جمعه ۲۵ آبانساعت ۱۸:۱۳Nov 2018 16

جدیدترین خبرهای «ارزی»

ایکنا   ۲۸ دقیقه پیش    
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه قیدار با تقدیر از اقدام قوه قضاییه در برخورد با مفسدان اقتصادی و ارزی گفت: این کار امید را در مردم تقویت می کند.
روزنامه نوآوران   ۱ ساعت پیش    
طی ماه های اخیر جامعه هتلداران ایران به طرق مختلف خواستار اعطای مجوز از سوی سازمان میراث فرهنگی برای دو نرخی کردن قیمت هتل های خود هستند. نوسانات نرخ ارز باعث شده هتلداران با مشکلات اقتصادی متعددی مواجه شوند ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد - امام جمعه مشهد با بیان اینکه اعدام دو اخلال گر ارزی و مفسد اقتصادی به مردم آرامش و امید داد، گفت: قوه قضائیه با یک قاطعیت به مردم امید داد و این امید بیش تر می شود اگر آن مدیرانی که زمینه این اخلال و فساد فی الارض را برای این مفسدان فراهم کردند را نیز محاکمه کنند.
پدال نیوز   ۲ ساعت پیش    
پدال نیوز: گرانی قطعات خودرو شاید برای کسانی که این روزها سراغ بازار قطعات یدکی خودرو رفته باشند یک امر ملموس و محسوس باشد که اگر این موضوع گریبان گیر شما هم نداشته باشد قطعا از دیگران شنیده اید ولی آیا واقعا گرانی 5 برابری بعضی از قطعات یدکی و مصرفی خودروها به دلیل افزایش نرخ ارزی است که در بازار ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه ترویج تمدن اسلامی نیاز به نیروی کارآمد دارد گفت: کسانی که معتقد به تمدن سازی اسلامی نیستند به این نیروی انسانی کارآمد و ذخایر ارزی توجه نمی کنند.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد گفت: قوه قضائیه با قاطعیت به مردم امید داد و باید مدیرانی که زمینه فساد فی الارض را فراهم کرده اند نیز محاکمه شوند، اگر اخلال در نظام اقتصادی فساد فی الارض است، پول دادن هم فساد است .
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش    
مقاومت سوداگران ارزی در برابر کاهش قیمت دلار نتیجه ای ندارد و وضعیت به نحوی است که پیش بینی می شود دلارهای خانگی به بازار عرضه شود و با توجه به حجم بالای دلارهای خانگی، قیمت ارز تعدیل می شود.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
لنجان-امام جمعه فولادشهر گفت:طی روزهای گذشته حکم اعدام دو مفسد اقتصادی اجرا شد و قطعا مردم ایران با مشاهده این برخوردهای انقلابی امیدشان بیشتر می شود، اما در عین حال، چشم ها و گوش ها منتظر برخورد با کسانی است،که به نوعی با تصمیمات غلط ارزی خود،زمینه پدید آمدن فساد بزرگی را فراهم کردند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
امام جمعه ابهر با اشاره به اجرا شدن حکم دو مفسد اقتصادی گفت: هر چند مردم ایران از اقدامات مسؤولان حمایت می کنند ولی انتظار از آن ها برای برخورد با کسانی است که با تصمیمات غلط ارزی خود، زمینه پدید آمدن چنین فساد بزرگی را برای مظلومین و قاسمی ها فراهم کردند هم وجود دارد.
پدال نیوز   ۴ ساعت پیش    
پدال نیوز: در شرایطی که شرکت های بزرگ خودروسازی چون سایپا و ایران خودرو در تولید و پرداخت تعهداتشان با چالش زیادی مواجه هستند چه توقعی می توان از شرکت های کوچک واردکننده داشت که با صدها محدودیت ارزی و واردات و مسائل گمرکی و دهها قانون محدود کننده دیگری مواجه هستند.
مقاومت سوداگران ارزی در برابر کاهش قیمت دلار نتیجه ای ندارد و وضعیت به نحوی است که پیش بینی می شود دلارهای خانگی به بازار عرضه شود و با توجه به حجم بالای دلارهای خانگی، قیمت ارز تعدیل می شود.
گجت   ۶ ساعت پیش    
قیمت خودرو در بازار ایران طی ما ه های گذشته با رشد چشمگیری مواجه بود که دلیل آن را نبود قطعات و نوسان ارزی اعلام کرده اند. حالا گفته می شود با اعمال سیاست های جدید وزارت صنعت، شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار ایران خواهیم بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
صندوق بین المللی پول با بررسی شاخص های کلان اقتصاد ایران از تولید ناخالص داخلی 430 میلیارد دلاری، رشد 0.2 درصدی بخش غیرنفتی، ذخایر ارزی حدود 100 میلیارد دلاری در سال جاری و ناکامی آمریکا در صفر کردن صادرات نفت ایران طی امسال و سال آینده خبر داد.
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
دولت با این پیش فرض که رشد نرخ ارز باعث بالا رفتن سطح عمومی قیمت ها می شود و قدرت خرید مردم را کاهش می دهد، سعی کرده است تا با استفاده از درآمدهای نفتی خود پول ملی را تقویت و نرخ ارز را ثابت نگهدارد ...
آنا   ۸ ساعت پیش    
معاوم پژوهش و فناوری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد: هنوز مشکل ارز برای انتشار مقاله های بین المللی حل نشده است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید دولت باید در رابستای افزایش صادرات کشور حرکت کند و در پیمان سپاری ارزی به صادرکنندگان سخت گیری نکند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۷:۰۳    
عضو کمیته ارزی اتاق ایران از ارسال نامه صادرکنندگان به رئیس کل بانک مرکزی خبر داد و گفت: اصلاحیه ای که برای رفع تعهدارزی مطرح شده، ابهامات جدی داشته و راه ورود ارز به کشور را مسدود می کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۳:۳۰    
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در خصوص علت نوسانات ارزی نکاتی را بیان کرد.
کمال مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۱:۳۸    
یک اندیشکده آمریکایی با برشمردن راه های پیش روی ایران برای دور زدن تمام تحریم های آمریکا، اذعان می کند که جمهوری اسلامی طی 40 سال گذشته نشان داده راه غلبه بر تحریم ها را بلد است
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۴۸    
نایب رئیس اتاق ایران با اشاره به نگرانی عمیق صادرکنندگان از چگونگی اصلاح آیین نامه بازگشت ارز صادراتی که اکنون در دستور کار بانک مرکزی است، گفت: دولت باید تنها ارز کالاهای اساسی را تامین کند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۴۸    
جهش ارزی بخشی از جامعه را دچار مشکلات می کند اما صاحبان انواع دارایی ها عملا از طریق افزایش ارزش دارایی خود منتفع می شوند و از سوی دیگر اکثر تعهدات ارزی نیز عملا با انواع بخشودگی ها و یارانه های پنهان و پیدا مستهلک خواهد شد که این چرخه های معیوب چندان ارتباطی به تحریم ها ندارد. ...
سیرنیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۱۵    
سیرنیوز : سحرگاه امروز وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور اعدام شدند.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۶    
وکیل ملت: سحرگاه امروز چهارشنبه حکم وحید مظلومین فرزند حبیب اله و محمداسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افسادفی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده بودند، اجرا شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۸    
وحید مظلومین به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده بود.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۹    
گزارش: حسین مرادی براساس بخشنامه ارزی دولت که در 22فروردین ماه97 صادر شده، واردات کلیه کالاها به صورت تجاری به کشور اعم از مناطق تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و سایر مبادی ورودی بدون ثبت سفارش ممنوع است ...
اینتیتر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۸    
روز گذشته قیمت یورو مسافرتی در بانک ها با احتساب کارمزد حدود 14 هزار و 600 تومان بوده است که نشان می دهد این نرخ امروز کاهش یافته است. به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها تا 12 هزار و 510 تومان بوده است. ...
صدای جویا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۹    
نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس گفت: اتفاقی که نباید در کشور می افتاد امروزه افتاده و باید اعلام کنم سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ازجمله سازمان های سیا، MI6 و موساد توانسته اند در سطح تصمیم سازان کشور در قوه های مجریه، مقننه و قضائیه به خوبی نفوذ پیدا کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۹    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: با ورود مقتدرانه مجموعه قضایی به موضوعات مفاسد اقتصادی و اخلال در نظام پولی و ارزی که آسیب های فراوانی را به دنبال داشت، امید به مردم بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۷    
فرماندار شهرضا گفت: سالانه بیش از یک میلیون و 500 هزار دلار درآمد ارزی کشور از انار شهرضا است.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۷    
بررسی صورت وضعیت شرایط امروز کشور با توجه به اتفاقاتی که در مورد مسائل ارزی افتاده است، نشان می دهد که در حال حاضر در حوزه صادرات بهترین فرصت و موقعیت ایجاد شده تا حجم صادرات کشور و درآمدهای ناشی از آن در مدار صعودی قرار گیرد ...
ستاره   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۵    
اگر بخواهید از اینجا به ایتالیا پول بفرستید چگونه این کار را انجام می دهید؟ تعریف اکانت ارزی سوئیفت اینجا اهمیت پیدا می کند. شما باید قبل از هر چیز از زیر و بم سوئیفت سر در بیاورید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۶    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج با بیان اینکه پیمان سپاری ارزی مخالف روح صادرات است، گفت: توسعه مرزهای کردستان منجر به افزایش دو برابر صادرات می شود.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۸    
به دنبال کاهش قیمت دلار از 3روز گذشته قیمت طلا و سکه هم کاهش یافت. به گزارش همشهری، ظرف 3روز گذشته نرخ برابری ریال در برابر دلار در بازارهای مختلف ازجمله بازار نقدی تهران، سلیمانیه عراق، هرات افغانستان و شهر های ترکیه با کاهش محسوسی مواجه شده است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۵    
یک اندیشکده آمریکایی با برشمردن راه های پیش روی ایران برای دور زدن تمام تحریم های آمریکا، اذعان می کند که جمهوری اسلامی طی 40 سال گذشته نشان داده راه غلبه بر تحریم ها را بلد است.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۴    
به گزارش کرد پرس، حسین فیروزی در در همایش روز ملی صادرات با بیان اینکه افزایش صادرات نشان دهنده رونق و رشد اقتصادی است و یکی از ابزارهای مهم برای توسعه و اشتغالزایی است ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۵    
حکم وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم شده بودند، سحرگاه روز گذشته (چهارشنبه 23 آبان 1397) به اجرا گذاشته شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۱    
اواسط تیرماه امسال بود که نام وحید مظلومین برای نخستین بار به صدر اخبار آمد. رئیس پلیس تهران بعد از اختلالات ارزی و نوسانات گسترده بازار سکه و طلا، از دستگیری مردی با 2 تن سکه طلا در پایتخت خبر داد و او را سلطان سکه نامید ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۸    
نماینده مردم تفت ومیبد در مجلس شورای اسلامی : دولت مصمم به اجرای سیاست های پیمان سپاری ارزی است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۷    
خرداد: در حالی که طی ماه های اخیر هزینه های ساخت مسکن ناشی از جهش قیمت زمین و همچنین رشد شدید قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی تحت تاثیر نوسانات اقتصادی اخیر ناشی از شوک های ارزی تغییر کرد و با افزایش شدید همراه شد، تازه ترین برآورد رسمی از هزینه ساخت هر مترمربع بنای مسکونی در پایتخت اعلام شد. ...
رشت 20   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۶    
در این پرونده بر اساس گزارش بهمن ماه سال نود و شش بانک مرکزی و سپس با گزارشات وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی، تعدادی از عوامل مهم و موثر در اخلال ارزی و تلاطم بازار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲    
عضو شورای بین الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: امضاکنندگان و کشورهای حامی FATF، اگر مدعی مبارزه با پولشویی هستند، خاوری را به عنوان اختلاسگر به ایران تحویل دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: متأسفانه پیمان سپاری ارزی مشکلاتی را برای صادرکنندگان ما ایجاد کرده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۳    
به خاطر تحریم ها و همینطور محدودیت هایی که در نقل و انتقال ارز وجود دارد، کنفدراسیون فوتبال آسیا پاداش های پرسپولیس را در چند مرحله و هر بار 200 – 300 هزار دلار پرداخت خواهد کرد اما از طریق کدام بانک وقتی باشگاه نه در ایران حساب ارزی می تواند داشته باشد و نه در مالزی حساب بانکی دارد؟ ...
رکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۸    
رکنا: سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم وحید مظلومین (معروف به سلطان سکه) فرزند حبیب الله و محمد اسماعیل قاسمی فرزند غلامعلی که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۰    
رئیس اتحادیه باغداران استان مازندران گفت: از اول آذر ماه محصول اصلی پرتقال که طعم و شیرینی لازم را دریافت کرده به بازار عرضه خواهد شد که قند آن به حد مناسب رسیده است. امسال مشکلی در تولید نداریم و در تلاش برای صادرات پرتقال هستیم تا موانع آن برطرف شود و بازار با مازاد این محصول مواجه نشود.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۰    
در حالی که طی ماه های اخیر هزینه های ساخت مسکن ناشی از جهش قیمت زمین و همچنین رشد شدید قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی تحت تاثیر نوسانات اقتصادی اخیر ناشی از شوک های ارزی تغییر کرد و با افزایش شدید همراه شد، تازه ترین برآورد رسمی از هزینه ساخت هر مترمربع بنای مسکونی در پایتخت اعلام شد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس انجمن مدیران صنایع شهرستان ساوه آزاد کردن سازوکار انتقال ارز را راهکار برون رفت از مشکل تامین مواد اولیه دانست و افزود: دولت باید به گونه ای برنامه ریزی کند که با آزاد کردن انتقال ارز صنعتگران بتوانند آزادانه معاملات ارزی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج گفت: دولت با بخشنامه های یک شبه خود و تسری طرح برون سپاری ارزی بسیاری را از تولیدکنندگان و صنایع کوچک را در کشور به ویژه کردستان به ورطه نابودی هدایت کرده و صادرات این استان را مورد خدشه قرار داده است.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۵    
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در خصوص علت نوسانات ارزی نکاتی را بیان کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۲    
بهای نفت در ادامه روند نزولی خود، شامگاه سه شنبه را با ریزش 7 درصدی پشت سر گذاشت تا ضمن بیشترین افت روزانه در بیش از سه سال گذشته، طولانی ترین دوره کاهشی این بازار ثبت شود.