شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۹:۳۲Mar 2020 28

جدیدترین‌های «واردات»

 
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید دارد برای تحقق جهش تولید باید جلوی واردات بی رویه کالاهایی که در داخل تولید می شود، گرفته شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متقاضیان با یک مشکل فرهنگی به نام برندسازی مواجه هستند که باز می گردد به 50 سال گذشته، باید بپذیریم نتوانستم در تولیدات داخلی در کشور برندسازی کنیم.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین ابوتراب امینی، پژوهشگر حوزه مدیریت فناوری در یادداشتی که آن را در اختیار ایسنا قرار داده، می نویسد: چند خبر را با هم مرور کنیم: خبر راهزنی های دولتی را شنیده اید قاعدتاً ایتالیا و تونس و چک ...
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اختصاص 470 هزار ماسک برای کادر درمانی قم توسط وزارت صمت از محل واردات خبر داد و گفت در مرحله اول 247 عدد ماسک به صورت رایگان در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی قم قرار گرفت.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: بنادر، انبارها، سیلوها و همه زنجیره های مرتبط نظیر کارخانجات آرد، سیلوهای بخش خصوصی و نانوایی فعال هستند.
معدن نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - قیمت سنگ آهن در بازار واردات چین باز هم با توجه به افت فعالیت بازار و کاهش قیمت ها در بازارهای فیوچرز ارزان تر شد ولی انتظار می رود در کوتاه مدت نوسانات جزیی داشته باشد چرا که عرضه نیز کاهش داشته است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل راه آهن منطقه شمالغرب کشور از جذب محموله های جدید ریلی در سبد بارهای خارجی خبرداد و گفت: این محموله ها شامل واردات و صادرات بار در ایستگاه باز بین المللی بناب می شود.
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: بنادر، انبارها، سیلوها و همه زنجیره های مرتبط نظیر کارخانجات آرد، سیلوهای بخش خصوصی و نانوایی فعال هستند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بازارچه های مرزی استان در زمینه صادرات و واردات از فعال ترین بازارچه های کشور محسوب می شوند.
فلزات آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: واردات کشور چندان تاثیری از مسئله ویروس کرونا نگرفت و در حال حاضر نیز مسیر دریایی ما برای واردات ضروری باز است. در صادرات بخش صنعت نیز با مهار ویروس کرونا در دو تا سه ماه اول سال، انتظار می رود در نیمه دوم سال، رشد خوبی در این زمینه داشته باشیم.
موج رسا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه رونق تولید منجر به ثبات اقتصاد کشور می شود گفت : رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو جهش تولید است.
اقتصاد آنلاین   ۹ ساعت پیش    
یک شرکت بازرگانی فعال در زمینه واردات قطعات خودرو در محدوده هفت تیرِ تهران با شرایط زیر نیازمند است:
عصر اترک   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری: جهش تولید از ابزارهای قدرت است، اما لوازمی دارد و تنها مسئله این نیست که صاحب سرمایه و کارگاه تولیداتش را افزایش دهد بلکه باید جلوی قاچاق، واردات بی رویه کالا گرفته شود، به تولید کننده مشوق هایی داده شود، که امسال باید این امورات انجام شود تا جهش تولید محقق گردد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- کمبود یا حتی نبود برخی اقلام بهداشتی طی روزهای نخست شیوع بیماری کرونا در مراکز عرضه آذربایجان غربی به تهدیدی جدی تبدیل شده بود؛ تهدیدی که در سایه تدابیر ویژه و هدفمند در زمینه تولید و واردات از یک سو و نظارت بر توزیع اقلام از سوی دیگر، طی کمتر از یک ماه به فرصت تبدیل شد.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۲    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران از افزایش تجارت خارجی در سال 98 به 85 میلیارد دلار خبر داد و افزود: از این میزان 41.3 میلیارد دلار مربوط به صادرات غیر نفتی و 43.7 میلیارد دلار هم مربوط به واردات بود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
صنعت مواد غذایی در اختیار بخش خصوصی است، 100 درصد خودکفا است، هیچ وابستگی به واردات ندارد، قدرت رقابتی بالایی دارد و صادرات آن رو به رشد است و به همین دلیل، یک صنعت ضدتحریم محسوب می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۲    
در پی ذخیره مواد غذایی در کشورهای مختلف برای مقابله با کرونا،نموداری از میزان وابستگی کشورهای مختلف جهان به صادرات و واردات مواد غذایی ترسیم شده است که با رنگ ،میزان این وابستگی را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد قرنطینه در پایانه مرزی میلک برای واردات حوزه کشاورزی و دام را مهم دانست که به زودی انجام خواهد شد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
با وجود توقف فعالیت مرز بازرگان برای انجام رویه های صادرات ، واردات و ترانزیت به دلیل تصمیمات آنکارا برای کنترل و مقابله با شیوع کرونا ، چند روزی است که راه تجارت با ترکیه در رویه های صادرات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است با توجه به شرایط به وجود آمده تحت تاثیر کرونا، واردات تجهیزات مقابله با این ویروس از اروپا به ایران بسیار دشوار شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: در نیمه اول اسفند که اوج گسترش ویروس کرونا بوده است، واردات تحت تاثیر قرار نگرفته و صادرات حدود 17درصد از نظر وزنی کاهشی شده است که باید تاکید کرد این موضوع مختص به ایران نیست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۵    
متأسفانه موفقیت افتخارآمیز دستیابی به فناوری تولید ملی محصولات تراریخته که باید مورد استفاده برای نجات بخش کشاورزی از تعطیلی کامل و در نتیجه بهبود وضعیت امنیت غذایی کشور قرار میگرفت به شدت مورد هجمه و شایعه سازی وارداتچیها و رسانه های مختلف قرار گرفته است ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: رضا نورانی رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی اعلام کرد: مرز ترکیه در هفته های اخیر به دلیل مسائل کرونا بسته بود، که اکنون مسیر ریلی صادرات و واردات به این کشور باز شده و در طول یک هفته اخیر سومین محموله باری از این کشور وارد ایران شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۲    
صادرات سنگ های قیمتی، نیمه قیمتی و فلزات گرانبها در 2 ماه ابتدای سال جاری میلادی در تاجیکستان در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته میلادی 93.4 درصد کاهش یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: سالانه نزدیک 500 میلیون دلار ارز بابت واردات مواد اولیه و کالا هایی همچون واکسن، دارو، مکمل، ریزمغذی ها و مواد بیولوژیک دامپزشکی از کشور خارج می شود که باید در سال جهش تولید گام به سوی کاهش واردات برداریم.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رهبری، نایب رئیس سابق انجمن صنایع پوشاک ایران، گفت: در حال حاضر صنعت پوشاک در وضعیت خوبی می تواند باشد. در سال های 93 تا 95 تعطیلی های زیادی داشتیم، ورشکستگی های زیادی بود، قاچاق و واردات بی رویه پوشاک، صنعت را فلج کرده بود. الان وضعیت کمی بهتر شده ولی هنوز کافی نیست ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت اکسیر طعم آریا فعال در واردات و صادرات مواد غذایی، از زیر مجموعه های هلدینگ دمیرچی با بیش از 60 سال سابقه درخشان در ساخت ماشین آلات و خطوط تولید مواد غذایی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام عراقی گفت که دولت آمریکا به اطلاع بغداد رسانده که مدت معافیت تحریمی عراق برای واردات گاز و برق از ایران را به یک ماه کاهش داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در مورد تاثیر کرونا بر واردات و صادرات کشور گفت: واردات کشور چندان تاثیری از مسئله کرونا نگرفت و در حال حاضر نیز مسیر دریایی ما برای واردات ضروری باز است. اما صادرات ما 15-5 درصد در اسفندماه تحت تاثیر کرونا قرار گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل گمرگ جمهوری اسلامی ایران با اعلام آمار میزان واردات و صادرات کشورمان در اسفند ماه، از افزایش تجارت خارجی در سال 98 به 85 میلیارد دلار خبر داد و افزود: از این میزان، 41.3 میلیارد دلار مربوط به صادرات و 43.7 میلیارد دلار هم مربوط به واردات بود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا مدت معافیت تحریمی عراق برای واردات گاز و برق از ایران را یک ماه تمدید کرد. به گزارش خبرگزاری آناتولی، مورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: برخی افراد و نهاد های مرتبط با سپاه پاسداران از احتیاج عراق به ایران برای تامین برق سوءاستفاده می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) واردات بی رویه را مانع جدی بر سر راه جهش تولید دانست و گفت: راه برون رفت از چالش های اقتصادی جدّی گرفتن امر تولید و نظارت جدّی بر آن است که باید با برنامه ریزی های کمی و کیفی در تحقق جهش تولید توفیق حاصل شود.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا معافیت های تحریم ی عراق برای خرید برق از ایران را تمدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا معافیت های تحریم ی عراق برای خرید برق از ایران را تمدید کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تبعات اقتصادی و اجتماعی بیماری کرونا گفت: تصمیمات خوبی در ستاد اقتصادی دولت برای کاستن از تبعات منفی این بیماری در حوزه تولید و اقتصاد اتخاذ شده است امیدوارم با افزایش تولید داخلی و واردات اقلام مورد نیاز بتوانیم با مدیریت بهتر از این بحران عبور کنیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که معافیت های مربوط به خرید انرژی عراق از ایران، برای یک دوره 30 روزه تمدید شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که معافیت عراق برای واردات گاز و برق از ایران برای 30 روز دیگر تمدید شد ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رستگار با اشاره به اینکه قوه قضاییه موانع رشد تولید از جمله واردات بی رویه را برطرف کند، گفت: انتظار مردم دیدن رشد تولید سر سفره ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۵    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد معافیت عراق از تحریم های ایران برای واردات گاز و برق به مدت 30 روز تمدید خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقدامات و دستاورد های شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از شرکت های تابعه شستا در سال 98 : حمل 492 هزار TEU کانتینر در نه ماه نخست سال جاری که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 3 درصد رشد داشته است ...
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
آمریکامعافیت عراق ازتحریم واردات برق وگاز ایران را 30 روزتمدیدکرد
خبرگزاری فارس: مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تمدید 30 روزه معافیت عراق از تحریم های ایران برای واردات گاز و برق خبر داد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا طی بیانیه ای اعلام کرد که آمریکا روز پنجشنبه بار دیگر معافیت عراق از تحریم های آمریکا علیه ایران را تمدید کرد تا این کشور بتواند ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۰    
عرض کردم: مقررات [صادرات و] واردات نوید زندگی سخت و گرانی به مردم می دهد. راه ها خراب است، گوشت نیست یا کمیاب است. آب را گران کردند. خیابان ها کنده شده است. این ها به مردم صدمه می زند و قابل توجیه نیست. فرمودند: [افزایش عوارض کالاهای وارداتی] برای سعادت مردم است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: با بروز مشکلات جدی در نظام بهداشتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با "ویروس کرونا"، این رژیم قصد خرید 10 هزار دستگاه تنفس مصنوعی از آمریکا و برخی کشورهای عرب حوزه خلیج فارس را دارد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تمدید 30 روزه معافیت عراق از تحریم های ایران برای واردات گاز و برق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۲    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه از تمدید یک ماهه معافیت عراق برای واردات گاز و برق از ایران خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تخصیص 14 میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی در سال 98 گفت: بخشی از نیازهای وارداتی در سال 99 با تکیه بر جهش تولید از ظرفیت داخل تامین می شود. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تخصیص 14 میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی در سال 98 گفت: بخشی از نیازهای وارداتی در سال 99 با تکیه بر جهش تولید از ظرفیت داخل تأمین می شود.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایالات متحده مدت معافیت تحریمی عراق برای واردات انرژی از ایران را کاهش داد.
اقتصاد آنلاین / اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تخصیص 14 میلیارد دلار برای واردات کالا های اساسی در سال گذشته گفت: بخشی از نیاز های وارداتی در سال جدید با تحقق سیاست جهش تولید در بخش های مختلف با اتکای به ظرفیت های داخلی و مجموعه های دانش بنیان تامین خواهد شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۹    
به گزارش کردپرس به نقل از بخش عربی خبرگزاری فرانسه (AFP)، برخی مسئولان امروز (پنج شنبه) اعلام کردند که دولت آمریکا معافیت عراق از تحریم های علیه جمهوری را برای یک ماه دیگر تمدید کرده تا این کشور بتواند به واردات انرژی از ایران همچنان ادامه دهد. ...