چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۰۲:۳۴Apr 2020 8

جدیدترین‌های «شهردار منطقه»

 
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
آغاز اجرای عملیات ضدعفونی کردن مدارس منطقه 15 عملیات ضدعفونی 223 مدرسه منطقه 15 به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا از ابتدای هفته آغاز شده است . به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحید رضا محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این عملیات با همکاری معاونت خدمات شهری، اجتماعی، نواحی ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱    
سلسله جلسات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا صبح روز گذشته (16 فروردین ماه) به ریاست مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 و جمعی از معاونین و مدیران شهری منطقه برگزار شد .
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱    
شهردار منطقه تاکید کرد که تمام برنامه های اجرایی منطقه باید با پیشینه مطالعاتی و با محوریت برنامه ریزی انجام شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱    
شهردار منطقه 16 در ملاقات مردمی امروز دوشنبه 18 فروردین 1399 مسائل تعدادی از شهروندان را به شکل غیرحضوری از طریق تلفن و تماس در فضای مجازی بررسی کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲    
اولین جلسه ملاقات مردمی در سال جدید با حضور شهردار منطقه 19 به صورت غیرحضوری برگزار شد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲    
نشست ویدئو کنفرانسی سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 تهران و تعدادی از مدیران با هدف اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ، عدم شیوع کرونا ، اتخاذ تدابیر پیش از ورود سامانه جدید بارشی و عدم آبگرفتگی معابر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۵    
تهران - ایرنا- شهردار منطقه 8 تهران گفت: سوله بحران این منطقه برای نقاهتگاه ویژه نگهداری بیماران کووید19 تجهیز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از فعالیت صنوف غیر ضروری با همکاری، فرمانداری، سازمان تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت شمال غرب تهران و نیروی انتظامی جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه 5 تبریز از شروع عملیات عمرانی اتصال بزرگراه دو کمال به خیابان 24 متری شهدای بارنج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۰    
شهردار منطقه 12 نوشت: در یک سال اخیر تلاش بسیاری در زمینه شناسایی باندهای توزیع مواد مخدر و انتقال معتادان متجاهر به کمپ های ترک اعتیاد و زندان ها صورت گرفت، که نتیجه آن بهبود شرایط اجتماعی و محیطی محلات و بازار تهران بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 19 از خدمات خیرانه و خودجوش داوطلبانه مدیریت بحران حسینیه مکتب العباس (ع) بازدید و از زحمات بی شائبه آنها در تولید لباس های ویژه کادر درمانی قدردانی کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه با اشاره به تمهیدات این منطقه برای شناسایی افراد مبتلا یا مشکوک به کرونا گفت: طرح غربالگری شهروندان از امروز 18 فروردین ماه به صورت غیر حضوری بر اساس پروتکل وزارت بهداشت در محلات سیزده گانه منطقه آغاز شد . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 از استقرار تیم های سازمان انتقال خون در موزه هفت چنار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
کرمان - شهردار منطقه سه کرمان از شهروندان خواست در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دستکش و ماسک های خود را در معابر رها نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 تهران از اجرای عملیات آسفالت کاری در 15 روز ابتدایی سال 99 به مساحت 10 هزار متر مربع خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۶    
شهردار منطقه چهار همدان گفت: به زودی فنس کشی رودخانه فاز سوم شهرک فرهنگیان کشیده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- شهردار منطقه 19 تهران اعلام کرد: طرح غربالگری شهروندان در مقابل کرونا در جنوب پایتخت اجرا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان با انتقاد از برخی از رفتارها در سیل اخیر در استان کرمان عنوان کرد: متاسفانه در مواجهه با سیل اخیر یک مسابقه مصاحبه به راه افتاده بود و شاهد یکسری تخریب ها و تبلیغ هایی بودیم که در حال بر هم زدن وحدت و تعامل در استان کرمان بود ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۵    
مراکز مهارت آموزی کوثر در منطقه 16 با تمام ظرفیت اقدام به تولید ماسک ، لباس گان و ... نمودند.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۲    
شهردار منطقه 18 تهران گفت : همزمان با آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش شیوع ویروس کرونا ، تمهیدات مشترک در منع فعالیت اماکن تجاری و عمومی به اجرا گذاشته شد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران گفت:تمهیدات و برنامه ریزی صورت گرفته از سوی شهرداری منطقه13 برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، طی طرحی ابتکاری و برای اولین بار در مناطق شهر تهران ، برچسب هایی در ورودی های نانوایی های این منطقه و دستگاه های عابر بانک به منظور رعایت فاصله مناسب بین شهروندان نصب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 از آغاز اجرای طرح غربالگری بیماری کووید 19 ویژه شهروندان منطقه در سرای محلات خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
جانشین شهردار منطقه 4 تهران در ستاد مدیریت بحران گفت: با همکاری سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از روز شنبه 16 فروردین ضد عفونی گسترده در نواحی 9 گانه منطقه 4 بصورت همزمان آغاز شد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پورنصرخاکباز گفت: عملیات ساخت پروژه زیرگذر تندگویان، تقاطع شرق به غرب میدان بهمن در نیمه نخست سال 99 آغاز می شود. به گزارش شوراآنلاین، پیمان پورنصرخاکباز شهردار منطقه 16 شهرداری تهران با اشاره به پروژه های اولویت دار این منطقه برای سال 99 گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک با اعلام خبر برخورد با تخلفات 60 واحد پذیرائی غیرمجاز در حریم رودخانه دربند، گفت: باید استراتژی برد-برد برای ساماندهی حریم گردشگری کوهستانی شهر تهران تدوین کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 گفت: باغ سازور، حمام مرمر و زمینی در یکی از محلات کم برخوردار تملک شد، تا با احداث بوستان بتوانیم سرانه فضای سبز منطقه را ارتقا دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شهردار منطقه 5 تهران از برگزاری رزمایش مبارزه با کرونا در معابر دومین منطقه بزرگ تهران خبر داد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تکریم ارباب رجوع می بایست در کلیه مناطق 10گانه شهرداری تبریز رعایت و با تمام شهروندان همانند شهردار منطقه برخورد شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رسول کشت پور شهردار منطقه 2 از شهروندان فهیم تهرانی به منظور همکاری و مشارکت در عدم حضور در بوستان های این منطقه در روز طبیعت قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 12 از راه اندازی مرکز تماس شهرداری منطقه 12 با هدف اجرای طرح غربالگری شهروندان خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- شهرداران مناطق مختلف شهر تهران از اینکه شهروندان تهرانی در روز طبیعت در خانه ها ماندند و در بوستانهای پایتخت حضور نداشتند، از آنان قدردانی کردند. شهرداران مناطق مختلف پایتخت روز پنجشنبه با انتشار اخباری از حضور نداشتن شهروندان در بوستان ها در روز طبیعت، از آنان قدردانی کردند. ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
برای اولین بار تمامی بوستانها و اماکن تفرجگاهی شمال تهران در روز سیزده بدر خالی از گردشگران و شهروندان بود سید حمید موسوی شهردار منطقه یک، با اشاره به متفاوت ترین روز طبیعت در شمال تهران از مشارکت خوب شهروندان در پویش #درخانه_بمانیم، قدردانی کرد . ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
شهرداران مناطق مختلف پایتخت روز پنجشنبه با انتشار اخباری از حضور نداشتن شهروندان در بوستان ها در روز طبیعت، از آنان قدردانی کردند. رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران در این خصوص از مشارکت شهروندان در پیوستن به پویش سیزده در خانه قدردانی کرد و گفت: امسال که برخلاف سال های گذشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 22 تهران با تاکید بر لزوم ایجاد همراهی میان دولت و مردم برای فائق آمدن بر بیماری کووید-19گفت: بی تردید مردم باید باور خطر جانی این بیماری را بپذیرند و همراهی کنند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سید حمید موسوی با اشاره به روز طبیعت از تعطیلی همه اماکن تفرجگاهی این منطقه خبر داد. به گزارش شوراآنلاین، سید حمید موسوی، شهردار منطقه یک در رابطه با وضعیت بوستان ها در روز طبیعت گفت ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵    
شهردار منطقه 18 تهران طی دستوری به معاونین خویش و شهرداران نواحی هفتگانه خواستار توجه بیش از پیش به شعار جهش تولید و نقش آن در توسعه و آبادانی منطقه شد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
شهردار منطقه 22 با تاکید بر اینکه نهی کردن و محدود کردن مردم تنها راه حل مقابله با ویروس کرونا نیست، افزود: مسئولین باید با ارائه برنامه های مفید و کارآمد مردم را برای گذراندن این روزها که در خانه تنها هستند تشویق کنند.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وحیدرضا محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: اقلام و تجهیزات اهدایی بر اساس اعلام نیاز شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهدای گمنام برای به کارگیری در امور درمانی و کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا تهیه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه چهار تبریز از بسترسازی مهرانه رود برای هدایت اصولی آب های سطحی در مواقع بارندگی خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شهردار منطقه چهار قم همزمان با میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز، از جانبازان این منطقه تجلیل کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۲۹    
شهردار منطقه یک گفت که از سه روز پیش مبادی ورود به مراکز تفریحی از جمله مسیرهای کوهستانی را مسدود کردیم اما اگر مردم همراهی نکنند ما نمی توانیم به ازای هر فرد یک پلیس بگذاریم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران در تشریح جزئیات تجهیز نیروهای خدمات شهری به البسه و تجهیزات مخصوص برای پیشگیری از ابتلای آن ها به ویروس کرونا گفت ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۰    
شهردار منطقه 2 از اعمال محدودیت تردد و عدم سرویس دهی به شهروندان در بوستان های منطقه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبرداد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
شهرداری منطقه2 با اهدای تجهیزات پزشکی و بسته های فرهنگی به بیمارستان های فعال در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا به یاری از مدافعان_سلامت پرداخت. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۵    
حوزه/ شهردار منطقه هشت قم از انجام اقدامات لازم جهت جلوگیری از سیلاب در پردیسان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه دو تبریز گفت: پروژه فاز دو "مسقف سازی گلزار شهدای وادی رحمت" در تبریز، وارد مرحله اجرای نمای سنگی و پیاده رو سازی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار منطقه یک از اجرای پروژه مهم تقاطع غیرهمسطح پارکینگ تفرجگاه عون ابن علی به اتوبان پاسداران در سال جدید خبر داد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
شهردار منطقه 10 از روند فعالیت پایگاه حوزه بسیج 225 مرصوص بازدید کرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
شهردار منطقه 10 از بررسی پروژه های ترافیکی و مطالعات پروژه های جدید و در دست اقدام خبر داد.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰    
به گزارش تیترشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 : طی حکمی از سوی پورنصر شهردار منطقه از زحمات زند معاون فنی و عمران قدر دانی و میکائیل علیپور به سرپرستی معاونت فنی و عمران منطقه منصوب شد .