یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۴Apr 2019 21

جدیدترین‌های «مجلس خبرگان»

دیار میرزا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی رئیس سازمان تبلیغات گیلان با حضور در منزل آیت الله اشکوری نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با ایشان دیدار کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دفتر نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه روز شنبه اعلام کرد: صفحه اینستاگرام آیت الله پورمحمدی حذف شد.
جام جم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و خطیب نماز جمعه تهران درباره گام دوم انقلاب، بدبینی به بیگانگان و ظرفیت های استفاده از فضای مجازی با برنامه بوستان گفتگو از رادیو تهران گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) بزرگ ترین انقلاب فراگیر در جهان است که سبب احیای ارزش های اسلامی و الهی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ویژگی های جامعه مهدوی گفت: باید اقدامات ما امام زمان(عج) پسند باشد، این موضوع باید مورد توجه باشد که خیابان و بازار و فعالیت هایی که انجام می دهیم موردقبول حضرت مهدی(عج) باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همه ما مشاهده کردیم که مردم با یک غیرت فوق العاده و حماسه عمومی وارد میدان کمک رسانی شدند و امید داریم در قالب طرح جهاد همبستگی ملی مساله تهیه منزل در اولویت کمک رسانی قرار گیرد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۵    
اختصاصی شبکه اجتهاد: آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و استاد برجسته حقوق دانشگاه تهران است. وی سال ها به تدریس دروس مختلف حوزوی و دانشگاهی مشغول است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۳:۲۲    
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان گفت: بسیج کردن عموم مردم برای ورود به میدان کمک به سیلزدگان جزو شئون مهم اسلامی است که برادران سپاه عهده دار شده اند، در این مسیر آباد کردن حتی یک روستا کار ارزشمندی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در پرداخت خسارت ها نه بر دولت فشاری وارد شود و نه حقی از مردم ضایع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: برخی تصور می کنند شهدا بی سواد بودند درحالی که آن ها مدرک تحصیلی و خانواده داشتند اما گویی نداشتند، آن ها وصل به دنیا بودند اما شناخت قلبی به خداوند به قدری بالا بود که در هرحال خدا در اولویت قرار داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۷    
کرمانشاه- ایرنا- نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، امام زمان (عج) را متعلق به همه بشریت دانست و گفت: حکومت سراسر عدل ایشان نیز جهانی خواهد بود و متعلق به گروه یا عده خاصی از مسلمانان نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی- دیروز عصر نخستین سالگرد ارتحال "آیت الله حبیب الله مهمان نواز" امام جمعه سابق بجنورد و نماینده بجنورد در مجلس خبرگان رهبری در امازادا سیدعباس ابن موسی بن جعفر(ع) با حضور مردم و مسئولان استانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سالگرد رحلت عالم ربانی و نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله مهمان نواز با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۳:۱۷    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: بالغ بر 8 الی 9 هزار خانه در اثر سیل خوزستان، نیازمند تعمیر و یا بازسازی کامل هستند و احساس مسئولیت ما حکم می کند تا در این امر خطیر، به یاری دولتمردان بشتابیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۷    
مردم مومن و قدرشناس خراسان شمالی، یاد آیت الله مهمان نواز مرد مجاهد انقلابی و عضو فقید مجلس خبرگان را گرامی داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۵    
مراسم نخستین سالگرد ارتحال نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری، آیت الله حبیب الله مهمان نواز عصر پنج شنبه همراه با غبارروبی مزار شهدای بجنورد در آستان مقدس امامزاده سید عباس این شهر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین سالگرد رحلت عالم ربانی آیت الله حبیب الله مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در شبستان امامزاده سید عباس (ع) بجنورد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله کعبی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به عنوان نماینده تام الاختیار جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت پیگیری امور سیل خوزستان منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: اکنون اولویت با امداد و نجات سیل زدگان است اما احیای حقوق عامه از وظایف ذاتی قوه قضائیه است و بعضی از موارد و اسناد مربوط به سیل خوزستان نیز تقدیم ریاست قوه قضائیه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۴    
عضو مجلس خبرگان رهبری "فقه الاجتماع" را راهی برای تبیین مسائل کشور دانست و گفت: فقه اجتماعی به زیرساخت های اجتماعی که سیاست و اقتصاد بر آن قرار می گیرد، مربوط می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا -عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: فقه الاجتماع یکی از انواع فقه های تخصصی است که به ماهیت زیرساختی و عام مسائل اجتماعی می پردازد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: استفاده از ظرفیت مساجد، کسبه و بازاریان و بانک ها برای کمک به سیل زدگان و کم کردن مشکلاتشان، مؤثر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ارتش فقط در قدرت نظامی خلاصه نمی شود و نیروهای مسلح این روزها همواره در کنار سیل زدگان بودند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: سیل باعث وحدت مردم و مسئولان شد و امید می رود این همکاری و کمک رسانی همچنان ادامه یابد تا باری از دوش مردم حادثه دیده برداشته شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله محسن اراکی به منظور ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان و سرکشی از مناطق آسیب دیده این استان، وارد اهواز شد. به گزارش پرس شیعه، آیت الله محسن اراکی به منظور ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان و سرکشی از مناطق آسیب دیده این استان، وارد اهواز شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانان این مرز و بوم در نیروهای مسلح و نیروهای بسیجی و مردمی، در طول چهار دهه ثابت کردند که مدافع حریم ولایت و میهن اسلامی هستند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: حجت الاسلام سیدحسن عاملی در مراسم بزرگداشت آیت الله مروج اردبیلی که همزمان با سالروز عروج ملکوتی این عالم ربانی در مرکز تحقیقاتی آیت الله مروج برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آِیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری از روند امدادرسانی سپاه امام صادق(ع) و موکب های استان بوشهر به مردم سیل زده استان خوزستان بازدید کرد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
محمدجواد کولیوند رئیس کمیسیون شورا های مجلس با اشاره به جدول زمانبندی برگزاری یازدهیمن دوره انتخابات مجلس، گفت: طبق توافق انجام شده بین شورای نگهبان و وزارت کشور، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تعطیلی حوزه های علمیه استان، گفت: 10 هزار طلبه برادر و خواهر از سراسر حوزه های علمیه خوزستان در حالت کمک رسانی به مردم سیل زده هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۹    
در راستای گسترش فرهنگ بیمه ای و تقویت تعاملات و ارتباط فی مابین مسئولین تأمین اجتماعی با مسئولان و مقامات استانی و با هدف ارائه گزارش عملکرد تأمین اجتماعی استان کردستان ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه اجتماعی آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری، نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور امروز، 28 فروردین ماه با آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد و در روند فعالیت های قرارگاه مردمی امام حسین (ع) با هدف امدادرسانی به سیل زدگان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: احداث منازل برای سیل زدگان اهمیت بسیاری دارد و اکنون برای این امر به دنبال تقسیم بندی نقاط میان استان های مختلف کشور هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر به همراه آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با همراهی فرمانده سپاه استان بوشهر از مناطق سیل زده شهر ویس در شهرستان باوی استان خوزستان بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر جوانان دارای روحیه ایثار باشند انقلابی بار می آیند و زیر بار ذلت نمی روند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم الگوگیری نسل جوان از حضرت علی اکبر (ع) گفت: دیانت، پاکی، ایثار و فداکاری حضرت علی اکبر (ع) باید مورد توجه جوانان باشد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگرچه وقوع سیل خسارات ناگواری را بر استان خوزستان و مردم انقلابی این استان وارد کرد اما آثار و برکات ارزشمندی را در پی داشت و آن هم تکرار حماسه معنوی دوران دفاع مقدس بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اغلب مردم در این سیل کشاورزی، دام و وسایل امرار معیشت خود را از دست دادند به همین دلیل لازم است کل ملت با همبستگی برای کمک رسانی به مردم سیل زده قیام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت احداث منازل برای سیل زدگان، گفت: در زمینه ساخت و ساز منازل برای سیل زدگان به دنبال تقسیم بندی نقاط میان استان های مختلف کشور هستیم.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جهت اسکان سیل زدگان باتوجه به گرمای طاقت فرسا و اهمیت تأمین وسایل سرمایشی می توان از مدارس استان خوزستان با ظرفیت یک میلیون نفر استفاده کرد تا اینکه خانه های سیل زدگان نیز به حالت اولیه بازگردد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت تقسیم بندی ساخت و ساز منازل سیل زدگان گفت: مجموعه های بزرگ نظیر شرکت های پتروشیمی ، صنایع فولاد و دیگر صنایع در این زمینه باید همراهی لازم را داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در سفر خوزستان علاوه بر بازدید از مناطق سیل زده و خدمات رسانی مواکب و سپاه استان بوشهر با عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۱    
گروه اندیشه جلسه شرح و تفسیر نهج البلاغه با حضور محسن اسماعیلی، عضو مجلس خبرگان رهبری، در موسسه فرهنگی سرچشمه برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور مردم برای کمک رسانی از قشرها و اصناف مختلف بهت برانگیز است و در چنین شرایطی که همه برای کمک بسیج شدند هر مسجد برای ساخت یک مسکن اقدام کند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۷    
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام جنایت کارانه رییس جمهور آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی موجب افزایش محبوبیت و اقتدار سپاه در جهان شده است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۲:۵۶    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کسب رضای الهی بالاترین همت ها است، گفت: دنیا طلبی نازلترین همت ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش طرح هر مسجد یک خانه در تحقق جمع آوری هدفمند کمک های مردمی گفت: گیلانی های توانمند به هراندازه که می توانند در طرح هر مسجد یک خانه مشارکت فعالانه داشته باشند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت کشور از ارسال کلیات و برنامه زمان بندی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت های اروپایی باید خجالت بکشند که زیر نظر آمریکا هستند که هر چه آمریکا بگوید سربسته قبول می کنند؛ از این نظر باید سرافکنده باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه ارتباط بین سپاه و مردم در مهار سیل، پاسخ عملی به عربده کشی ترامپ علیه سپاه است، گفت: اینکه حساب های هلال احمر و امداد مسدود می شوند ...