پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۲۲:۰۵Jul 2020 9

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

 
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
فرماندار یزد گفت: دستگاه های اجرایی برای دریافت اعتبارات اشتغال زایی، طرح های مشخص ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: بنیاد برکت تسهیلاتی به مبلغ 500 میلیون تا سه میلیارد تومان برای دهیاری های بخش مرکزی شهرستان بافق در حوزه اشتغال پایدار روستایی به ویژه مناطق محروم پرداخت می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کامبیز محمدی روز دوشنبه در دیدار با فرماندار ویژه سقز اظهار داشت: در سال 98 بیش از 64 میلیارد ریال تسهیلات به علاقه مندان ایجاد شغل در واحدهای کوچک مقیاس در 17 روستای سقز پرداخت و از این تسهیلات استفاده کرده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
موسی نژاد گفت :بیش از 85 درصد طرح های اشتغال زایی کمیته امداد استان ایلام طرح های اشتغال پایدار هستند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳    
شهرکرد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان چهارمحال و بختیاری از طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی حوزویان شهرستان بروجن بازدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اجتماع محور بنیاد برکت خراسان رضوی گفت: بنیاد برکت در 13 روستای شهرستان بردسکن طرح های اشتغال زایی اجرا کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بردسکن گفت: تاکنون از مجموع 348 طرح اشتغال زایی اجرا شده تنها 42 درصد آن مورد نظارت دستگاه های اجرایی قرار گرفته است.
تحلیل بازار / جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
کرج- معاون تامین نهاده ها و مشارکت های اقتصادی بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با سرمایه گذاری در بخش کشاورزی کردستان، ایجاد 18 هزار شغل را در این استان رقم زده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: این صندوق از ابتدای امسال تا الان پنج میلیارد و 560 میلیون ریال تسهیلات برای طرح های اشتغال زایی به متقاضیان در روستاهای این استان پرداخت کرده است. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 162 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای اجرای طرح های اشتغال زایی مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند متقاضی اختصاص یافته است.
تحلیل بازار / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از اجرای هزار و 318 طرح توانمندسازی اقتصادی، اشتغال زایی، زیربنایی و عمرانی در استان اصفهان خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 162 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای اجرای طرح های اشتغال زایی مددجویان این نهاد و سایر اقشار نیازمند متقاضی اختصاص یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سبزوار گفت: طرح راهبران شغلی با هدف توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت و پایدارسازی اشتغال مددجویان در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح های اشتغال زایی ویژه مددجویان گفت: امسال 2 هزار و 500 طرح اشتغال زایی برای مددجویان امداد استان بوشهر پیش بینی شده که 500 طرح مربوط به صنایع دستی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت: ایجاد 482 فرصت شغلی از سوی این نهاد در قالب طرح سحاب مناطق روستایی این شهرستان امسال تکلیف شده و اقدامات گسترده ای برای تحقق این برنامه آغاز شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۰۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم اکنون چهار درصد کل طرح های اشتغال این نهاد را صنایع دستی تشکیل داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: با تخصیص اعتبار به طرح های اشتغال زایی در مناطق حاشیه شهری می توان طرح های بازآفرینی شهری را اجرایی کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از راه اندازی 10 هزار و 500 شغل جدید در استان خراسان جنوبی خبر داد. امیرحسین مدنی در حاشیه بازدید از طرح های اشتغال زایی و پروژه های عمرانی برکت در شهرستان نهبندان با اعلام این خبر افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاهی اجتماعی استان بوشهر از اجرای طرح های اشتغال زایی خبر داد و گفت: در این راستا 290 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی در استان بوشهر پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
گچساران - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح های اشتغال زایی در استان ابتدا در هفت روستای بالای 330 خانوار در گچساران اجرایی می شود، گفت: در مجموع چهار هزار طرح اشتغالزا در روستاهای این استان توسط بنیاد برکت اجرایی می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره): کمیته امداد پارسال از 10 هزار فرصت شغلی آسیب دیده از سیل حمایت کرد. به گزارش خبرگزاری آریا، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به ایجاد 175 هزار فرصت شغلی در سال 98 افزود ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد برکت در سال های گذشته در استان طرح های زیادی اجرا کرده است، و اعلام آمادگی کرده است بین 200 تا 500 میلیارد ریال در طرح های اشتغال زایی کشاورزی، صنعتی، صنایع دستی در گچساران سرمایه گذاری خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری 256 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در استان بوشهر پرداخت شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - خلاصه تحولات بازار کار در سال 98 حاکی از این است که با کاهش نرخ مشارکت،26هزار نفر به جمعیت فعال 15ساله افزوده شده است و این مسئله گویای این موضوع است که جوانان از یافتن شغل مأیوس شده از بازار کار خارج شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مجری طرح های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت در چهارمحال و بختیاری گفت: این بنیاد تاکنون یک هزار و 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در این استان پرداخت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۲    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با اشاره به اینکه نرخ بیکاری در بوشهر تک رقمی شد گفت: نرخ بیکاری استان بوشهر سال گذشته به 9.9 درصد رسید که با اجرای طرح آمارگیری نیروی کار برای افزایش طرح های اشتغال زایی برنامه ریزی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بیارجمند از اجرای 170 طرح اشتغال زایی ویژه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: توانمند سازی مددجویان هدف و محور اصلی این طرح ها است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قنبر موسی نژاد عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار در قالب تسهیلات قرض الحسنه اشتغال تبصره 16 قانون بودجه کشور و اعتبارات اشتغال پایدار عشایر و روستاییان با همکاری بانک های عامل استان اجرا شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۴    
مدنی، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: طرح های اشتغال زایی این بنیاد علاوه بر ایجاد فرصت های کسب وکار در مناطق محروم، رونق تولید را نیز به دنبال داشته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) گفت: خسارت طرح های اشتغال زایی تحت حمایت کمیته امداد به نسبت طرح های اشتغال زایی و کسب و کار کشور بسیار کمتر بوده است به این دلیل که بخش زیادی از طرح های اشتغال زایی امداد در مناطق محروم و روستایی از کرونا آسیب زیادی ندیدند.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کرج - مدیرعامل بنیاد برکت گفت: این بنیاد برای سال 99 ایجاد 189 هزار شغل جدید را در بخش های حمایت از طرح های خانگی، اقتصادی کوچک و متوسط هدف گذاری کرده است.
تحلیل بازار / آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
راضی زاده، معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکت گفت: با پیش بینی ایجاد حداقل 500 شغل در سال جاری، تعداد مشاغل ایجاد شده توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه دانش بنیان به بیش از 1100 شغل خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۴    
طرح های اشتغال زایی در روستاهای استان بوشهر بر اساس ظرفیت های تولیدی اجراء می شود که در همین راستا سال گذشته برای اجرای 3 هزار 450 طرح اشتغال زایی روستایی 254 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۸    
در سال 98 ، 3 هزار و 31 طرح اشتغال زایی اجرا شد، و توانستیم 30 درصد اشتغال استان را تامین کنیم. در سال 97 نیز آمار اشتغال زایی بیشتر از این بود، بنا داریم امسال طرح های اشتغال زایی را به 5 هزار طرح برسانیم، هر چند سال گذشته نیز درصدد هم افزایی بیشتری بودیم ولی به دلیل انتخابات و مسائل خاص انتخابات ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۵    
ابوالقاسم ابراهیمی گفت: در سال گذشته بیش از 13 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال زایی روستایی از سوی دستگاه های مختلف پرداخت شد که منجر به اشتغال 243 نفر در این طرح ها شد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: 29 هزار و 249 کسب و کار معادل 53 درصد از طرح های اشتغال تحت نظارت کمیته امداد اصفهان در معرض آسیب های احتمالی شرایط کرونایی اقتصاد قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان از تولید روزانه سه هزار و 300 عدد ماسک بهداشتی و یک هزار جفت دستکش توسط مددجویان این نهاد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره )سیستان و بلوچستان گفت: این استان با اجرای هفت هزار و 393 طرح اشتغالزایی در سال گذشته رتبه نخست این طرح ها را در کشور بدست آورده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسعودیان رادگفت: طرح های اشتغال زایی در استان سمنان برای مددجویان کمیته امداد 66 درصد رشد داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند– محمد قربانی : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه سال گذشته اعتبارات هزینه شده نسبت به سال قبل 25درصد افزایش داشته است، گفت: سال گذشته 114 میلیارد تومان اعتبار در صنعت برق خراسان جنوبی سرمایه گذاری شده است ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا خسروانی صبح شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح اقدامات صورت گرفته برای طرح های اشتغال زایی مددجویان و توانمندی آنها بیان داشت: در سال 98 با پرداخت 157 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت و منابع قرض الحسنه بانکی ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
بسیاری از مشاغل در وضعیت کرونا بیکار شدند اما از سوی دیگر در حوزه تولید ماسک، گان، اسپری ضدعفونی کننده و سایر ملزومات بهداشتی بیش از 2 هزار شغل در حوزه مشاغل خانگی ایجاد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
150میلیارد و 400میلیون تومان برای اجرای طرح های اشتغال زایی به نیازمندان خراسان جنوبی پرداخت شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: روزانه 50 هزار ماسک تنفسی در واحدهای تحت حمایت این بنیاد تولید می شود. به گزارش سپید از بنیاد برکت، میرحسین مدنی در حاشیه بازدید از کارگاه های تولید ماسک تنفسی و پوشاک بیمارستانی در محله شهید هرندی تهران ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول تسهیلات و امور اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از اعطای تسهیلات حمایتی به طرح های اشتغال زایی در قالب سامانه تحفه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی شوط از اختصاص 70 میلیارد ریال برای طرح های اشتغال زایی مددجویان در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در خمین گفت : این بنیاد با اعطای 60 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا 240 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد کرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه در این شرایط بحرانی، باخبر شده ایم که فرماندار محترم شهرستان چرام به جای پیگیری و تلاش در جذب استاد کار و مربیان آموزشی و تمرکز بر توسعه شهر و تعریف و پیگیری طرح های اشتغال زایی و برنامه ریزی مدون در زمینه توسعه و اشتغال پایدار ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران هرمزگان با ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در خصوص اشتغال فرزندان شهدا و جانباز، صبح روز یکشنبه-یازدهم اسفندماه برگزارشد. ...