر انتخابات از آرای مردم به عنوان امانت حراست کرده و اجازه نداده که برخی برای دنیاطلبی خود، رای مردم را نادیده بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان گفت: نظارت و سؤال باید در یک سازوکار عقلانی شکل بگیرد که هر بیننده ای را به تأیید وادار کند نه اینکه برخاسته از جوزدگی و یا جانب داری از یک جریان خاص باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری بر لزوم حل مشکلات معیشتی مردم در سایه تعامل مطلوب میان دولت و مجلس تأکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۴    
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله مکارم شیرازی خطاب به همه مسئولان نظام تذکرات مهمی دادند تا مردم بدانند مرجعیت در کنار و به فکر آرامش آنهاست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نبود قوانین کافی مبتنی بر فقه نسبت به آب و توزیع آن یک مشکل اساسی است، گفت: دو عنصر آب و خاک در ارتباط و تعامل با هم هستند و یکی بدون دیگری نمی تواند ایفای نقش و حیات آفرینی کند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سیداسماعیل موسوی مدیرکل انتخابات وزارت کشور گفت: در دولت تدبیر و امید، یک دوره انتخابات ریاست جمهوری، یک دوره انتخابات شوراهای اسلامی، یک دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دو دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت سراسری برگزار شده است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به عملکرد رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری به قدری خوب عمل کرده اند که برای مجلس خبرگان رهبری زحمتی نداشته اند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
محمدجواد حجتی کرمانی در روزنامه شرق نوشت: سردار قاسم سلیمانی به معرفی نیازی ندارد. ایمان و اخلاص و شجاعت و نیز دوری او از مخاصمه ها و موضع گیری های رایج سیاسی، مشهود عام و خاص است ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
علی قائمی امیری نماینده مجلس خبرگان قانون اساسی در مصاحبه با روزنامه جوان به خاطراتی از این مجلس پرداخته و گفته است برخی مدعیان دوآتشه امروز ولایت فقیه،در مجلس خبرگان با این اصل مخالف بودند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۴۰    
نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به بی نظیر بودن مجلس خبرگان رهبری در دنیا، سلامت و صیانت نظام جمهوری اسلامی را در گرو وجود رهبری و مجلس خبرگان دانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۶    
ای فقهای شورای خبرگان و ای برگزیدگان ملت ستمدیده، مسؤولیتی را قبول فرمودید که در رأس همه مسؤولیت هاست و آغاز به کاری کردید که سرنوشت اسلام و ملت رنجدیده گرو آن است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۵    
انتشارات مرکز پژوهش های اسلامی صدا وسیما کتاب منتخبان بصیر: بررسی و پاسخ به شبهه های موجود درباره مجلس خبرگان رهبری را در قطع رقعی و 114 صفحه به چاپ رسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۱    
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تنها راه پیشرفت کشور و نجات از بحران حمایت از رهبری است گفت: هرجا در این زمینه موفق عمل کردیم اتفاقات خوبی برای کشور و مردم رقم خورد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ویژه برنامه روز سرنوشت به گشایش نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری می پردازد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات کشور از آماده شدن وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا، میاندوره ای مجلس و مجلس خبرگان رهبری در سال آینده خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۴    
حوزه/ با تأمل در اهمیت جایگاه رهبری در نظام سیاسی اسلام و نقش یگانه او در راهبریِ قوای سه گانه، ترسیم سیاست های کلی نظام و ممانعت از انحراف نهادهای قانونی کشور می توان به جایگاه منحصر به فرد مجلس خبرگان پی برد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانیوز: آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران در گفت وگویی در خصوص اینکه نگاه شورای نگهبان با احزاب و جریانات سیاسی چگونه بوده است، اظهار کرد: نهاد شورای نگهبان از نهادهای اصیل جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و براساس قانون اساسی شکل گرفته است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۰    
نماینده خبرگان، مجلس خبرگان رهبری را پل ارتباطی بین مردم و رهبر نظام اسلامی دانست و گفت: خبرگان باید در صحنه دفاع و تقویت ولایت عمارگونه عمل کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۹    
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان ضمن اشاره به ضرورت توجه به کمک های مؤمنانه در موج جدید کرونا گفت: نهضت تعاون در موج جدید کرونا باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. تاریخ انتشار: 12:32 - 23 تیر 1399 - کد خبر: 637145
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
آیت الله رجبی با بیان اینکه مردم نقش اصلی را در انتخاب رهبری ایفا می کنند، گفت: ملت با عملکرد و رای صحیح خودشان زمینه انتخاب رهبر مقتدر فهیم حکیم را مهیا می کنند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری گفت: تاسیس مجلس خبرگان رهبری معلول نگاه ویژه ای است که معمار کبیر انقلاب(ره) به آینده جمهوری اسلامی داشتند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۳    
تهران (پانا) - رهبر و رهبری در ادیان آسمانی و اسلامِ بزرگ چیزی نیست که خود به خود ارزش داشته باشد، و انسان را خدای نخواسته به غرور و بزرگ اندیشیِ خود وادارد. آن همان است که مولای ما، علی بن ابی طالب، درباره آن گوشزد فرموده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امان الله علیمرادی گفت: مجلس خبرگان رهبری مظهر و جلوه بیعت عمومی ملت، با اصل و بنیاد نظام جمهوری اسلامی است و مسئولیت این مجلس، عظیم است، زیرا مسئولیت رهبری منتخب این مجلس عظیم الشان را به عهده دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز 23 تیرماه مصادف با سالروز تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری درسال 1362 و با پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/لرستان نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اصل نهادهایی مانند جهاد دانشگاهی که برخاسته از انقلاب هستند براساس اخلاص و انگیزه مؤسس آن ها بنا شدند و برای نظام برکات زیادی داشته و دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اشتغال، رونق اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم را مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری است و مجلس خبرگان پیگیر این مطالبات است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۶    
مجلس خبرگان یک مجلسی است که باید شما و ملت بدانند که این مجلس پشتوانه کشور است برای حفظ امنیت کشور و حفظ استقلال کشور و حفظ آزادی برای کشور و اگر مسامحه در این امر بشود، یک تقصیری است که ممکن است جبران بعدها نشود این تقصیر. صحیفه امام؛ ج17؛ ص114 | جماران؛ 6 آذر 1361
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که اعضای مجلس خبرگان رهبری ذی نفع نیستند، گفت: اظهاراتی که خبرگان ملت مطرح می کنند، بر اساس مصلحت کشور و نظام است.
برترین ها / شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: شورای نگهبان، سد مستحکمی برابر استبداد، استکبار و مطامع دشمنان اسلام و نظام به ویژه آمریکا بوده است. ...
قسمت بیست و یکم برنامه مصیر با حضور دکتر محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری یکشنبه 22 تیر ماه ساعت 21 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: بنده شهادت می دهم که مراجع و رهبر معظم انقلاب، دغدغه معیشت مردم و طلاب را دارند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۱    
گروه سیاسی: نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی و کم رنگ شدن معنویت ناشی از اشتباه مردم در نوع انتخاب کسانی است که توان تخصصی لازم را در مدیریت کشور ندارند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان تداوم انقلاب اسلامی را تضمین می کند، گفت: مجلس خبرگان رهبری ضمانت اجرای مسأله ولایت فقیه را بر عهده دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقتصاد با جان و زندگی مردم سر و کار دارد و بنده به عنوان یک طلبه، شهروند و عضو مجلس خبرگان رهبری اقتصاد فعلی را اقتصادی کمرشکن می بینم و اگر تدبیر گهربار مقام معظم رهبری نبود نمی دانستیم اکنون کشور با چه وضعیتی روبه رو می شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مقام معظم رهبری در دیدار اعضای مجلس خبرگان در سال 90 فرمودند: من یادم هست آن سالهای اول انقلاب، از جمله ی حرفهائی که زده میشد، این بود که بایستی ما انقلاب را سر عقل بیاوریم! یعنی عقلانیت را به عنوان یک وسیله ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۳:۲۳    
خبرگزاری مهر: آیت الله علی اسلامی شنبه شب در نشست صمیمی با خبرنگاران رسانه های گروهی استان که در دفتر نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در قزوین برگزار شد به سوالات مختلف خبرنگاران در زمینه های ساخت مصلی در تاکستان، وضعیت حجاب و عفاف در جامعه، ضعف در مدیریت استان ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۲:۲۲    
در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه بیش از 3700 نفر دست اندرکار در حوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت فعالیت خواهند نمود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۱:۱۰    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: استان قزوین نباید به حیات خلوت مدیران غیربومی تبدیل شود و افرادی در این استان مسؤولیت بگیرند که فقط دنبال رزومه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۱۸    
قزوین - ایرنا - نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان گفت: بعثت انبیاء و اولیای الهی برای رسیدن انسان به فضایل، پاکی ها و اخلاق نیکو بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر برای اجباری بودن حجاب، دلیل عقلی ارائه کنیم 95 درصد افراد جامعه آن را قبول می کنند، وضعیت نامناسب پوشش زنان در جامعه را نتیجه کم کاری متولیان فرهنگی کشور در حوزه عفاف و حجاب عنوان کرد.
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از فعالان عرصه عفاف و حجاب به مناسبت هفته عفاف و حجاب با آیت الله مهدوی نماینده ولی فقیه در استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سیاست گذاری نادرست و کاهش محدودیت ها آمار مبتلایان کرونا را افزایش داد؛ باید به رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان یک واجب شرعی نگاه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری، فرماندار جدید مراغه معرفی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون بررسی راه های پاسداری و حراست از ولایت فقیه مجلس خبرگان رهبری در قم برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خدمت به مردم نزد خداوند دارای اجر و پاداش عظیمی است، گفت:خدمت رسانی به مردم سنت حسنه ائمه معصومین(ع) است.