سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۰۳:۵۳Nov 2018 20

جدیدترین‌های «مفسدان اقتصادی»

ستاره صبح   ۵ ساعت پیش    
اشاره: اعدام مفسدان اقتصادی در هفته گذشته واکنش های متفاوتی داشته است. برخی این مسئله را نمادی برای کاهش التهابات بازار دانستند. کیهان در تیتر اصلی دیروز خود نوشت: دو لیبرال رفتند، دو اخلالگر اعدام شدند دلار ارزان شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت خودداری مسئولان از سخنان مجمل و دو پهلو که ممکن است مورد سوءاستفاده دشمنان قرار گیرد، از آنان خواست که در مورد اظهارات خود دقت کافی روا دارند و در عین حال تأکید کرد که نباید از این موارد به عنوان ابزاری برای وارد آوردن فشار به دولت استفاده شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۴    
سخنگوی قوه قضاییه می گوید جرم مفسدان اقتصادی اخیر، خرید سکه های عرضه شده از سوی بانک مرکزی نبوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۸    
شیراز - ایرنا- شعبه ویژه رسیدگی به اتهامات و جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی فارس در پنج نشست فشرده به اتهامات افرادی که در مراکز خرید گندم تخلفاتی داشتند رسیدگی کرد که آمیختن خاک با گندم یکی از اتهامات 11 متهم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۵    
رشت- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر لزوم برخورد قاطع مسئولان با مفسدان اقتصادی گفت: مسئولان باید برای برون رفت از مشکلات همانند دوران جنگ روحیه جهادی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تأکید بر لزوم اقدام مسئولان برای برخورد با مفسدان اقتصادی گفت : برخورد با این اخلالگران زمینه استقرار عدالت را در جامعه فراهم می کند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۶    
پژمانفر گفت: در ایران برخی با ابزار رسانه تلاش می کنند خود را تطهیر کنند. به عنوان نمونه یک شخصیت فاسد که زمانی ریاست سازمان میراث فرهنگی رابرعهده داشت،زنبیل به دست می آید و نظام را به دلیل بی عدالتی هو می کند! ...
ملیت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۰    
اوایل تیرماه امسال بود که فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر از دستگیری یکی از مفسدان اقتصادی داد. فردی که گفته می شد تراکنش مالی وی در حوزه خرید سکه به اندازه وزن 2 تن سکه بوده است و همین امر باعث شد تا به سلطان سکه ملقب شد. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۸    
روزنامه خراسان دریادداشتی به قلم مهدی حسن زاده به تحلیل برخورد با مفسدان اقتصادی و اعدام سلطان سکه (وجید مظلومین) و همدستش پرداخته است. سحرگاه چهارشنبه 23 آبان ماه ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۱:۳۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از بجنورد، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد با اشاره به تلاش های دشمنان و شیاطین برای ایجاد اختلاف در میان مسلمین اظهار کرد ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۸    
پس از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی، قیمت ها در بازارهای طلا و ارز روند کاهشی به خود گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۰    
امام جمعه بوانات اعدام دو تن از مفسدان اقتصادی بازار سکه و ارز را نشان از اقتدار نظام اسلامی در برخورد با مفسدان اقتصادی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه پاسارگاد از دستگاه قضا برای برخورد با مفسدان اقتصادی قدردانی کرد
شیرازه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۱    
ائمه جمعه شهرستانهای فارس در خطبه این هفته نماز جمعه با اشاره به اعدام مفسدان اقتصادی توسط قوه قضاییه این اقدام را تحسین کردند و خواهان مجازات دیگر مفسدان و اخلال گران بازار شدند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۵    
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: برخورد درست این قوه با مفسدان بازار را به ثبات رسانده و بذر امید را نیز در دل مردم می کارد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰    
گروه سیاست و اقتصاد نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تقدیر از دستگاه قضایی برای اعدام مفسدان اقتصادی گفت: این اقدام دستگاه قضایی مردم را امیدوار و مفسدان دیگر را مأیوس کرد و کار بسیار بجایی بود و فوراً اثر آن را در فضای اقتصادی دیدیم و مردم منتظر مجازات نیمه پنهان فسادهای اقتصادی هستند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۵    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه قیدار با تقدیر از اقدام قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی و ارزی گفت: این کار امید را در مردم تقویت می کند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۱    
صفایی گفت: وقتی با فرد مجرم صحبت می کردند می گفت مگر 700میلیارد هم پول است؟، انتظار داریم قوه قضاییه با تمام مفسدان اقتصادی چه دانه درشت باشد یا هر فرد دیگری چنین قاطعانه برخورد کند تا دل مردم نیز شاد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۵    
قاطعیت دستگاه قضاء در مجازات مفسدان اقتصادی ادامه داشته باشد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۸    
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با اشاره به اعدام سلطان سکه و مخلان در مباحث اقتصادی بر قاطعیت قوه قضائیه در برخورد با سران اخلال گران اقتصادی تأکید کردند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۶    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه کرج گفت: برخورد قاطع و سریع با اخلالگران و مفسدان اقتصادی در چارجوب قانون خواست رهبر معظم انقلاب و ملت است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۹    
بجنورد- ایرنا- امام جمعه موقت بجنورد گفت: قوه قضائیه باید برخورد و اعدام مفسدان اقتصادی را که آرامش روحی و روانی جامعه را بر هم زده اند، ادامه دهد تا مشکلات اقتصادی برچیده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۵    
امام جمعه قلعه رئیسی گفت: مردم در برخورد با مفسدان اقتصادی همیشه پشتیبان قوه قضائیه هستند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۱    
آیت الله شاهچراغی امام جمعه سمنان با اشاره به اینکه دولت و ملت در زمینه بدحجابی سکوت کردند گفت: مذاکره بر بقای نظام جمهوری اسلامی تاثیری ندارد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۱    
امام جمعه اصفهان گفت: اگر همه ما با هم باشیم هیچ ضرری از کید و مکر دشمن به ما وارد نمی شود و در برابر دشمن با قدی رشید خواهیم ایستاد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۹    
کرج - ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: محاکمه و مجازات مفسدان اقتصادی بیانگر عزم جدی دستگاه قضایی در مبارزه با اخلالگران نظم اقتصادی کشور است .
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه فریدونشهر ضمن تشکر از برخورد دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی، خواستار برخورد محکم با کسانی شد که بستر را برای رشد و فعالیت مفسدان اقتصادی فراهم کرده اند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: دشمن می خواست با ایجاد جو روانی به خواسته شوم خود برسد که نتوانست در این زمینه کاری از پیش ببرد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۲    
شاخص : امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: مردم منتظر مجازات نیمه های پنهان فسادهای اقتصادی هستند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۲    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به به توطئه های آمریکا برای وارونه جلوه دادن واقعیت ها گفت: آمریکا با استفاده از تبلیغات رسانه ای می خواهد خود را خوب و قدرتمند نشان دهد، اما موفق نمی شود، چون همه مردم دنیا به وقاحت آمریکا پی برده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۹    
زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: انتظار مردم در برخورد با مفسدان اقتصادی برآورده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۸    
امام جمعه جهرم با تاکید بر لزوم تداوم برخوردها با مفسدان اقتصادی گفت: قانون باید رعایت شود و مهم نیست که فرد متهم صاحب مقام و منصب است یا نیست.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۱    
حوزه/ خطیب نماز جمعه بجنورد با اشاره به اقدامات اخیر دستگاه قضایی در اجرای حکم اعدام مفسدان اقتصادی دانه درشت، گفت: مردم انتظار دارند برخورد قاطع و جدی دستگاه قضایی با اخلالگران اقتصادی کشور با شدت و حدت ادامه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۹    
امام جمعه ابرکوه گفت: اقدام انقلابی دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی التیام بخش جراحات مردم از مشکلات اقتصادی و معیشتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۳    
آیت الله عابدینی با بیان اینکه محاکمه مفسدان اقتصادی امید را به جامعه تزریق کرد و مردم امیدوار شدند، گفت: مردم منتظر محاکمه مقصران اصلی بروز این مفاسد هستند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۶    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اعدام مفسدان اقتصادی در کشور، گفت: جنگ روانی دشمن با قاطعیت و سرعت عمل قوه قضائیه خنثی شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۱    
مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد با اشاره به اعدام سلطان سکه و همدست وی، گفت: اقدام قوه قضایی در برخورد با مفسدان اقتصادی قابل تحسین است و باید همچنان ادامه داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱    
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اعدام مفسدان اقتصادی نشان از قاطعیت و قدرت قوه قضاییه در رسیدگی به پرونده مفسدان دارد، گفت: قوه قضاییه یکی از قوای ولایتمدار است که امیدواریم این مسیر را همچنان ادامه بدهد و با دانه درشت ها برخورد جدی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۱    
امام جمعه زنجان با تجلیل از قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به عنوان مطالبه اصلی مردم است.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۵    
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت:رییس جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی سازمان ملل امتحان خود را پس داد و زمانی که گفت من بهترین رئیس جمهور آمریکا بودم با خنده حضار پاسخش را گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
بوشهر- ایرنا- امامان جمعه شهرهای مختلف استان بوشهر در خطبه های این هفته نماز بر حفظ وحدت گروه های سیاسی و جلوگیری وارد شدن ضربه به نظام اسلامی، پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در مقابل رژیم صهیونیستی، تداوم برخورد با مفسدان اقتصادی و داشتن تفکر بسیجی تاکید کردند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۹    
امام جمعه مشهد با بیان اینکه مدیران زمینه ساز فساد محاکمه شوند، گفت: مدیرانی که زمینه فساد را برای مفسدان اقتصادی فراهم کرده اند؛ اعدام نه، حداقل محاکمه شوند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲    
خطیب نماز جمعه بجنورد با اشاره به اجرای حکم اعدام چند نفر از مفسدان دانه درشت اقتصادی، گفت: مردم انتظار دارند برخورد قاطع با این گونه مفسدان اقتصادی به جدیت تمام تداوم داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۸    
امام جمعه شهر مهربان گفت: اعدام سلطان سکه و همدستش نشان داد که قوه قضائیه در مقابله و برخورد با سوداگران و مفسدان اقتصادی و افرادی که به هر عنوان قصد اخلال در نظام اقتصادی کشور را دارند جدی است و قوه قضائیه تحت تاثیر هیچ گونه جوسازی ها قرار نخواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۳    
شهرری ایرنا امام جمعه شهرری با اشاره به اعدام سلطان سکه و دلار در هفته اخیر گفت: اعدام مفسدان اقتصادی بیانگر قاطعیت نظام اسلامی در برخورد با هر نوع فسادی در جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰    
امام جمعه موقت بندر دیر اظهار داشت: علاوه بر برخورد با مفسدان بازار اقتصادی با مسئولانی که با کم کاری وعدم نظارت دقیق خود زمینه ساز این فساد شدند نیز برخورد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰    
بندر ماهشهر – امام جمعه شهر چمران گفت: برخورد قاطع دستگاه قضایی با سلاطین فساد اقتصادی و اعدام افرادی که با اقتصاد و آب و نان مردم بازی کردند، یک مطالبه عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۹    
سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مفسدان اقتصادی زیادی در کشور داریم که برخورد قاطعانه و عادلانه با آن ها باید ادامه داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۴    
امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به اعدام اخیر اخلالگران اقتصادی گفت: قوه قضاییه به برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، با تجلیل از قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: این اقدام بسیار کار شایسته ای بود که انتظار مردم ادامه این اقدامات است.