شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۹:۴۲Dec 2019 7

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی»

ایلنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آبیک از کاشت 1500 اصله نهال در حوزه آبخیز چناسک این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
شهرکرد- رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان کوهرنگ گفت: هشت هزار اصله نهال در جنگل های کوهرنگ کاشته می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی بهمئی گفت: 30 هزار اصله نهال مختلف با مشارکت مردم در منابع طبیعی این شهرستان غرس شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان گفت: با اجرای طرح ملی نهضت سبز و بسیج همگانی درختکاری، در 17 هکتار از اراضی ملی این شهرستان نهال کاشته شد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ورامین- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ورامین از احیای مراتع جنوب ورامین با عملیات بذرکاری در سطح 850هکتار خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: کاشت 16 هزار اصله نهال در عرصه های منابع طبیعی این شهرستان آغاز شد.
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هوشنگ محمدی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: طی گزارش اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قزوین شکایتی به اتهام حمل بدون مجوز چوب از گونه های عرعر، نارون و گردو به این اداره کل ارسال شد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ریگان از کاشت چهار هزار اصله نهال در حاشیه جاده ترانزیت ریگان - چابهار و روستاهای محاصره در شن این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- ملکوتی فر با اشاره به اقدامات شورای حفظ حقوق بیت المال از رفع تصرف حدود 947 هکتار از اراضی اداره منابع طبیعی طی 5 ماهه گذشته خبر داد. تاریخ انتشار: 09:22 - 16 آذر 1398 - کد خبر: 574467
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: نهضت درختکاری در این شهرستان در وسعت 200 هکتار همزمان با سراسر کشور با کاشت درختانی مانند تاغ و آتریپلکس آغاز شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: همزمان با سراسر کشور، برنامه نهضت نهال کاری با همکاری انجمن نبض زمین، اداره منابع طبیعی شهرستان کنگان و پیش دبستانی سفیران طبیعت برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از آزادسازی 11 هزار و 263 متر مربع اراضی ملی در این شهرستان و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوانرود در حاشیه این مراسم گفت: طرح نهضت سبز در سطح 30 هکتار با گونه های بذر بادام، گلابی، بنه و بلوط در این شهرستان آغاز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان عباس آباد از درگیری قاچاقچیان با ماموران منابع طبیعی خبر داد و گفت: در این درگیری سه تن از ماموران منابع طبیعی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی مه ولات در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این اقدام با هدف توسعه جنگل کاری پویش سراسری و حرکت ملی نهال کاری همگانی برای ایرانی سرسبز با مشارکت مردم ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار در حاشیه نهالکاری بخشی از منطقه کویری روداب این شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: برای اجرای طرح نهضت سبز نهال کاری شهرستان 10 میلیارد ریال هزینه می شود. ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مجید پاتو به خبرنگار کردپرس گفت: در قالب برنامه نهال کاری همگانی در حاشیه سد مهاباد40 هزار اصله نهال غرس می شود که امروز و در مرحله نخست این طرح یک هزار و 500 اصله با همکاری دوستداران طبیعت کاشته شد . ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه عصر روز پنجشنبه در حاشیه اجرای این طرح به خبرنگار ایرنا افزود: این طرح با هدف تقویت پوشش گیاهی منطقه و بهره برداری از محصول این گیاه مرتعی اجرا می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گیلانغرب گفت: با اجرای طرح بسیج همگانی نهضت سبز، 300 هکتار از منابع طبیعی منطقه مله نی با حضور ده ها تن از دوستداران طبیعت، مردم و انجمن های مردم نهاد بذرکاری شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مهناز ایمانی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد در مراسم یادشده گفت: کشت این تعداد نهال در اجرای سیاست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری وزارت جهاد کشاورزی انجام شد ، انتظار می رود با بارش های خوب برف و باران در فصل زمستان ،خشک شدن تعداد نهال های کاشته شده به حداقل برسد. ...
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار، صبح امروز مورخ 98/9/13 ، جناب آقای شاملی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، آقای مهندس امینی معاون اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مراغه گفت: در راستای توسعه فضای سبز حدود 40 هزار مترمربع از محوطه واحدهای دانشگاهی، تولیدی و صنعتی شهرستان با کاشت نهال به فضای سبز تبدیل شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه روز پنجشنبه در آیین درخت کاری به ایرنا گفت: این طرح همزمان با سراسر کشور در منطقه کل قیصردهدشت اجرا شد. هدایت الله آویزش بیان کرد: این تعداد نهال در 115 هکتار از منطقه کل قیصر دهدشت غرس شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان ، با امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست شهرستان بروجن، 14 آذرماه تعداد 4000 اصله درخت بومی استان همچون ارژن، داغداغان، افرا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وابخیزداری ریگان گفت:کشت نهال در 240 هکتار از اراضی تخریب یافته ریگان اغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: همزمان با اجرای طرح نهضت کاشت درخت، بیش از 2 هزار اصله نهال در این شهرستان غرس شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - رئیس اداره منابع طبیعی سمنان از آغاز نهضت نهال کاری هم زمان با سراسر کشور در شهر سمنان خبر داد و گفت: 200هکتار نهال کاری انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۴    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: امروز با حضور اقشار مختلف مردم طرح بسیج همگانی نهالکاری و غرس 16 هزار اصله نهال در مناطق جنگلی تنک در سردشت همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۰    
زاهدان - ایرنا - همزمان با سراسر کشور و در راستای اجرای طرح پویش ملی نهال کاری همگانی برای ایران سرسبز به همت اداره منابع طبیعی و با حضور فرماندار و مسوولان محلی شهرستان خاش روز پنجشنبه 200 اصله نهال کاج و سرو در حاشیه شهر خاش غرس شد. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خاش سیستان و بلوچستان گفت: برای ترویج فرهنگ نهال کاری و کمک به توسعه فضای سبز مشارکت اقشار جامعه و احساس تکلیف همگان برای کاشت درخت ضروری است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۹    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهرستان گفت: امسال از محل اعتبارات تخصیصی صندوق توسعه ملی به استان سیستان و بلوچستان 7 پروژه در حوضه های مختلف منابع طبیعی(بخش آبخیزداری و مرتع) در شهرستان مهرستان اجرا می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا کشاورزیان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شاهرود در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : شعار امسال درختکاری " نهال کاری لهمگانی برای ایرانی سرسبز " است و در این آیین هم به صورت نمادین 500 نهال کاشته شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس در شرق استان گلستان اعلام کرد: در راستای طرح ملی نهضت سبز و بسیج همگانی درختکاری، تا پایان امسال 50 هزار اصله نهال در مناطق شهری و روستایی این شهرستان مرزی غرس می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینکه طرح نهضت جنگل کاری مشارکتی هم زمان با سراسر کشور در شاهرود نیز برنامه ریزی شده است، گفت: 300 هکتار تاغ کاری در روستای دستجرد اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قشم گفت: طرح آبخیزداری حوزه سد خالصی روستای دیرستان قشم به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۲    
مسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان ادامه داد: امروز همزمان با سراسر کشور برنامه نهضت ملی نهال کاری همگانی برای ایرانی سرسبز در 13 زیر حوزه و 28 روستای استان با اولویت 6 شهرستان جنگلی استان کردستان انجام خواهد شد که شامل 1000 هکتار نهال کاری و 1000 هکتار بذرکاری است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی سرخس گفت: امروز (چهارشنبه)، نهضت نهال کاری همگانی برای ایرانی سرسبز و کاشت 14 میلیون اصله نهال در کل کشور یک روز زودتر در مساحت 40 هکتار از مراتع بخش مرزداران شهرستان سرخس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۱    
مدیرکل اداره منابع طبیعی استان تهران: کاشت 100 هزار اصله نهال سهم استان تهران از طرح ملی کاشت 14 میلیون نهال در کشور است که فردا اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود - رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود از کشف پنج هزار و 794 کیلوگرم چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: طی 9 ماهه گذشته در سال جاری 30 قاچاقچی چوب درختان جنگلی، تاغ و گز دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مرند از کاشت 2 هزار اصله نهال در محوطه پادگان تیپ 321 شهید اشراف مرند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: بیش از 151 هکتار از اراضی شهرستان که توسط متخلفان تصرف شده بود، خلع ید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهاباد از نهالکاری همگانی فردا در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه گفت: بذرپاشی قیچ ، قلم ، درمنه و آنغوزه شیرین در اجرای طرح عملیات بیولوژیکی گیاهان مرتعی در 620 هکتار عرصه های علی آباد و غرب این شهرستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان از کاشت 2 هزار اصله نهال در شیروان خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح ملی درختکاری مشارکتی در گراش اجرای می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رییس اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان گراش گفت: همزمان با سراسر کشور طرح...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴    
کاشان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران وبیدگل گفت: چرای غیرمجاز دام ها در مراتع این شهرستان امسال 90 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: همزمان با آغاز طرح ملی بسیج همگانی نهال کاری در کشور، 53 هزار اصله نهال جنگلی در عرصه های منابع طبیعی فارس کاشته خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شیروان گفت: 7 هزار و 400 کیلوگرم بذر یونجه رایگان برای کشت 370 هکتار از دیمزارهای کم بازده بین بهره برداران این شهرستان توزیع شد.
ملیت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ملیت به نقل از ایلنا، با قدم گذاشتن در مرزهای جنگلی استان کهگیلویه و بویراحمد به خوبی می توان غمزدگی و پژمردگی درختان جوان و کهنسال این خطه از سرزمین مان ایران را مشاهده کرد و دید. بسیاری از آنها یا خشک شده اند و یا دچار بیماری اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مانه وسملقان گفت: طرح نهضت سبز روز دوشنبه در سطح پنج هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان و با کاشت گونه های زبان گنجشک، ارغوان و زیتون تلخ آغاز شد.