دوشنبه ۲۲ مهرساعت ۰۶:۲۱Oct 2019 14

جدیدترین‌های «طرح های عمرانی»

همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی 150 طرح آب رسانی کشاورزی از محل اعتبارات این نهاد انقلابی در نقاط محروم استان آغاز شد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹    
شیرین شفیعی | اصفهان - خبرنگار: صف طرح های عمرانی در دست ساخت دراز است و چشم ها در انتظار پروژه های پرآب و تابی که تا یکی- دو دهه گذشته قرار بود مشکلی از حمل و نقل یا بحران آب را در استان اصفهان حل کنند، اما امروز پروژه های نیمه تمامی خوانده می شوند که در نبود بودجه میلیاردی دولت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر با بیان اینکه اجرای طرح های عمرانی در پایتخت سرعت می گیرد، گفت:بودجه شهرداری مقداری از حالت انقباضی خارج می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج- نشست شورای برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد روز شنبه به ریاست حسین کلانتری استاندار و با 2 دستور کار شامل بررسی بند و موضوع تهاتر بدهی پیمانکاران و بخش خصوصی با دستگاه های دولتی از محل اسناد خزانه و همچنین پیگیری ماده 23 برخی طرح های عمرانی ملی استانی در یاسوج برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه منابع بودجه سال آتی از بودجه سال های گذشته، متفاوت است، گفت: برای هزینه های جاری از درآمدهای نفتی استفاده نخواهد شد.قرار است در سال آتی، درآمدهای نفتی صرف طرح های عمرانی و تملک سرمایه های دارایی استفاده شود.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل امور روستایی استانداری اردبیل از پرداخت 230 میلیارد ریال اعتبار برای طرح های عمرانی به دهیاری های استان اردبیل خبر داد.
کیشوند   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه بسیاری از طرح های عمرانی وزیربنایی در دوره های گذشته بدون کارشناسی انجام شده است واگذاری نیروگاه آب و برق کیش را کاری غیراصولی خواند و گفت: این نیروگاه به اهلش واگذار نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: براساس مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان دستگاه های اجرایی مکلف به تخصیص یک درصد از اعتبارات طرح های عمرانی خود به حوزه ورزش شدند.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۳    
احمد خوروش گفت: در حال حاضر افزایش تعرفه صادرات خام سنگ آهن به 25 درصد به افزایش تولید فولاد کشور کمک می کند، هرچند بازار داخلی فولاد وابسته به اجرای طرح های عمرانی است که در حال حاضر اجرا نمی شوند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کُرد پرس، وزیر راه و شهرسازی روز پنجشنبه در سفر به استان کردستان از طرح چهار خطه کردن مسیر سنندج - همدان در محدوده گردنه صلوات آباد بازدید کرد . ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف اللهیان در بازدید از طرح های عمرانی مجموعه توریستی، گردشگری و تفریحی دریاچه شورابیل عنوان کرد: استودیوی رسانه ای اردبیل با هدف اجرای برنامه های تلویزیونی و با مشارکت صدا و سیما در منطقه گردشگری شورابیل پیشنهاد شده و به زودی عملیات عمرانی آن ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۹    
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همراه با گروهی از معاونین و مدیران این سازمان، مشکلات طرح های عمرانی و گردشگری هشت روستا را با حضور دهیاران بررسی قرار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت آموزی بر اساس ظرفیت های اشتغال زایی گفت: طرح های عمرانی متعددی در شهر بوشهر در حال اجراء است که این طرح ها در بخش های مختلف با زیرساخت اشتغال زایی عملیاتی شده است.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۴    
استاندار کرمان با تاکید بر جبران عقب ماندگی ها در توسعه استان گفت: توسعه استان کرمان با همدلی مدیران و همراهی نخبگان کرمانی شتاب می گیرد. نشست هیات مدیره انجمن حمایت از توسعه استان کرمان با هدف بررسی آخرین وضعیت طرح های توسعه استان، در تهران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۶    
یزد- ایرنا- فرماندار بافق گفت: به منظور اجرای طرح های عمرانی و کشاورزی دهستانهای سبزدشت و کوشک 6میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بروجرد گفت: تکمیل پروژه های عمرانی، توسعه فضای سبز و احداث شهربازی در دستورکارشهرداری قرار گیرد چرا که با این اقدامات می توان در جهت توسعه شهر گام برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح های عمرانی و خدماتی روستای گندم کش در شهرستان بویراحمد در آینده نزدیک اجرایی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۰:۰۰    
ضعف نظارت بربازار تا ممنوعیت جابجایی اعتبار از محل طرح های عمرانی را در ویژه های خبری ببینید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۰    
جلسه شورای مدیران شهرداری قیامدشت با هدف بررسی فعالیت حوزه های مختلف این شهرداری به ریاست حسین ترکاشوند شهردار قیامدشت تشکیل شد.
خبرگزاری صداوسیما: رئیس سازمان برنامه و بودجه، با بیان اینکه سال آینده حداقل 12 هزار میلیارد تومان برای پاداش بازنشستگان دستگاه های اجرایی باید پرداخت کنیم، گفت: میانگین افزایش حقوق و دستمزد 15 درصد خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۹    
زنجان-معاون امور عمرانی استاندار زنجان به اجرای طرح های عمرانی در روستاها اشاره کرد و گفت: تا پایان سال اجرای طرح های عمرانی در روستاهای استان زنجان به بیش از 60 میلیارد تومان خواهد رسید.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مهرداد ستوده روز دوشنبه در بازدید از طرح های عمرانی شهرستان دیلم افزود: ورودی استان بوشهر از سمت شمال شهرستان دیلم است که همه ساله بویژه در ایام نوروز دارای بیشترین آمار تردد است و باید هرچه زودتر نسبت به توسعه و ایمن سازی این محورها اقدام شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دیواندره – فرماندار شهرستان دیواندره گفت: همکاری مردم در اجرای طرح های عمرانی باعث تسریع در کارها شده و توسعه و آبادانی روستاها را به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- معاون عمرانی استاندار بوشهر خواستار تسریع در اجرای پروژه ها شد و گفت: پل خور گردشگری و جاده ریگ – گناوه در شهرستان گناوه با سرعت بیشتری تکمیل شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۷    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت:برای توسعه روستا ها مشارکت روستائیان در طرح های عمرانی ضروری است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
پروژه سد مخزنی و شبکه آبرسانی نرماب یکی از مهمترین طرح های عمرانی استان گلستان به شمار می رود که قرارداد اولیه آن در خرداد سال 89 مابین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و شرکت آب منطقه ای گلستان منعقد شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ونووس عامری در جلسه کمیسیون این شورا با اشاره به بودجه شهرداری اظهار داشت: فعالیت های عمرانی باید به سرعت پیش برود و نباید از بودجه طرح های عمرانی کاسته شود. وی افزود؛ : شهرداری در کل مناطق، برای پرداخت بدهی ها مبلغ 70 میلیارد تومان در نظر گرفته که باید از آن محل طلب ها پرداخت شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مدیر عامل شرکت مرکزی هلدینگ صبا از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران در بازدید از سد کلقان و محل احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر هشترود گفت: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و بررسی طرح های عمرانی تدوین شده جهت تصمیم گیری در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طرح می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر سمنان گفت: هدف از ساماندهی و اجرای طرح های عمرانی در میدان معلم شهر سمنان کاهش ترافیک و سوانح رانندگی است. محمد زحمتکش در گفت وگو با ایرنا افزود ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهوری روز شنبه در دیدار با آیت الله علی اسلامی نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهر تاکستان، افزود: ظرفیت های توسعه قزوین در سایر استان ها وجود ندارد و امیدواریم آهنگ توسعه در این استان بیشتر از گذشته طنین انداز شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از شرکت آب منطقه ای تهران، سید حسن رضوی در نشست مجریان طرح های عمرانی در محل سد نم رود اظهار داشت: این شرکت دارای ظرفیت های خوبی برای ایجاد نیروگاه های خورشیدی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامی طرح های عمرانی در حال اجرا در این استان براساس قانون ملزم به اخذ مجوزهای زیست محیطی هستند و در هر مرحله از کار درصورت تخطی از استانداردها، قانون برای آن ها اعمال می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۵    
در سال رونق تولید با بازگشایی ورودی قبلی محور رستوران های کمربندی از بیکاری کارگران واحدهای در آستانه تعطیلی جلوگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ورود باندهای مافیا به پدیده دستفروشی در پایتخت، گفت: اجرای لایحه ساماندهی مشاغل سیار، برای رفع مشکل چندجانبه دستفروشی ضرورت دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حمید عباسی مود پنجشنبه در نشستی خبری افزود: بودجه مصوب شهرداری قدمگاه از 20 میلیارد ریال پارسال به 26 میلیارد ریال در سال کنونی افزایش یافته که سال گذشته 140 درصد و امسال تاکنون 65 درصد از آن محقق شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۱    
مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در صفحه توییتر خود از تاکید شهردار تهران مبنی بر اینکه در صورت مناسب سازی نبودن طرح های عمرانی، این طرح ها افتتاح نمی شوند، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهرگفت: در سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت در اسفندماه سال قبل افزون 2054 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی مصوب شد که تاکنون 500 میلیارد تومان آن ابلاغ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
میامی - استاندار سمنان بابیان اینکه تکمیل طرح های عمرانی میامی باید تسریع پیدا کند، گفت: تأمین منابع اعتباری 20 روستای منطقه در دستور کار است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۶    
بیکاری معضلی است که از سال ها پیش در استان اردبیل وجود داشته است. بر اساس آمارها حدود 65 هزار بیکار در استان وجود دارد و هر سال 7500 نفر به جویندگان کار افزوده می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به همراه دکتر نظر افضلی، رئیس مجمع نمایندگان استان، با مهندس بابک دارابی مدیر عامل دفتر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت نفت، دیدار و گفت و گو کرد.
در پی تغییرات احتمالی که رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص بودجه سال 99 عنوان کرده، حذف یارانه حامل های انرژی و افزایش پایه پولی و پوشش مالیاتی از جمله مواردی است که می توان برای اقتصاد کشور پس از حذف نفت از بودجه متصور شد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۵    
سرپرست حوزه مدیریت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم از اجرایی شدن فاز سوم طرح های عمرانی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۳    
نصر: شاید تعداد پروژه های عمرانی در حوزه فرهنگی استان را که اجرای آنها نیازمند حوصله و دقت نظر خاصی است، به تعداد انگشتان یک دست نرسد. از جمله این قبیل پروژه های فرهنگی و عمرانی می توان به پروژه مقبره الشعرا اشاره کرد و آن را از هر لحاظ مورد مقایسه فنی و کارشناسی قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت: اینکه از اول تصمیم بگیریم ماهیت بودجه را در تداوم اجرای سیاست های برنامه دوساله ببینیم کار را تسهیل می کند و فرصت بیشتری برای برنامه ریزی می دهد و در میانگین بهره برداری از طرح های عمرانی که باید به دو سال برسد، مراعات می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در بودجه سال 1399 برای نخستین بار نفت از هزینه های جاری جدا می شود و به طرح های عمرانی اختصاص پیدا می کند.به گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۵۷    
استاندار زنجان در نشست مطبوعاتی خود با اهالی رسانه به طرح های عمرانی مانند سبزه میدان و روند اجرایی آنان پرداخت و از آغاز فاز اجرایی سبزه میدان زنجان پس از سالها انتظار مردم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۰    
چهار طرح عمرانی، زیر بنایی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال در بخش صحرای باغ لارستان افتتاح و یا ساخت آن ها آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
چند طرح عمرانی با 90 میلیارد ریال هزینه در بخش صحرای باغ لارستان افتتاح و یا ساخت آن ها آغاز شد.