یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۹May 2019 19

جدیدترین‌های «طرح های اشتغال زایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: بسیج سازندگی به دنبال محرومیت زدایی با اجرای طرح های اشتغال زایی است و در این زمینه از تمام ظرفیت های خود استفاده کرده است.
ایستا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملی ایران در جهت حمایت از طرح های اشتغال زایی در کشور، از ابتدای سال 97 تا پایان فروردین ماه سال جاری تعداد یک هزار و 140 فقره تسهیلات در برنامه اشتغال فراگیر دولت پرداخت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح های اشتغالزایی اجتماع محور در استان اردبیل توسط بنیاد برکت خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح های اشتغال زایی و دارای زنجیره ارزش افزوده در اولویت برنامه های مسوولان باشد زیرا هدف اصلی مدیریت بهینه منابع مالی این استان است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۳    
ما تنها در سال گذشته جمعاً 692 پرداختی با مبلغ 250 میلیارد ریال در شهرستان بویراحمد داشتیم که از این تعداد 318 مورد پرداختی با مبلغ 193 میلیارد ریال به حوزه اشتغال روستایی بود و تعداد 93 مورد با مبلغ 22 میلییارد و 830 میلیون ریال اشتغال داخلی یا عادی بود و در سایر حوزه ها مانند ضروری ...
فرارو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی بر به کارگیری روش های اشتغال زایی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در دستگاه های اجرایی کشور تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، دکتر فرهاد دژپسند در دیدار با مدیرعامل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۳    
تعدادی از خبرنگاران آذربایجان غربی از طرح های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در سلماس بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دیلم با اشاره به ابلاغ اعتبارات اشتغال زایی در این شهرستان گفت: بانک های عامل در اسرع وقت تمامی وام های اشتغال زایی بندر دیلم که ابلاغ شده را به متقاضیان پرداخت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: خودکفایی روستائیان محور طرح های اشتغال زایی بسیج سازندگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشنهاد افزایش زمان تنفس تسهیلات روستایی و عشایری درمناطق سیل زده برای طرح های بالای 80 درصد پیشرفیت فیزیکی را مطرح می کنیم.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مرتضی اکبری افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب سه تفاهم نامه با بنیاد مسکن، کمیته امداد و بنیاد برکت طرح های اشتغال زایی و محرومیت زدایی را در دستور کار خود قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس آخرین آمار با پرداخت افزون بر یک هزار و 860 میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در این استان، زمینه اشتغال پنج هزار و 940 نفر فراهم شده است.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ی همکاری میان بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و صندوق کارآفرینی امید، 28 هزار فرصت شغلی در مناطق محروم روستایی ایجاد می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۵    
خوانسار- رییس شورای اسلامی شهرستان خوانسار گفت: این شهرستان نیاز به اجرای طرح های اشتغال زایی بیشتری دارد تا نشاط و شادابی بیشتری در آن ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر صندوق قرض الحسنه کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به پرداخت 335 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه در بخش های مختلف گفت: از این میزان تسهیلات، 92 میلیارد ریال آن به طرح های اشتغال زایی به مددجویان استان بوشهر پرداخت شد ه است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور توانمندسازی بنیاد علوی با تأکید بر اینکه بنیاد علوی بازوی اجرایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تاکنون بیش از 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح های اشتغال زایی در استان ها ارائه داده است، گفت: این تسهیلات در پی انعقاد تفاهم نامه با استانداران تصویب و پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: فرمانداران شهرستان های استان سمنان باید با تشکیل تیم متناظر کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زا دلایل محقق نشدن برخی طرح های اشتغال زا را اعلام کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
عسگری باتاکید براینکه با طرح هایی که جذب اعتبار داشته، اما به تعهد اشتغال خود عمل نکرده اند برخورد خواهد شدگفت: بر این اساس تشکیل تیم متناظر کمیته نظارت بر طرح های اشتغال زایی در شهرستان های استان سمنان توسط فرمانداران ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۹    
فرماندار شهرستان قشم از ارزیابی 20درصد از طرح های اشتغال زایی این شهرستان به منظور بررسی میزان پایبندی به تعهدات و کیفیت اجرا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: برای حمایت از جوانان شهرستان قشم و طرح های اشتغال زایی و پیگیری و رفع مشکلات آنان آمادگی کامل داریم.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
خلیج فارس: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اجرای 434 طرح اشتغال زایی در استان خبر داد و گفت: برای اجرای طرح های مشاغل خانگی و پشتیبان در استان بوشهر سال قبل 66 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از اجرای 434 طرح اشتغال زایی در استان خبر داد و گفت: برای اجرای طرح های مشاغل خانگی و پشتیبان در استان بوشهر سال قبل 66 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: ریالی از اعتبارات تخصیص یافته به استان برای طرح های اشتغال زایی به خزانه برگشت نخورده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز از اصفهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: در سال رونق تولید، فعالان اقتصادی با طرح های اشتغال زایی زمینه اشتغال زایی برای جوانان را فراهم کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
3800 فرصت شغلی در قالب طرح های اشتغال زایی در سال گذشته در استان یزد ایجاد شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از ابلاغ مرحله دوم طرح های اشتغال زایی روستایی استان بوشهر خبر داد و گفت: اعتبارات اشتغال زایی روستایی سال قبل تحول عظیمی در روستاهای استان در عرصه تولید، رونق اجتماعی و اشتغال ایجاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
بی توجهی به میزان عرضه و تقاضا، عدم تامین زیرساخت ها و نادیده گرفتن طرح های اشتغال زایی مهم ترین ایرادات مسکن مهر بود که منجر به هدررفت سرمایه برای حداقل 160 هزار واحد از آن شد و هنوز هم در بسیاری از مناطق، مشتری برای برخی از این واحدها وجود ندارد.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رونمایی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان در استان اصفهان انجام شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
با دستور وزیر ورزش و جوانان از طریق ویدیو کنفرانس طرح های اشتغال زایی جوانان در استان خوزستان بهره برداری شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم افتتاح طرح های اشتغال زایی جوانان از طریق ویدئوکنفرانس با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه رسالت در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۲    
آیین رو نمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان با همکاری بانک توسعه رسالت و صندوق کارآفرینی امید با محوریت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاح طرح های اشتغال زایی جوانان از طریق ویدئوکنفرانس با حضور وزیر ورزش و جوانان، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل صندوق قرض الحسنه رسالت در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جوان و به منظور تحقق شعار سال (رونق تولید) با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پروژه های کارآفرینی صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت از طریق ویدئوکنفرانس رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۴    
آیین رو نمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان با همکاری بانک توسعه رسالت و صندوق کارآفرینی امید با محوریت وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور جوانان در آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی وزارت ورزش و جوانان گفت: ایجاد اشتغال مستقیم وظیفه وزارت ورزش و جوانان نیست اما از سال گذشته با کمک های فنی اعتباری وزارت ورزش و جوانان و از طریق دو عامل صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت توانستیم برای 2000 جوان اشتغال مستقیم ایجاد کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰    
گروه جامعه با حضور وزیر و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و جمعی از نمایندگان مجلس از طرح های اشتغال زایی جوانان در مناطق مختلف کشور به صورت ویدئو کنفرانس رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: شناسایی مزیت های برتر، ایجاد طرح های اشتغال زایی متناسب با ظرفیت و توانمندی های مناطق مختلف با تاکید بر طرح های نو و خلاقانه از برنامه های مهم این نهاد در بخش اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۱    
60 میلیارد ریال تسهیلات پارسال به 84 طرح اشتغال زایی در شهرستان جغتای پرداخت شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از طرح های اشتغال زایی جوانان به مناسبت هفته جوان فردا با حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، معاون امور جوانان و تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:اسدآباد از بین 2 استان همدان و کرمانشاه در بنیاد برکت برای ایجاد طرح های اشتغال زایی انتخاب و قرار گرفته است. دکتر اکبر رنجبرزاده در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان رونق تولید گفت: دهیاران با ارائه طرح های اشتغال زایی رونق تولید را رقم خواهند زد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: با توجه به اینکه شماری از خانواده های آسیب دیده از سیل، مددجویان کارآفرین و مجری طرح های اشتغال زایی هستند به هر یک از این افراد 200 میلیون ریال تسهیلات تکمیلی پرداخت می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه اجتماعی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 25 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی برای طرح های اشتغال زایی آسیب دیده در سیلاب های اخیر به بخش دیشموک کهگیلویه اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور توسعه گردشگری روستایی را از محورهای عمده و اصلی تامین درآمد پایدار و توسعه روستاها ذکر کرد و گفت: توسعه این بخش باید بیش از پیش در دستور کار دهیاران و مسوولان استانی قرار گیرد تا با تغییر نگاه به این موضوع ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار دهاقان گفت: برخی از سرمایه گذاران عدم وجود نیروی ماهر و متخصص را علت اصلی استفاده از نیروی غیر بومی می دانند، کمیته پیش بینی مهارت هایی مورد نیاز شهرستان تشکیل شود تا نیروی متخصص آموزش دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اختصاص 18 هزار میلیارد تومان برای طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات کم بهره 300 تا 350 هزار فرصت شغلی در روستاها و شهرهای کم جمعیت کشور ایجاد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار تنگستان با اشاره به توسعه طرح های اشتغال زایی گفت: امسال 230 میلیارد ریال برای طرح های اشتغال زایی روستایی تنگستان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیان اینکه 1600 تن از جامعه ایثارگری این استان بیکار هستند گفت: امسال 12 میلیارد ریال وام و تسهیلات بانکی کم بهره برای اجرای طرح های اشتغال زایی پرداخت شده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز، بنیاد برکت در ادامه ایجاد طرح های اشتغال زایی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، ایجاد 3 هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور را در مناطق کمتر برخوردار شهرها و روستاهای استان خوزستان هدف گذاری کرده است. ...