جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۲:۵۷Jul 2020 10

جدیدترین‌های «رئیس اتاق اصناف»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان ملارد گفت: یکی از تالارهای این شهرستان به دلیل توجه نکردن به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا اقدام به برگزاری مراسم ختم کرده بود که با هماهنگی فرمانداری و با حضور پلیس اماکن پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان بابیان اینکه نوسانات نرخ ارز سرمایه را به سمت کارهای غیر مولدی همچون خرید و فروش ارز سوق داده است، گفت: درحال حاضر سرمایه گذاری در صنوف کوچک و متوسط پرخطر و دارای ریسک بالاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۷    
رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار از توزیع رایگان ده هزار ماسک خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۸    
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد از پلمب 16بنگاه املاک در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز گفت: دریافت بارکد سلامت توسط واحدهای صنفی ضروری است و این مهم توسط بازرسان اصناف پیگیری می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف کشور گفت: بر اساس هماهنگی های شده با مدیریت نظارت و بازرسی اصناف اصفهان مقرر شده بازرسی از واحدهای صنفی مرتبط با سلامت مردم تشدید و تقویت شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در واحدهای صنفی گفت: رعایت پروتکلها الزامی بوده و اگر واحدی موارد بهداشتی را رعایت نکند پلمب خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گفت: در دوره ای که برخی از صنوف 3 ماه تعطیل اجباری بودند 80 درصد اصناف متحمل خسارت شدند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، نشست مشترک معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با رئیس اتاق اصناف تهران در راستای حل پاره ای موضوعات مرتبط با حضور قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران،مجتبی یزدانی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران ...
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۱    
رئیس اتاق اصناف ورامین از ممنوعیت خریدوفروش ارز در طلافروشی های این شهرستان خبر داد/ میری رئیس اتاق اصناف ورامین در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: واحدهای صنفی طلافروشی و ساعت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۰    
گروه استانها-رئیس اتاق اصناف شهرستان پاکدشت گفت: پاکدشت کارگرنشین است و قیمت های نجومی املاک قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد از پلمب 14 واحد آرایشگاه زنانه از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحدها به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با بازرسی ها و نظارت های انجام گرفته پلمب شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس اتاق اصناف یاسوج گفت: از اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون 900 واحد صنفی متخلف در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا در استان پلمب اجباری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اتاق اصناف یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی توسط صنوف مختلف و مغازه داران و قرار گرفتن در وضعیت قرمز مجددا بازار یاسوج تعطیل خواهد شد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲    
در آستانه فرارسیدن هفته فرهنگ مالیاتی از 16تا 22 تیر ماه، درنشست مدیرکل اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد و رئیس اتاق اصناف مرکز استان اجرای طرح "واحدیابی " درشهر یاسوج تصویب شد. ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان از صدور دستورالعمل اجرای تبصره ماده 100 قانون مالیات های مستقیم در روزهای آتی خبر داد و گفت : اصناف از ظرفیت قانونی اجرای این دستورالعمل حداکثر استفاده را ببرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: با توجه به تغییر مناسبات و ارتباطات اجتماعی و اقتصادی در پی شیوع ویروس کرونا واحدهای صنفی باید رویکر خرید و فروش حضوری را به آنلاین در مجازی تغییر دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۶    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بناب با انتقاد از عدم توزیع ماسک با نرخ دولتی در شهرستان گفت: متأسفانه به نظر می رسد به شهرستان ها در این خصوص توجهی نمی شود و ماسک صرفاً در مراکز استان ها توزیع می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کوچ سرمایه تولیدکنندگان به بازار طلا و ارز به موضوعی جدی تبدیل شده است. این در حالی است که رئیس اتاق اصناف تهران منکر جا به جایی سرمایه تولیدکنندگان به بازار طلا، ارز و بورس است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۳    
لرستان- اسبکوه، رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: قیمت ها برای اغذیه فروشان بر اساس مصوبه ابلاغی افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۲    
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف استان ایلام گفت: مجامع امور صنفی توزیع کننده هستند تا تأمین کننده محصول، همچنانکه در بحث گرانی بازار نیز چنین است که اصناف توزیع کننده گرانی هستند نه ایجادکننده گرانی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف گفت: در راستای تنظیم بازار 5 تن مرغ منجمد در راستای تنظیم در پاکدشت توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در دیدار با رئیس دفتر ریاست جمهوری، تاکید کرد: در این شرایط خاصی که برای اصناف پیش آمده نتیجه ای از قول های داده شده به اصناف ندیده ایم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۹    
لرستان- اسبکوه، رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: هزار و 930 پرونده تخلفات صنفی در استان تشکیل شده که 20 درصد آنها مربوط به گران فروشی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان اصفهان گفت:سقف اجاره بهای واحدهای مسکونی در کلانشهر اصفهان تا 20 درصد و بقیه شهرها تا 15 درصد افزایش خواهد داشت که مبنای آن قرارداد سال گذشته مستاجر با موجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان زنجان از پلمب 20 قهوه خانه به خاطر عرضه قلیان خبر داد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان یزد، دراین جلسه علیرضا حسنی رئیس اتاق اصناف یزد ضمن تشکر از تعامل مجموعه مالیاتی، به ویژه مدیرکل امورمالیاتی یزد با اتاق اصناف ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: براساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، هفت تالار در خراسان جنوبی که پروتکل های بهداشتی را براساس دستورالعمل ها رعایت نکردند، پلمب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف بدون تحمیل کوچک ترین هزینه به دولت 9 میلیون شغل در کشور ایجاد کرده اند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: طبق گزارش اداره اماکن و دانشگاه علوم پزشکی هفت تالار در خراسان جنوبی به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گلپایگان- رئیس اتاق اصناف شهرستان گلپایگان با بیان اینکه اتاق اصناف گلپایگان دارای پنج هزار واحد صنفی و 20 اتحادیه است، گفت: به دلیل بیماری کرونا اصناف گلپایگان آسیب اقتصادی را متحمل شدند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: زمان بازگشایی قهوه خانه ها هنوز مشخص نیست و منتظر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۳    
رئیس اتاق اصناف شهرستان گلپایگان گفت: هر زمان که گلپایگان میخواهد حرفی بزند می گویند چیزی نگویید 8 سال جنگ بود الان هم تحریم هستیم.گلپایگان خیلی عقب مانده، فقر ،اعتیاد ،گرانی و... گریبانگیر مردم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۰    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه قیمت مرغ در زنجان طی روزهای گذشته به 19 هزار و 300 تومان افزایش یافته بود،گفت: امروز در بازار زنجان قیمت مرغ کاهش یافته و به 17 هزار و 800 تومان رسید.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تفریح در ایام تعطیل و برگزاری مراسمات عروسی در تابستان به نسبت سایر فصل ها پررنگ تر دیده می شود. استفاده از رستوران ها و قهوه خانه ها از جمله مواردی است که تابستان را پر اهمیت تر می کند ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۹    
مراسم گرامی داشت روز ملی اصناف با حضور رضا فیروزه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، مهدی امیدوار رئیس اتاق اصناف مرکز استان ، سیدجواد سیدالموسوی مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی و جمعی از مسئولان صنفی و اقتصادی چهارشنبه چهارم تیر ماه در سالن همایشهای اتاق اصناف برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۹    
رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از پلمب یک تالار پذیرایی و سفره خانه سنتی در رودهن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۳:۴۰    
رئیس اتاق اصناف مه ولات گفت: با پیگیری هایی که از اتحادیه نانوانوایان این شهرستان انجام دادیم، مشخص شد کیفیت نامطلوب نان در هفته های اخیر مربوط به آرد نامناسب بود که حل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف یزد گفت: دولت با معافیت مالیات کسب و کار ها می تواند بخشی از فشار رکود اقتصادی واحد های تولیدی و اصناف بر اثر کرونا را کاهش دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شکریه، نایب رئیس اتاق اصناف ایران می گوید: باید اصناف را به سمت صادرات محوری پیش برد؛ باید هولدینگ هایی برای این منظور تشکیل شود تا ظرفیت اصناف از قوه به فعل تبدیل شود؛ نقش اصناف بالنده است و باید دولت از نگاه اصناف در برنامه ریزی و سیاست گذاری استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: شیوع ویروس کرونا به 2 هزار واحد صنفی استان خسارت زد و در این راستا دولت برای حمایت از این واحدها پرداخت تسهیلات بانکی را در دستور کار دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف سبزوار گفت: بیش از 1500 واحد صنفی در سبزوار با مشکلات کرونایی دست وپنجه نرم می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نائب رئیس اتاق اصناف مرکز هرمزگان با بیان اینکه قطع درآمد و انباشته شدن هزینه ها در عصر کرونا اصناف را با شرایط بد اقتصادی مواجه ساخته است، گفت: ورشکستگی صنوف و تعدیل نیرو نتیجه تحمیل محدودیت ها بر بازار هرمزگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف آبادان از تخلف و پلمب یک آرایشگاه در خصوص رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از بین 280 آرایشگاه فعال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۶    
رئیس اتاق اصناف اسدآباد هنگام انجام کار نکات بهداشتی را رعایت کنند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ریس اتاق اصناف ایران در ابلاغی به روسای اتاق های اصناف مراکز استان های سراسر کشور بر تشدید بازرسی های صنفی به دلیل کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد. ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با اعلام رئیس اتاق اصناف تهران، فروشگاه های اینترنتی باید زیر نظر اتحادیه صنفی خود مشغول به فعالیت شوند تا نظارت بیشتری بر آن ها صورت بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف لرستان شناسایی واحدهای فاقد پروانه صنفی، گریز از نرخ گذاری و تبلیغات اجناس صنف ها را از مهمترین اهداف طرح ثبت نام در سامانه الکتونیکی اصناف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت:تاکنون محدودیتی در خصوص فعالیت های صنفی استان ابلاغ نشده و از این رو، مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی نادرست است.