پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۳:۲۵Apr 2020 2

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی»

 
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره امورعشایر شهرستان سمیرم روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این ایستگاه ها در همجواری پاسگاه های کنترل کوچ یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فعالیت می کنند. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران گفت: تمام مسیرهای ورودی به پارک ها و تفرجگاه های شهرستان دهلران برای روز طبیعت مسدود شده اند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرودشت گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان متخلفان حمل هیزم غیر مجاز جنگلی شناسایی و دستگیر شدند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سپیدان گفت: برداشت غیر قانونی بیلهر از مراتع این شهرستان متوقف و افراد خاطی به دام افتادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره منابع طبیعی کاشان گفت: هر سال مردم را به طبیعت گردی و گردش در کوه و کویر به ویژه در فصل بهارِ طبیعت دعوت می کردیم، ولی امسال هشدار می دهیم که باید مردم مواظب باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۴    
کرج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد گفت: مسیرهای ورودی به تفرجگاه ها و مراکز گردشگری طبیعی این شهرستان با هدف ممانعت از تجمع مردم در روز طبیعت و قطع زنجیره انتقال کروناویروس، مسدود شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- سرپرست اداره منابع طبیعی تهران با تاکید بر ماندن مردم در خانه جهت جلوگیری از شیوع کرونا گفت: عرصه های طبیعی تهران در روز طبیعت به دقت رصد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۸:۴۸    
رشت - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آستانه اشرفیه از مردم خواست تا برای حفظ و حراست از اراضی ملی و طبیعی مشارکت داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دیلم استان بوشهر گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی پارک های این شهرستان از جمله جنگل عامری 13 بدر (روز طبیعت) تعطیل است و از ورود گردشگران جلوگیری می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: ورود به بوستان های روستایی و عرصه های جنگلی در روز 13 فروردین ماه ممنوع اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قیروکارزین گفت: در پی بارش های اخیر در این شهرستان بیشتر سازه ها و پروژه های آبخیزداری این شهرستان آبگیری شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، توقف در پارک جنگلی و عرصه رودخانه ها و اراضی ملی این شهرستان در روز طبیعت ممنوع است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران گفت: تمام مسیرهای ورودی به پارک ها و تفرجگاه های شهرستان دهلران در روز طبیعت مسدود شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی مریوان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال انتشار آن از طریق گیاهان دارویی و خوراکی هرگونه برداشت این گیاهان چه برای مصرف و چه برای درمانی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۹    
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان فیروزآباد گفت: با حکم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزآباد، پنج هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان از چنگال افراد سودجو خارج و به دولت بازگردانده شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/اصفهان رییس اداره منابع طبیعی شهرستان کاشان گفت: با هدف حفظ مراتع، جنگل ها و اراضی ملی طرح پایش و نظارت هر روزه در منابع ملی شهرستان از 25 اسفند 98 تا بیستم فروردین ماه اجرا می شود.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جاجرم با بیالن اینکه رسالت آبخوانداری و آبخیزداری حفظ و پایداری آب در چرخه طبیعت است گفت: بندخاکی گزی جاجرم برای دومین سال پیاپی آبگیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود گفت: به منظور تولید نهال مورد نیاز برای توسعه فضای سبز ، 350 هزار اصله نهال در این شهرستان تولید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری روانسر گفت: هرگونه برداشت و جمع آوری گیاهان خوراکی، دارویی و فرآورده های مرتعی و جنگلی در سطح منابع طبیعی این شهرستان ممنوع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سروستان گفت: در راستای کنترل و رعایت تقویم کوچ بهاره با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، گروهی با ماموریت کنترل کوچ در این شهرستان مستقر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی اداره منابع طبیعی استان همدان گفت: طبیعت گردی و گردش در جنگل های استان تا پایان ریشه کنی کرونا ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بردسکن با بیان اینکه تاکنون بیش از 10 مورد بندهای خاکی در روستاهای کوهپایه این شهرستان اجرا شده، گفت: درسال جاری هم دو مورد دیگر از اعتبارات سال 99 اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/همدان رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان اسدآباد از شناسایی و تشکیل شش فقره پرونده تخریب و تصرف اراضی ملی در گشت های نوروزی این شهرستان خبر داد و گفت: طبق گزارشات مردمی و گشت های نوروزی شش مورد تخریب و تصرف اراضی ملی شناسایی و برای این موارد تشکیل پرونده شده و در حال ارسال به مراجع قضایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
شمیرانات- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات با اشاره به اقدامات پیشگیرانه حفاظتی از عرصه های ملی گفت: اراضی ملی شمیرانات زیر ذره بین نیروهای حفاظتی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۳    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد از رفع تصرف و قلع و قمع 5هزار متر مربع از مراتع منطقه تنگ سریز بویراحمد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ورامین و قرچک گفت: پروژه مدیریت چرا و کنترل دام در سطح 190 هزار هکتار از مراتع قشلاقی شهرستان ورامین به مرحله اجرا در آمده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات اعلام کرد: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پارک جنگلی لتیان از امروز (یکشنبه) تا پایان تعطیلات نوروزی تعطیل خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر شورای سیاست گذاری حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری خوزستان از اعاده دو هزار و 123 هکتار زمین به اداره منابع طبیعی این استان خبر داد. تاریخ انتشار: 17:50 - 09 فروردین 1399 - کد خبر: 608672
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۹    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قیروکارزین گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه، حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از تصرف در عرصه های منابع طبیعی، یک دستگاه لودر که در حال تخریب اراضی ملی و خاکبرداری غیر مجاز در منطقه اسلام آباد بود توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سروآباد از شناسایی و تخریب چند دهنه کوره زغال گیری در یکی از مناطق جنگلی این شهرستان توسط ماموران محیط بانی خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های شهریار، اسلامشهر، رباط کریم، قدس و بهارستان از تشدید نظارت و پایش بر روی عرصه های ملی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی گناباد گفت: بهره برداری غیر اصولی گیاهان دارویی به ویژه ریواس ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز گفت: با تلاش و همت ماموران یگان حفاظت این اداره و همراهی مردم در سال 1398، 30 هکتار از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۲۰    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کبودراهنگ گفت:جنگل های شهرستان از 150 هکتار پارسال به 600 هکتار افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان از کشف و ضبط خودروی حامل ذغال قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول گفت: پنج متخلف که اقدام به جمع آوری گونه گیاهی اندش از گونه های حفاظت شده شهرستان دزفول دستگیر و تحویل مقامات قضایی داده شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهین دژ گفت: 2 محموله چوب قاچاق جنگلی به حجم بیش از 2 مترمعکب در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۵    
دو دستگاه بیل مکانیکی در حال تخریب اراضی ملی توسط پرسنل یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه گفت: در سال1398، 69 هزار و 555 مترمربع اراضی ملی این شهرستان با حکم دادگاه از زمین خواران پس گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جغتای گفت: میزان فرسایش و شست وشوی خاک این شهرستان از میانگین استانی و حتی کشوری بالاتر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمیرم گفت: با توجه به تحت کنترل بودن مرزها و مسیرها، اجازه ورود تا قبل از 25 اردیبهشت، زمان قانونی تقویم کوچ به خانوارهای عشایری به این شهرستان را نمی دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: با همکاری و گزارش به موقع مردم و حضور نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان و همکاری دستگاه قضایی متخلفان و متجاوزان به طبیعت که اقدام به قطع سه تن درخت کرده بودند دستگیر شدند.
برترین ها / ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: با کوچ زود هنگام و خارج از برنامه عشایر برخورد می شود. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قیروکارزین گفت: با کوچ زود هنگام و خارج از برنامه عشایر برخورد و از انجام آن جلوگیری می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۴۵    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان سمیرم گفت: طی سال جاری با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک برای 70 هزار هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان سمیرم سند کاداستر صادر شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ محمد نمازی روز دوشنبه اظهار کرد: چوب آلات از درختان جنگلی توسکا، ون و افرا بود و امروز از یک دستگاه کامیون در ایست بازرسی قلعه محور آستارا - اردبیل کشف شد. وی ادامه داد: چوب آلات حدود 120 میلیون ریال ارزش داشت و به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا تحویل داده شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۷    
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان گناباد گفت: برداشت ریواس از اراضی شهرستان گناباد ممنوع شد.
ثلاث   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۹    
ثلاث- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کنگان گفت: سازه های آبخیزداری شهرستان کنگان با 2 میلیون متر مکعب باران امروز، آبگیری کامل شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: چرای زودرس دام قبل از 15 اردیبهشت در مراتع این شهرستان ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لردگان گفت: با تلاش یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری، تعداد 5 کوره سنتی غیرمجاز زغال در لردگان تخریب شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سجاد خدادادی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فرد متخلف به صورت غیرمجاز اراضی ملی پلاک 1 بخش 2 موسوم به ترکالکی را تصرف و تسطیح می کرد، که با ورود به موقع یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گتوند، دستور دادستان و همکاری نیروی انتظامی از این اقدام جلوگیری شد. ...