چهارشنبه ۲۹ آبانساعت ۰۰:۲۴Nov 2019 20

جدیدترین‌های «رئیس دانشکده علوم پزشکی»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیشابور از دیدار پزشکان خیّر نیشابوری مقیم سوئیس با استاندار خراسان رضوی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم که روز چهارشنبه بمناسبت گرامیداشت هفته بیمه سلامت در مرکز جامعه سلامت دهستان برندق از توابع بخش خورش رستم خلخال برگزار شد، مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل انتخاب تنها پزشک نمونه استان از شهرستان خلخال را برگ زرین دیگری بر افتخارات دانشکده علوم پزشکی این منطقه دانست و از زحمات دکتر باقری ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه با اشاره به بستری شدن جوان مراغه ای در بخش مراقبت های ویژه پس از عمل جراحی گفت: هم اکنون علت عوارض درمانی این جوان در دست بررسی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان نیشابور گفت: اولین کارگاه بین المللی هیپ سونوگرافی نوزادان با حضور 40 نفر از پزشکان و متخصصان رادیولوژی داخلی و همچنین از کشورهای امارات و عراق در نیشابور آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان - رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از برنامه ریزی برای ساخت یک بیمارستان در مسیر عبور زائران کربلا در اسدآباد خبر داد و گفت: این بیمارستان در زمینی به وسعت 20 هکتار کلنگ زنی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۲۰    
ایسنا/همدان رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد اعلام کرد: در حال حاضر 14 پروژه عمرانی بهداشتی، درمانی در این شهرستان با اعتباری افزون بر 200 میلیارد ریال فعال بوده و در دست اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از کلنگ زنی احداث بیمارستان جدید امیرالمومنین(ع) اسدآباد در آینده نزدیک خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابورگفت: کنفرانس بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان در نیشابور برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی خلخال گفت: با برنامه ریزی های انجام شده ، شادابی و نشاط اجتماعی در این شهرستان افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: اعضای بدن نوجوان 16 ساله مراغه ای، به بیماران نیازمند اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا - مراغه - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با رضایت خانواده در خصوص اهدای اعضای بدن جوان مراغه ای، 4 بیمار زندگی دوباره گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از واژگونی خودروی حامل دانش آموزان روستای رستم آباد در این شهرستان خبر داد و گفت: این سانحه پنج مصدوم در پی داشت.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
: وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به خاطر خدمات رسانی مناسب مجموعه این دانشکده به زوار اربعین حسینی تقدیر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:بر اثر بارش شدید تگرگ و باران 30 میلیارد ریال به بیمارستان سجادیه تربت جام خسارت وارد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: باتوجه به بارندگی ها، بیمارستان سجادیه تربت جام با تمام توان آماده خدمت رسانی است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: بیشترین مشکلاتی که توسط تیم درمانی رفع شده است نتیجه خستگی بوده است و تاول های پا و سرماخوردگی عمده مشکل زائرین بوده است.
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle] رئیس دانشکده علوم پزشکی واحد علی آباد کتول از رسالت های دانشگاه ها را حمایت از فعالیت های ورزشی دانست و گفت: در 28 آبان ماه نخستین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان اتاق عمل و هوشبری سراسر کشور با هدف گردآوری دانشجویان برگزار می شود . ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
: رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با انتشار پیامی از فعالان عرصه سلامت که در اربعین حسینی امسال به زوار در مرز شلمچه خدمات رسانی کردند تقدیر کرد. به گزارش ، در متن پیام دکتر شکراله سلمان زاده آمده است: بدون تردید رویداد چند میلیون نفری پیاده روی اربعین سید و سالار شهیدانِ عالم، امام ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
: رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: بیماری یک زائر تبعه پاکستانی داخلی بوده و واگیردار نیست. به گزارش ، شکرالله سلمان زاده گفت: یک زائر پاکستانی با حالت درد شدید در ناحیه شکم وارد مرز شلمچه می شود که به طور سریع از همان جا با آمبولانس به بیمارستان طالقانی برای انجام آزمایشات لازم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به مراجعه 71 هزار نفر به بیمارستان صحرایی شلمچه گفت: تا آخرین روز بازگشت زائران به آنها خدمت می کنیم و احتمال می دهیم میزان مراجعات به 100 هزار نفر برسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آبادان- ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: 71 هزارو806 زائر ایام اربعین در بیمارستان صحرایی این دانشکده در مرز شلمچه درمان موقت شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
شلمچه - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با توجه به تدابیر بهداشتی اتخاذ شده، خوشبختانه اربعین امسال موردی از بروز بیماری های واگیر دار و همه گیر در مرز شلمچه نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از امدادرسانی به 32 زائر مصدوم در اسدآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: تجهیزات بخش جراحی و پیوند قرنیه بیمارستان امام رضا (ع)؛ با کمک 25 میلیارد ریالی خیران سلامت راه اندازی شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
: رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: برای جلوگیری از ورود بیماری به کشور، تمام زائران اربعین در مسیر برگشت در مرز شلمچه غربالگری می شوند. به گزارش ، دکتر شکراله سلمان زاده گفت: برای خدمات رسانی در مرز شلمچه از ماه ها قبل دارو و تجهیزات تهیه شد و تیم های مختلف بهداشتی، ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۸    
سراب- رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب از آغاز عملیات اجرایی احداث 12 باب پانسیون پزشکی در محوطه مرکز اموزشی درمانی امام خمینی سراب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شلمچه- رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: برای جلوگیری از ورود بیماری به کشور، تمام زائران اربعین در مسیر برگشت در مرز شلمچه غربالگری می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۶    
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی خلخال گفت: آمار حمله و گزش مردم از سوی سگ های ولگرد در نیمه نخست امسال سه برابر مجموع گزش های سال گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۱    
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی و خدمات از کشف و معدوم سازی پنج تن مواد غذایی فاسد، تاریخ گذشته و فاقد نشان استاندارد در این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بهنام رضا مخصوصی در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، بااشاره به تشکیل کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین در اسدآباد، امنیت سلامت زائران را مهم خواند و اظهار کرد: سلامت زائرین برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و خدمت به آنان برای ما افتخاری بزرگ است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: زائران اربعین در مسیر بازگشت از عتبات عالیات در مرز شلمچه از نظر بیماری غربالگری می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شلمچه – رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به پیش بینی 40 کد آمبولانس در مرز شلمچه و خرمشهر گفت: از این تعداد آمبولانس حدود 15 کد آمبولانس در شلمچه و 25 کد نیز در خرمشهر حضور دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباداز معدوم سازی 23 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل مصرف در اسدآباد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با ارائه برخی توصیه ها از زائران حسینی خواست تا به منظور حفظ سلامت فردی خود توصیه های بهداشتی را رعایت کرده و آنها را جدی بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از مساعد بودن حال عمومی مصدومان حادثه تصادف اتوبوس زائران در شلمچه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان درباره زائرین اربعین حسینی گفت: قبل از عزیمت زائرینی که بیماری مزمن مثل دیابت، فشار خون و یا بیماری قلبی دارند حتما به پزشک خود مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آبادان -ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:به منظور ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی،40 دستگاه آمبولانس در مرز شلمچه مستقر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آبادان – رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: بهداشت، پیشگیری و آموزش زائران پیش از رفتن به عراق توسط تیم های مستقر در شلمچه آموزش داده می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه از تفاهم نامه همکاری این دانشگاه و شهرداری در زمینه پایش سلامت زائران امام حسین(ع) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد از راه اندازی کلینیک پزشک عمومی این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.
نافع   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از راه اندازی کلینیک پزشک عمومی در محل سابق بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) اسدآباد خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خانه بهداشت جرف علیا پیش از ظهر امروز در مینوشهر افتتاح شد. به گزارش ، در دومین روز از هفته دفاع مقدس این خانه بهداشت که جمعیتی 850نفره را تحت پوشش دارد به صورت رسمی افتتاح شد. این خانه بهداشت مساحتی 100متر مربعی دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان اسدآباد از راه اندازی پایگاه دوم شهری فوریت های پزشکی این شهرستان تا پایان سالجاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با اشاره به مشکلات تاسیسات آبرسانی بخش شعیبیه گفت: به بازرسان بهداشتی ما اجازه ورود به تاسیسات آبرسان داده نمی شود و در یک مورد اخیر هم در یکی از مناطق با حکم دادستان توانستیم وارد شویم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد جمالیان روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده علوم پزشکی خمین افزود: این استان از نظر توان تخصصی و نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان نمره قبولی دارد اما در زیرساخت با مشکل فرسودگی بناها و تاسیسات مواجه است. ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با انتشار پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت. : در متن پیام دکتر شکراله سلمان زاده، آمده است: هفته دفاع مقدس یادآور از جان گذشتگی مردمانی ست که برای حفظ ایمان، ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:پیدا کردن علت خطا ها بسیار مهم و ایمنی، حق طبیعی بیمار است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
کلنگ ساخت خانه بهداشت نهر ابتر از توابع اروند کنار با حضور حجت الاسلام مهدوی پور نماینده مقام معظم رهبری در هندوستان به زمین زده شد. به گزارش ، رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان شامگاه چهارشنبه در آیین کلنگ زنی ساخت این خانه بهداشت اظهار کرد: خانه بهداشت نهر ابتر در حادثه سیل ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: هم اکنون شاخص رسیدن بر بالین بیمار در مرکز اورژانس شهرستان اسدآباد 5 دقیقه است که نسبت به نرم کشوری 3 دقیقه جلوتر هستیم.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵    
به مناسبت فرا رسیدن روز اورژانس، مسئولین دانشکده علوم پزشکی لارستان از پایگاه های شهری در لارستان بازدید کردند. به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی...